Produktové novinkyProduktové novinky

Nikon představil své novinky

Nikon představil své novinky
| 4 minuty čtení

6.8.2013 – společnost Nikon dnes uvedla dva nové kompaktní fotoaparáty, COOLPIX S6600 s výklopným a otočným monitorem LCD, objektivem s 12x zoomem a vestavěným Wi-Fi a COOLPIX L620 se 14x zoomem. Dále pak objektiv s širokým rozsahem ohniskových vzdáleností AF-S DX NIKKOR 18-140 mm f/3,5 – 5,6G ED VR a externí blesk pro začátečníky SB-300.

Nikon COOLPIX S6600 – pohled na svět z nové perspektivy

COOLPIX S6600 je dostatečně plochý na to, aby se vešel do kapsy, a současně dostatečně vyspělý, aby zapůsobil každým pořízeným snímkem a každou videosekvencí. Je proto ideální pro všechny motivy od portrétů až po rozsáhlé krajiny. Tento COOLPIX s výklopným a otočným monitorem potěší každého začínajícího fotografa, který požaduje nadprůměrné snímky.

Nikon Coolpix S6600

 

Nikon COOLPIX L620 – velký rozsah zoomu a působivý design

Ergonomicky tvarovaný a snadno ovladatelný COOLPIX L620 s jasným 76mm (3“) monitorem LCD je vhodný pro každého, kdo hledá inteligentní fotoaparát s velkým rozsahem zoomu (v tomto případě 14 násobným rozsahem), kreativními efekty a záznamem Full HD videosekvencí. Fotoaparát je praktickým vybavením kdykoliv a na libovolném místě a nabízí ergonomický design s gripem, jenž je zároveň úschovnou pro dvě AA baterie. Díky 18 motivovým programům, funkci automatické volby motivových programů a zjednodušenému automatického režimu (Snadný Auto režim) se mohou i začátečníci soustředit na kompozici snímků a užívat si prožité okamžiky.

Nikon Coolpix L620

 

Blesk Nikon SB-300 – JSEM STRÁŽCE SVĚTLA

Externí blesky mohou poskytnout více než jen osvětlení objektů v tmavých prostředích, a nový blesk SB-300 je ideální volbou pro začínající fotografy, kteří chtějí odhalit možnosti zábleskového osvětlení. Tento blesk je jednoduchým prostředkem pro získání kontroly nad osvětlením v situacích, kdy trvalé či přirozené osvětlení může dopadat z nevhodného úhlu nebo má nežádoucí barvu, teplotu či intenzitu. I v případě, že jste nováčky v oblasti zábleskové fotografie a pracujete za obtížných světelných podmínek, budete moci překonat nevhodné osvětlení a získat takové snímky, jaké očekáváte.

Nikon SB-300

 

AF-S DX NIKKOR 18–140 mm f/3,5–5,6G ED VR

Klíčovými prvky vývoje tohoto objektivu byly všestrannost, dostupnost, snadná přenosnost a optimální kvalita obrazu. Použití různých objektivů pro všelijaké specifické účely představuje velkou výhodu, ale pokud je nutná snadná přenosnost a všestrannost, upřednostňují někteří fotografové jediný objektiv. NIKKOR 18–140 mm f/3,5–5,6G ED VR je dalším doplňkem rozsáhlé řady objektivů Nikon se zoomem a je ideálním vybavením pro uživatele, kteří upřednostňují jediný univerzální objektiv. Novinka je určena do sad s vybranými fotoaparáty formátu DX a uživatelům těchto přístrojů umožní zachytit nejrůznější objekty.

Nikon AF-S DX 18–140 mm f/3,5-5,6G ED VR

 

Bližší informace naleznete v přiložených tiskových zprávách:
Nikon AF-S DX Nikkor 18-140mm f/3,5-5,6G ED VR
Nikon SB-300
Nikon Coolpix S6600 a L620

 

B+W Polarizační cirkulární filtr BASIC MRC 72 mm

Odstraňuje opar ve vzdálené krajině a poskytuje sytější a živější barvy, Snižuje odrazy a odlesky světla, které se polarizuje v důsledku odrazu od nekovového povrchu, Filtruje směrově polarizované světlo kolmo na odražené světlo

2 990,-
B+W Polarizační cirkulární filtr BASIC MRC 77 mm

Odstraňuje opar ve vzdálené krajině a poskytuje sytější a živější barvy, Snižuje odrazy a odlesky světla, které se polarizuje v důsledku odrazu od nekovového povrchu, Filtruje směrově polarizované světlo kolmo na odražené světlo

3 310,-
VFFOTO filtr ND GS 8x 37 mm

14 antireflexních vrstev, odolnost vůči vodě, poškrábání a znečištění, speciální hydrofobní úprava

1 060,-

Související články

Sony ZV-E10: První vlogovací fotoaparát s výměnnými objektivy

Sony ZV-E10: První vlogovací fotoaparát s výměnnými...

PANASONIC 25-50 mm f/1,7 LEICA DG: novinka pro bajonet MFT

PANASONIC 25-50 mm f/1,7 LEICA DG: novinka pro bajonet MFT

Canon EOS R5, R6 a 1D X Mark III nyní s novým firmwarem

Canon EOS R5, R6 a 1D X Mark III nyní s novým firmwarem

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím