Vaše fotografie, naše radost! | FotoŠkoda
Fotoslužby

Vaše fotografie, naše radost!

8. 9. 2021 | 6 minut čtení

V Centru FotoŠkoda jsou vítáni digitální kompaktáři, zrcadlovkáři i milovníci filmového zrna. Ať už potřebujete vyvolat film, ať si raději listujete fotoalby s klasickými formáty fotografií, nebo chcete rozzářit domov velkoformátovým tiskem či fotoobrazem, u nás bude fotografický nadšenec v sedmém nebi - a my s ním, protože fotografii milujeme na jakýkoli způsob!

Fotografie od profesionála každým coulem

Ve fotkách se skrývají naše zážitky a vzpomínky - a o ty rozhodně nechceme přijít! I když se fotky ztratí z disku, ve fyzické podobě se na ně můžete dívat stále a mnoho let. Navíc - dívat se na fotky na displeji televize nebo počítače přece jenom není totéž jako se s blízkými dívat do alba a vzpomínat nad vtipnými momentkami. Fotografie vyvoláváme na ten nejkvalitnější fotografický materiál, takže se z nich můžete těšit vy i vaši potomci.

Přidanou hodnotou zpracování fotografií v Centru FotoŠkoda není jen vysoká kvalita, ale i záruka zachování soukromí. Spolu s kartou či filmem totiž dáváte laborantům do rukou i část svého soukromí, aniž byste tušili, co se s ním stane. Představte si situaci, kdy fotografujete akt své nesmělé dívky a necháte je zpracovat v nějaké pokoutné drogerii vedené zvědavou drbnou… U nás vám zaručíme nejvyšší kvalitu i naprostou diskrétnost.

Vyvolání fotografií v Centru FotoŠkoda

Buďte nároční a chtějte kvalitu

Kromě zmíněné kvality a soukromí se vaší zakázce dostane individuálního přístupu zkušených laborantů, kteří si nepletou purpurovou s azurovou a znají svůj "stroj" jako své boty. Poradí si s barevným podáním i s mírnými přepaly a podexpozicí.

Chcete si snímky upravit sami nebo požadujete variabilní počet jednotlivých snímků? Ani to nás nezaskočí. K dispozici jsou samoobslužné terminály Noritsu CT - RB, na kterých lze nastavit počet, velikost i případný ořez snímků.

Vybrat si můžete z lesklé, matné či perleťové (Pearl) varianty podle toho, co se vám nejvíce líbí a co s fotografiemi zamýšlíte dále.

Špičková technika pro dokonalé fotky

Minilab nabízí vysokorychlostní skenování, nadstandardní možnosti úprav a fotografie ve vysokém výstupním rozlišení. Perfektní kombinace kvality a rychlosti. To vše nabízí špičkové modely v našem technickém zázemí. Integrují v sobě všechny vymoženosti a inovace mokrých minilabů. Zvláště vyniká v kvalitě a kapacitě zpracování.

Mezi jeho výhody patří:

  • produkce široké škály formátů fotografií,
  • automatický kalibrační systém a
  • možnost volby barevných profilů tisku a tiskového rozlišení.

Vyvolání fotografií v Centru FotoŠkoda

Vaše fotografie mohou mít libovolný rozměr

Původ obrazových formátů, s nimiž se dnes setkáváme, pramení z konstrukce fotoaparátu a formátu záznamového média. Klasický formát 10 × 15 cm vychází z kinofilmového políčka o poměru 2:3. 9 × 12 cm zase odpovídá APS-C snímači (poměru 3:4) a čtvercové snímky odkazují na středoformátové fotoaparáty (například Flexaret). To ovšem neznamená, že byste nemohli své snímky libovolně ořezávat. Můžete se s chutí pustit do čtvercového ořezu, vytváření panoramat či koláží. A to navíc s množstevní slevou, takže čím více fotografií vyvoláte, tím levnější ve výsledku budou.

Fotografie vyvoláváme na fotografický papír Fujicolor DP II. Díky nejnovější tiskové technologii a profesionálním papírům vám zaručíme u fotografií vynikající podání jemných tónů a široký rozsah barevných přechodů. Garantujeme dlouhou životnost fotografií při standardní archivaci. Dále nabízíme širokou škálu fotografických papírů včetně archivních materiálů Hahnemühle, podlepových materiálů k adjustaci, různé barvy paspart, druhy skel a rozsáhlou nabídku rámů. 

Tisk v minilabu vyhotovujeme až do formátu 30 x 40/45 cm, pokud byste chtěli ozdobit domov větším formátem, můžete si vybrat mezi fotoobrazem a velkoformátovým tiskem. Doma můžete mít obraz až do formátu 150 × 300 cm.

TIP: Váháte nad tím, který materiál dá vaší fotografii vyniknout nejlépe? Třeba vám pomůže náš malý rozcestník!

Tisk fotoobrazů a velkoformátových fotografií v Centru FotoŠkoda

Alba a rámy: slušivý kvalitní kabát pro vaše vzpomínky

Vaše vzpomínky si zaslouží to nejlepší. To se netýká pouze skvělé péče, které se jim dostane v našem minilabu, ale také uchovávání. U nás si můžete vybrat z velkého množství alb různého typu, designu či barev podkladových listů, samozřejmostí jsou různé velikosti a formáty.

Milovníci klasických alb ocení široké portfolio tradičních alb s papírovými i látkovými deskami, často opatřených pergamenovým papírem, do kterých fotografie umístíte pomocí podlepek či fotorůžků a v nichž můžete fotografie opatřit kreativně umístěnými popisky vyvedenými třeba v metalických odstínech, nepochybně si ale vyberou i fanoušci kvalitních zasouvacích alb s transparentními kapsami a jednoduchým umístěním fotografií nebo příznivci samolepicích alb.

Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří si chtějí fotografii vystavit třeba na noční stolek nebo komodu tak, aby na ni dobře viděli. V našem portfoliu dřevěných, kovových či plastových rámů nebo cliprámů klasických i netradičních formátů až do velikosti 70 x 100 cm si vybere skutečně každý.

TIP: Věděli jste, že při pořízení fotografií z Fotoboxu získáváte slevu 10 % na alba a rámy? :)

chci si vybrat album

chci si vybrat rám

Expres - do hodiny nebo na počkání

Je jen na vás, kdy své fotografie chcete držet v ruce. Standardně je zpracujeme do druhého dne, pokud se jich ale nemůžete dočkat, můžete je mít i do hodiny, pokud objednáváte přes Fotobox, nebo ihned, pokud zajdete k nám na prodejnu.

Objednat si fotografie - rychle a jednoduše

Máte-li dotaz, zeptejte se

Konzultujte s námi a zdárně se dostaneme k cíli. Naším cílem je vaše spokojenost a budeme rádi za zpětnou vazbu. Jsme vám k dispozici osobně na prodejně, na telefonním čísle 222 929 039 a na e-mailu fotosluzby@fotoskoda.cz.

Vplujte do světa analogu v našem seriálu!

WALTHER FUN klasické/100 černých stran, 30x30, mentolová

pro fotografie různých formátů, pergamenový papír mezi listy, fotografie lze nalepit přímo / oboustrannými čtverečky / pomocí růžků

890,-
WALTHER FUN klasické/100 černých stran, 30x30, světle šedé

pro fotografie různých formátů, pergamenový papír mezi listy, fotografie lze nalepit přímo / oboustrannými čtverečky / pomocí růžků

890,-
WALTHER FUN klasické/100 černých stran, 30x30, béžové

pro fotografie různých formátů, pergamenový papír mezi listy, fotografie lze nalepit přímo / oboustrannými čtverečky / pomocí růžků

890,-

Související články

Rozhovor - Lucie Bártová: Vzpomínkám dáváme nový život

Rozhovor - Lucie Bártová: Vzpomínkám dáváme nový život

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

Potěšte sebe nebo své blízké krásným velkým fotodárkem

Potěšte sebe nebo své blízké krásným velkým fotodárkem

Diskuze

Vaše fotografie, naše radost!

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...