Videoškola #13 - jak natáčet video výhradně na mobil | FotoŠkoda
Videa

Videoškola #13 - jak natáčet video výhradně na mobil 1/2

Videoškola #13 - jak natáčet video výhradně na mobil 1/2
24. 6. 2022 | 1 minuta čtení

Vertikální nebo horizontální video? Natáčet na aplikaci fotoaparát v mobilu, nebo si stáhnout další? Potřebujeme vůbec nějaké příslušenství? Nejlepší kamera je ta, kterou máte stále u sebe, není tedy divu, že video na mobil je stále populárnější. Podívejte se na tipy od kluků a posuňte se dál.

 

PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

Lze použít s libovolným popruhem, který má konce i šíři až 12mm, ať už to je nový originální popruh vašeho fotoaparátu nebo starý kožený popruh, který používal váš otec na vysoké škole, Počet kotviček Anchor: 4 kotvičky, Hmotnost: 20g (51g celé balení)

650,-
PEAK DESIGN Capture v3 BLACK Standard plate

jednoduchý a efektivní způsob jak nosit fotoaparát např. připevněný na opasek, na popruhu batohu apod. - šířka popruhu až 6,5 cm a síla až 2,2 cm, perfektní zpracování s doživotní zárukou, nosnost až 90 kg díky kvalitnímu celohliníkovému provedení

1 990,-
PEAK DESIGN Slide Lite NIKON Singapore Limited Edition

Speciální edice Nikon, Kompatibilní se všemi fotoaparáty: Lze připojit k poutkům pro popruh jakéhokoliv fotoaparátu nebo ke stativovému závitu pomocí přiložené stativové destičky (kompatibilní se stativovými hlavami typu ARCA), Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce a druhou k poutku pro popruh na fotoaparátu, docílíte výrazně větší stability fotoaparátu při nošení (viz zde přiložené video), než u systémů využívající pro připevnění popruhu pouze stativový závit.

1 990,-

Související články

Videoškola #20 - Jak natáčet LOG video

Videoškola #20 - Jak natáčet LOG video

Zaostřeno na: stativy

Zaostřeno na: stativy

Fotoškola - jak nastavit foťák pro zachycení pohybu

Fotoškola - jak nastavit foťák pro zachycení pohybu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...