Rozvojové země v hledáčku Jana Tilingera

Rozvojové země v hledáčku Jana Tilingera

Rozvojové země v hledáčku Jana Tilingera

Tentokrát k nám se svými fotografiemi zavítá fotograf a novinář, zakladatel Občanského sdružení Surya, které postavilo Sluneční školu na území indické části Himaláje, Jan Honza Tilinger. Beseda ZDARMA se uskuteční 17:15 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni.

Sluneční škola v indickém Himaláji

Projekt SURYA představuje realizaci výstavby solární školy, která umožní základní vzdělávání a celoroční výuku ve vesnici Kargyak. Ta leží v severní části Indického Himaláje v pohoří Zanskar. Projekt reaguje na nedostatečnou úroveň základního vzdělání, jež je dána izolací a extrémními klimatickými podmínkami regionu. Výstavbu školy a život v Himaláji zdokumentoval fotograf a novinář, zakladatel Občanského sdružení Surya, Jan Honza Tilinger. Přečtěte si více o projektu.

Beseda věnovaná rozvojovým zemím

  • Beseda pod záštitou společnosti Canon s projekcí fotografií Jana Honzy Tilingera
    17:15 – 19:30
    v Langhans kavárně Člověka v tísni.
  • Technické informace doplní specialista Pavel Šerý z Canon CZ.
  • Max. počet účastníků 40.

Registrace ukončena

Předseda Občanského sdružení Surya

M.Eng. Jan Honza Tilinger, Ph.D.
Vedoucí inženýr, jež zkonstruoval stavební plány a dohlíží na jejich realizaci. Student postgraduálních studií na ČVUT v Praze, fakulta stavební obor konstrukce, specializace na užití přírodních materiálů v tradičním stavitelství. Fotograf a novinář na volné noze zaměřen na problematiku rozvojových zemí. Předchozí aktivity: Humanitární pracovník v Človeku v Ohrozenie (Súdán, Srí Lanka), NEWAH Nepál. Studia: ČVUT a Dánská Technická Universita – Lyngby. Zájmy: Fotografování, architektura, etnologie, náboženství, extrémní sporty.

Podobné články

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací