Canon představuje pět nových videokamer | FotoŠkoda
Produktové novinky

Canon představuje pět nových videokamer

Canon představuje pět nových videokamer
9. 9. 2022 | 3 minuty čtení

Ani firma Canon nezahálí a oznamuje několik podzimních novinek - na trh přivádí dokonce pět kompaktních videokamer. Patří mezi ně čtyři profesionální 4K kamery XA65, XA60, XA75 a XA70 a model LEGRIA HF G70 pro hobby uživatele nebo začínající filmaře.

Profesionální výkon a 4K rozlišení

Canon přichází s několika novinkami v oblasti audiovizuální techniky. Nové videokamery poslouží filmařům v různých odvětvích, ať už jde o živé vysílání, dokumentární počiny nebo komerční záležitosti jako například natáčení firemních akcí. 

 

Canon představuje pět nových videokamer

Foto: Canon

Kamery XA65, XA60, XA75 a XA70

Tyto čtyři profesionální kamery spojuje obrazový procesor DIGIC DV6 a 4K UHD snímač. Dvě z nich disponují 15x optickým zoomem a druhé dvě 20x optickým zoomem. U všech je potom možné využít rozšiřitelný 40x digitální zoom. 

Modely XA75 a XA70 využívají funkci automatického ostření Dual Pixel CMOS AF a dokážou rychle a přesně ostřit. Řada XA65 a XA60 využívá systém hybridního automatického ostření, který pomůže při ostření za špatných světelných podmínek. Všechny modely umožňují zvolit mezi rychlým a plynulým automatickým ostřením. K dispozici je také AF s detekcí a sledováním obličeje. Další pokročilou funkcí je pětiosá stabilizace obrazu, nemusíte se proto bát roztřesených záběrů.

Videokamery nabízí i speciální možnosti záběru, jako je zpomalený nebo zrychlený záznam a infračervený režim. Video doplňuje profesionální kvalita záznamu zvuku s pomocí dvou audio vstupů XLR. Všechny čtyři kamery mají schopnost živě přenášet v HD UVC přes USB-C. 

Canon XA60  Canon XA65

Canon XA70  Canon XA75

LEGRIA HF G70 

Profesionální kamery doplňuje také model Legria HF G70, který je ideálním vstupem do filmařského světa. I tato kamera ale poskytne záznam ve 4K UHD rozlišení. Záznam se nahrává ve formátu MP4. Legria HF G70 slibuje komfortní ovládání a LCD dotykovou obrazovku. Podobně jako u modelů výše k funkcím patří pětiosá stabilizace obrazu a pokročilé automatické ostření.  

Legria HF G70

CANON LEGRIA HF G60

Canon HD CMOS PRO 1" snímač s rozlišením 13,4 Mpx, HD videoobjektiv, 15x zoom, světelnost f/2,8 - f/4,5, Optická stabilizace obrazu, Inteligentní IS

45 490,-
CANON XF605

1" 4K UHD CMOS snímač, 15x optický zoom 4K UHD L objektiv, Dual Pixel CMOS AF, Detekce oka AF, EOS iTR AF X, Dual Pixel pomoc při ostření

122 990,-
CANON XA55

1.0" 4K UHD CMOS snímač, 15x 4K UHD zoom objektiv 5 osou optickou stabilizací obrazu, DIGIC DV 6 procesor

69 690,-

Související články

Nové Swarovski dalekohledy pro vaše outdoorové dobrodružství

Nové Swarovski dalekohledy pro vaše outdoorové dobrodružství

Sony Cinema řada se rozrůstá o kameru FX30

Sony Cinema řada se rozrůstá o kameru FX30

Nová instantní fototiskárna od Canonu se vejde do kapsy

Nová instantní fototiskárna od Canonu se vejde do kapsy

Diskuze

Canon představuje pět nových videokamer

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...