Výstavy

Fotoklub Praha: Láska k fotografii

Termín: 18. 3. - 6. 4. 2024
18. 3. 2024 | 4 minuty čtení

Fotoklub Praha se vrací do Minigalerie Centra FotoŠkoda a fotografie svých členů zde vystaví od pondělí 18. března do 6. dubna 2024. Každý z nich se zaměřuje na jiný žánr - nebudou chybět street fotografie, krajina, reportáž či akty. Fotoklub Praha sdružuje fotografy z České republiky i zahraničí.

Láska k fotografii

Fotoklub Praha byl založen v roce 2018 českým fotografem a lektorem Angelo Purgertem. Již od svého počátku se snažil nabídnout svým členům co nejvíce aktivit. V současné době Fotoklub Praha nabízí pro členy tyto aktivity: besedy s významnými osobnostmi fotografie, klubová setkání, společné výlety, kurzy, workshopy, výstavy, soutěže, bazar a mnoho dalšího. Členem Fotoklubu Praha se může stát jakýkoliv fotograf z České republiky i ze zahraničí. Důležitou podmínkou pro přijetí do fotoklubu je jeho láska a pokora k fotografii. 

V současnosti má Fotoklub Praha přes 80 aktivních členů a je pro nás velkou ctí, že mezi našimi členy jsou i významní a mezinárodně uznávaní fotografové z České republiky a zahraničí: Garik Avanesian, Tereza z Davle, Filip Matušinský, Vladimír Brunton, Assam Al-Sabban, Roman Sejkot, Josef Danyi, Karolína Ryvolová aj. Fotoklub Praha je také členem České federace fotografického umění a vítězem fotografické soutěže Fotoklub Roku 2019, 2020, 2021 a 2023.

Jak již název této výstavy napovídá, je na všech vystavených fotografiích členů fotoklubu patrná stopa jejich lásky a pokory k fotografii, protože právě tyto dvě hodnoty jsou pro každého fotografa určitou cestou, jak se neustále zdokonalovat.

Výstava je prodejní, cenu jednotlivých fotografií zjistíte na štítcích u snímků. Zároveň vás zveme na vernisáž, která se bude konat v pondělí 18. 3. od 17:00 v prostorách Minigalerie.

Kontakt

  • fotoklubpraha.cz
  • email: info@fotoklubpraha.cz                         
  • tel: +420 776 120 100


Partnery Fotoklubu Praha jsou firmy FotoŠkoda, Tamron, Olympus, Photon Europe, VF Foto, Czech Photo Centre, Avacom, Pictoart, Fotoinstitut.cz, Fotoaparát.cz, Case Logic, Zoner Press, NGpro a Slovenský dom v Prahe.

A Love for Photography

Fotoklub Praha (Fotoclub Prague) was established in 2018 by Czech photographer and teacher Angelo Purgert. From the very beginning, he strived to offer his members as many activities as possible, including various workshops, trips, meetings, courses, competitions, a club photobook, a bazaar and others. Anyone living in the Czech Republic as well as abroad can become a member of Fotoclub Prague. An important condition for acceptance to our club is a love and reverence for photography. 

Our photo club currently has over 80 active members and it is our great honor to list among these both Czech and foreign much acclaimed photographers, such as Garik Avanesian, Tereza z Davle, Filip Matušinský, Vladimír Brunton, Assam Al-Sabban, Roman Sejkot, Josef Danyi, Karolína Ryvolová aj. Fotoclub Prague is also a member of the Czech Federation of  Photographic Art and the winner of the photo competition Photoclub of the year 2019, 2020 and 2021.

As the title of our exhibition implies, all photographs displayed feature a great love and reverence towards this art form, as it is these two attributes that lead them down a perpetual road of self-improvement.

Contact

  • fotoklubpraha.cz
  • email: info@fotoklubpraha.cz                         
  • tel: +420 776 120 100

Partners of Fotoklub Praha: FotoŠkoda, Tamron, Olympus, Photon Europe, VF Foto, Czech Photo Centre, Avacom, Pictoart, Fotoinstitut.cz, Fotoaparát.cz, Case Logic, Zoner Press, Bontia a Slovenský dom v Prahe.

CANON EOS 90D
CANON EOS 90D tělo

32.5 Mpx APS-C CMOS snímač a DIGIC 8 procesor, Dual Pixel AF s detekcí obličeje a 45 křížovými body, 4K UHD/30p a 1080p full HD se snímkonavíc frekvencí až 120p/ BEZ CROPU

31 990,-
CANON EOS 250D
CANON EOS 250D černý + 18-55 mm IS STM

miniaturní rozměry a hmotnost - ve světě fotoaparátu s vyměnitelnými objektivy (DSLR, CSC), 24,1 Mpx APS-C snímač s vyspělou technologii dual-pixel, Wi-Fi a Bluetooth zajištuje propojení s chytrými zařízeními

17 990,-
CANON EOS 6D Mark II
CANON EOS 6D Mark II

Plnoformátový snímač CMOS s rozlišením 26,2 Mpx, ISO 40 000 (rozšíření na ISO 102 400), 45 křížových bodů AF (v hledáčku)

35 990,-

Související články

Jan Košč: Lidé/People

Jan Košč: Lidé/People

Vladimír Birgus: Červená a modrá

Vladimír Birgus: Červená a modrá

Marek Pupák: Blue Grandma

Marek Pupák: Blue Grandma

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...