Made by Leica: Více než 100 let vášně pro fotografii | FotoŠkoda
20. 1. 2022 | 2 minuty čtení

Leica je už více než 100 let synonymem nadčasovosti, spolehlivosti a kvality. Zrodila se z lásky k fotografii, kterou sdílí s vámi, fotografy a uživateli těchto jedinečných přístrojů. Ve fotoaparátech a objektivech Leica se snoubí styl, preciznost a praktičnost. Pokud jste se do nich zamilovali stejně jako my, můžete si některý z přístrojů pořídit v unikátní akci.

Leica: Preciznost, styl a láska k fotografii

Leica se zrodila z vášně k fotografii. Sdílejí ji designéři a inženýři z Leicy, výrobní specialisté a kolegové v Leica Storech napříč celým světem, zákazníci a celá fotografická komunita. A sdílejí ji více než 100 let.

Výsledkem jsou dokonalé objektivy a fotoaparáty sledující nejmodernější trendy a zaměřené na perfektní kvalitu. Kompaktní a praktické přístroje Leica jsou ve své preciznosti v celku i detailu nepřekonané a značka Leica je právem synonymem pro nadčasové a spolehlivé stroje, které mohou sloužit celým generacím fotografů.

Made by Leica: Fotoaparáty a objektivy Leica konstruované s maximální péčí

Více než 100 let je Leica věrná strategii hesla Design follows function. Dodnes proto v jejích dílnách vznikají přístroje s ikonickým designem, kterou jsou bezkonkurenční ve stylu a kvalitě a nabízejí nesrovnatelnou optickou kvalitu a ergonomii.

Aby mohlo být docíleno takovéto kvality, každý fotoaparát a objektiv projde rukama nespočtu lidí. A na prvním místě hodnotového žebříčku jste vy, uživatelé těchto skvělých přístrojů, a vaše touha zachytit svět kolem sebe. Leica je tady od toho, abyste mohli neustále posouvat hranice své tvorby, být kreativní a aby ve vás přetrvávala radost z focení.

Made by Leica: Fotoaparáty SL2 a SL2-S nyní můžete mít za jedinečných podmínek

Pokud byste jeden z legendárních přístrojů Leica měli ve své výbavě, můžete nyní využít jedinečné příležitosti - vyměnit svou stávající techniku za Leicu SL2 nebo SL2-S. Podmínky akce naleznete v článku na našem blogu.

chci o akci vědět víc

LEICA M11 black paint finish

Leica M11 s full frame BSI CMOS senzorem, Trojí rozlišení: L-DNG / M-DNG / S-DNG, Počet aktivních obr. bodů: 18 MPix / 36 MPix / 60 MPix

216 990,-
LEICA Q2 černý elox

plnoformátový snímač, který má nyní rozlišení 47 Mpx, prachu i voděodolné tělo (IP 52), pevný, neměnný 28 mm objektiv s perfektní světelností f/1,7

135 990,-
LEICA Q2 Monochrom

47,3 MPX CMOS s plným snímkem, Full Frame s černobílým výstupem, Robustní hořčíkové tělo

137 390,-

Související články

Ohlédnutí za rokem 2022 v Centru FotoŠkoda

Ohlédnutí za rokem 2022 v Centru FotoŠkoda

TOP články roku 2022: Co vás na blogu nejvíc zaujalo?

TOP články roku 2022: Co vás na blogu nejvíc zaujalo?

Veselé Vánoce, dobré světlo a krásné zážitky v roce 2023

Veselé Vánoce, dobré světlo a krásné zážitky v roce 2023

Další Leica

Novinky z dílny Leica: Kompaktní objektivy ideální pro video

Novinky z dílny Leica: Kompaktní objektivy ideální pro video

Gustav Aulehla v Leica Gallery Prague

Gustav Aulehla v Leica Gallery Prague

Oslavili jsme 10 let Leica Boutique!

Oslavili jsme 10 let Leica Boutique!

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...