Produktové novinkyAktuality z fotosvětaProduktové novinky,Aktuality z fotosvěta

„TA TA TA TA TA TA“ a ještě jednou TAMRON

Termín: 1. 5. - 31. 5. 2015
| 6 minut čtení

Společnost Tamron pro vás připravila song, co se vám vryje do paměti. Minimálně proto, že vám ušetří až 2 000 Kč. Během květnové akce Tamron Cashback (platnost 1.5.–31.5. 2015) si můžete vybrat jeden ze sedmi zlevněných objektivů, s nimiž si můžete zanotovat.

VYBRANÉ OBJEKTIVY TAMRON

Tamron AF 16–300 mm f/3,5–6,3 Di II VC PZD

Na objektiv vybavený mimořádně velkým zoomem (18,8×), vysokorychlostním AF zaostřováním s piezo motorem a výkonnou stabilizací obrazu se můžete spolehnout, kdykoli budete potřebovat. Ostré a detailní snímky skýtá v celém rozsahu zoomu, tedy od nejširšího ohniska až po teleobjektiv. Objektivy řady Di II jsou navrženy speciálně pro použití s digitálními zrcadlovkami se snímačem velikosti APS-C. Sluneční clona je dodávána spolu s objektivem.

Aktuální cena      16 490 Kč
Cashback               800 Kč

 


Tamron SP AF 17–50 mm f/2,8 XR Di-II VC LD Asp. [IF]

Objektiv TAMRON AF 17–50 mm f/2,8 XR Di-II. VC LD Aspherical [IF] (B005) je oproti svému úspěšnému a několikrát oceněnému předchůdci posílen o účinný stabilizátor obrazu, který jej posouvá k vyšším metám v oblasti fotografické techniky.

Aktuální cena      12 390 Kč
Cashback             500 Kč

 


Tamron AF 18–270 mm f/3,5–6,3 Di-II VC PZD

Širokorozsahový objektiv disponuje inovovaným ultrasonickým zaostřovacím systémem PZD (Piezo Drive), který kromě pohotovějšího chodu umožnil i zkrácení délky objektivu a jeho hmotnosti. Zaostřování je možné jak automatické, tak i manuální. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je 49 mm. Vývojová řada Di-II. je určena výhradně pro digitální zrcadlovky se snímacím čipem o velkosti APS-C.

75% hodnocení odborníka — univerzální objektiv ještě není na překážku kreativním fotografiím. Jeho síla pro začínající fotografy, je v tom, že se mohou více koncentrovat na kompozici a přitom účelně využívat flexibilitu ohnisek...

Aktuální cena      10 990 Kč
Cashback           1 000 Kč

 


Tamron SP 70–200 mm f/2,8 Di USD

Špičkový objektiv řady SP s rozsahem ohniskových vzdáleností 70–200 mm, se světelností f/2.8 v celém rozsahu, s optickou stabilizací a nekompromisní kvalitou obrazu. Objektiv byl navržen speciálně pro digitální zrcadlovky formátu full frame a APS-C.

90% hodnocení odborníka — Tamron se po dlouhé době rozhodl omladit a vylepšit jeho světelný telezoom. Oproti předchozí verzi se změnila kompletně konstrukce objektivu včetně té optické. Nenabídne již sice poměr zvětšení 1:3 jako jeho předchůdce, ale zase dostal do vínku ultrazvukový zaostřovací motor a optickou stabilizaci obrazu…

Aktuální cena      36 990 Kč
Cashback           2 000 Kč

 


Tamron SP 24–70 mm f/2,8 Di VC USD

1. full-framovým objektivem ve své kategorii, který je vybaven optickou VC stabilizací a ultrasonickým USD motorem. V optické soustavě jsou zahrnuty speciální tři LD a tři asférické a dva XR členy, které poskytují vysokou obrazovou kvalitu. Objektiv je vytěsnění vůči vlhkosti. Průměr filtrového závitu je 82 mm.

90% hodnocení odborníka — Není to poprvé co se Tamron pokusil zasáhnout segment profesionálního základního zoomu pro plnoformátové zrcadlovky, tentokrát se na rozdíl od známého objektivu Tamron AF 28–75 mm f/2,8 snaží mimo ceny zaútočit nejen cenou, ale i kvalitou a stabilizací, kterou u značkových alternativ nenajdete.

Aktuální cena       27 990 Kč
Cashback            1 500 Kč

 


Tamron SP 150–600 mm f/5–6,3 VC USD

Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 VC USD – zachyťte sílu a krásu divoké zvěře, ptactva, turistických destinací a vzrušující sportovní akce makrosnímků s tímto vysoce výkonným ultrazoomem. VC stabilizace objektivu a USD zaostřování umožní pořídit ostré snímky z ruky i rychle se pohybujících vzdálených objektů. Zatímco vlastní optické technologie Tamron, včetně eBand povrstvení, pracuje na potlačení odlesků a stínů pro působivě jasné, zářivé snímky.

Aktuální cena       34 990 Kč
Cashback            2 000 Kč

 


Tamron SP 90 mm f/2,8 Di Macro VC USD

Objektiv je vybaven stabilizací obrazu, ultrasonickým USD motorem a inovovanou optickou konstrukci, v níž využívá dvou XLD a jednoho LD členu. Lépe je zde využito i potenciálu bokehu. Nové antireflexní eBAND vrstvy (Extended Bandwidth/Angular–Dependency) účinně minimalizují nežádoucí výskyt reflexů a „duchů“ na absolutní minimum, čímžještě více přispívají ostrosti a brilanci snímku. A aby toho nebylo málo, objektiv disponuje i vnitřním zaostřováním a odolností vůči vlhkosti.

100% uživatelské hodnocení, 30 a více zákazníků produkt zakoupilo,  100 % zákazníků produkt doporučuje

Aktuální cena      13 790 Kč
Cashback             800 Kč

 


Podmínky akce

  • Zákazník si musí koupit tento objektiv během května 2015. Akce platí od 1. 5. 2015 do 31. 5. 2015.
  • Akce platí výhradně pro konečné spotřebitele, trvale žijící na území ČR, SR.
  • Vyplacení částky bude pouze v Kč a Eur a pouze na české nebo slovenské bankovní účty.
  • Zákazník si koupí vybraný objektiv u některého z vybraných autorizovaných prodejců Tamron pro ČR nebo SR.
  • V případě technických problémů s aplikací, případně dotazů k podmínkám akce nás prosím kontaktujte na tamron@penta.cz.

Akce platí jen pro vybrané modely objektivů TAMRON zakoupené u Autorizovaných prodejců Tamron pro ČR a SR v čase od 1. 5. 2015 do 31. 5. 2015. Podmínkou je zaregistrováni objektivu do 10. 6. 2015.

Částka, jejíž výše odpovídá danému modelu objektivu bude na účet připsána v průběhu června 2015. V případě vrácení objektivu prodejci v zákonem stanovené lhůtě právo na výplatu částky „Cash back“ zaniká. Částky akce „Cash back“ se liší v závislosti na vybraných modelech objektivů.

TTARTISAN 7,5 mm f/2 Fisheye pro L-mount (APS-C)

Objektiv typu „rybí oko“ (fish-eye), Pro bajonet L-Leica (APS-C), Možno použít i pro full frame (se silně vinětovanými rohy)

5 590,-
TTARTISAN 7,5 mm f/2 Fisheye pro Fujifilm X

Objektiv typu „rybí oko“ (fish-eye), Pro bajonet Fujifilm X (APS-C), Možno použít i pro full frame (se silně vinětovanými rohy)

5 590,-
FOMEI FomeiJet PRO 9x13/50 265g Pearl

papír typu luster s RC podložkou, fotografie z dovolené, krajinářské záběry, architektura, vhodný k laminaci / kašírování

120,-

Související články

Canon EOS R3 a dva objektivy: novinky v portfoliu Canon

Canon EOS R3 a dva objektivy: novinky v portfoliu Canon

Nikon Z 40 mm f/2: nový pevný objektiv pro bezzrcadlovky

Nikon Z 40 mm f/2: nový pevný objektiv pro bezzrcadlovky

Sigma 24 mm f/2 a 90 mm f/2,8 DG DN: přírůstky pro Sony a bajonet L

Sigma 24 mm f/2 a 90 mm f/2,8 DG DN: přírůstky pro Sony a...

Další Aktuality z fotosvěta

Odpoledne se Sony: prezentace techniky i workshopy

Odpoledne se Sony: prezentace techniky i workshopy

Třetí ročník Fujifilm festivalu se blíží!

Třetí ročník Fujifilm festivalu se blíží!

Fotografii je už 182 let, dnes slavíme Světový den fotografie

Fotografii je už 182 let, dnes slavíme Světový den...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím