Zažijte jedinečné okamžiky s novým DJI Mini 2 SE! | FotoŠkoda
Produktové novinky

Zažijte jedinečné okamžiky s novým DJI Mini 2 SE!

Zažijte jedinečné okamžiky s novým DJI Mini 2 SE!
22. 3. 2023 | 4 minuty čtení

Společnost DJI dnes představila nový ultra malý a lehký dron s označením Mini 2 SE! Zachycení každodenních okamžiků nebo výprav za dobrodružstvím nikdy nebylo tak snadné. Vezměte si s sebou DJI Mini 2 SE a objevte výjimečnou perspektivu, díky které získáte spoustu zajímavých snímků! V nabídce je i verze s rozšířeným příslušenstvím Fly More Combo.

DJI Mini 2 SE

Cenově dostupný a přesto výkonný dron DJI Mini 2 SE váží méně než 249 g a je tak přibližně stejně velký jako jablko – oboje se pohodlně vejde do dlaně. Díky kompaktním rozměrům je nový dron DJI ideálním každodenním společníkem. DJI Mini 2 SE podporuje přenos HD videa až na vzdálenost 10 km a zároveň má výborné anti-interferenční schopnosti – můžete létat do větší vzdálenosti a pořizovat ostřejší snímky / videa. S výdrží baterie až 31 minut a spolehlivě stabilním letem i ve větrném prostředí poskytuje nový dron dostatek času na zhotovení dokonalého snímku.

DJI Mini 2 SE

Snadné ovládání pro začátečníky

Nový dron DJI Mini 2 SE je jako stvořený pro začínající dronisty. Díky intuitivnímu ovládání a chytrým funkcím se vám podaří let zvládnout hned na první pokus. Aplikace DJI Fly podává srozumitelné pokyny a přehledné návody k létání, které obsahují všechny tipy vhodné pro začátečníky.

 • Jednoduše stisknete a podržte ikonu vzletu / přistání a dron automaticky vzlétne či přistane.
 • Díky kombinaci systémů GNSS, spodního kamerového systému a infračervenému snímacímu systému se dron umí vznášet vysoce stabilně.
 • Chytrý RTH, RTH při slabé baterii a RTH při selhání vám během letu dodají větší jistotu a klid.

Inteligentní režimy usnadňující práci

S QuickShots stačí několik klepnutí a kamera DJI Mini 2 SE automaticky nahrává a natáčí videa na profesionální úrovni, která můžete sdílet přímo na sociálních sítích. Ať už jste začátečník, nebo zkušenější letec, aplikace DJI Fly vám pomůže vytvářet působivé záběry doplněné zvukovou stopou a filtry. Vyberte si z panoramatických snímků typu Sphere, Wide Angle a 180° a DJI Mini 2 SE se o zbytek postará sám, panoramatické dílo vytvoří jedním klepnutím.

DJI Mini 2 SE

Výkonná kamera s gimbalem

3osý mechanický stabilizační systém zajišťuje DJI Mini 2 SE trvale plynulé snímky. Kamera vybavená 1/2,3palcovým senzorem CMOS umožňuje pořizovat 12Mpx fotografie a videa v rozlišení až 2,7K. Dron DJI Mini 2 SE zaznamená cokoliv – od krásných okamžiků s rodinou a přáteli po celou škálu přírodních scenérií na výletě. Navíc díky 4násobnému zoomu můžete při natáčení HD videa přecházet mezi záběry s různou vzdáleností a kompozicí, to umožňuje pořizovat jasné záběry z bezpečné vzdálenosti.

Klíčové vlastnosti

 • hmotnost méně než 249 g
 • snadné používání
 • přenos videa na vzdálenost 10 km
 • inteligentní režimy
 • maximální doba letu 31 minut
 • odolnost proti větru o rychlosti 38 km/h

Chci nový dron DJI Mini 2 SE

Zajímá mě DJI Mini 2 SE Fly more combo

DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

Dron DJI Mini 3 Pro - senzor 1/1,3“, 4K HDR video, Součástí setu je DJI RC - lehký dálkový ovladač, Kvalita videa 1080p / 30 fps na vzdálenost až 12 km

22 990,-
DJI Mini 3 Pro

Dron DJI Mini 3 Pro - senzor 1/1,3“, 4K HDR video, Kvalita videa 1080p / 30 fps na vzdálenost až 12 km, Nativní ISO / přímý výstup HDR záběrů

18 990,-
DJI RS 3 Mini

DJI RS 3 mini – kompaktní a vylepšený stabilizátor, Pro bezzrcadlovky a DSLR s menším objektivem, Menší konstrukce, integrovaná baterie

9 990,-

Související články

Novinky od Peak Design: Ochranné kryty pro Iphone 15

Novinky od Peak Design: Ochranné kryty pro Iphone 15

Nový prémiový objektiv NIKON Z 135 mm f/1.8 S Plena

Nový prémiový objektiv NIKON Z 135 mm f/1.8 S Plena

Novinka: Dron DJI Mini 4 PRO

Novinka: Dron DJI Mini 4 PRO

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...