Cashback: Pentax DSLR – sázka na jistotu | FotoŠkoda
Produktové novinky

Cashback: Pentax DSLR – sázka na jistotu

Termín: 15. 6. - 31. 8. 2015
Cashback: Pentax DSLR – sázka na jistotu
15. 6. 2015 | 4 minuty čtení

Dámy a páni neváhejte přistoupit blíž, společnost Pentax by vám ráda představila tři digitální zrcadlovky, které vám pomohou ušetřit. Nejedná se o žádný klam či kejkle, zakoupením vybraného fotoaparátu získáte cashback ve výši až 1 200 Kč.

Akční produkty

Pentax K-3

DSLR zrcadlovka Pentax K-3  se může pochlubit 24 Mpx snímačem a nastavitelným low-pass filtrem, díky čemuž lze dosáhnout vysokého rozlišení a značnému množství detailů na fotografiích. Pentax K-3 dále nabízí kvalitní vytěsněné kovové tělo, závěrku mající životnost 100 000 expozičních cyklů, 27 AF bodů, 100% hledáček, dual slot na SDXC karty a mnoho dalšího.

Všechny verze cashback 1 100 Kč/39 EUR
(neplatí pro K-3II)

Pentax K-S2

Pentax K-S2 je světově nejmenší prachotěsná zrcadlovka odolná povětrnostním vlivům, vybavená otočným LCD monitorem a bezdrátovými LAN a NFC funkcemi pro spárování s chytrými zařízeními. V těle fotoaparátu je 20Mpx CMOS snímač bez AA filtru a spolehlivý zaostřovací systém SAFOX X. Fotografie mohou být komponovány skrz velký optický hledáček nebo na 3,0" LCD monitoru. Pentax K-S2 navíc poskytuje rychlé sériové snímání s 5,4 snímky za vteřinu a vysoce kvalitní video.

Všechny verze/barvy cashback 1 200 Kč/43 EUR

Pentax K-50

Pentax K-50 je voděodolná DSLR navazující na předchozí K-30. Poskytuje stejně příjemné ovládání, identický obrazový senzor s nízkým šumem a bohatou gradací (efektivní rozlišení 16.28 megapixelů) a zaostřovací AF systém SAFOX IXi+. Stejně tak nabízí Full HD záznam videa (1080p30) a režim HDR (High Dynamic Range). V čem se ovšem liší, je odolnější kovové tělo, vyšší citlivost v ISO a hlavně vylepšené zpracování obrazu (s příslibem menšího výskytu rušivých vad v obraze). Fotograf, který se chce lišit svým přístrojem od druhých si může vybrat jednu ze sto dvaceti barevných variant.

Všechny verze/barvy cashback 700 Kč/25 EUR

Upozornění

  • Věnujte pozornost vyplnění sériových čísel, pro které žádáte o zpětný bonus-cashback. Vámi vyplněné sériové číslo bude zkontrolováno a pokud se nebude shodovat s dodanými sériovými čísly uvedeného obchodního partnera, nebude žádost o zpětný bonus-cashback uznána.
  • K vyplněné žádosti přiložte kopii účtenky nebo faktury, které potvrzují datum a místo nákupu (v případě elektronického podání tyto doklady naskenujte a přidejte do přílohy emailu tohoto formuláře - email: pentec@pentax.cz, info@pentax.cz).
  • Žádáme vás, abyste vyplnili své údaje pečlivě a čitelně (váš email a bankovní spojení), jinak nemůžeme vaší žádost vyřídit.
  • V případě, že budete tuto žádost o zpětný bonus/cashback s požadovanými doklady odesílat běžnou listovní poštou, použijte níže uvedenou adresu: PenTec s.r.o., Cashback, Veleslavínská 19/30, 162 00 Praha 6.
  • Žádost o zpětný bonus/cashback musí být doručena nejpozději do 15. září 2015 (elektronickou poštou nebo běžnou listovní poštou) Výplata příslušné částky zpětného bonusu- cashback bude provedena po přijetí správně vyplněného formuláře během 3-4 pracovních týdnů.
  • V případě, že bude žádost nekompletní nebo vyplněná za účelem podvodu, s nesprávnými referencemi nebo bude odeslaná až po uvedeném časovém limitu (tj. po 15. září 2015), nebude nárok na zpětný bonus- cashback uznán.
  • Nový formulář (tuto žádost) si můžete stáhnout ze stránek www.pentax.cz/cashback
GOLDBUCH FINE rám 2x13x9, šířka, stříbrná

kovový rám, na dva snímky o rozměru 13 x 9 cm

490,-
SANDISK USB Cruzer Snap 128 GB

USB standard: USB 2.0, Materiál: plast, Rozměry: 50 × 20,9 × 10,25 mm

450,-
SWAROVSKI EL Range 10x32 - dalekohled s dálkoměrem

Zvětšení: 10x, Průměr objektivu: 32 mm, Průměr výstupní pupily: 3,2 mm

79 990,-

Související články

LUMIX DC G100D - předvánoční novinka pro všechny vloggery a dobrodruhy

LUMIX DC G100D - předvánoční novinka pro všechny vloggery...

Na trh přichází nový kinofilm Harman Phoenix 200

Na trh přichází nový kinofilm Harman Phoenix 200

SIGMA představuje nový teleobjektiv 70-200mm F2,8 DG DN OS Sports

SIGMA představuje nový teleobjektiv 70-200mm F2,8 DG DN...

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...