DJI Mini 3 Pro: Výkonnější, aerodynamičtější a bezpečnější | FotoŠkoda
Produktové novinky

DJI Mini 3 Pro: Výkonnější, aerodynamičtější a bezpečnější

DJI Mini 3 Pro: Výkonnější, aerodynamičtější a bezpečnější
10. 5. 2022 | 3 minuty čtení

DJI představuje novou verzi populárního dronu Mini! DJI Mini 3 Pro je miniaturní, vytvoříte s ním 4K HDR videa a 48Mpx RAW snímky, létat s ním můžete 34 minut a živě přenášet ze vzdálenosti až 12 kilometrů. To všechno se ukrývá v těle lehčím než 249 g a tak malém, že ho strčíte do kapsy.

Dron DJI Mini 3 Pro

Dron DJI Mini 3 Pro v akci

Miniaturný, výkonný a nejbezpečnější ve své řadě. Nová generace populárních dronů DJI Mini s označením 3 Pro váží méně než 249 g, má 1/1,3" snímač a umožní vám natáčet 4K HDR video. Létat s ním můžete 34 minut a s inteligentní letovou baterií Plus, která se prodává zvlášť, dokonce 47 minut.

Díky jeho nízké hmotnosti ho ve většině zemí a regionů nemusíte registrovat a můžete ho mít také s sebou na jakékoli túře či výletu, a to klidně i v kapse. Jeho vzhled prošel kompletní obměnou, díky němuž získáte z každého letu víc. Má větší vrtule, aerodynamický náklon těla a navíc také výkonný systém snímání překážek APAS 4.0, díky němuž je létání bezpečné i v náročnějších prostředích. K bezpečnosti přispívají také přední, zadní a spodní senzory s dvojitým viděním.

Dron DJI Mini 3 Pro v akci

S inovovaným gimbalem máte širší rozsah otáčení pro záběry nízko nad zemí a k dispozici vám je také funkce True Vertical Shooting, která otočí gimbal o 90 ° a otevírá vám další kreativní možnosti v podobě natáčení na výšku, což oceníte při sdílení obsahu na sociálních sítích. Na dokonale vykreslené snímky se můžete těšit ve dne i v noci. Snímač disponuje duálním nativním ISO a podporuje přímý výstup HDR záběrů a objektiv má clonu F1,7.

Výsledkem jsou tak RAW fotografie s rozlišením 48 Mpx a videa v kvalitě 4K/60fps. Ta můžete také zpomalit a vytvářet efektní slow motion v kvalitě 1080p/120fps. Režim D-Cinelike Color vám navíc nabídne bohatší barevné možnosti a větší flexibilitu při následné postprodukci. Při vytváření videí můžete být díky různým inteligentním funkcím velmi kreativní - jmenujme například Timelapse, Panorama nebo Digital Zoom.

Dron DJI Mini 3 Pro v akci

Rádi sdílíte živě, kde právě jste? Není problém! DJI Mini 3 zvládá živý přenos videa v kvalitě 1080p/30fps na vzdálenost až 12 kilometrů. Během focení či natáčení můžete využívat funkci FocusTrack (ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 a Point of Interest 3.0).

Pokud s létáním teprve začínáte, jistě vás nadchne funkce MasterShots, která kolem zvoleného objektvu provede sekvenci profesionálních manévrů a vytvoří krátké video. Všechna svá díla můžete pak snadno sdílet přes WiFi rychlostí až 30 Mb/s.

K DJI Mini 3 naleznete také řadu nejrůznějšího příslušenství, od baterií až po širokoúhlý objektiv.

Dron DJI Mini 3 Pro v akci

Hlavní funkce

  • hmotnost menší než 249 g
  • třísměrné snímání překážek
  • 4K HDR video
  • prodloužená životnost baterie
  • funkce True Vertical Shooting
  • funkce FocusTrack

chci dji mini 3

DJI MINI 2 Fly More Combo

Dosah až 10 kml s OcuSync, Senzor 12 Mpx 1/2,3 "CMOS, Objektiv 24 mm f / 2,8

17 990,-
DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Časosběrné video s časovým odstupem 8 kB, Až 4K/60p video, Snímky až 48 MP

29 490,-
DJI Sada Fly more kit pro MAVIC 2

2 inteligentní baterie, nabíječka do auta, adaptér na změnu baterii v power banku, zařízení na efektivní nabíjení baterií, tiché vrtule a brašna přes rameno, maximální délka letu s bateriemi 31 minut, maximální výkon nabíječky do auta 80 W

9 890,-

Související články

Panasonic LEICA 9 mm f/1,7: Široký záběr pro filmaře i fotografy

Panasonic LEICA 9 mm f/1,7: Široký záběr pro filmaře i...

Vanguard Active a Adaptor: Nové batohy do outdooru

Vanguard Active a Adaptor: Nové batohy do outdooru

Přivítejte druhou generaci objektivu Sony 24-70 mm f/2,8 GM

Přivítejte druhou generaci objektivu Sony 24-70 mm f/2,8 GM

Diskuze

DJI Mini 3 Pro: Výkonnější, aerodynamičtější a bezpečnější

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...