DJI OM 5: nový praktický gimbal pro smartphony | FotoŠkoda
Produktové novinky

DJI OM 5: nový praktický gimbal pro smartphony

DJI OM 5: nový praktický gimbal pro smartphony
8. 9. 2021 | 2 minuty čtení

Nový gimbal pro mobilní telefony je tady! DJI představuje model OM 5, který je velmi lehký, velmi skladný a také velmi chytrý. Disponuje novou funkcí Shot Guides, funkcí Active Track 4.0 i řadou režimů, které využijete pro tvorbu dokonalé fotky či skvělého videa.

DJI OM 5

Vejde se do kapsy, je lehký a vysunout ho můžete až o skoro 22 cm, co je to? Nový gimbal od DJI vyvinutý speciálně pro chytré telefony! Perfektní selfie, dokonale plynulá videa a nová funkce, na to všechno se u této novinky můžete těšit.

DJI OM 5

Navíc zvládne zajistit také automatické sledování objektu, s pomocí tří motorů se bez problémů adaptuje na jakýkoli váš pohyb a využívá algoritmy, z nichž některé jsou doposud nejrozvinutější, které DJI vypustila do světa.

Při natáčení vám nová funkce Shot Guides nabídne užitečné tipy na základě prostředí, v němž se nacházíte, a to jak pro natáčení, tak pro úpravy. Funkce Active Track 4.0 zase disponuje pokročilými schopnostmi rozpoznávání, vyšší responzivitou i schopností sledování obličeje pro režim selfie. Kromě toho má v nabídce také řadu dalších chytrých režimů pro focení - např. Panorama nebo Clone Me Panorama - i pro video - Story Mode, Dynamic Zoom, Timelapse nebo SpinShot.

K velkým přednostem ovšem patří také rozměry. Ve složeném stavu se vám tato novinka vejde do dlaně, zatímco zabudovaná prodlužovací tyč o délce 21,5 cm umožňuje dostat telefon ještě dál od sebe nebo ho využít k vytváření originálních záběrů z nezvyklých úhlů. A navzdory ultralehké hmotnosti 72 g je celý kovový, což mu zajišťuje potřebnou odolnost a kvalitu. Samozřejmostí je pak ergonomická rukojeť.

DJI OM 5

  • 3osá stabilizace
  • Active Track 4.0
  • magnetický design
  • přenosnost a skladnost

chci nový stabilizátor dji om 5

DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

Dron DJI Mini 3 Pro - senzor 1/1,3“, 4K HDR video, Součástí setu je DJI RC - lehký dálkový ovladač, Kvalita videa 1080p / 30 fps na vzdálenost až 12 km

22 990,-
DJI Mini 3 Pro

Dron DJI Mini 3 Pro - senzor 1/1,3“, 4K HDR video, Kvalita videa 1080p / 30 fps na vzdálenost až 12 km, Nativní ISO / přímý výstup HDR záběrů

18 990,-
DJI Osmo Mobile 6

Inteligentní stabilizátor pro chytré telefony, 3-osá stabilizace obrazu, Kompaktní, přenosný, skládací

4 190,-

Související články

Nový Nikon Z f je tady!

Nový Nikon Z f je tady!

TG-7: neuvěřitelně odolná novinka od OM System

TG-7: neuvěřitelně odolná novinka od OM System

Polaroid I-2, první instantní analog s manuálním nastavením

Polaroid I-2, první instantní analog s manuálním nastavením

Diskuze

DJI OM 5: nový praktický gimbal pro smartphony

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...