Aktuality z fotosvětaAktuality z fotosvěta

Třetí ročník Fujifilm festivalu se blíží!

Termín: 17. 9. - 26. 9. 2021
Třetí ročník Fujifilm festivalu se blíží!
| 3 minuty čtení

Fanoušci fotografie, pozor! Od 17. do 26. 9. proběhne v Praze, Olomouci a v online prostoru na sociálních sítích Fujifilm festival. Těšit se můžete na více než 30 workshopů, přednášek nebo panelových diskusí. Můžete s námi také soutěžit o jeden vstup na workshop módního a uměleckého fotografa Lukáše Dvořáka.

10 dnů nabitých fotografií

Již 17. září startuje třetí ročník Fujifilm festivalu, během něhož si pro vás organizátoři přichystali více než 30 workshopů, přednášek, panelových diskusí a dalších aktivit. Inspirovat se budete moci v různých fotografických disciplínách - od kreativního portrétu či budování portfolia přes produktovou a dynamickou fotografii s využitím HSS po podvodní nebo sportovní fotografii.

Své bohaté zkušenosti a pohled na fotografii vám předestřou jak české, tak zahraniční osobnosti - představí se vám Lukáš Dvořák, Michal Krause, David Gaberle, Elia Locardi, John Branch nebo Jonas Dyhr Rask. Kompletní program naleznete na stránkách festivalu.

Fujifilm festival - 17. - 26. 9. 2021

Online i offline, v Praze a Olomouci

Program je nachystán pro všechny fanoušky fotografie. Pokud se budete chtít zúčastnit tváří v tvář lektorům, je pro vás k dispozici celkem více než 30 workshopů a přednášek, které se budou konat během prvního víkendu v Praze a během druhého víkendu v Olomouci.

Od pondělí 20. 9. do čtvrtka 23. 9. se pak budete moci na festivalovou vlnu naladit online, a to na sociálních sítích českého Fujifilmu, kde najdete streamy panelových diskusí, webináře či debaty, do nichž se budete moci zapojit.

Hned v pondělí se můžete těšit na stream panelové diskuse o sportovní fotce s Janem Povýšilem, Petrem Kleinerem, Štěpánem Černým a Jakubem Cejpkem, která se bude vysílat z prostor Centra FotoŠkoda.

Fujifilm festival - 17. - 26. 9. 2021

Soutěž o vstupenky na workshop Lukáše Dvořáka

Lukáš Dvořák je módní a umělecký fotograf. Fotil pro známé magazíny Vogue, Harpers Bazaar, Elle, Vanity Fair nebo Playboy a jeho fotkám se dostalo pozornosti na výstavách po celém světě. Při své práci používá středoformát Fujifilm GFX.

A právě jeden vstup na worskhop tohoto talentovaného umělce, který proběhne 17. 9., můžete vyhrát v naší soutěži na Instagramu! Jak na to? To zjistíte v tomto článku. Držíme palce!

Fujifilm festival - 17. - 26. 9. 2021

FUJIFILM X-T30
FUJIFILM X-T30 tělo šedé

X-T30 má snímač s rozlišením 26,1 Mpx, tichý režim provozu a nezaměnitelnou reprodukci barev, Nejnižší citlivost ISO 160 nyní i v RAW, Nové filmové simulace ETERNA a ACROS a „Color Chrome“ efekt, který umocňuje hloubku barev a plynulé přechody

20 990,-
FUJIFILM X-Pro3 DR
FUJIFILM X-Pro3 DR tělo černé

Atraktivní retro design, 26.1MPX snímač APS-C X-Trans BSI CMOS 4, Obrazový procesor X-Processor 4

56 990,-
FUJIFILM X-S10
FUJIFILM X-S10 tělo

IBIS - 5osá stabilizace, Fujifilm X objektivy, Kvové robustní tělo

26 990,-

Související články

Olympus se mění na OM SYSTEM a vyvíjí nový fotoaparát

Olympus se mění na OM SYSTEM a vyvíjí nový fotoaparát

MFDF Ji.hlava: 25. ročník festivalu dokumentárních filmů je tu

MFDF Ji.hlava: 25. ročník festivalu dokumentárních filmů...

Od října rozšiřujeme otevírací dobu!

Od října rozšiřujeme otevírací dobu!

Diskuze

Třetí ročník Fujifilm festivalu se blíží!

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím