Jiří Tvaroh: Na svatbu tvarohové koláčky | FotoŠkoda
FotoŠkoda FEST je v plném proudu!
Chci na festival!
Výstavy

Jiří Tvaroh: Na svatbu tvarohové koláčky

Termín: 27. 6. - 16. 7. 2022| Místo: minigalerie Centra FotoŠkoda
23. 6. 2022 | 2 minuty čtení

Jirku Tvaroha znáte jako sympatického lektora (nejen) svatební fotografie. Na této výstavě v minigalerii Centra FotoŠkoda se můžete přenést na řadu míst po České republice i do zahraničí, kde zachycoval svatební veselí. Těšit se můžete na celou škálu emocí - od zamilovaných pohledů a romantických záběrů po vtipné momenty, které jsou tím nejlepším kořením.

Svatby s nápadem a atmosférou

Jiří Tvaroh je vyhledávaným svatebním fotografem a jedním z lektorů v Centru FotoŠkoda. Žije v Českých Budějovicích. S fotografováním začal v 17 letech – v době, kdy stále silnější slovo na scéně získávala digitální fotografie. Jeho první zakázkou bylo fotografování maturitního plesu, záhy se dostal k místní produkční agentuře, pro kterou fotil eventy či módní přehlídky po Česku i v zahraničí.

Pestrost si ve svém fotografickém portfoliu udržuje do současnosti a kromě svateb fotí reklamní kampaně nebo imagové snímky pro firmy.

O focení svateb říká:

Všude je spousta emocí a vy jste jim velmi blízko. Začnete vše prožívat naplno se svatebčany. Chcete, aby si onen den maximálně užili a vy, abyste jim zaznamenali ony vzpomínky. Jak já říkávám – baví mě vše zachytit ještě lepší, než to ve skutečnosti bylo. Baví mě plnit sny novomanželů.

Je jedním z průkopníků svatebních snímků, které jsou dnes v Čechách zcela běžné a které kreativně zachycují atmosféru místa a dění. Od samotného počátku na svatbách spolupracuje s asistentkami, které mu pomáhají jak se samotným focením, tak s organizací na místě. V současnosti je to jeho žena Alča, která často funguje i jako druhý fotograf. Ta ve většinové míře asistovala i u tvorby snímků na této výstavě, kde můžete zhlédnout fotografie ze svateb z let 2019, 2020 a 2021.

NIKON Z7 II
NIKON Z7 II

Rozlišení 45,7 Mpx / senzor BSI CMOS formát FX, Dva obrazové procesory EXPEED 6, Video UHD 4K60; N-Log a 10-bitový HDMI výstup

72 990,-
Nikon Z5
NIKON Z5

Rozlišení 24,3MP snímač CMOS formátu FX, Obrazový procesor EXPEED 6, Záznam UHD 4K a Full HD videa

28 990,-
NIKON Z50
NIKON Z50 tělo

Vynikající kvalita obrazu: bajonet Nikon Z s velkým průměrem, Velký obrazový snímač CMOS ve formátu DX s 20,9 milionu pixelů (APS-C) a rychlý obrazový procesor EXPEED 6, Systém hybridního automatického zaostřování s 209 zaostřovacími body

21 990,-

Související články

Verum Photo: ZINy

Verum Photo: ZINy

Zažijte FOTOŠKODA FEST v Czech Photo Centre

Zažijte FOTOŠKODA FEST v Czech Photo Centre

Cuba – People and Country

Cuba – People and Country

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...