Umělecký akt s Jiřím Růžkem

Umělecký akt s Jiřím Růžkem

Umělecký akt s Jiřím Růžkem

Přijďte na besedu s fotografem Jiřím Růžkem a posuďte sami, jak dokonalý cit ve své tvorbě má pro perverz. Žánry jako glamour, akt, fetiš a erotika spojují jeho fotografie, které vám vyrazí dech a příjemně vás nadchnou. Beseda ZDARMA proběhne v Langhans kavárně Člověka v tísni.

Fotograf nahých a polonahých portrétů

Jirkovy fotgrafie jsou převážně černobílé a v současné době fotografované pouze na bezzrcadlovkový systém Fuji X-E1. Zpříjemněte si večer s Fujifilmem a s profesionálním fotografem uměleckého aktu. Fotograf vám na besedě poví něco málo o sobě, své tvorbě a důvodech přechodu ke stylu focení s lehkostí a na lehko.

  • 17:00 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni.
  • Fotoaparáty Fuji budou k dispozici, nicméně se budeme spíše bavit než fotografovat.

REGISTRACE je již ukončena!

Fotograf Jiří Růžek

Nejčastěji bývá uváděn jako autor černobílých aktů, sám se popisuje jako autor nahých nebo polonahých portrétů. Přibližně od roku 2006 jsou jeho fotografie publikovány v českých i zahraničních tištěných nebo internetových médiích a jeho fotografie jsou součástí soukromých sbírek v různých zemích světa. V letech 2004 - 2005 spolupracoval na několika sériích bodypaintingu s chorvatskou výtvarnicí Teou Hatadi. Věnuje se také tvorbě anaglyfů. První společná výstava byla v roce 2006 v 1. Holešovické kavárně v Praze, první samostatná o rok později tamtéž. V červenci 2009 získal za fotografii s názvem České středohoří (připomíná místo, kde se narodil) hlavní cenu v soutěži o nejlepší akt Akty X, pořádané časopisem Reflex. Zdroj a více o autorovi na: wikipedia.

  • Je členem Syndikátu fotografů České republiky, Svazu českých fotografů a České federace fotografických umění.

Jiří Růžek | České středohoří

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací