Novinky PELI™ CASE ochrání vaše vybavení před vodou i nárazy | FotoŠkoda
Produktové novinky

Novinky PELI™ CASE ochrání vaše vybavení před vodou i nárazy

Novinky PELI™ CASE ochrání vaše vybavení před vodou i nárazy
17. 7. 2023 | 3 minuty čtení

Kufry od PELI™ asi netřeba představovat - spolehlivě v nich přepravíte velké množství fototechniky a profesionálové na ně nedají dopustit. Nyní společnost nabízí také pouzdra a obaly pro menší, ale neméně důležité předměty. Jsou vyrobené tak, aby vydržely ty nejdrsnější podmínky, a co si budeme povídat, takové občas nastanou třeba i na vodě nebo letní dovolené.

Do extrémních podmínek s PELI™

Každý fotograf či kameraman chce svou cennou techniku co nejlépe ochránit před nečekanými vlivy. Stejně tak je ale důležité zabezpečit příslušenství nebo osobní předměty. Nové produkty od firmy PELI™ se vám budou hodit v jakémkoli náročném terénu anebo když pojedete třeba kempovat. 

PELI™ CASE Ruck

Pouzdro Peli Case Ruck poskytne ochranu vašim osobním věcem. Je odolné vůči nárazům, odření, sněhu, prachu a nečistotám a dokonce je i voděodolné do hloubky 2 metrů po dobu až 30 minut. Hodí se tak na veškerá dobrodružství, při nichž jste vystaveni všem vlivům počasí a náročným podmínkám. Uvnitř najdete uspořádání pomocí systému flexibilních kapes, smyček a suchých zipů. K dispozici je ve třech barvách (černá, khaki a oranžová) a třech různých velikostech.

Chci se podívat na pouzdra PELI™ CASE Ruck

PELI™ CASE pouzdro pro SD karty

Tento mini kufřík pojme 12 SD karet, 6 mini SD karet a 6 micro SD karet. Vnitřní materiál tlumí nárazy a chrání karty před poškozením. Pouzdro je odolné vůči vodě (IPX4), karty (a především data na kartách!) proto budou v bezpečí. Pokud používáte CF, CFexpress nebo XQD karty, PELI™ má pouzdra i pro vás: stačí zvolit variantu PELI™ CASE 0945 - kufřík pro CF karty nebo PELI™ CASE 0965 - kufřík pro CFexpress / XQD karty

Stejně tak důležité je, aby zůstaly v suchu vaše platební karty, pro které také existuje speciální pouzdro. Do PELI™ G5 RFID můžete uschovat třeba i bankovky nebo klíče.

PELI pouzdro na platební karty

Peli Case

PELI™ CASE Micro vodotěsné kufry

Kufříky Peli Case slouží k ochraně malých cenných předmětů. Můžete v nich uschovat mobilní telefony, fotoaparáty, radia, hodinky, brýle, dokumenty, klíče nebo jakékoliv jiné menší předměty. Kufřík je nárazuvzdorný, vysoce chemicky odolný, vodotěsný až do 15 m, vzduchotěsný, má ventil pro automatické vyrovnání tlaku a vydrží rozsah teplot -23 až + 93 stupňů Celsia.

Nové vodotěsné kufry se vyrábí v šesti různých velikostech i různých barvách, od nejmenších (PELI™ CASE 1010, PELI™ CASE 1015, PELI™ CASE 1020), přes střední velikosti (PELI™ CASE 1030, PELI™ CASE 1040), až po větší (PELI™ CASE 1050 a PELI™ CASE 1060). Kufříky zajistí, že vaše cennosti zůstanou nepoškozené, ať už vyrážíte na víkend na vodu anebo se chystáte na dobrodružné putování v extrémních teplotách. 

Chci prozkoumat vše, co PELI™nabízí

Peli Case

PELI™ CASE Ruck R40 - oranžový

ochrana osobních věcí, odolnost vůči nárazům, poškrábání, sněhu, prachu, nečistotám, voděodolnost do 2 metrů po dobu až 30 minut

2 090,-
PELI™ CASE 1300 - vodotěsný kufr s pěnou

Velký vodotěsný kufr slouží k ochraně velkých cenných předmětů pro venkovní použití, Ventil pro automatické vyrovnání tlaku a rozsah teplot: -23 + 93C, Vnější rozměr 27.0 x 24.6 x 17.4 cm

2 690,-
PELI™ CASE Ruck R40

ochrana osobních věcí, odolnost vůči nárazům, poškrábání, sněhu, prachu, nečistotám, voděodolnost do 2 metrů po dobu až 30 minut

2 090,-

Související články

Novinky od Peak Design: Ochranné kryty pro Iphone 15

Novinky od Peak Design: Ochranné kryty pro Iphone 15

Sony vydává nové bezdrátové mikrofony pro streamování, podcasty i dokonale čistý zvuk při nahrávání venku

Sony vydává nové bezdrátové mikrofony pro streamování,...

Nový prémiový objektiv NIKON Z 135 mm f/1.8 S Plena

Nový prémiový objektiv NIKON Z 135 mm f/1.8 S Plena

Diskuze

Novinky PELI™ CASE ochrání vaše vybavení před vodou i nárazy

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...