Fotogalerie (6)

Fotografie a zvířata

Fotografie a zvířata
Zobrazit fotografie v galerii (6)

Máme rádi zvířata, protože jsou... Vlastně ani nemusí být velká a chlupatá a stejně nás baví je fotit. Patříte-li mezi příznivce této populární disciplíny, budete z programu na FotoŠkoda Festivalu nadšeni! Svoji práci vám představí Petr Jan Juračka, Martin Krásenský, Martin Procházka, Ondřej Prosický, Rostislav Stach či Václav Šilha.

Co všechno můžete navštívit?

Netradiční pohled do mikro-makro světa

Fascinující svět těch nejmenších detailů a mikrostruktur vám představí Petr Jan Juračka, vědecký pracovník na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Tajemný svět hmyzu a pavoukovců

Pronikněte do tajemného světa hmyzu a pavoukovců s Pavlem Krásenským a přiučte se něčemu z nekonečně zajímavého oboru makrofotografie.


© Petr Jan Juračka

Žraloci - podvodní svět

Nejen o žralocích povypráví uznávaný wildlife fotograf Martin Procházka. Těšit se samozřejmě můžete i na úchvatné fotografie těchto záhadných tvorů.

Lední medvědi na Špicberkách

O osudech ledních medvědů žijících na Špicberkách, kteří vlivem globálního oteplování a tání ledových ker přichází o část svého přirozeného teritoria, bude vyprávět fotograf Ondřej Prosický.

Ondřej Prosický
© Ondřej Prosický

Jak fotografovat zvířata v přírodě

Profesionální fotograf Rostislav Stach se s vámi podělí o více jak třicetileté zkušenosti s fotografováním volně žijící zvěře. Tato disciplína totiž vyžaduje více, než jen stisk spouště fotoaparátu!

Antarktida – k branám ráje

Srdečně vás zveme na přednášku známého cestovatele a fotografa Václava Šilhy, který bude vyprávět o svém půlročním putování po Antarktidě.

FotoŠkoda festival se opravdu blíží, tak se nezapomeňte přihlásit! Kapacita je bohužel omezená. A dejte o sobě vědět hashtagem #fotoskodafest.

chci se zúčastnit a vybrat si program

Galerie

Podobné články

Fotofest skončil, ať žije Fotofest! Na viděnou na podzim!
Fotofest skončil, ať žije Fotofest! Na viděnou na podzim!

4. 6. - Jarní FotoŠkoda Fest je za námi a s ním i více než 170 inspirativních přednášek, akčních workshopů, produktových...

Andrea Pavelcová: Facebook po nahrání fotky není jejím autorem
Andrea Pavelcová: Facebook po nahrání fotky není jejím...

28. 5. - Když stisknete spoušť fotoaparátu, víte, jestli při tom neporušujete zákon? Jaká jsou vaše práva jako fotografa i...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací