„TA TA TA TA TA TA“ a ještě jednou TAMRON

„TA TA TA TA TA TA“ a ještě jednou TAMRON

„TA TA TA TA TA TA“ a ještě jednou TAMRON
Zobrazit fotografie v galerii (4)

Společnost Tamron pro vás připravila song, co se vám vryje do paměti. Minimálně proto, že vám ušetří až 2 000 Kč. Během květnové akce Tamron Cashback (platnost 1.5.–31.5. 2015) si můžete vybrat jeden ze sedmi zlevněných objektivů, s nimiž si můžete zanotovat.

VYBRANÉ OBJEKTIVY TAMRON

Tamron AF 16–300 mm f/3,5–6,3 Di II VC PZD

Na objektiv vybavený mimořádně velkým zoomem (18,8×), vysokorychlostním AF zaostřováním s piezo motorem a výkonnou stabilizací obrazu se můžete spolehnout, kdykoli budete potřebovat. Ostré a detailní snímky skýtá v celém rozsahu zoomu, tedy od nejširšího ohniska až po teleobjektiv. Objektivy řady Di II jsou navrženy speciálně pro použití s digitálními zrcadlovkami se snímačem velikosti APS-C. Sluneční clona je dodávána spolu s objektivem.

Aktuální cena      16 490 Kč
Cashback               800 Kč

 


Tamron SP AF 17–50 mm f/2,8 XR Di-II VC LD Asp. [IF]

Objektiv TAMRON AF 17–50 mm f/2,8 XR Di-II. VC LD Aspherical [IF] (B005) je oproti svému úspěšnému a několikrát oceněnému předchůdci posílen o účinný stabilizátor obrazu, který jej posouvá k vyšším metám v oblasti fotografické techniky.

Aktuální cena      12 390 Kč
Cashback             500 Kč

 


Tamron AF 18–270 mm f/3,5–6,3 Di-II VC PZD

Širokorozsahový objektiv disponuje inovovaným ultrasonickým zaostřovacím systémem PZD (Piezo Drive), který kromě pohotovějšího chodu umožnil i zkrácení délky objektivu a jeho hmotnosti. Zaostřování je možné jak automatické, tak i manuální. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je 49 mm. Vývojová řada Di-II. je určena výhradně pro digitální zrcadlovky se snímacím čipem o velkosti APS-C.

75% hodnocení odborníka — univerzální objektiv ještě není na překážku kreativním fotografiím. Jeho síla pro začínající fotografy, je v tom, že se mohou více koncentrovat na kompozici a přitom účelně využívat flexibilitu ohnisek...

Aktuální cena      10 990 Kč
Cashback           1 000 Kč

 


Tamron SP 70–200 mm f/2,8 Di USD

Špičkový objektiv řady SP s rozsahem ohniskových vzdáleností 70–200 mm, se světelností f/2.8 v celém rozsahu, s optickou stabilizací a nekompromisní kvalitou obrazu. Objektiv byl navržen speciálně pro digitální zrcadlovky formátu full frame a APS-C.

90% hodnocení odborníka — Tamron se po dlouhé době rozhodl omladit a vylepšit jeho světelný telezoom. Oproti předchozí verzi se změnila kompletně konstrukce objektivu včetně té optické. Nenabídne již sice poměr zvětšení 1:3 jako jeho předchůdce, ale zase dostal do vínku ultrazvukový zaostřovací motor a optickou stabilizaci obrazu…

Aktuální cena      36 990 Kč
Cashback           2 000 Kč

 


Tamron SP 24–70 mm f/2,8 Di VC USD

1. full-framovým objektivem ve své kategorii, který je vybaven optickou VC stabilizací a ultrasonickým USD motorem. V optické soustavě jsou zahrnuty speciální tři LD a tři asférické a dva XR členy, které poskytují vysokou obrazovou kvalitu. Objektiv je vytěsnění vůči vlhkosti. Průměr filtrového závitu je 82 mm.

90% hodnocení odborníka — Není to poprvé co se Tamron pokusil zasáhnout segment profesionálního základního zoomu pro plnoformátové zrcadlovky, tentokrát se na rozdíl od známého objektivu Tamron AF 28–75 mm f/2,8 snaží mimo ceny zaútočit nejen cenou, ale i kvalitou a stabilizací, kterou u značkových alternativ nenajdete.

Aktuální cena       27 990 Kč
Cashback            1 500 Kč

 


Tamron SP 150–600 mm f/5–6,3 VC USD

Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 VC USD – zachyťte sílu a krásu divoké zvěře, ptactva, turistických destinací a vzrušující sportovní akce makrosnímků s tímto vysoce výkonným ultrazoomem. VC stabilizace objektivu a USD zaostřování umožní pořídit ostré snímky z ruky i rychle se pohybujících vzdálených objektů. Zatímco vlastní optické technologie Tamron, včetně eBand povrstvení, pracuje na potlačení odlesků a stínů pro působivě jasné, zářivé snímky.

Aktuální cena       34 990 Kč
Cashback            2 000 Kč

 


Tamron SP 90 mm f/2,8 Di Macro VC USD

Objektiv je vybaven stabilizací obrazu, ultrasonickým USD motorem a inovovanou optickou konstrukci, v níž využívá dvou XLD a jednoho LD členu. Lépe je zde využito i potenciálu bokehu. Nové antireflexní eBAND vrstvy (Extended Bandwidth/Angular–Dependency) účinně minimalizují nežádoucí výskyt reflexů a „duchů“ na absolutní minimum, čímžještě více přispívají ostrosti a brilanci snímku. A aby toho nebylo málo, objektiv disponuje i vnitřním zaostřováním a odolností vůči vlhkosti.

100% uživatelské hodnocení, 30 a více zákazníků produkt zakoupilo,  100 % zákazníků produkt doporučuje

Aktuální cena      13 790 Kč
Cashback             800 Kč

 


Podmínky akce

  • Zákazník si musí koupit tento objektiv během května 2015. Akce platí od 1. 5. 2015 do 31. 5. 2015.
  • Akce platí výhradně pro konečné spotřebitele, trvale žijící na území ČR, SR.
  • Vyplacení částky bude pouze v Kč a Eur a pouze na české nebo slovenské bankovní účty.
  • Zákazník si koupí vybraný objektiv u některého z vybraných autorizovaných prodejců Tamron pro ČR nebo SR.
  • V případě technických problémů s aplikací, případně dotazů k podmínkám akce nás prosím kontaktujte na tamron@penta.cz.

Akce platí jen pro vybrané modely objektivů TAMRON zakoupené u Autorizovaných prodejců Tamron pro ČR a SR v čase od 1. 5. 2015 do 31. 5. 2015. Podmínkou je zaregistrováni objektivu do 10. 6. 2015.

Částka, jejíž výše odpovídá danému modelu objektivu bude na účet připsána v průběhu června 2015. V případě vrácení objektivu prodejci v zákonem stanovené lhůtě právo na výplatu částky „Cash back“ zaniká. Částky akce „Cash back“ se liší v závislosti na vybraných modelech objektivů.

Galerie

Podobné články

Skenování a digitalizace: Oživte staré rodinné fotografie!
Skenování a digitalizace: Oživte staré rodinné fotografie!

14. 10. - Máte rádi staré fotografie ve fotoalbech nebo kouzlo analogového filmu? My taky! S radostí jim také vdechujeme nový,...

Více jak 30 téměř nových objektivů Zeiss s výraznými slevami!
Více jak 30 téměř nových objektivů Zeiss s výraznými...

11. 10. - Právě se vám naskytla jedinečná příležitost jak si koupit vysněný Zeiss objektiv, který nese drobné známky používání,...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací