Canon: „focení bez hranic“ | FotoŠkoda
Produktové novinky

Canon: „focení bez hranic“

13. 1. 2015 | 4 minuty čtení

Společnost Canon představila sedm nových přírůstků do svých produktových řad fotoaparátů PowerShot a IXUS. Tři nové modely PowerShot se superzoomem jsou perfektním řešením pro focení čehokoli, z blízka i z dálky. Každý fotoaparát z trojice nových kompaktů IXUS velmi dobře zvládá noční focení, PowerShot N2 přichází s novou úrovní kreativity.

Zachyťte nezapomenutelné, ať jste kdekoli

Nové fotoaparáty se superzoomem PowerShot SX530 HS, PowerShot SX710 HSPowerShot SX610 HS nabízí nejlepší možnou flexibilitu. Uživatelé tak mohou ve skvělé kvalitě zaznamenat prakticky cokoli – od letních prázdninových okamžiků s rodinou až po víkendové zážitky.

Nejnovější člen rodiny fotoaparátů typu bridge, model PowerShot SX530 HS, umožní zachytit takřka jakýkoli objekt – zejména pak díky vynikajícímu 50násobnému optickému zoomu a 100násobnému přiblížení pomocí technologie ZoomPlus. Kapesní fotoaparáty PowerShot SX710 HS se 30násobným optickým zoomem a PowerShot SX610 HS s 18násobným optickým zoomem jsou pak ideální pro maximální přiblížení k objektům, které jsou při focení velmi obtížně dostupné. Všechny tři modely se mohou pochlubit funkcí automatického zoomu, která výrazně zjednodušuje pořízení obtížných záběrů. Tato funkce nastavuje zoom podle automaticky zjištěného počtu osob v záběru a výsledný snímek má tak vždy optimální velikost. Díky technologii inteligentního IS jsou všechny fotografie ostré a čisté. Nové modely podporují zároveň i Wi-Fi a NFC. Uživatelé tak mohou obrázky i filmy v rozlišení Full HD okamžitě sdílet se svými tablety a chytrými telefony. A stačí jim k tomu jen jeden jediný dotyk.

Canon Powershot SX710 HS
Canon Powershot SX610 HS
Canon Powershot SX530

PowerShot N2 – nové pojetí kreativity

Uživatelé mají díky fotoaparátu Canon PowerShot N2 v dlani vše, co potřebují pro vytvoření kreativních a spontánních fotografií. Unikátní symetricky čtvercový design a inovativní kroužky na objektivu pro ovládání zoomu i snímání umožňují fotografování z celé řady úhlů. Fotoaparát Canon PowerShot N2 se může pochlubit i novým dotykovým displejem s možností vyklopení až do 180 stupňů. Při maximální hodnotě vyklopení dojde k aktivaci speciálního režimu, díky kterému mohou uživatelé pořídit opravdu dokonalé selfie snímky, a s vylepšeným režimem Creative Shot mohou každý snímek kreativně upravit. Inteligentní technologie analyzuje objekt v záběru a nahraje několik krátkých zábavných klipů – s různými efekty a rychlostmi záznamu. Uživatelé modelu PowerShot N2 tak mohou své přátele ohromit neočekávanou kreativitou.

Canon Powershot N2

Tenký, elegantní a kompaktní – foťte, ať jste kdekoli!

Fotoaparáty IXUS 160, IXUS 165 a IXUS 170 zjednodušují zachycení oblíbených situací, od nočních dobrodružství s přáteli až po výpravy v rodném městě. Výsledkem jsou snímky s úžasnými detaily. Nové kompaktní modely jsou nejmenší fotoaparáty, které společnost Canon kdy vyrobila. Snadno vklouznou do každé kapsy a díky skvělému 12násobnému (IXUS 170), respektive 8násobnému (IXUS 160 a IXUS 165) optickému zoomu mohou fotografové věnovat veškerou svoji pozornost zaznamenávané akci. Všechny tři kompakty jsou snadno použitelné a disponují snímačem s 20 milióny pixelů – výsledné snímky jsou tak opravdu vynikající i podrobné. Technologie Smart Auto umožňuje velmi snadné focení ve stylu „namiř a foť“ a pomocí zábavných kreativních filtrů mohou uživatelé ihned získat opravdu neobvyklé snímky.

Canon Ixus 170
Canon Ixus 165
Canon Ixus 160
 

THINK TANK Retrospective 30 v2.0 - Black

fotobrašny ThinkThank jsou navrženy fotografy pro fotografy, pod hlavním víkem se nachází zip, hmotnost: 1,3 kg

4 990,-
CHASING DORY DÁLKOVÝ OVLADAČ (pro mobil nebo tablet 5 - 10,5 palce)

Dosah je 100 metrů, Vysílač není určen pro použití ve vodě, Propojení vysílače a dronu bezdrátově

1 890,-
AGFAPHOTO Realikids Water Proof růžový

Maximální rozlišení fotografií: 32 MP, Maximální rozlišení videa: 1920 x 1080, 8 GB MicroSD

1 490,-

Související články

Filmaři, pozor! Vyzkoušejte si u nás 4D kameru DJI Ronin

Filmaři, pozor! Vyzkoušejte si u nás 4D kameru DJI Ronin

Nový objektiv Sigma 16-28 mm nabízí ostrost i flexibilitu

Nový objektiv Sigma 16-28 mm nabízí ostrost i flexibilitu

Zachyťte vzpomínky s kompaktní kamerou Panasonic HC-V785

Zachyťte vzpomínky s kompaktní kamerou Panasonic HC-V785

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...