FOTOKLUB PRAHA: Láska k fotografii | FotoŠkoda
Výstavy

FOTOKLUB PRAHA: Láska k fotografii

Termín: 7. 3. - 26. 3. 2022
28. 2. 2022 | 4 minuty čtení

Od 7. 3. do 26. 3. 2022 můžete v minigalerii Centra FotoŠkoda zhlédnout výstavu 26 autorů FOTOKLUBU PRAHA. Každý z nich se zaměřuje na jiný žánr, proto se zde mohou inspirovat fotografové architektury, krajiny, portrétů, zátiší či zvířat.

Pozvánka na výstavu

Fotoklub Praha byl založen v roce 2018 mezinárodně uznávaným českým fotografem a lektorem Angelo Purgertem. Již od svého počátku se snažil nabídnout svým členům co nejvíce aktivit. V současné době Fotoklub Praha nabízí pro členy tyto aktivity: besedy s významnými osobnostmi fotografie, klubová setkání, kurzy, workshopy, výstavy, soutěže, bazar, poradnu, fotoknihovnu a mnoho dalšího. Členem Fotoklubu Praha se může stát jakýkoliv fotograf z České republiky i ze zahraničí. Důležitou podmínkou pro přijetí do našeho fotoklubu je jeho láska a pokora k fotografii.

V současnosti má náš fotoklub přes 80 aktivních členů a je pro nás velkou ctí, že mezi našimi členy jsou i významní a mezinárodně uznávaní fotografové z České republiky a zahraničí: Garik Avanesian, Tereza z Davle, Filip Matušinský, Vladimír Brunton, Assam Al-Sabban, Roman Sejkot, Josef Danyi, Karolína Ryvolová aj. Fotoklub Praha je také členem České federace fotografického umění a vítězem fotografické soutěže Fotoklub Roku 2019, 2020 a 2021.

Jak již název naší výstavy napovídá, je na všech vystavených fotografiích našich členů patrná stopa právě jejich lásky a pokory k fotografii, protože právě tyto dvě hodnoty jsou pro každého fotografa určitou cestou, jak se neustále zdokonalovat.

Partnery Fotoklubu Praha jsou Tamron, Olympus, Photon Europe, Czech Photo Centre, Avacom, Pictoart, Fotoinstitut.cz, artmagazin.eu, Thule, Case Logic,  Zoner Press, Bontia a Slovenský dom v Prahe.

Kontakt:

  • www.fotoklubpraha.cz
  • email: info@fotoklubpraha.cz                         
  • tel: +420 776 120 100

Výstava je prodejní, cenu jednotlivých fotografií zjistíte na štítcích u snímků.

Invitation to the exhibition

Fotoklub Praha (Fotoclub Prague) was established in 2018 by the internationally acclaimed Czech photographer and teacher Angelo Purgert. From the very beginning, he strived to offer his members as many activities as possible, including various workshops, meetings, courses, competitions, a club photobook, a bazar and others. Anyone living in the Czech Republic as well as abroad can become a member of  Fotoclub Prague. An important condition for acceptance to our club is a love and reverence for photography.

Our photo club currently has over 80 active members and it is our great honor to list among these both Czech and foreign much acclaimed photographers, such as Garik Avanesian, Tereza z Davle, Filip Matušinský, Vladimír Brunton, Assam Al-Sabban, Roman Sejkot, Josef Danyi, Karolína Ryvolová aj. Fotoclub Prague is also a member of the Czech Federation of  Photographic Art and the winner of the photo competition Photo club of  the year 2019, 2020 and 2021.

As the title of our exhibition implies, all photographs displayed feature a great love and reverence towards this art form, as it is these two attributes that lead them down a perpetual road of self-improvement.

Partners of  Fotoklub Praha: Tamron, Olympus, Photon Europe, Czech Photo Centre, Avacom, Pictoart, Fotoinstitut.cz, artmagazin.eu, Thule, Case Logic,  Zoner Press, Bontia a Slovenský dom v Prahe.

Contact:

  • www.fotoklubpraha.cz
  • email: info@fotoklubpraha.cz                         
  • tel: +420 776 120 100

Prints are for sale, you can see their price on the labels below the prints.

CANON EOS R6
CANON EOS R6

Senzor CMOS, Full Frame s rozlišením 20 MP, DIGIC X Image Processor

64 490,-
SONY Alpha A7 III
SONY Alpha A7 III tělo

full frame 24 Mpx snímač, až 10 sn./s. při sekvenčním snímání s bufferem až na 177 JPEG snímků, XAVC S 4k video, 100 Mbps 8-bit 4:2:0 - interní nahrávání, přes HDMI výstup 8-bit 4:2:2, 120 FPS FHD

53 490,-
CANON EOS 6D Mark II
CANON EOS 6D Mark II

Plnoformátový snímač CMOS s rozlišením 26,2 Mpx, ISO 40 000 (rozšíření na ISO 102 400), 45 křížových bodů AF (v hledáčku)

29 990,-

Související články

Martin Rak: Krajiny mého srdce

Martin Rak: Krajiny mého srdce

Nejlepší snímky letošního ročníku Czech Nature Photo v Czech Photo Centre

Nejlepší snímky letošního ročníku Czech Nature Photo v...

Lukáš Zeman: Příroda zblízka i z dálky

Lukáš Zeman: Příroda zblízka i z dálky

Diskuze

FOTOKLUB PRAHA: Láska k fotografii

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...