DJI Mini SE: Superlehký dron s 2,7K videem | FotoŠkoda
Produktové novinky

DJI Mini SE: Superlehký dron s 2,7K videem

DJI Mini SE: Superlehký dron s 2,7K videem
2. 2. 2022 | 2 minuty čtení

DJI představuje miniaturní novinku! Ultralehký dron DJI Mini SE umí létat až 30 minut, pořídíte s ním 2,7K videa a přenášet HD video můžete až na 4 kilometry. S aplikací DJI Fly s řadou šikovných funkcí se můžete pustit do působivých videí hned po startu. Co ještě nabízí, zjistíte v článku.

DJI Mini SE

DJI představuje nový dron, který je takřka stejně lehký jako průměrný chytrý telefon. S hmotností 249 g je velmi skladný a můžete ho mít neustále u sebe. Řadí se do nejnižší a nejbezpečnější váhové třídy.

Uvnitř najdete 1/2,3" CMOS snímač, s nímž můžete pořizovat 12Mpx fotografie a 2,7K videa. 3osý gimbal zajišťuje vynikající stabilitu kamery a můžete se díky němu těšit na velmi plynulé záběry. Létat s ním můžete až 30 minut a přenášet HD video na vzdálenost až 4 kilometrů.

S aplikací DJI Fly budete moci natáčet prostřednictvím několika kliknutí - tvůrcům totiž nabízí řadu šablon, s nimiž i začátečníci mohou zabodovat na sociálních sítích. Režimy QuickShot (Dronie, Circle, Helix a Rocket) vám umožní během nahrávání provést propracovaný přednastavený pohyb. Automaticky si pak můžete vygenerovat krátké video vhodné pro sdílení na sociálních sítích - např. na platformě SkyPixel, k níž máte díky aplikaci přístup.

S režimem CineSmooth můžete zpomalit rychlost letu a pohyby dronu a docílit tak větší přesnosti a stability. To oceníte především v úzkých či jinak komplikovaných prostorách. V aplikaci najdete také Flight Tutorial, s níž budete moci začít létat rychle a bezpečně.

Bezpečí dronu zajišťuje chránič vrtulí 360° Propeller Guard. Pokročilé senzory umožňují modelu Mini SE se přesně vznášet.

Dron DJI Mini SE

  • 30 minut letu
  • přenos HD videa na vzdálenost 4 kilometrů
  • senzor Vision
  • přesné vznášení GPS
  • režim CineSmooth
  • zjednodušené nahrávání a editace

chci o dji mini se vědět vše

DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

Dron DJI Mini 3 Pro - senzor 1/1,3“, 4K HDR video, Součástí setu je DJI RC - lehký dálkový ovladač, Kvalita videa 1080p / 30 fps na vzdálenost až 12 km

22 990,-
DJI Mini 3 DJI RC

Dron v kompaktním provedením + RC ovladač, Skládací konstrukce, Doba letu až 51 min (s inteligentní baterií Plus)

15 990,-
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)

Duální objektiv: širokoúhlý a teleobjektiv s 3× zoomem, Video 4K/100p, 4K/60p HDR nebo 2,7K / vertikální video, CMOS senzor 1/1,3", až 48MP fotografie

38 990,-

Související články

Novinka: Dron DJI Mini 4 PRO

Novinka: Dron DJI Mini 4 PRO

Nový Nikon Z f je tady!

Nový Nikon Z f je tady!

TG-7: neuvěřitelně odolná novinka od OM System

TG-7: neuvěřitelně odolná novinka od OM System

Diskuze

DJI Mini SE: Superlehký dron s 2,7K videem

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...