FotoObraz do každé domácnosti! | FotoŠkoda
Fotoslužby

FotoObraz do každé domácnosti!

FotoObraz do každé domácnosti!
29. 9. 2015 | 4 minuty čtení

Zrození krásné fotografie je to nejradostnější, co může každého fotografa potkat. A každou krásnou fotografii je potřeba pořádně prezentovat! Existuje ušlechtilejší způsob, než vložení snímku do krásného rámu přesně podle vašich požadavků? A víte, že existuje ještě několik dalších způsobů, jak s pěknou fotkou naložit? Teď si něco povíme o těch nejoblíbenějších, mezi které patří malířské plátno, moderní hliníková deska a akryl.

FotoObrazy nejvyšší kvality

Na začátku je třeba ujasnit si jednu věc – (téměř) nic není problém! V Centru FotoŠkoda naleznete rozsáhlou nabídku dřevěných i hliníkových rámů. Samozřejmostí je opravdu široké spektrum možných standardních, čtvercových i panoramatických formátů, které jsou proti těm atypickým výrazně finančně zvýhodněné.

Nikdy neslevujeme ze svých požadavků na ten nejlepší výsledek! Každý FotoObraz je proto vytvářen ručně z těch nejkvalitnějších materiálů a navíc je chráněn speciální vrstvou proti UV záření. Komu by se líbily krásné ale vybledlé snímky? Díky tradičně vysoké kvalitě tisku a individuálnímu přístupu s možností grafické asistence vytvoříte zcela originální dílo, které bude zdobit stěny několik generací. 

Patříte mezi opravdové fajnšmekry vyžadující zcela profesionální velkoformátový tisk? Máme něco i pro vás! V nabídce Centra FotoŠkoda je galerijní materiál Hahnemühle FineArt. Slovo "nemožné" opravdu nemáme rádi. 

Co všechno nabízíme?

Fotografie na plátně patří mezi nejoblíbenější FotoObrazy. Nemusíte přemýšlet, jaký rám se vám bude hodit do vašeho bytu či kanceláře! Fotografie na napnutém malířském plátně je sama o sobě dokonalým doplňkem.

Na pevném a odlehčeném podkladu bude vaše fotografie působit moderně a elegantně. Hliníková deska Alu-Dibond Dilite má nejpřilnavější (nejméně porézní) povrch. Právě z tohoto důvodu je tento způsob adjustace fotografií používán v těch nejprestižnějších galeriích.

Fotografie umístěná pod akrylátové sklo vás nadchne barevností, leskem a hloubkou. Je to umělecké dílo, které oživí každou stěnu. A navíc výborně odolává zubu času! 

Klasické zarámování nikdy nezklame svojí nadčasovostí. Vaše fotografie je umístěna do pasparty rámu a je chráněna sklem. V Centru FotoŠkoda používáme rámy té nejvyšší kvality značky Nielsen.

Pár užitečných rad:

Jak poznám, že je kvalita vaší fotografie dostačující?

Přesné rozměry fotografií je dobré dodržet. Malířské plátno je však oproti klasické fotografii o něco shovívavější. Nejste-li si jisti, neváhejte se na nás obrátit!  

Jak vybrat ten nejvhodnější snímek? 

V první řadě berte v potaz místo, na které je fotografie určena. Bílé stěny a jednoduchý nábytek jsou oproti historickému interiéru mnohem flexibilnější. Obecně lze sice říci, že decentním černobílým snímkem se nikdy nic nezkazí, ale na druhou stranu – povedená fotografie výrazných barev či motivů je opravdový klenot!

Jak čistit a udržovat FotoObraz?

Nejlepšími přáteli každého FotoObrazu jsou prachovka a místo, na které nesvítí přímé slunce. Správným umístním se značně prodlouží životnost vaší fotografie.

Který druh FotoObrazu vybrat? 

Zde platí poměrně podobná pravidla jako při výběru vhodného snímku. Opět je třeba zohlednit místo, na které je FotoObraz určen. Klasičtější interiér ozdobí lépe fotografie na plátně, než futuristicky působící akryl. Nejuniverzálnější je FotoObraz Klasik, který nelze pro jeho efektní jednoduchost nemilovat.

A to nejlepší nakonec. Můžete, ale nemusíte nikam chodit.

Objednejte si FotoObraz online!

Ruční vyvolání černobílých filmů

lepší prokreslení a podání polotónů než u strojového vyvolání, lepší ostrost než strojové vyvolání, vyšší kvalita důležitá pro zvětšování snímků ve větších formátech

260,-
Ruční vyvolání černobílých filmů + digitalizace

lepší prokreslení a podání polotónů než u strojového vyvolání, lepší ostrost než strojové vyvolání, vyšší kvalita důležitá pro zvětšování snímků ve větších formátech

399,-
PEAK DESIGN Mobile - Everyday Case - iPhone 15 Plus Midnight

Určeno pro: Apple iPhone 15 Plus, Výrobce: Peak Design, Kompatibilní s širokou škálou mobilního příslušenství

1 190,-

Související články

Jaké materiály a fotoprodukty jsou vhodné pro portrét?

Jaké materiály a fotoprodukty jsou vhodné pro portrét?

Fotoalba jsou nejen krásným dárkem (služby #05)

Fotoalba jsou nejen krásným dárkem (služby #05)

Archivujte své negativy jako profík!

Archivujte své negativy jako profík!

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...