Třetí ročník Fujifilm festivalu se blíží! | FotoŠkoda
Aktuality z fotosvěta

Třetí ročník Fujifilm festivalu se blíží!

Termín: 17. 9. - 26. 9. 2021
Třetí ročník Fujifilm festivalu se blíží!
3. 9. 2021 | 3 minuty čtení

Fanoušci fotografie, pozor! Od 17. do 26. 9. proběhne v Praze, Olomouci a v online prostoru na sociálních sítích Fujifilm festival. Těšit se můžete na více než 30 workshopů, přednášek nebo panelových diskusí. Můžete s námi také soutěžit o jeden vstup na workshop módního a uměleckého fotografa Lukáše Dvořáka.

10 dnů nabitých fotografií

Již 17. září startuje třetí ročník Fujifilm festivalu, během něhož si pro vás organizátoři přichystali více než 30 workshopů, přednášek, panelových diskusí a dalších aktivit. Inspirovat se budete moci v různých fotografických disciplínách - od kreativního portrétu či budování portfolia přes produktovou a dynamickou fotografii s využitím HSS po podvodní nebo sportovní fotografii.

Své bohaté zkušenosti a pohled na fotografii vám předestřou jak české, tak zahraniční osobnosti - představí se vám Lukáš Dvořák, Michal Krause, David Gaberle, Elia Locardi, John Branch nebo Jonas Dyhr Rask. Kompletní program naleznete na stránkách festivalu.

Fujifilm festival - 17. - 26. 9. 2021

Online i offline, v Praze a Olomouci

Program je nachystán pro všechny fanoušky fotografie. Pokud se budete chtít zúčastnit tváří v tvář lektorům, je pro vás k dispozici celkem více než 30 workshopů a přednášek, které se budou konat během prvního víkendu v Praze a během druhého víkendu v Olomouci.

Od pondělí 20. 9. do čtvrtka 23. 9. se pak budete moci na festivalovou vlnu naladit online, a to na sociálních sítích českého Fujifilmu, kde najdete streamy panelových diskusí, webináře či debaty, do nichž se budete moci zapojit.

Hned v pondělí se můžete těšit na stream panelové diskuse o sportovní fotce s Janem Povýšilem, Petrem Kleinerem, Štěpánem Černým a Jakubem Cejpkem, která se bude vysílat z prostor Centra FotoŠkoda.

Fujifilm festival - 17. - 26. 9. 2021

Soutěž o vstupenky na workshop Lukáše Dvořáka

Lukáš Dvořák je módní a umělecký fotograf. Fotil pro známé magazíny Vogue, Harpers Bazaar, Elle, Vanity Fair nebo Playboy a jeho fotkám se dostalo pozornosti na výstavách po celém světě. Při své práci používá středoformát Fujifilm GFX.

A právě jeden vstup na worskhop tohoto talentovaného umělce, který proběhne 17. 9., můžete vyhrát v naší soutěži na Instagramu! Jak na to? To zjistíte v tomto článku. Držíme palce!

Fujifilm festival - 17. - 26. 9. 2021

FUJIFILM X-Pro3 DR
FUJIFILM X-Pro3 DR tělo stříbrné

Atraktivní retro design, 26.1MP snímač APS-C X-Trans BSI CMOS 4, Obrazový procesor X-Processor 4

46 990,-
FUJIFILM X-T30 II
FUJIFILM X-T30 II tělo černé

26,1 MPix snímač APS-C X-Trans BSI CMOS 4, X-Processor 4 s Quad CPU, Video DCI a UHD 4K30; F-Log Gamma

22 990,-
FUJIFILM X-T30
FUJIFILM X-T30 tělo černé

X-T30 má snímač s rozlišením 26,1 Mpx, tichý režim provozu a nezaměnitelnou reprodukci barev, Nejnižší citlivost ISO 160 nyní i v RAW, Nové filmové simulace ETERNA a ACROS a „Color Chrome“ efekt, který umocňuje hloubku barev a plynulé přechody

21 990,-

Související články

Letní FOTOtábor v online podobě

Letní FOTOtábor v online podobě

Canon ZOOM 2022: Do ZOO s fotoaparátem!

Canon ZOOM 2022: Do ZOO s fotoaparátem!

Centrum FotoŠkoda získalo 3. místo v Národní ceně za kvalitu

Centrum FotoŠkoda získalo 3. místo v Národní ceně za kvalitu

Diskuze

Třetí ročník Fujifilm festivalu se blíží!

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...