Uznávaný motoristický fotograf Petr Lusk

Uznávaný motoristický fotograf Petr Lusk

Uznávaný motoristický fotograf Petr Lusk

Beseda pro všechny, které zajímá svět motoru a závod Rallye Dakar. Nenechte si ujít nádherné fotografie závodní techniky v poušti. Na své si také přijdou příznivci akce, výtvarna i krajiny. Beseda ZDARMA se uskuteční 17:00 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni.

Beseda věnovaná řvoucím motorům

  • Beseda pod záštitou společnosti Canon s projekcí fotografií nejlepšího fotografa motoristické scény u nás.
  • 17:00 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni.
  • Technické informace doplní specialista z Canon CZ.
  • Max. počet účastníků 40.

REGISTRACE je již ukončena!

Nejtěžší závod na světě

Rallye Paříž-Dakar nebo jinak také Dakarská Rallye a zkráceně pouze Dakar je každoroční závod off-road vozidel a motocyklů. Soutěž je organizována A.S.O. - Amaury Sport Organisation. Závodu se mohou zúčastňovat závodníci jak z řad profesionálů, tak i z řad amatérů, kteří běžně tvoří kolem 80% zúčastněných. Zdroj: wikipedia.org.

Petr Lusk nezávodí, ale přesto nese rizika jako závodníci

Petr Lusk patří do týmu fotografů KM Racing a má za sebou již několik ročníků závodů Rallye Dakar - nejtěžšího motoristického závodu na světě. Dráhu fotografa odstartoval před dvanácti lety na domácích podnicích rallye. Je držitelem několika prestižních fotografických cen a pracuje pro rallyový tovární tým Škoda Motorsport. Jeho snem bylo fotografování Rallye Dakar, který se mu splnil a sám říká, že je to pro něj pokaždé obrovská výzva.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací