Nikon představil své novinky

Nikon představil své novinky

Nikon představil své novinky

6.8.2013 – společnost Nikon dnes uvedla dva nové kompaktní fotoaparáty, COOLPIX S6600 s výklopným a otočným monitorem LCD, objektivem s 12x zoomem a vestavěným Wi-Fi a COOLPIX L620 se 14x zoomem. Dále pak objektiv s širokým rozsahem ohniskových vzdáleností AF-S DX NIKKOR 18-140 mm f/3,5 – 5,6G ED VR a externí blesk pro začátečníky SB-300.

Nikon COOLPIX S6600 – pohled na svět z nové perspektivy

COOLPIX S6600 je dostatečně plochý na to, aby se vešel do kapsy, a současně dostatečně vyspělý, aby zapůsobil každým pořízeným snímkem a každou videosekvencí. Je proto ideální pro všechny motivy od portrétů až po rozsáhlé krajiny. Tento COOLPIX s výklopným a otočným monitorem potěší každého začínajícího fotografa, který požaduje nadprůměrné snímky.

Nikon Coolpix S6600

 

Nikon COOLPIX L620 – velký rozsah zoomu a působivý design

Ergonomicky tvarovaný a snadno ovladatelný COOLPIX L620 s jasným 76mm (3“) monitorem LCD je vhodný pro každého, kdo hledá inteligentní fotoaparát s velkým rozsahem zoomu (v tomto případě 14 násobným rozsahem), kreativními efekty a záznamem Full HD videosekvencí. Fotoaparát je praktickým vybavením kdykoliv a na libovolném místě a nabízí ergonomický design s gripem, jenž je zároveň úschovnou pro dvě AA baterie. Díky 18 motivovým programům, funkci automatické volby motivových programů a zjednodušenému automatického režimu (Snadný Auto režim) se mohou i začátečníci soustředit na kompozici snímků a užívat si prožité okamžiky.

Nikon Coolpix L620

 

Blesk Nikon SB-300 – JSEM STRÁŽCE SVĚTLA

Externí blesky mohou poskytnout více než jen osvětlení objektů v tmavých prostředích, a nový blesk SB-300 je ideální volbou pro začínající fotografy, kteří chtějí odhalit možnosti zábleskového osvětlení. Tento blesk je jednoduchým prostředkem pro získání kontroly nad osvětlením v situacích, kdy trvalé či přirozené osvětlení může dopadat z nevhodného úhlu nebo má nežádoucí barvu, teplotu či intenzitu. I v případě, že jste nováčky v oblasti zábleskové fotografie a pracujete za obtížných světelných podmínek, budete moci překonat nevhodné osvětlení a získat takové snímky, jaké očekáváte.

Nikon SB-300

 

AF-S DX NIKKOR 18–140 mm f/3,5–5,6G ED VR

Klíčovými prvky vývoje tohoto objektivu byly všestrannost, dostupnost, snadná přenosnost a optimální kvalita obrazu. Použití různých objektivů pro všelijaké specifické účely představuje velkou výhodu, ale pokud je nutná snadná přenosnost a všestrannost, upřednostňují někteří fotografové jediný objektiv. NIKKOR 18–140 mm f/3,5–5,6G ED VR je dalším doplňkem rozsáhlé řady objektivů Nikon se zoomem a je ideálním vybavením pro uživatele, kteří upřednostňují jediný univerzální objektiv. Novinka je určena do sad s vybranými fotoaparáty formátu DX a uživatelům těchto přístrojů umožní zachytit nejrůznější objekty.

Nikon AF-S DX 18–140 mm f/3,5-5,6G ED VR

 

Bližší informace naleznete v přiložených tiskových zprávách:
Nikon AF-S DX Nikkor 18-140mm f/3,5-5,6G ED VR
Nikon SB-300
Nikon Coolpix S6600 a L620

 

Podobné články

Oslavte Velikonoce s Panasonicem
Oslavte Velikonoce s Panasonicem

18. 4. - Panasonic si pro vás přichystal speciální velikonoční nadílku! Zlevnil modely GH5 a G9 o 6 000 Kč a navrch přidal i...

Nikon získal 4 ocenění TIPA za fotoaparáty i objektiv
Nikon získal 4 ocenění TIPA za fotoaparáty i objektiv

15. 4. - Nikon získal v letošním ročníku TIPA hned čtyři ocenění. Nejlepšími produkty své kategorie se staly Nikon D3500,...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací