Přichází DJI Mavic 3 Pro – sen každého profíka | FotoŠkoda
Produktové novinky

Přichází DJI Mavic 3 Pro – sen každého profíka

Přichází DJI Mavic 3 Pro – sen každého profíka
25. 4. 2023 | 5 minut čtení

Seznamte se s nejnovějším přírůstkem do rodiny výkonných dronů DJI – pozor, je tady Mavic 3 Pro! Se třemi různými kamerami, až 28× zvětšením a 4K/60 fps videem se můžete zaměřit na ty největší detaily a získat snímky, o kterých se vám do dnešního dne ani nesnilo. Práci vám jistě zpříjemní snadné ovládání a velké množství vyspělých funkcí, které DJI vyvíjí již spoustu let. O všech přednostech nového dronu se dočtete ve článku níže!

Prostě výkonný DJI Mavic 3 Pro

Profesionální DJI Mavic 3 Pro se systémem trojitého fotoaparátu představuje novou éru kamerových dronů. Ukrývá v sobě 1 širokoúhlý objektiv a dva teleobjektivy – jedná se tak o dron se 3 snímači a 3 objektivy s různou ohniskovou vzdáleností. Mavic 3 Pro vám otevírá nové perspektivy snímání a umožňuje ještě více využívat tvůrčí svobodu, zachycovat fascinující scenérie, zkoumat možnosti tvorby fotografií a vytvářet filmová mistrovská díla!

Klíčové vlastnosti

 • 4/3 CMOS Hasselblad kamera (ekv. 24 mm; f/2,8–11; 20 Mpx)
 • 1/1,3" CMOS střední telekamera (ekv. 70 mm; 3× optický zoom; f/2,8; 48 Mpx)
 • 1/2" CMOS telekamera (ekv. 166 mm; 7× optický zoom + 28× hybridní zoom; f/3,4; 12 Mpx)
 • natáčení videa v rozlišení 4K/60 fps
 • 3× Apple ProRes
 • snímání překážek všemi směry
 • maximální doba letu 43 minut
 • přenos HD videa na vzdálenost 15 km

Nový DJI Mavic 3 Pro chci!

DJI Mavic 3 Pro

Systém snímání se 3 kamerami

DJI Mavic 3 Pro se systémem tří kamer se 3 ohniskovými vzdálenostmi vám umožní dosáhnout ještě rozmanitějšího způsobu snímání a uplatnit vynikají možnosti při práce s více scénami. Navíc klepnutím na displej můžete přepínat mezi různými ohniskovými vzdálenostmi.

 • Kamera Hasselblad podporuje pořizování 12bitových fotografií ve formátu RAW s nativním dynamickým rozsahem až 12,8 EV, což přináší jedinečné detaily snímků. Vzhledem k tomu, že technologie Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS) přesně věrně zachovává barvy, které vnímá lidské oko, získáte působivé snímky bez nutnosti náročné postprodukce nebo složitých barevných předvoleb.
 • Střední teleobjektiv 70 mm – je vhodný pro nejrůznější záběry a scény. Díky stlačení hloubky ostrosti a zaostření zvýrazňuje objekt a vytváří stabilní vizuální střed, což zajišťuje jedinečný prostorový dojem záběrů.
 • Teleobjektiv 166 mm – má vyšší rozlišení a světelnost f/3,4. Podporuje natáčení videa v rozlišení 4K/60 fps se 7× optickým zoomem a pořizování 12Mpx fotografií. Hybridní zoom dosahuje až 28× přiblížení, můžete tak bez problémů pozorovat zvířata z dálky, aniž byste je rušili, nebo bezpečně pořizovat vysoce kvalitní letecké snímky.

DJI Mavic 3 Pro Fly more Combo (DJI RC)

DJI Mavic 3 ProŠpičkový výkon letu

Mavic 3 Pro umožňuje až 43 minut letu, což vám jistě dodá větší jistotu – můžete bez obav doletět dál a méně se starat o stav baterie. Proveďte každý krok, od plánování trasy letu až po kompozici záběru, a to vše během jediného letu! Zároveň DJI Mavic 3 Pro disponuje osmi širokoúhlými kamerovými senzory, které bez problémů spolupracují s vysoce výkonným výpočetním motorem, přesně rozpoznávají překážky ve všech směrech a plánují bezpečnou letovou trasu tak, aby se jim vyhnul. DJI O3+ umožňuje přenos na vzdálenost až 15 km se stabilním signálem, což zajišťuje souvislejší obraz kamery. Dokáže přenášet živý HD přenos 1080p/60 fps s vysokou snímkovou frekvencí, díky čemuž Mavic 3 Pro lépe reaguje na vaše ovládání a poskytuje živější obraz na monitoru.

Pořizuji snímky ohrožené fauny, abych inspiroval k ochraně křehkých ekosystémů. Je pro mě zásadní dodržovat vysoké standardy a zároveň vytvářet úžasné fotografie. Díky teleobjektivům Mavic 3 Pro mohu pořizovat fotografie ve vysokém rozlišení, aniž bych rušil divoká zvířata,

říká Paul Nicklen, fotograf divokých zvířat a přírody.

DJI Mavic 3 Pro Fly more Combo (RC pro)

DJI Mavic 3 Pro

Speciální funkce

 • Waypoint Flight – funkce zvyšuje zážitek z automatického letu. Mavic 3 Pro automaticky naplánuje trasu letu na základě uživatelem přednastavených trasových bodů a dokáže trasu přesně zopakovat.
 • Tempomat – nastavte si Mavic 3 Pro tak, aby letěl libovolným směrem bez nutnosti mačkání ovládacích páček. To se pozitivně projeví hlavně u letů na dlouhé vzdálenosti. Zároveň se oproti ručním ovládání snižuje chvění, čímž dosáhnete plynulejšího pohybu kamery.
 • Pokročilý RTH – vylepšený návrat do výchozího bodu. Tato funkce umožňuje dronu Mavic 3 Pro automaticky určit bezpečnou a efektivní trasu letu zpět do výchozího bodu.

DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo


​Potřebujete poradit? Kontaktujte naše odborníky na telefonním čísle 222 929 020, e-mailu fotoaparaty@fotoskoda.cz, online chatu nebo přímo na prodejně. Těšíme se na vás!

 

DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

Dron DJI Mini 3 Pro - senzor 1/1,3“, 4K HDR video, Součástí setu je DJI RC - lehký dálkový ovladač, Kvalita videa 1080p / 30 fps na vzdálenost až 12 km

22 990,-
DJI Mini 3 Pro

Dron DJI Mini 3 Pro - senzor 1/1,3“, 4K HDR video, Kvalita videa 1080p / 30 fps na vzdálenost až 12 km, Nativní ISO / přímý výstup HDR záběrů

18 990,-
DJI Osmo Mobile 6

Inteligentní stabilizátor pro chytré telefony, 3-osá stabilizace obrazu, Kompaktní, přenosný, skládací

4 190,-

Související články

Nový Nikon Z f je tady!

Nový Nikon Z f je tady!

TG-7: neuvěřitelně odolná novinka od OM System

TG-7: neuvěřitelně odolná novinka od OM System

Polaroid I-2, první instantní analog s manuálním nastavením

Polaroid I-2, první instantní analog s manuálním nastavením

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...