Umělecký akt s Jiřím Růžkem | FotoŠkoda

Umělecký akt s Jiřím Růžkem

Termín: 16. 6. 2014
Umělecký akt s Jiřím Růžkem
9. 6. 2014 | 2 minuty čtení

Přijďte na besedu s fotografem Jiřím Růžkem a posuďte sami, jak dokonalý cit ve své tvorbě má pro perverz. Žánry jako glamour, akt, fetiš a erotika spojují jeho fotografie, které vám vyrazí dech a příjemně vás nadchnou. Beseda ZDARMA proběhne v Langhans kavárně Člověka v tísni.

Fotograf nahých a polonahých portrétů

Jirkovy fotgrafie jsou převážně černobílé a v současné době fotografované pouze na bezzrcadlovkový systém Fuji X-E1. Zpříjemněte si večer s Fujifilmem a s profesionálním fotografem uměleckého aktu. Fotograf vám na besedě poví něco málo o sobě, své tvorbě a důvodech přechodu ke stylu focení s lehkostí a na lehko.

  • 17:00 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni.
  • Fotoaparáty Fuji budou k dispozici, nicméně se budeme spíše bavit než fotografovat.

REGISTRACE je již ukončena!

Fotograf Jiří Růžek

Nejčastěji bývá uváděn jako autor černobílých aktů, sám se popisuje jako autor nahých nebo polonahých portrétů. Přibližně od roku 2006 jsou jeho fotografie publikovány v českých i zahraničních tištěných nebo internetových médiích a jeho fotografie jsou součástí soukromých sbírek v různých zemích světa. V letech 2004 - 2005 spolupracoval na několika sériích bodypaintingu s chorvatskou výtvarnicí Teou Hatadi. Věnuje se také tvorbě anaglyfů. První společná výstava byla v roce 2006 v 1. Holešovické kavárně v Praze, první samostatná o rok později tamtéž. V červenci 2009 získal za fotografii s názvem České středohoří (připomíná místo, kde se narodil) hlavní cenu v soutěži o nejlepší akt Akty X, pořádané časopisem Reflex. Zdroj a více o autorovi na: wikipedia.

  • Je členem Syndikátu fotografů České republiky, Svazu českých fotografů a České federace fotografických umění.

Jiří Růžek | České středohoří

LEICA S3 tělo

Kompaktní středoformát, 64MP CMOS senzor, Fyzická velikost senzoru 30x45mm

483 590,-
7ARTISANS 50 mm f/1,8 HD.MC pro Canon EF-M

Pro APS-C Canon EF-M, 80 mm (ekvivalent kinofilm), Rozsah clony: f / 1,8 až f / 16

2 490,-
TASCAM CA-XLR2d-AN pro Nikon

Mikrofonní adaptér s rozšířením XLR vstupu pro bezzrcadlovky, Vybaven 2 vstupními konektory XLR / TRS, můžete použít optimální mikrofon podle sestavy a prostředí, Vybaveno vysoce výkonným mikrofonním předzesilovačem HDDA pro vysokou kvalitu zvuku, nízký šum a široký dynamický rozsah (přepínání úrovně mikrofonu / linky, + 48V phantomové napájení kompatibilní)

13 190,-
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...