Produktové novinkyProduktové novinky

Canon: „focení bez hranic“

| 4 minuty čtení

Společnost Canon představila sedm nových přírůstků do svých produktových řad fotoaparátů PowerShot a IXUS. Tři nové modely PowerShot se superzoomem jsou perfektním řešením pro focení čehokoli, z blízka i z dálky. Každý fotoaparát z trojice nových kompaktů IXUS velmi dobře zvládá noční focení, PowerShot N2 přichází s novou úrovní kreativity.

Zachyťte nezapomenutelné, ať jste kdekoli

Nové fotoaparáty se superzoomem PowerShot SX530 HS, PowerShot SX710 HSPowerShot SX610 HS nabízí nejlepší možnou flexibilitu. Uživatelé tak mohou ve skvělé kvalitě zaznamenat prakticky cokoli – od letních prázdninových okamžiků s rodinou až po víkendové zážitky.

Nejnovější člen rodiny fotoaparátů typu bridge, model PowerShot SX530 HS, umožní zachytit takřka jakýkoli objekt – zejména pak díky vynikajícímu 50násobnému optickému zoomu a 100násobnému přiblížení pomocí technologie ZoomPlus. Kapesní fotoaparáty PowerShot SX710 HS se 30násobným optickým zoomem a PowerShot SX610 HS s 18násobným optickým zoomem jsou pak ideální pro maximální přiblížení k objektům, které jsou při focení velmi obtížně dostupné. Všechny tři modely se mohou pochlubit funkcí automatického zoomu, která výrazně zjednodušuje pořízení obtížných záběrů. Tato funkce nastavuje zoom podle automaticky zjištěného počtu osob v záběru a výsledný snímek má tak vždy optimální velikost. Díky technologii inteligentního IS jsou všechny fotografie ostré a čisté. Nové modely podporují zároveň i Wi-Fi a NFC. Uživatelé tak mohou obrázky i filmy v rozlišení Full HD okamžitě sdílet se svými tablety a chytrými telefony. A stačí jim k tomu jen jeden jediný dotyk.

Canon Powershot SX710 HS
Canon Powershot SX610 HS
Canon Powershot SX530

PowerShot N2 – nové pojetí kreativity

Uživatelé mají díky fotoaparátu Canon PowerShot N2 v dlani vše, co potřebují pro vytvoření kreativních a spontánních fotografií. Unikátní symetricky čtvercový design a inovativní kroužky na objektivu pro ovládání zoomu i snímání umožňují fotografování z celé řady úhlů. Fotoaparát Canon PowerShot N2 se může pochlubit i novým dotykovým displejem s možností vyklopení až do 180 stupňů. Při maximální hodnotě vyklopení dojde k aktivaci speciálního režimu, díky kterému mohou uživatelé pořídit opravdu dokonalé selfie snímky, a s vylepšeným režimem Creative Shot mohou každý snímek kreativně upravit. Inteligentní technologie analyzuje objekt v záběru a nahraje několik krátkých zábavných klipů – s různými efekty a rychlostmi záznamu. Uživatelé modelu PowerShot N2 tak mohou své přátele ohromit neočekávanou kreativitou.

Canon Powershot N2

Tenký, elegantní a kompaktní – foťte, ať jste kdekoli!

Fotoaparáty IXUS 160, IXUS 165 a IXUS 170 zjednodušují zachycení oblíbených situací, od nočních dobrodružství s přáteli až po výpravy v rodném městě. Výsledkem jsou snímky s úžasnými detaily. Nové kompaktní modely jsou nejmenší fotoaparáty, které společnost Canon kdy vyrobila. Snadno vklouznou do každé kapsy a díky skvělému 12násobnému (IXUS 170), respektive 8násobnému (IXUS 160 a IXUS 165) optickému zoomu mohou fotografové věnovat veškerou svoji pozornost zaznamenávané akci. Všechny tři kompakty jsou snadno použitelné a disponují snímačem s 20 milióny pixelů – výsledné snímky jsou tak opravdu vynikající i podrobné. Technologie Smart Auto umožňuje velmi snadné focení ve stylu „namiř a foť“ a pomocí zábavných kreativních filtrů mohou uživatelé ihned získat opravdu neobvyklé snímky.

Canon Ixus 170
Canon Ixus 165
Canon Ixus 160
 

LEICA řemínek kožený pro Q2 červený 19572

Luxusní kožený řemínek pro Leica Q2, Nastavitelná délka, Ramenní vystýlka pro pohodlné dlouhodobé nošení

2 490,-
VFFOTO magnetický ND filtr 64x GS 55 mm

prvotřídní optické sklo, minimální barevný posun, nejnovější nanovrstvy

1 725,-
VFFOTO magnetický filtr polarizační cirkulární PS 52 mm

lze na něj vrstvit další magnetické filtry, neovlivňuje elektroniku fotoaparátu ani data na kartě, ovlivnění expozice -1 EV

1 335,-

Související články

Sony ZV-E10: První vlogovací fotoaparát s výměnnými objektivy

Sony ZV-E10: První vlogovací fotoaparát s výměnnými...

PANASONIC 25-50 mm f/1,7 LEICA DG: novinka pro bajonet MFT

PANASONIC 25-50 mm f/1,7 LEICA DG: novinka pro bajonet MFT

Canon EOS R5, R6 a 1D X Mark III nyní s novým firmwarem

Canon EOS R5, R6 a 1D X Mark III nyní s novým firmwarem

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím