Fotogalerie (9)

Poslední festivalový víkend je tady!

Poslední festivalový víkend je tady!
Zobrazit fotografie v galerii (9)

Tak nám uběhly další dva dny a poslední víkend je pomalu ale jistě tu. Počasí nám přeje, tak proč nevyrazit do malého fotografického ráje v centru Prahy? Už máte naplánovaný program? Na pár přednáškách, workshopech a promítání filmu je sice ještě volno, ale s přihlášováním moc neváhejte, ať vám nezbydou oči pro pláč. Zítra se můžete těšit např. na film Vlna vs. břeh, workshop s Lensbaby, na povídání o Tattoo names a také se něco dozvíte o Komerční fotografii. A jak to u nás vypadalo v uplynulých dnech? Podívejte se do galerie!

chci se podívat na festivalové aktuality

Na #fotoskodafest to žije! Dejte nám vědět, že jste tady!

Komerční fotografie – přednáška

Komerční fotografie je všude kolem nás, potkáváme jí doslova na každém kroku. Vaším cílem nemusí být rovnou fotka do časopisu nebo na známý web, znát pravidla komerční fotografie se hodí i fotografovi s menšími ambicemi.

Tattoo Names – přednáška

Přednáška k úspěšné výstavě Tattoo Names, která ukazuje potetované lidi, respektive jejich portréty. Cílem této výstavy bylo autorovo upozornění na to, že lidé s tetováním nejsou jen nevzdělaní lidé na okraji společnosti, jak se velká část populace domnívá.

Sony ActionCam naplno – workshop

Poradíme Vám, jak naplno využít sportovní akční kamery SONY ActionCam. Vysvětlíme si rozdíly mezi Full HD a 4K, ukážeme jak pořizovat ty nejzajímavější záběry, k čemu slouží zpomalený záběr a mnoho dalšího.

​© Marcela Borýsková

Rozmázněte to s Lensbaby – workshop

Workshop pro všechny, kteří touží po změně, setkání se všemi, kteří propadli kreativním a efektovým objektivům! Na procházce po parku se naučíte vnímat svět plný selektivní ostrosti a neostrosti a používat objektiv efektivně.

Vlna vs. Břeh – promítání filmu

Setkali se na začátku 80. let jako slovenští studenti oboru fotografie na pražské FAMU a do umělecké fotografie vnesli energii, hravost a nespoutanou imaginaci, která se v jejich tvorbě spojovala zejména s postupy inscenované fotografie. Vytvořili výjimečnou generaci, kterou kritici nazvali „Slovenskou novou vlnou“.

chci se zúčastnit a vybrat si program

Galerie

Podobné články

Fotofest skončil, ať žije Fotofest! Na viděnou na podzim!
Fotofest skončil, ať žije Fotofest! Na viděnou na podzim!

4. 6. - Jarní FotoŠkoda Fest je za námi a s ním i více než 170 inspirativních přednášek, akčních workshopů, produktových...

Andrea Pavelcová: Facebook po nahrání fotky není jejím autorem
Andrea Pavelcová: Facebook po nahrání fotky není jejím...

28. 5. - Když stisknete spoušť fotoaparátu, víte, jestli při tom neporušujete zákon? Jaká jsou vaše práva jako fotografa i...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací