Fotogalerie (12)

Festival – první víkend

Festival – první víkend
Zobrazit fotografie v galerii (12)

FotoŠkoda festival je v plném proudu a my festujeme, co nám síly stačí. Už jste u nás byli? Jak jste si to užili? Díky hashtagu #fotoskodafest se to dozvíme! Ještě jste se k nám nedostali a rádi byste věděli, jak to na festivalu vypadá? V galerii je malá ochutnávka, jak se tady tvořilo o prvním víkendu. V článku se zároveň dozvíte, kde je ještě nějaké to volné místo.

chci se podívat na festivalové aktuality

Kde je ještě volné místo?

Letní lidé

František Dostál je současný český dokumentární fotograf žijící v Praze, pro jehož fotografie je typický jemný humor těžící z často absurdních setkání více nesourodých prvků na jednom obrazu.

Netradiční pohled do mikro-makro světa

Fascinující svět těch nejmenších detailů a mikrostruktur vám představí Petr Jan Juračka, vědecký pracovník na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Velká část jeho práce tak spočívá v zachycování těch nejdrobnějších živočichů.

produktové prezentace

Jak si naplánovat vlastní fotografický projekt

Úspěšnost jakéhokoli tvůrčího projektu spočívá v jeho přípravě. Je to prosté – pokud nevíte čeho chcete dosáhnout, zpravidla toho nedosáhnete… Své o tom ví Dan Vojtěch, který se stal díky své píli předním českým fotografem extrémních sportů.

Tajemný svět hmyzu a pavoukovců

Pronikněte do tajemného světa hmyzu a pavoukovců s Pavlem Krásenským! Nejen, že se dozvíte mnoho zajímavostí o říši, o které se ví stále poměrně málo, i když je všude kolem nás, ale zároveň se přiučíte něčemu z nekonečně zajímavého oboru makrofotografie.

chci se zúčastnit a vybrat si program

Galerie

Podobné články

Fotofest skončil, ať žije Fotofest! Na viděnou na podzim!
Fotofest skončil, ať žije Fotofest! Na viděnou na podzim!

4. 6. - Jarní FotoŠkoda Fest je za námi a s ním i více než 170 inspirativních přednášek, akčních workshopů, produktových...

Andrea Pavelcová: Facebook po nahrání fotky není jejím autorem
Andrea Pavelcová: Facebook po nahrání fotky není jejím...

28. 5. - Když stisknete spoušť fotoaparátu, víte, jestli při tom neporušujete zákon? Jaká jsou vaše práva jako fotografa i...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací