DJI přichází s novinkou Osmo Action 3 | FotoŠkoda
Produktové novinky

DJI přichází s novinkou Osmo Action 3

DJI přichází s novinkou Osmo Action 3
14. 9. 2022 | 3 minuty čtení

Právě včas pro vaše zimní dobrodružství: DJI oznamuje novou akční kameru Osmo Action 3, která odolá mrazu i vodě. A nejen to, těšit se můžete mimo jiné na velkou výdrž baterie, natáčení v rozlišení 4K a rychlost snímání až 120 snímků za sekundu.

Kvalitní záznam v malém těle

DJI Osmo Action 3 má rozhodně co nabídnout, ať už jste dobrodruh a cestovatel, nebo chcete působivě zachytit všední momenty. Pojďme se podívat na vlastnosti této novinky, která nabízí široké zorné pole v úhlu 155° pro extra dynamické záběry.  

Nová kamera disponuje inovativním rychloupínacím designem Action 3, který zvyšuje odolnost proti nárazu. DJI Osmo Action 3 je proto připravený na intenzivní situace a nepříznivé podmínky. Můžete využít i horizontální-vertikální ochranný rám, který stačí odpojit, otočit a znovu připojit pro rychlou změnu perspektivy. Když fotoaparát přepnete mezi horizontální a vertikální orientací, uživatelské rozhraní se tomu přizpůsobí. Dotykové obrazovky jsou také dostatečně citlivé, aby je bylo možné snadno ovládat mokrýma rukama.

 

Lifestyle foto DJI Osmo Action 3

Foto: DJI

Rychlonabíjení a HDR výstup

DJI Osmo Action 3 nabijete na 80 % kapacity již za 18 minut, společnost DJI zároveň slibuje prodlouženou výdrž baterie. Ta zvládne i body pod mrazem, výrobce uvádí schopnost 150 minut nepřetržitého záznamu při teplotách až -20 °C.

Důležitým parametrem je samozřejmě kvalita výstupu. Kamera nabízí možnost HDR videa a inteligentní upravení vyvážení bílé s pomocí snímače teploty barev Action 3, výstup by proto měl mít co nejvěrnější zobrazení barev i v prostředí se složitým osvětlením.

 

Lifestyle foto DJI Osmo Action 3

Foto: DJI

 

Mezi další funkce patří chytrá stabilizace, DJI Osmo Action 3 využívá inteligentního stabilizačního algoritmu RockSteady EIS, který eliminuje chvění ve všech směrech a funguje při nahrávání ve 4K/120fps. Navíc můžete aktivovat mód HorizonBalancing, který koriguje horizontální náklon v rozsahu ±45° a podporuje nahrávání stabilních 4K/60fps videí.

Pokud vás novinka od DJI zaujala, u nás na webu si ji můžete prohlédnout se všemi podrobnostmi:

Chci DJI Osmo Action 3 Standard combo

Chci DJI Osmo Action 3 Adventure combo

DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

Dron DJI Mini 3 Pro - senzor 1/1,3“, 4K HDR video, Součástí setu je DJI RC - lehký dálkový ovladač, Kvalita videa 1080p / 30 fps na vzdálenost až 12 km

22 990,-
DJI Mini 3 DJI RC

Dron v kompaktním provedením + RC ovladač, Skládací konstrukce, Doba letu až 51 min (s inteligentní baterií Plus)

15 990,-
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)

Duální objektiv: širokoúhlý a teleobjektiv s 3× zoomem, Video 4K/100p, 4K/60p HDR nebo 2,7K / vertikální video, CMOS senzor 1/1,3", až 48MP fotografie

38 990,-

Související články

Nový prémiový objektiv NIKON Z 135 mm f/1.8 S Plena

Nový prémiový objektiv NIKON Z 135 mm f/1.8 S Plena

Novinka: Dron DJI Mini 4 PRO

Novinka: Dron DJI Mini 4 PRO

Nový Nikon Z f je tady!

Nový Nikon Z f je tady!

Diskuze

DJI přichází s novinkou Osmo Action 3

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...