Udělejte (si) radost fotografiemi, fotoknihou či hrnečkem | FotoŠkoda
Fotoslužby

Udělejte (si) radost fotografiemi, fotoknihou či hrnečkem

Udělejte (si) radost fotografiemi, fotoknihou či hrnečkem
18. 9. 2022 | 4 minuty čtení

Fotografie umí beze slov říct, co pro nás ten druhý znamená. Umí vyjádřit smích či dojetí, ale také napětí či smutek. A pomůže nám vybavit si vzpomínky, které by třeba časem zapadaly prachem. Nenechte proto drahocenné okamžiky svého života jen tak ležet na harddisku, dejte jim fyzickou podobu, která vám umožní také strávit příjemný čas s vašimi blízkými při prohlížení.

Vyvolané fotografie - zážitky vždy po ruce

Malé, či velké, matné, nebo lesklé, uložené ve fotoalbu, či jen tak v krabičce. Snímky mohou dostat mnoho podob podle toho, co se vám líbí a o co si daná příležitost říká. Ať už se jedná o víkendový rodinný výlet či momentku vaší ratolesti, nebo maturitní ples či svatbu, ty nejpovedenější záběry si zaslouží, abyste si je mohli prohlédnout na papíře a nejen je prolétnout na displeji.

Naše fotografie mají dlouhou životnost a jsou vyvolávané tradiční mokrou cestou na špičkový fotopapír Fujifilm. Hotové snímky můžete uspořádat do alba a třeba je i opatřit příhodou, která se k nim váže, a vychutnat si tak při prohlížení chvíli klidu s šálkem horkého nápoje. I ve chvílích, kdy se elektronika vybije. :)

Vyvolání fotografií v Centru FotoŠkoda

chci si nechat vyvolat fotky

Vzpomínky v kvalitní fotoknize

Nebaví vás skládat vyvolané fotografie do alba, ale chtěli byste mít v knihovně příběh svého života? Řešení je snadné, vytvořte si fotoknihu, která se bude na poličce vyjímat! Vy pouze poskládáte fotografie do intuitivního editoru, nebo to necháte na naší aplikaci smart book, a pak se jenom můžete po mnoho let radovat z fotografií na kvalitním fotografickém papíře, které ručně a s největší péčí svážeme. Na výběr máte ze 4 různých vazeb a mnoha rozměrů.

Nemusíte se bát ani panoramatických snímků – díky lay flat vazbě si můžete jakékoliv snímky prohlížet v celé kráse a žádný přechod mezi stránkami vás nebude rušit. Navíc si můžete vybrat z řady šablon, které vám pomohou dotvořit slavnostní či veselý dojem, a doprovodit fotografie tematickými obrázky či textem. Zkrátka a dobře – fotokniha bude hotová raz dva a přesně podle vašich představ. Vy se pak můžete jenom těšit, až ji budete držet v rukou.

Fotokniha s knižní vazbou - Designer Centra FotoŠkoda

chci fotoknihu

Hrneček pro perfektní začátek dne

Pro babičku, tatínka nebo kamarádku. Originální hrneček, který nikdo jiný mít nebude, potěší zaručeně každého! U nás najdete vhodný hrnek na ranní kávu u novin či v kanceláři i na cesty. Vybírat totiž můžete z různých barevných variant keramických hrnečků i ze stylových plecháčků, díky nimž budete se svými blízkými doslova na každém kroku.

A co že byste na hrneček měli dát? To je zcela na vás! Originální malba či nápis, dětská kresba, které u nás můžete nechat i profesionálně naskenovat, fotografie ze společného výletu nebo povedený snímek vnoučete. Možnosti jsou nekonečné a fantazii se meze nekladou, tak jen s chutí do toho!

Plecháčky s potiskem - Designer Centra FotoŠkoda

chci hrneček

Malý dárek pro velkou radost

Někdy stačí opravdu málo, abyste vykouzlili druhému úsměv na tváři. Takovou maličkostí může být třeba magnetka nebo samolepka s fotografií, která vašemu blízkému při každém otevření ledničky či pohledu na notebook připomene, co všechno jste spolu prožili a co pro vás znamená. Nebo udělejte radost sami sobě a vytvořte si jedinečnou magnetickou koláž ze svých zážitků, se kterou si můžete kdykoliv pohrát. Teď stačí jen vybrat fotky!

Magnetky a samolepky s vlastní fotografií - Designer Centra FotoŠkoda

chci magnetku nebo samolepku

Máte dotaz k našim produktům či službám? Naši kolegové vám je rádi zodpoví na telefonním čísle 222 929 039 či na e-mailu fotosluzby@fotoskoda.cz.

Čtvercové foto: © Ron Lach, Pexels | Úvodní foto: © Mikhail Nilov, Pexels

HAMA SINGO 10x15/36

pevná svařovaná vazba, měkké desky, 36 fotografií formátu 10 x 15 cm

59,-
WALTHER LAMA 10x15/40

až 40 fotografií velikosti 10 x 15 cm, 4 různé vzory, černý podklad

85,-
WALTHER FUN klasické/100 černých stran, 30x30, mentolová

pro fotografie různých formátů, pergamenový papír mezi listy, fotografie lze nalepit přímo / oboustrannými čtverečky / pomocí růžků

890,-

Související články

Jaké materiály a fotoprodukty jsou vhodné pro portrét?

Jaké materiály a fotoprodukty jsou vhodné pro portrét?

Fotoalba jsou nejen krásným dárkem (služby #05)

Fotoalba jsou nejen krásným dárkem (služby #05)

Archivujte své negativy jako profík!

Archivujte své negativy jako profík!

Diskuze

Udělejte (si) radost fotografiemi, fotoknihou či hrnečkem

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...