Umělecký akt s Jiřím Růžkem

Termín: 16. 6. 2014
Umělecký akt s Jiřím Růžkem
| 2 minuty čtení

Přijďte na besedu s fotografem Jiřím Růžkem a posuďte sami, jak dokonalý cit ve své tvorbě má pro perverz. Žánry jako glamour, akt, fetiš a erotika spojují jeho fotografie, které vám vyrazí dech a příjemně vás nadchnou. Beseda ZDARMA proběhne v Langhans kavárně Člověka v tísni.

Fotograf nahých a polonahých portrétů

Jirkovy fotgrafie jsou převážně černobílé a v současné době fotografované pouze na bezzrcadlovkový systém Fuji X-E1. Zpříjemněte si večer s Fujifilmem a s profesionálním fotografem uměleckého aktu. Fotograf vám na besedě poví něco málo o sobě, své tvorbě a důvodech přechodu ke stylu focení s lehkostí a na lehko.

  • 17:00 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni.
  • Fotoaparáty Fuji budou k dispozici, nicméně se budeme spíše bavit než fotografovat.

REGISTRACE je již ukončena!

Fotograf Jiří Růžek

Nejčastěji bývá uváděn jako autor černobílých aktů, sám se popisuje jako autor nahých nebo polonahých portrétů. Přibližně od roku 2006 jsou jeho fotografie publikovány v českých i zahraničních tištěných nebo internetových médiích a jeho fotografie jsou součástí soukromých sbírek v různých zemích světa. V letech 2004 - 2005 spolupracoval na několika sériích bodypaintingu s chorvatskou výtvarnicí Teou Hatadi. Věnuje se také tvorbě anaglyfů. První společná výstava byla v roce 2006 v 1. Holešovické kavárně v Praze, první samostatná o rok později tamtéž. V červenci 2009 získal za fotografii s názvem České středohoří (připomíná místo, kde se narodil) hlavní cenu v soutěži o nejlepší akt Akty X, pořádané časopisem Reflex. Zdroj a více o autorovi na: wikipedia.

  • Je členem Syndikátu fotografů České republiky, Svazu českých fotografů a České federace fotografických umění.

Jiří Růžek | České středohoří

PANASONIC Lumix DC-G100
PANASONIC Lumix DC-G100

Ultrakompaktní bezrcadlovka, Výkonný pětiosý hybridní stabilizátor, Vlogovací kamera

17 990,-
SIGMA 150-600 mm f/5-6,3 DG DN OS Sports pro Sony E

Ideální pro focení přírody, sportu a krajiny, Optická konstrukce s 25 členy v 15 skupinách, Optika je vysoce odolná proti aberaci, nechtěným odrazům a odleskům

37 990,-
DJI OM5 šedý

Skládací ruční stabilizátor, Určení - pro mobilní telefony, Magnetický držák pro uchycení telefonu

4 490,-
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím