Téma měsíce března: Video

Je tady březen a s ním i nové zaměření našeho seriálu „Téma měsíce“. Tentokrát přichází snad ještě atraktivnější námět než v měsíci únoru a to natáčení videa! Dočkáte se tematických příspěvků na našem YouTube kanálu, zajímavých článků v blogu, produktové prezentace videomonitorů Eizo i fotosoutěže na Instagramu o pěkné ceny!
Co najdete na YouTube
Každé úterý od 18:00 pokračujeme na YouTube kanálu ve vysílání vašeho oblíbeného on-line streamu s Luďkem a Michalem. Pozor, dne 21. 3. se bude konat stream na téma videomonitorů se speciálním hostem – specialistou z EIZO Antonínem Charvátem!
Nově si můžete prohlédnout celý playlist Videoškoly od populární dvojky Vašek & Honza, díky kterému se dozvíte hromadu zajímavých doporučení pro natáčení profi videa. Jaké příslušenství a techniku práce zvolit? Kluci vám jistě prozradí nejedno užitečné tajemství. Úplnou novinkou od stejné tvůrčí dvojice jsou Tipy pro fotografy, na playlist se můžete podívat zde. Nadále bude pokračovat i Fotoškola s Luďkem a Michalem!
Tip: Pokud nemáte ve zvyku chodit na YouTube a stačí vám zkrácený obsah, podívejte se na náš Instagram!
Vašek & Honza vás provází naší videoškolou. ©Vojta Kubec
Akční nabídky pro diváky a odběratele
Pro diváky streamů a zákazníky, kteří odebírají náš newsletter, máme připravené akční slevové nabídky na tematický sortiment našeho obchodu. Máte se na co těšit :) K odběru newsletteru se snadno přihlásíte ve spodní části našeho webu.
Novinky pro videotvůrce od EIZO
Hledáte nový nástroj, s jehož pomocí byste dovedli úpravu vašeho videa k dokonalosti? Přijďte si poslechnout o dvou novinkách, které by mohly zaujmout právoplatné místo i na vašem pracovním stole a ve vašem workflow – grafické monitory EIZO ColorEdge CG2700S a EIZO G2700X.
Instagramová soutěž o filtr HOYA
S novým měsícem přichází další kolo naší fotografické soutěže o skvělou cenu – tentokrát můžete vyhrát filtr HOYA ND variabilní II (3-400x) 77 mm. Aktuálním tématem soutěže je Video. Chcete se zúčastnit? Prozkoumejte tematický článek a určitě nezapomeňte na hashtag #videobrezen! Posouvejte se spolu s námi za lepší výslednou fotografií /videem a to jak prostřednictvím vzdělávacích videí na YouTube, tak na našich workshopech a akcích.
Bez ND filtru ani ránu. ©Václav Křížek
Na blogu bude také živo
Samozřejmě pro vás chystáme spoustu zajímavého obsahu i do našeho blogu, tak ho nezapomeňte sledovat! Čekají vás produktové novinky, recenze, vzdělávací články, kulturní tipy... Prostě celý balík zajímavých informací pro fotografy. Pravidelné příspěvky naleznete také na Facebooku Centra FotoŠkoda.
Další díly seriálu – Téma měsíce
- 1. Externí blesky
- 2. Video
Další díly seriálu - Téma měsíce března: Video
- 01 - Téma měsíce března: Video
- 02 - Lukáš Vinš: Technika je jen špička ledovce
- 03 - Video: forma budoucnosti pro hobby tvůrce i profesionály

DJI Mini 3 Pro (DJI RC)
Dron DJI Mini 3 Pro - senzor 1/1,3“, 4K HDR video, Součástí setu je DJI RC - lehký dálkový ovladač, Kvalita videa 1080p / 30 fps na vzdálenost až 12 km

CANON LEGRIA HF G60
Canon HD CMOS PRO 1" snímač s rozlišením 13,4 Mpx, HD videoobjektiv, 15x zoom, světelnost f/2,8 - f/4,5, Optická stabilizace obrazu, Inteligentní IS

RODE VideoMic GO mikrofon
Kvalitní směrový mikrofon, Nevyžaduje žádnou baterii, Integrovaný Rycote® Lyre®