Adrenalinové sporty Vítka Ludvíka

Adrenalinové sporty Vítka Ludvíka

Adrenalinové sporty Vítka Ludvíka
Zobrazit fotografie v galerii (13)

Vítek Ludvík je považován zejména za fotografa a kameramana adrenalinových sportů, ale portfolio mu zaplňují také portréty nebo produktová fotografie. Jeho snímky ho vynesly do společnosti špičky světových fotografů free sportů. Beseda ZDARMA se uskuteční 17:00 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni.

Diskuze na téma sportovní fotografie

  • Beseda 13. 10. 2014  pod záštitou společnosti Olympus s projekcí fotografií Vítka Ludvíka.
  • 17:00 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni. Max. počet účastníků 40.

Registrace je již ukončena!

Vítek Ludvík - Adrenalinová fotografie

Po skvělém umístění v soutěži Red Bull Illume v americkém Aspenu v roce 2007 získal také první místo na domácí půdě, v prestižní fotografické soutěži Štíty Viléma Heckela. Ve stejném roce Vítek znovu odletěl na svou milovanou Aljašku, tentokrát jako člen filmového štábu, který tam přiletěl natáčet výjimečný film o nejdelším prvosjezdu na světě.

Právě v současné době, nedlouho po své premiéře tento snímek sklízí jednu hlavní cenu mezinárodních filmových festivalů za druhou. U nás Vítek s režiserem Geraldem Salminou přebírali první cenu na Mezinárodním filmovém festivalu outdoorových filmů v Praze. Úspěšný byl také film Knockin on Heavens Door, s basejumpovou tematikou, natočený v následujícím roce s basejumperem a freeskierem Robinem Kaletou. U jeho zrodu stál Vítek nejen s aparátem, ale také s kamerou.

V současné době pracuje na dalších projektech. Vedle sportovní fotografie a filmového dokumentu se věnuje reportážní práci a přispívá svými fotografiemi a texty nejen do českých médii. Zdroj, přečtěte si více: http://www.fomei.com/rozhovory/vitek-ludvik-adrenalinova-fotografie.html

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací