„Vaše fotografie, naše radost“.

„Vaše fotografie, naše radost“.

„Vaše fotografie, naše radost“.

V Centru FotoŠkoda jsou vítáni digitální kompaktáři, zrcadlovkáři i milovníci filmového zrna. Kromě fotografií klasických a nadměrných velikostí, vyvoláváme filmy barevné i černobílé a dopřejeme vám též luxus v podobě ručního zpracování černobílých fotografií na barytové podložce… Fotografii milujeme na všechny způsoby.

Proč fotografie od Škody? Je to jak s vínem. Také si raději dopřeje to od vinaře, než z večerky.

Fotografie od profesionála každým coulem

Přidanou hodnotou zpracování fotografií v Centru FotoŠkoda není jen záruka vysoké kvality, ale i záruka zachování soukromí. Spolu s kartou či filmem, totiž dáváte laborantům do rukou i část svého soukromí, aniž byste tušili, co se s ním stane. Představte si situaci, kdy fotografujete akt své nesmělé dívky a necháte je zpracovat v nějaké pokoutné drogerii vedené zvědavou drbnou… V CFŠ vám zaručíme nejvyšší kvalitu i naprostou diskrétnost.

Buďte nároční a chtějte kvalitu

Kromě zmíněné kvality a soukromí se vaší zakázce dostane individuálního přístupu zkušených laborantů, kteří si nepletou purpurovou s azurovou a znají svůj „stroj“ jako své boty. Poradí si s barevným podáním i s mírnými přepaly a podexpozicí. Chcete si snímky upravit sami nebo požadujete variabilní počet jednotlivých snímků? Ani to nás nezaskočí. K dispozici jsou samoobslužné terminály Noritsu CT - RB, na kterých lze nastavit počet, velikost i případný ořez snímků. Pro náročnější zákazníky máme připravené ICC profily a kalibrační fotografie.

Minilab Noritsu QSS-3704 HD

Minilab nabízí vysokorychlostní skenování, nadstandardní možnosti úprav a fotografie až do formátu 305 × 914 mm ve výstupním rozlišení 300 DPI. Perfektní kombinace kvality a rychlosti. To vše nabízí špičkový model minilab Noritsu QSS 3704 HD. Integruje v sobě všechny vymoženosti a inovace mokrých minilabů. Zvláště vyniká v kvalitě a kapacitě zpracování. Mezi výhody patří: produkce široké škály formátů fotografií, automatický kalibrační systém a možnost volby barevných profilů tisku a tiskového rozlišení.

Vaše fotografie mohou mít libovolný rozměr

Původ obrazových formátů, s nimiž se dnes setkáváme, pramení z konstrukce fotoaparátu a formátu záznamového média. Klasický formát 10 × 15 cm vychází z kinofilmového políčka o poměru 2:3. 9 × 12 cm zase odpovídá APS-C snímači (poměru 3:4) a čtvercové snímky odkazují na středoformátové fotoaparáty (například Flexaret). To ovšem neznamená, že byste nemohli své snímky libovolně ořezávat. Můžete se s chutí pustit do čtvercového ořezu či vytváření panoramat.

Fotografie vyvoláváme na nejlepší fotografický papír na trhu Kodak Endura Premier a Kodak Endura Metallic. Díky nejnovější tiskové technologii a profesionálním papírům vám zaručíme u fotografií vynikající podání jemných tónů a široký rozsah barevných přechodů. Garantujeme dlouhou životnost fotografií při standardní archivaci. Dále nabízíme širokou škálu fotografických papírů, podlepových materiálů k adjustaci, různé barvy paspart, druhy skel a rozsáhlou nabídku rámů Nielsen, Lira a Codex. Tisk vyhotovujeme až do formátu 150 × 300 cm.

Expres - do pár hodin nebo na počkání

Je jen na vás, jak dlouho chcete na své fotografie čekat. Běžně je sice zpracováváme do druhého dne, ale můžete je mít již během několika hodin a dokonce i na počkání. Nejste z Prahy nebo jste časově vytížení? Zašlete svá data on-line přes novou a intuitivní aplikaci Fotobox.

Objednat si fotografie - rychle a jednoduše

Máte-li dotaz, zeptejte se.

Konzultujte s námi a zdárně se dostaneme k cíli. Naším cílem je vaše spokojenost a budeme rádi za zpětnou vazbu.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Podobné články

Prodloužená otevírací doba v prosinci
Prodloužená otevírací doba v prosinci

30. 11. - Navštivte naši prodejnu v centru Prahy a máte jistotu, že vánoční dárky pro vaše blízké budete mít pod stromečkem....

Fotografie z ateliéru - ten nejlepší dárek!
Fotografie z ateliéru - ten nejlepší dárek!

26. 11. - Vánoce se blíží mílovými kroky a my se zamýšlíme nad dárky, které naše blízké zahřejí u srdce. Věnujte jim sami sebe!...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací