Produktové novinkyProduktové novinky

Týden s firmou ZEISS

Termín: 31. 8. - 6. 9. 2015
Týden s firmou ZEISS
| 5 minut čtení

Přesvědčte se sami o kvalitách objektivů ZEISS. Ve středu 2. 9. 2015 proběhne produktová prezentace od 14:00 - 17:00. Celé září si také můžete zasoutěžit o výlet do výrobního závodu Zeiss v Německu a další hodnotné ceny.

Zeiss je vedoucí mezinárodní skupinou společností v oboru optiky a opto-elektroniky s celosvětovou působností. Jednotlivé obchodní společnosti, které jsou součástí skupiny Carl Zeiss AG, nabízejí výrobky a služby z oboru zdravotnické techniky a biomedicíny, systémová řešení pro polovodiče, automotivní a mechanické strojírenství stejně tak jako vysoce kvalitní spotřební zboží, kterým jsou objektivy ke kamerám a fotopřístrojům, dalekohledy a další. 

NABÍDKA OBJEKTIVŮ ZEISS

 

Zeiss Otus 85

Zeiss Otus 85 mm f/1,4 pro Nikon

 

Zeiss Otus 85 mm f/1,4 se zdá být, vzhledem ke své ohniskové vzdálenosti a světelnosti, tradičním portrétním objektivem, ale bližší pohled odhalí, že jde o všestranný objektiv pro fotografy, kteří nepřijímají žádná omezení. Ať už se jedná o práci ve studiu, módu, reklamu, produktovou fotografii nebo fotografování architektury. V kombinaci s plnoformátovými DSLR poskytuje objektiv nevídanou kvalitu obrazu plně srovnatelnou se snímky pořízenými středním formátem.

 

 

více informací

Zeiss Distagon 21

ZEISS Distagon T* 21 mm f/2,8 ZE pro Canon

 

Výjimečný objektiv pro tvůrčí fotografy. Vydejte se poznávat svět kde nejste limitováni optickými vadami. Kde není chromatická aberace a kde jsou snímky tak ostré, že porazí každou konkurenci. Manuální zaostření umožňuje plnou kontrolu nad hloubkou ostrosti. Optické členy jsou opatřeny kvalitními antireflexními vrstvami, které minimalizují vznik reflexů. Objektiv i za nejnáročnějších situací podává ty nejlepší možné výsledky. 

 

 

více informací

Zeiss Planar

ZEISS Planar T* 50 mm f/2,8 Touit pro Sony E (APS-C)

 

Zeiss Touit 2,8/50M — perfekcionista se smyslem pro detaily. Carl Zeiss rozšířil svou řadu Touit objektivů o standardní padesátku, která díky svému výjimečnému obrazovému výkonu a zvětšení obrazu v měřítku 1:1, je to správnou volbou pro makro snímky i portréty.  

   

 

více informací

Dárek Zeiss

Dárek k objektivům ZEISS - sada mikrovláknových utěrek

 • 1× hadřík z mikrovlákna (30 × 30 cm)
 • 3× hadřík z mikrovlákna (18 × 18 cm)

Více informací

 

V rámci týdnů s firmou pro vás připravujeme zajímavé nabídky vybraných produktů jedné značky. Celý týden jsou v kamenné prodejně k dispozici specialisté společnosti, kteří vám rádi poradí při výběru zboží a předvedou produktové novinky.

Další produktové prezentace připravujeme

Termín Firma Čas prezentace
7. 9. - 13. 9. Fujifilm Po - Pá 12:30 - 19:00 a So - Ne 12:00 - 18:00
14. 9. - 20. 9.  Canon Po - Pá 12:30 - 19:00 a So - Ne 12:00 - 18:00

Fotosoutěž Oko vaším okem

Co vás napadne jako první, když se řekne „oko“? Aktuální soutěž si pokládá právě tuhle otázku. Neváhejte zvolit klasické téma a zaměřit se na portrét, ale doporučujeme sáhnout při výběru foceného objektu k méně tradičním podobám „oka“. Ať už to bude mastné oko na polévce, paví oko, oko jako součást uměleckého díla, nebo třeba oko na punčoše. Neméně důležitým kritériem bude pro odbornou porotu správně technicky zvládnutá fotografie, což zahrnuje celou řadu fotografických hodnot od dobrého barevného vyvážení, přes správnou hloubku ostrosti, až po promyšlenou a fungující kompozici.

Soutěž začíná 1. září a probíhá do konce září 2015. Výherce vybere odborná porota. Vybrané snímky budou uveřejněny také na Facebooku. Soutěž probíhá ve spolupráci s firmou Zeiss. Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí při výběru tématu i při samotném focení. Jako motivaci vám nabízíme výčet cen, které jsou ve hře. Lákadlem pro fotografy je hlavní cena v podobě unikátní možnosti navštívit výrobní závod Zeiss v Německu.

Co můžete vyhrát?

 • 1. místo: Výlet do výrobního závodu společnosti Zeiss AG v Oberkochenu (Německo) a Zeiss čistící set na optiku
 • 2. místo: Poukázka na tříhodinový kurz "Individuální kurz na míru" a Zeiss čistící set na optiku
 • 3. místo: Zeiss čistící set na optiku a Poukázka na FotoSlužby Centra FotoŠkoda v hodnotě 500 Kč
 • 4. - 8. místo: Poukázka na FotoSlužby Centra FotoŠkoda v hodnotě 500 Kč
 • 9. - 15. místo: Poukázka na FotoSlužby Centra FotoŠkoda v hodnotě 300 Kč

Informace a podmínky fotosoutěže: www.foto-vize.cz

LEICA S3 tělo

Kompaktní středoformát, 64MP CMOS senzor, Fyzická velikost senzoru 30x45mm

505 990,-
FUJIFILM krytka objektivu 49 mm

Kompatibilní s vybranými objektivy FUJINON, Pružinový středový systém zavírání, Chrání přední přední prvky objektivu

300,-
NANLITE Halo 14 LED kruhové světlo

Ideální pro fotografování, vlogy, živá vysílání nebo konferenční hovory, make-up tutoriály, portrétní fotografii a fotografie malých produktů, Indexy CRI 95 a TLCI 93 zajišťují reálné podání barev i tónů pleti pro profesionální výsledek, Využití pro dokonalé líčení v kosmetice

2 990,-

Související články

Canon vydává nový firmware pro kameru XF705

Canon vydává nový firmware pro kameru XF705

Panasonic LUMIX S 20-60 mm: Přivítejte nový objektiv!

Panasonic LUMIX S 20-60 mm: Přivítejte nový objektiv!

Novinka SONY ZV-1: vlogování v každém šroubku

Novinka SONY ZV-1: vlogování v každém šroubku

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím