Týden s firmou ZEISS | FotoŠkoda
Produktové novinky

Týden s firmou ZEISS

Termín: 31. 8. - 6. 9. 2015
Týden s firmou ZEISS
30. 8. 2015 | 5 minut čtení

Přesvědčte se sami o kvalitách objektivů ZEISS. Ve středu 2. 9. 2015 proběhne produktová prezentace od 14:00 - 17:00. Celé září si také můžete zasoutěžit o výlet do výrobního závodu Zeiss v Německu a další hodnotné ceny.

Zeiss je vedoucí mezinárodní skupinou společností v oboru optiky a opto-elektroniky s celosvětovou působností. Jednotlivé obchodní společnosti, které jsou součástí skupiny Carl Zeiss AG, nabízejí výrobky a služby z oboru zdravotnické techniky a biomedicíny, systémová řešení pro polovodiče, automotivní a mechanické strojírenství stejně tak jako vysoce kvalitní spotřební zboží, kterým jsou objektivy ke kamerám a fotopřístrojům, dalekohledy a další. 

NABÍDKA OBJEKTIVŮ ZEISS

 

Zeiss Otus 85

Zeiss Otus 85 mm f/1,4 pro Nikon

 

Zeiss Otus 85 mm f/1,4 se zdá být, vzhledem ke své ohniskové vzdálenosti a světelnosti, tradičním portrétním objektivem, ale bližší pohled odhalí, že jde o všestranný objektiv pro fotografy, kteří nepřijímají žádná omezení. Ať už se jedná o práci ve studiu, módu, reklamu, produktovou fotografii nebo fotografování architektury. V kombinaci s plnoformátovými DSLR poskytuje objektiv nevídanou kvalitu obrazu plně srovnatelnou se snímky pořízenými středním formátem.

 

 

více informací

Zeiss Distagon 21

ZEISS Distagon T* 21 mm f/2,8 ZE pro Canon

 

Výjimečný objektiv pro tvůrčí fotografy. Vydejte se poznávat svět kde nejste limitováni optickými vadami. Kde není chromatická aberace a kde jsou snímky tak ostré, že porazí každou konkurenci. Manuální zaostření umožňuje plnou kontrolu nad hloubkou ostrosti. Optické členy jsou opatřeny kvalitními antireflexními vrstvami, které minimalizují vznik reflexů. Objektiv i za nejnáročnějších situací podává ty nejlepší možné výsledky. 

 

 

více informací

Zeiss Planar

ZEISS Planar T* 50 mm f/2,8 Touit pro Sony E (APS-C)

 

Zeiss Touit 2,8/50M — perfekcionista se smyslem pro detaily. Carl Zeiss rozšířil svou řadu Touit objektivů o standardní padesátku, která díky svému výjimečnému obrazovému výkonu a zvětšení obrazu v měřítku 1:1, je to správnou volbou pro makro snímky i portréty.  

   

 

více informací

Dárek Zeiss

Dárek k objektivům ZEISS - sada mikrovláknových utěrek

 • 1× hadřík z mikrovlákna (30 × 30 cm)
 • 3× hadřík z mikrovlákna (18 × 18 cm)

Více informací

 

V rámci týdnů s firmou pro vás připravujeme zajímavé nabídky vybraných produktů jedné značky. Celý týden jsou v kamenné prodejně k dispozici specialisté společnosti, kteří vám rádi poradí při výběru zboží a předvedou produktové novinky.

Další produktové prezentace připravujeme

Termín Firma Čas prezentace
7. 9. - 13. 9. Fujifilm Po - Pá 12:30 - 19:00 a So - Ne 12:00 - 18:00
14. 9. - 20. 9.  Canon Po - Pá 12:30 - 19:00 a So - Ne 12:00 - 18:00

Fotosoutěž Oko vaším okem

Co vás napadne jako první, když se řekne „oko“? Aktuální soutěž si pokládá právě tuhle otázku. Neváhejte zvolit klasické téma a zaměřit se na portrét, ale doporučujeme sáhnout při výběru foceného objektu k méně tradičním podobám „oka“. Ať už to bude mastné oko na polévce, paví oko, oko jako součást uměleckého díla, nebo třeba oko na punčoše. Neméně důležitým kritériem bude pro odbornou porotu správně technicky zvládnutá fotografie, což zahrnuje celou řadu fotografických hodnot od dobrého barevného vyvážení, přes správnou hloubku ostrosti, až po promyšlenou a fungující kompozici.

Soutěž začíná 1. září a probíhá do konce září 2015. Výherce vybere odborná porota. Vybrané snímky budou uveřejněny také na Facebooku. Soutěž probíhá ve spolupráci s firmou Zeiss. Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí při výběru tématu i při samotném focení. Jako motivaci vám nabízíme výčet cen, které jsou ve hře. Lákadlem pro fotografy je hlavní cena v podobě unikátní možnosti navštívit výrobní závod Zeiss v Německu.

Co můžete vyhrát?

 • 1. místo: Výlet do výrobního závodu společnosti Zeiss AG v Oberkochenu (Německo) a Zeiss čistící set na optiku
 • 2. místo: Poukázka na tříhodinový kurz "Individuální kurz na míru" a Zeiss čistící set na optiku
 • 3. místo: Zeiss čistící set na optiku a Poukázka na FotoSlužby Centra FotoŠkoda v hodnotě 500 Kč
 • 4. - 8. místo: Poukázka na FotoSlužby Centra FotoŠkoda v hodnotě 500 Kč
 • 9. - 15. místo: Poukázka na FotoSlužby Centra FotoŠkoda v hodnotě 300 Kč

Informace a podmínky fotosoutěže: www.foto-vize.cz

Fotokniha 15 x 15 v měkké vazbě - AKCE

Lay-flat vazba, Měkká vazba, Fotografický papír Fujifilm 230g/m2 - MAT

189,-

Související články

Nový Nikon Z f je tady!

Nový Nikon Z f je tady!

TG-7: neuvěřitelně odolná novinka od OM System

TG-7: neuvěřitelně odolná novinka od OM System

Polaroid I-2, první instantní analog s manuálním nastavením

Polaroid I-2, první instantní analog s manuálním nastavením

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...