„Vaše fotografie, naše radost“.

„Vaše fotografie, naše radost“.

„Vaše fotografie, naše radost“. Zobrazit fotografie v galerii ()

V Centru FotoŠkoda jsou vítáni digitální kompaktáři, zrcadlovkáři i milovníci filmového zrna. Kromě fotografií klasických a nadměrných velikostí, vyvoláváme filmy barevné i černobílé a dopřejeme vám též luxus v podobě ručního zpracování černobílých fotografií na barytové podložce… Fotografii milujeme na všechny způsoby.

Proč fotografie od Škody? Je to jak s vínem. Také si raději dopřeje to od vinaře, než z večerky.

Profesionál každým coulem

Přidanou hodnotou zpracování fotografií v Centru FotoŠkoda není jen záruka vysoké kvality, ale i záruka zachování soukromí. Spolu s kartou či filmem, totiž dáváte laborantům do rukou i část svého soukromí, aniž byste tušili, co se s ním stane. Představte si situaci, kdy fotografujete akt své nesmělé dívky a necháte je zpracovat v nějaké pokoutné drogerii vedené zvědavou drbnou… V CFŠ vám zaručíme nejvyšší kvalitu i naprostou diskrétnost.

Buďte nároční

Kromě zmíněné kvality a soukromí se vaší zakázce dostane individuálního přístupu zkušených laborantů, kteří si nepletou purpurovou s azurovou a znají svůj „stroj“ jako své boty. Poradí si s barevným podáním i s mírnými přepaly a podexpozicí. Chcete si snímky upravit sami nebo požadujete variabilní počet jednotlivých snímků? Ani to nás nezaskočí. K dispozici jsou samoobslužné terminály Noritsu CT - RB, na kterých lze nastavit počet, velikost i případný ořez snímků. Pro náročnější zákazníky máme připravené ICC profily a kalibrační fotografie.

Minilab Noritsu QSS-3704 HD

Minilab nabízí vysokorychlostní skenování, nadstandardní možnosti úprav a fotografie až do formátu 305 × 914 mm ve výstupním rozlišení 300 DPI. Perfektní kombinace kvality a rychlosti. To vše nabízí špičkový model minilab Noritsu QSS 3704 HD. Integruje v sobě všechny vymoženosti a inovace mokrých minilabů. Zvláště vyniká v kvalitě a kapacitě zpracování. Mezi výhody patří: produkce široké škály formátů fotografií, automatický kalibrační systém a možnost volby barevných profilů tisku a tiskového rozlišení.

Vaše fotografie mohou mít libovolný rozměr

Původ obrazových formátů, s nimiž se dnes setkáváme, pramení z konstrukce fotoaparátu a formátu záznamového média. Klasický formát 10 × 15 cm vychází z kinofilmového políčka o poměru 2:3. 9 × 12 cm zase odpovídá APS-C snímači (poměru 3:4) a čtvercové snímky odkazují na středoformátové fotoaparáty (například Flexaret). To ovšem neznamená, že byste nemohli své snímky libovolně ořezávat. Můžete se s chutí pustit do čtvercového ořezu či vytváření panoramat.

Fotografie vyvoláváme na nejlepší fotografický papír na trhu Kodak Endura Premier a Kodak Endura Metallic. Díky nejnovější tiskové technologii a profesionálním papírům vám zaručíme u fotografií vynikající podání jemných tónů a široký rozsah barevných přechodů. Garantujeme dlouhou životnost fotografií při standardní archivaci. Dále nabízíme širokou škálu fotografických papírů, podlepových materiálů k adjustaci, různé barvy paspart, druhy skel a rozsáhlou nabídku rámů Nielsen, Lira a Codex. Tisk vyhotovujeme až do formátu 150 × 300 cm.

Expres

Je jen na vás, jak dlouho chcete na své fotografie čekat. Běžně je sice zpracováváme do druhého dne, ale můžete je mít již během několika hodin a dokonce i na počkání. Nejste z Prahy nebo jste časově vytížení? Zašlete svá data on-line, zpět je přiveze kurýr.

Máte-li dotaz, zeptejte se.

Konzultujte s námi a zdárně se dostaneme k cíli. Naším cílem je vaše spokojenost a budeme rádi za zpětnou vazbu.


Analog žije

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Podobné články

Vytvořte si fotokalendáře podle svých představ!
Vytvořte si fotokalendáře podle svých představ!

1. 10. - Vytvořte si praktickou a zároveň designovou ozdobu na zeď z vlastních fotek. Výroba kalendáře vám, díky naší...

Doprava zdarma
Doprava zdarma

1. 10. - Objednávejte a užijte si on-line nakupování zboží či fotoslužeb s dopravou ZDARMA.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace