Kouzlo hmyzí říše s Veronikou Souralovou

Kouzlo hmyzí říše s Veronikou Souralovou

Kouzlo hmyzí říše s Veronikou Souralovou

Na další besedě vás průřezem své tvorby provede Veronika Souralová. Fotografka se věnuje systematickému pořizování makrofotografických celků ze života hmyzu, o který se léta zajímá. Beseda ZDARMA se uskuteční 17:00 – 19:00 v Langhans kavárně Člověka v tísni.

Beseda věnovaná hmyzí říši

  • Beseda s projekcí fotografií Veroniky Souralové a povídání o tří letém projektu fotografování včel.
  • 17:00 – 19:00 v Langhans kavárně Člověka v tísni.
  • Technické informace doplní specialista z Centra FotoŠkoda.
  • Max. počet účastníků 40.

REGISTRACE je již ukončena!

Ze života hmyzu s Veronikou Souralovou

Veronika Souralová  se věnuje  systematickému pořizování  fotografických celků ze života hmyzu, o který se léta zajímá. První byl soubor makrosnímků mravenců, na kterém pracovala pod odborným vedením svého otce RNDr. Petra Milese.V říjnu 2004 nakladatelství Mladá fronta vydalo její pohádkovou knihu pro děti Jeden den v mraveništi, jejímž základem jsou makrofotografie a fotografické koláže. Pokračování o motýlech Povídání s motýly vyšlo v roce 2010. V roce 2014 do hmyzí trilogie doplnila knihou o fascinujícím životě včel Včelí domeček - dobrodružství v úlu.

Od roku 2006 provozuje fotografickou galerii Hotelu Academic v Roztokách u Prahy, kde pořádá výstavy fotografům a besedy s nimi. Od roku 2012 pracuje v realizačním týmu prestižní novinářské soutěže Czech Press Photo. Od roku 2012 moderuje besedy s osobnostmi české fotografie v Nikon Photo Gallery na Malé Straně v Praze.

Spolupracovala s médii: Krkonoše, Akva tera forum, Živa, Příroda, Vesmír, Lidové noviny, Hospodářské noviny, Fotografie Magazín, aj.

Používaná technika fotografky:

Canon EOS 1Ds Mark III, Canon EOS 5D Mark III, Canon macro EF 100, Tamron  macro AF 90, Mezikroužky Kenko, Macro RING LITE MR-14EX

Podobné články

Novinky z e-shopu

RICOH G900
20 690,- Koupit
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací