Uznávaný motoristický fotograf Petr Lusk | FotoŠkoda

Uznávaný motoristický fotograf Petr Lusk

Termín: 30. 6. 2014
Uznávaný motoristický fotograf Petr Lusk
25. 6. 2014 | 2 minuty čtení

Beseda pro všechny, které zajímá svět motoru a závod Rallye Dakar. Nenechte si ujít nádherné fotografie závodní techniky v poušti. Na své si také přijdou příznivci akce, výtvarna i krajiny. Beseda ZDARMA se uskuteční 17:00 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni.

Beseda věnovaná řvoucím motorům

  • Beseda pod záštitou společnosti Canon s projekcí fotografií nejlepšího fotografa motoristické scény u nás.
  • 17:00 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni.
  • Technické informace doplní specialista z Canon CZ.
  • Max. počet účastníků 40.

REGISTRACE je již ukončena!

Nejtěžší závod na světě

Rallye Paříž-Dakar nebo jinak také Dakarská Rallye a zkráceně pouze Dakar je každoroční závod off-road vozidel a motocyklů. Soutěž je organizována A.S.O. - Amaury Sport Organisation. Závodu se mohou zúčastňovat závodníci jak z řad profesionálů, tak i z řad amatérů, kteří běžně tvoří kolem 80% zúčastněných. Zdroj: wikipedia.org.

Petr Lusk nezávodí, ale přesto nese rizika jako závodníci

Petr Lusk patří do týmu fotografů KM Racing a má za sebou již několik ročníků závodů Rallye Dakar - nejtěžšího motoristického závodu na světě. Dráhu fotografa odstartoval před dvanácti lety na domácích podnicích rallye. Je držitelem několika prestižních fotografických cen a pracuje pro rallyový tovární tým Škoda Motorsport. Jeho snem bylo fotografování Rallye Dakar, který se mu splnil a sám říká, že je to pro něj pokaždé obrovská výzva.

PEAK DESIGN Mobile - Everyday Loop Case - iPhone 14 Pro Charcoal

Pouzdro s tloušťkou stěny 2,4 mm, Magnetický / mechanický zámek ho propojuje k dalšímu příslušenství PD Mobile, Funguje a podporuje příslušenství Apple Magsafe

1 390,-
PANASONIC Lumix DC-TZ200D černý

20,1 Mpx vysoce citlivý 1" MOS snímač, 26 mm širokoúhlý objektiv Leica f/3,3-6,4 DC s 15× (30x prodloužitelný) optickým zoomem (26–390 mm), Elektronický LVF (Live View Finder) hledáček 2,33M

20 490,-
KODAK Ektar H35 Half Frame Camera 22 mm f/9,5 pískový

Filmový materiál: kinofilm 135 (2x půlsnímek na políčko), Ohnisková vzdálenost: 22 mm, Clona: f/9,5 (2-prvkové optické akrylátové sklo)

1 890,-
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...