FotoslužbyFotoslužby

Vaše fotografie, naše radost!

Vaše fotografie, naše radost!
| 5 minut čtení

V Centru FotoŠkoda jsou vítáni digitální kompaktáři, zrcadlovkáři i milovníci filmového zrna. Ať už potřebujete vyvolat barevný, nebo černobílý film, ať si raději listujete fotoalby s klasickými formáty fotografií, nebo chcete rozzářit domov velkoformátovým tiskem či fotoobrazem, u nás bude fotografický nadšenec v sedmém nebi - a my s ním, protože fotografii milujeme na jakýkoli způsob!

Fotografie od profesionála každým coulem

Ve fotkách se skrývají naše zážitky a vzpomínky - a o ty rozhodně nechceme přijít! I když se fotky ztratí z disku, ve fyzické podobě se na ně můžete dívat stále a mnoho let. Navíc - dívat se na fotky na displeji televize nebo počítače přece jenom není totéž jako se s blízkými dívat do alba a vzpomínat nad vtipnými momentkami. Fotografie vyvoláváme na ten nejkvalitnější fotografický materiál, takže se z nich můžete těšit vy i vaši potomci.

Přidanou hodnotou zpracování fotografií v Centru FotoŠkoda není jen vysoká kvalita, ale i záruka zachování soukromí. Spolu s kartou či filmem totiž dáváte laborantům do rukou i část svého soukromí, aniž byste tušili, co se s ním stane. Představte si situaci, kdy fotografujete akt své nesmělé dívky a necháte je zpracovat v nějaké pokoutné drogerii vedené zvědavou drbnou… U nás vám zaručíme nejvyšší kvalitu i naprostou diskrétnost.

Buďte nároční a chtějte kvalitu

Kromě zmíněné kvality a soukromí se vaší zakázce dostane individuálního přístupu zkušených laborantů, kteří si nepletou purpurovou s azurovou a znají svůj "stroj" jako své boty. Poradí si s barevným podáním i s mírnými přepaly a podexpozicí.

Chcete si snímky upravit sami nebo požadujete variabilní počet jednotlivých snímků? Ani to nás nezaskočí. K dispozici jsou samoobslužné terminály Noritsu CT - RB, na kterých lze nastavit počet, velikost i případný ořez snímků. Pro náročnější zákazníky máme připravené ICC profily a kalibrační fotografie.

Špičková technika pro dokonalé fotky

Minilab nabízí vysokorychlostní skenování, nadstandardní možnosti úprav a fotografie ve vysokém výstupním rozlišení. Perfektní kombinace kvality a rychlosti. To vše nabízí špičkové modely v našem technickém zázemí. Integrují v sobě všechny vymoženosti a inovace mokrých minilabů. Zvláště vyniká v kvalitě a kapacitě zpracování.

Mezi jeho výhody patří:

  • produkce široké škály formátů fotografií,
  • automatický kalibrační systém a
  • možnost volby barevných profilů tisku a tiskového rozlišení.

Vaše fotografie mohou mít libovolný rozměr

Původ obrazových formátů, s nimiž se dnes setkáváme, pramení z konstrukce fotoaparátu a formátu záznamového média. Klasický formát 10 × 15 cm vychází z kinofilmového políčka o poměru 2:3. 9 × 12 cm zase odpovídá APS-C snímači (poměru 3:4) a čtvercové snímky odkazují na středoformátové fotoaparáty (například Flexaret). To ovšem neznamená, že byste nemohli své snímky libovolně ořezávat. Můžete se s chutí pustit do čtvercového ořezu či vytváření panoramat.

Fotografie vyvoláváme na nejlepší fotografický papír na trhu Kodak Endura Premier. Díky nejnovější tiskové technologii a profesionálním papírům vám zaručíme u fotografií vynikající podání jemných tónů a široký rozsah barevných přechodů. Garantujeme dlouhou životnost fotografií při standardní archivaci. Dále nabízíme širokou škálu fotografických papírů včetně archivních materiálů Hahnemühle, podlepových materiálů k adjustaci, různé barvy paspart, druhy skel a rozsáhlou nabídku rámů. Tisk vyhotovujeme až do formátu 150 × 300 cm.

Expres - do hodiny nebo na počkání

Je jen na vás, kdy své fotografie chcete držet v ruce. Standardně je zpracujeme do druhého dne, pokud se jich ale nemůžete dočkat, můžete je mít i do hodiny, pokud objednáváte přes Fotobox, nebo ihned, pokud zajdete k nám na prodejnu.

Objednat si fotografie - rychle a jednoduše

Máte-li dotaz, zeptejte se.

Konzultujte s námi a zdárně se dostaneme k cíli. Naším cílem je vaše spokojenost a budeme rádi za zpětnou vazbu. Jsme vám k dispozici osobně na prodejně, nebo na telefonním čísle 222 929 039 a na e-mailu fotosluzby@fotoskoda.cz.

Vplujte do světa analogu v našem seriálu!

WALTHER FUN klasické/100 černých stran, 30x30, petrolejová zelená

pro fotografie různých formátů, pergamenový papír mezi listy, fotografie lze nalepit přímo / oboustrannými čtverečky / pomocí růžků

790,-
WALTHER FUN klasické/100 černých stran, 30x30, písková

pro fotografie různých formátů, pergamenový papír mezi listy, fotografie lze nalepit přímo / oboustrannými čtverečky / pomocí růžků

790,-
WALTHER FUN klasické/100 stran, 30x30, šedá

pro fotografie různých formátů, na přední straně okénko pro fotografii, pergamenový papír

630,-

Související články

Výkup i bazar jedou na dálku!

Výkup i bazar jedou na dálku!

Novinky v Designeru: najdete nové funkce i produkty

Novinky v Designeru: najdete nové funkce i produkty

Jak máme otevřeno o květnových svátcích

Jak máme otevřeno o květnových svátcích

Diskuze

Vaše fotografie, naše radost!

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím