Nový vlogovací fotoaparát Sony ZV-E1 | FotoŠkoda
Produktové novinky

Nový vlogovací fotoaparát Sony ZV-E1

Nový vlogovací fotoaparát Sony ZV-E1
29. 3. 2023 | 4 minuty čtení

Společnost Sony uvádí novou full-frame vlogovací bezzrcadlovku ZV-E1, která je určena zejména pro nadšené tvůrce filmového obsahu. Fotoaparát disponuje kompaktním a lehkým tělem, pětiosou digitální stabilizací, automatickým ostřením na bázi umělé inteligence, profesionální kvalitou zvuku a velkokapacitní baterií zajišťující, že vám během natáčení nedojde tolik potřebná energie. Patříte mezi začínající filmaře, nebo aktivní přispěvatele na sociální sítě? Sony ZV-E1 je tady přesně pro vás!

Vlogovací fotoaparát ZV-E1

Díky full-frame snímači a 4K 60p videu můžete s bezzrcadlovkou ZV-E1 natáčet filmový obsah v profesionální kvalitě i v náročných světelných podmínkách. Vaši video tvorbu velmi usnadní filmový vzhled profilů obrazu S-CINETONE a Cinematic Vlog. Streamovací fotoaparát Sony ZV-E1 dále umožňuje prostřednictvím bezplatné aktualizace firmwaru vytváření působivých zpomalených záběrů v rozlišení 4K 120p převzatých z profesionálních kamer.

Bezzrcadlovka Sony ZV-E1 je vybavena speciálním čipem s umělou inteligencí, díky kterému je schopna používat pokročilé funkce automatického ostření detekující lidské oči, domácí zvířata a další pohybující se objekty. Kromě toho přináší zbrusu nové funkce, jako jsou automatická kompozice a stabilizace záběru, které udrží váš objekt stabilní a vycentrovaný.

Fotoaparát stvořený k filmování

Fotoaparát ZV-E1 poskytuje rozličné kreativní funkce pro videotvůrce – jako jsou přepínač efektu bokeh rozostřující pozadí nebo nastavení product showcase pro recenzenty, kteří potřebují zajistit maximální ostrost objektů v záběru fotoaparátu. Ve spojení s otočným, plně dotykovým displejem a kontrolkou nahrávání nebylo nikdy snazší vlogovat a soustředit se pouze na vynikající obsah.

Nejnovější funkce kompenzace nežádoucí změny zorného úhlu snižuje při změně zaostřovací vzdálenosti změnu ohniskové vzdálenosti (kompatibilní pouze s objektivy Sony). Zároveň můžete importovat vlastní soubory LUT a získat tak náhled konečného výsledku. Díky rozsáhlému systému produktů Sony můžete využít různé úhly pohledu s více než 70 dostupnými full-frame objektivy a zachytit zvuk jako nikdy předtím s řadou digitálních mikrofonů ECM. 4K fotoaparát ZV-E1 však přináší i řadu dalších funkcí!

Pomocí naší nejnovější mobilní aplikace můžete fotoaparát Sony pro natáčení vlogů bez problémů spárovat se svým chytrým telefonem a přenášet vysoce kvalitní videa přímo do telefonu. Fotoaparát je navíc připraven na streamování ve 4K 30p nebo Full HD 60p bez nutnosti použití záznamové karty nebo dalšího softwaru.

Sony ZV-E1

Klíčové vlastnosti

 • bajonet: E-mount
 • snímač: full-frame Exmor R CMOS
 • počet pixelů: 12,1 Mpx
 • formát záznamu: JPEG, RAW, HEIF
 • rozlišení videozáznamu: 3840 x 2160 px (4K)
 • zpomalený a zrychlený záznam videa
 • rychlé hybridní automatické zaostřování – s fázovou detekcí / s detekcí kontrastu
 • citlivost: ISO 80–102 400 (rozšíření ISO 40–409 600)
 • otočný LCD monitor: 3,0" (1 036 800 px)
 • rychlost závěrky: 1/8000 až 30 s

 

podívám se na Sony ZV-E1

zajímá mě Sony ZV-E1 s objektivem 28-60 mm

 

Potřebujete poradit? Kontaktujte naše odborníky na telefonním čísle 222 929 020, e-mailu fotoaparaty@fotoskoda.cz, online chatu nebo přímo na prodejně. Těšíme se na vás!

SONY FE 20-70 mm f/4

Objektiv s bajonetem E / full frame, Ohnisko: 20-70 mm, světelnost f/4 až f/22, Min. ostřící vzdálenost: 30 cm (W) / 25 cm (T)

40 990,-
SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

zoomový portrétní objektiv ohniska 24-70 mm, určený pro full-frame fotoaparáty s bajonetem Sony E, konstantní clona f/4

22 990,-
SONY FE 24-70 mm f/2,8 G Master

ohnisková vzdálenost: 24–70 mm, světelnost objektivu: f/2,8, maximální clona: f/22

53 990,-

Související články

NIKON Z DX 24 mm f/1,7 - novinka s pevným ohniskem pro DX snímače

NIKON Z DX 24 mm f/1,7 - novinka s pevným ohniskem pro DX...

Víme první: Přichází nová Leica Q3!

Víme první: Přichází nová Leica Q3!

Fujifilm uvádí novou bezzrcadlovku X-S20 a 8 mm objektiv

Fujifilm uvádí novou bezzrcadlovku X-S20 a 8 mm objektiv

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...