Cashback: Pentax DSLR – sázka na jistotu

Cashback: Pentax DSLR – sázka na jistotu

Cashback: Pentax DSLR – sázka na jistotu

Dámy a páni neváhejte přistoupit blíž, společnost Pentax by vám ráda představila tři digitální zrcadlovky, které vám pomohou ušetřit. Nejedná se o žádný klam či kejkle, zakoupením vybraného fotoaparátu získáte cashback ve výši až 1 200 Kč.

Akční produkty

Pentax K-3

DSLR zrcadlovka Pentax K-3  se může pochlubit 24 Mpx snímačem a nastavitelným low-pass filtrem, díky čemuž lze dosáhnout vysokého rozlišení a značnému množství detailů na fotografiích. Pentax K-3 dále nabízí kvalitní vytěsněné kovové tělo, závěrku mající životnost 100 000 expozičních cyklů, 27 AF bodů, 100% hledáček, dual slot na SDXC karty a mnoho dalšího.

Všechny verze cashback 1 100 Kč/39 EUR
(neplatí pro K-3II)

Pentax K-S2

Pentax K-S2 je světově nejmenší prachotěsná zrcadlovka odolná povětrnostním vlivům, vybavená otočným LCD monitorem a bezdrátovými LAN a NFC funkcemi pro spárování s chytrými zařízeními. V těle fotoaparátu je 20Mpx CMOS snímač bez AA filtru a spolehlivý zaostřovací systém SAFOX X. Fotografie mohou být komponovány skrz velký optický hledáček nebo na 3,0" LCD monitoru. Pentax K-S2 navíc poskytuje rychlé sériové snímání s 5,4 snímky za vteřinu a vysoce kvalitní video.

Všechny verze/barvy cashback 1 200 Kč/43 EUR

Pentax K-50

Pentax K-50 je voděodolná DSLR navazující na předchozí K-30. Poskytuje stejně příjemné ovládání, identický obrazový senzor s nízkým šumem a bohatou gradací (efektivní rozlišení 16.28 megapixelů) a zaostřovací AF systém SAFOX IXi+. Stejně tak nabízí Full HD záznam videa (1080p30) a režim HDR (High Dynamic Range). V čem se ovšem liší, je odolnější kovové tělo, vyšší citlivost v ISO a hlavně vylepšené zpracování obrazu (s příslibem menšího výskytu rušivých vad v obraze). Fotograf, který se chce lišit svým přístrojem od druhých si může vybrat jednu ze sto dvaceti barevných variant.

Všechny verze/barvy cashback 700 Kč/25 EUR

Upozornění

  • Věnujte pozornost vyplnění sériových čísel, pro které žádáte o zpětný bonus-cashback. Vámi vyplněné sériové číslo bude zkontrolováno a pokud se nebude shodovat s dodanými sériovými čísly uvedeného obchodního partnera, nebude žádost o zpětný bonus-cashback uznána.
  • K vyplněné žádosti přiložte kopii účtenky nebo faktury, které potvrzují datum a místo nákupu (v případě elektronického podání tyto doklady naskenujte a přidejte do přílohy emailu tohoto formuláře - email: pentec@pentax.cz, info@pentax.cz).
  • Žádáme vás, abyste vyplnili své údaje pečlivě a čitelně (váš email a bankovní spojení), jinak nemůžeme vaší žádost vyřídit.
  • V případě, že budete tuto žádost o zpětný bonus/cashback s požadovanými doklady odesílat běžnou listovní poštou, použijte níže uvedenou adresu: PenTec s.r.o., Cashback, Veleslavínská 19/30, 162 00 Praha 6.
  • Žádost o zpětný bonus/cashback musí být doručena nejpozději do 15. září 2015 (elektronickou poštou nebo běžnou listovní poštou) Výplata příslušné částky zpětného bonusu- cashback bude provedena po přijetí správně vyplněného formuláře během 3-4 pracovních týdnů.
  • V případě, že bude žádost nekompletní nebo vyplněná za účelem podvodu, s nesprávnými referencemi nebo bude odeslaná až po uvedeném časovém limitu (tj. po 15. září 2015), nebude nárok na zpětný bonus- cashback uznán.
  • Nový formulář (tuto žádost) si můžete stáhnout ze stránek www.pentax.cz/cashback

Podobné články

FeiyuTech slaví 12 let na trhu - stabilizátory za narozeninovou cenu
FeiyuTech slaví 12 let na trhu - stabilizátory za...

17. 6. - Od založení v roce 2007 se společnost věnuje vývoji a výrobě stabilizačních systému pro natáčení videa a to nejen...

Fujifilm představuje Instax Mini LiPlay - a my jeho recenzi!
Fujifilm představuje Instax Mini LiPlay - a my jeho recenzi!

12. 6. - Fujifilm představuje novinku! Luxusně vypadající, hybridní Instax mini LiPlay nabízí řadu dalších funkcí, které jsme...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací