7 tipů na vánoční dárky kolem dronů | FotoŠkoda
FototipyJak vybrat

7 tipů na vánoční dárky kolem dronů

7 tipů na vánoční dárky kolem dronů
8. 12. 2021 | 4 minuty čtení

Chcete originální dárek pro kreativce, který plánuje “povznést” svou tvorbu na další úroveň? Nebo sháníte tip na kvalitní dron? Dnes vám dáme 7 nápadů, kterým stojí za to věnovat pozornost nejen o letošních Vánocích.

1. Organizér kabelů a příslušenství - PEAK DESIGN Tech Pouch

Nikdo to nemá rád a je na čase toto spojení ukončit. Ano, myslíme tím zamotané kabely, baterky poházené v batohu, čistící pomůcky na techniku všude možně. Tech Pouch nabízí organizaci všeho zvlášť a přece pohromadě. Je součástí Packing Tools, které nabízí nekonečné využití, jako například uspořádání a ochranu oblečení, obuvi, kosmetických potřeb, drobné techniky a foto/video výbavy.

detaily o brašně na příslušenství

2. Kufr na dron s pěnou - PELI CASE 1400

V roce 1976 začala tato firma vyrábět kufry, originálně pro potřeby potápění. Postupně se ale její produkty dostali i do dalších oborů a dnes určují standard kvality a odolnosti. PELI kufry jsou vodotěsné, prachotěsné a prakticky se nedají zničit. Vnitřní pěnu lze tvarovat pro jakýkoliv produkt a proto je naprosto ideální i pro drony. Model 1400 pojme všechny drony Mavic a to i ve verzi Fly More Combo. 

CHCI ochranný kufr

3. Ponorka s kamerou - CHASING PODVODNÍ DRON

Když to nejde nahoru… Podvodní drony Chasing jsou ideální pro všechny badatele v zatopených lomech, nebo dokumentaristy. Podobně jako u dronu vidíte obraz na mobilu nad ovladačem, můžete ho ale navíc sdílet až na 3 zařízení. Dosah dronu je 100 m do hloubky a výdrž baterie až 2 hodiny. Dron má 2 LED světla a umí 4K UHD video i 12 Mpx snímky.

ponorka gladius mini

4. Rychlý přenos dat do PC -  LEXAR čtečka karet Professional USB 3.1

Kvalitní a rychlé workflow je základ. Pro potřeby všech vašich zařízení na kreativní práci ideálně poslouží tato čtečka. Je mnohem rychlejší, než připojení zařízení kabelem. Umí všechny SD karty i Micro SD a CF karty. Ideální pro práci s 4K a full HD soubory. 

pořídím čtečku

5. Zavedené klasika - DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Zlatá střední cesta, to je Mavic Air 2. Pokud se chcete naučit létat, má oproti starším modelům naprosto ideální ovladatelnost, která je díky novému ovladači velmi jednoduchá. Klasicky připojte telefon a sledujte váš záběr přímo v živém náhledu. Nechybí 4K video, HDR video a fotky v rozlišení až 48 Mpx. I když má Air 2 novou baterii (až 30 minut letu), určitě si pořiďte Fly More Combo. Vznést se je jen začátek, najít tu správnou kompozici chce čas a k tomu se další 2 extra baterie v brašně hodí.

koupím pořádný dron

6. Ověřená kvalita - SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro

Pokud jde o karty, není jich nikdy dost. Dá se skoro garantovat, že jednu necháte doma a proto je dobré mít minimálně jednu náhradní v brašně. SanDisk je na trhu již zavedeným výrobcem a tato karta zvládne 4K video, 8K časosběry i další náročné úkony. 

Chci kartu do dronu

7. Zákon a drony, kde mohu létat? 

Kde, jak a jak daleko a vysoko? Někdy mohou být pravidla nesrozumitelná a tak je pro vás naše Anička dala hezky srozumitelně dohromady. Ať už létáte, nebo se na to chystáte, určitě se na to podívejte.

chci vědět vše 

 

Vyvolání fotek

vyvolání na fotografický papír Fujicolor DP II, standardní, čtvercové i panoramatické formáty, od rozměru 9 × 13 cm do formátu 30 × 90 cm

8,-
Fotokniha s knižní vazbou

ručně vázaná vazba pro otevření bez záhybů, automatické poskládání fotoknihy do 5 minut, obálka s vaší fotografií

490,-

Související články

Fotoškola - jak fotit za špatného světla

Fotoškola - jak fotit za špatného světla

Téma měsíce prosince: Nízká hladina osvětlení

Téma měsíce prosince: Nízká hladina osvětlení

Fotoalbum - perfektní vánoční dárek nejen pro maminky a babičky

Fotoalbum - perfektní vánoční dárek nejen pro maminky a...

Další Jak vybrat

Jak vybrat monitor pro fotografy

Jak vybrat monitor pro fotografy

DNP tiskárny – univerzální řešení pro kvalitní tisk fotografií

DNP tiskárny – univerzální řešení pro kvalitní tisk...

Jaké materiály a fotoprodukty jsou vhodné pro portrét?

Jaké materiály a fotoprodukty jsou vhodné pro portrét?

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...