FotoŠkoda FEST s renomovanými značkami ze světa fotografie | FotoŠkoda
Produktové novinkyFotoŠkoda Fest

FotoŠkoda FEST s renomovanými značkami ze světa fotografie

FotoŠkoda FEST s renomovanými značkami ze světa fotografie
2. 11. 2015 | 4 minuty čtení

Využijte jedinečné příležitosti a navštivte spoustu produktových prezentací na jednom místě! Na FotoŠkoda Festivalu bude zastoupeno plno věhlasných značek se svými skvělými produkty např. Leica, Canon, Nikon či Swarovski. Navíc budete mít možnost vyzkoušet nějaké ty žhavé podzimní novinky. A to je velké lákadlo, že? Zkoumat, testovat a osahávat budete moci v průběhu celého týdne!

Vyberte s více než 80 přednášek, workshopů, prezentací

Představení novinek Leica

Společnost Leica nedávno představila svou první full-frame bezzrcadlovku Leica SL Typ 601, je ohromující, přijďte se na ni podívat. Tento fotoaparát a další produkty Leica si budete moci osahat na technické přednášce s Olafem Wolfem specialistou Leica, který vám sdělí veškeré technické podrobnosti k tomuto novému modelu a zodpoví veškeré vaše dotazy. Exkluzivně v Centru FotoŠkoda.

DXO One

Mahmod Abbas vám představí nový produkt, kterým je revoluční fotoaparát DXO One, který zaujme už svým vzhledem, kapesní velikostí a v neposlední řadě kvalitou snímků. Přijďte se dozvědět více o zařízení, které minimálně Apple foto nadšencům změní jejich přístup k mobilnímu telefonu či tabletu! Exkluzivně v Centru FotoŠkoda.

Nové objektivy Zeiss Milvus

Představovat tu firmu Zeiss asi nemá valného významu. Co má smysl představit, je nová řady jejich objektivů s názvem Milvus. Vše se o nich můžete dozvědět právě na této přednášce, kterou vás provede Zeiss ambasador Pavel Kozdas společně s se zástupcem firmy Andreasem Bogenschützem.

Na programu je Zeiss  Focení modelky v přirozeném světle a Fotografujeme moderní architekturu!

Středoformátová fotografie s Pentaxem 645Z

Přednáška, s možností osahání si středoformátového Pentaxu 645Z, se bude týkat seznámení s dominantními technickými parametry kamery a jejich srovnání se stávající středoformátovou nabídkou. Uslyšíte dosavadní zkušenosti přednášejícího s provozem kamery a jeho fotografické zážitky, kterého ho nadále ovlivňují. Samozřejmostí je možnost diskuze s přednášejícím.

Wild Life Digiscoping - Swarovski Optik

Pojem digiscoping značí spojení fotoaparátu s optickým přístrojem, jako je např. mikroskop nebo dalekohled. Díky této metodě jsme schopni zachytit velmi plachá zvířata na desítky i stovky metrů. Přednáška pod záštitou Swarovski Optik vás provede těmito termíny a přidá mnoho navíc!

Základní metody kalibrace na monitorech Eizo

Naučte se nejčastější metodiky kalibrace na monitorech Eizo, a to prohlížení fotografií na webu nebo přímo na fotografické předloze. Přednáškou vás provede Ing. Antonín Charvát, který je ředitelem společnosti EIZO Corporation v České republice a na Slovensku.

SONY Full Frame fotoaparáty A7RII, A7SII a objektivy ZEISS

Pokud vás již nebaví tahat těžké zrcadlovky, ale chcete stejnou kvalitu v menších rozměrech, přijďte se seznámit s profesionální řadou full frame fotoaparátů s výměnnou optikou SONY A7. Zaměření technické přednášky bude především na novinky A7RII, A7SII a objektivy ZEISS určených pro SONY A7 – Loxia a Batis.

Jak si vybavit vlastní fotostudio - Fomei

Jak si vybavit vlastní fotostudio vám poradí specialisté na slovo vzatí – zástupci společnosti Fomei – René Tomaides a Ondřej Vrabec. Provedou vás možnostmi ateliérového vybavení pro začínající i pokročilé. Seznámí vás s jednotlivými složkami fotostudia a poradí vám, s jakým vybavením fotografovat portréty, celé postavy či produkty na eshop.

Vyberte si z velkého množství přednášek a workshopů
od značek Canon, Nikon, Fujifilm a Olympus.

Kromě těchto užitečných a hodnotných přednášek je pro vás připraveno velké množství dalších akcí, jejichž garanty jsou společnosti Canon, Nikon, Fujifilm a Olympus. Více informací naleznete v programu.

Nechcete o nic přijít? Chcete naopak něco naučit a ještě využít zajímavých produktových nabídek?

Zaregistrujte se na FotoŠkoda Fest

SAMYANG 35 mm T1,9 V-AF pro Sony E

Ohnisková vzdálenost: 35 mm, Úhel záběru 63,6° / 43,8° Super35, Clona T1,9 / bajonet Sony E (full frame)

13 890,-
Vyvolání diapozitivních filmů + digitalizace

vyvolání barevných diapozitivních filmů 135 a 120 procesem E-6 + následná digitalizace, rychlé a kvalitní zpracování, skenování až do rozlišení 4181 × 6305 px (velikost tisku až 60 × 90 cm)

299,-
POLAROID FOTO ALBUM BÍLE - Malé 40 snímků

vhodné pro I-Type, SX-70, Polaroid 600, počet fotografií: 40 (1 na stránku), typ stránek: kapsy

359,-

Související články

NIKON Z DX 24 mm f/1,7 - novinka s pevným ohniskem pro DX snímače

NIKON Z DX 24 mm f/1,7 - novinka s pevným ohniskem pro DX...

Víme první: Přichází nová Leica Q3!

Víme první: Přichází nová Leica Q3!

Fujifilm uvádí novou bezzrcadlovku X-S20 a 8 mm objektiv

Fujifilm uvádí novou bezzrcadlovku X-S20 a 8 mm objektiv

Další FotoŠkoda Fest

Týden plný fotky a videa: Jak jste prožili jarní FotoŠkoda FEST?

Týden plný fotky a videa: Jak jste prožili jarní...

FESTivalová soutěž na Instagramu

FESTivalová soutěž na Instagramu

FotoŠkoda FEST - jak se točil Švýcarák?

FotoŠkoda FEST - jak se točil Švýcarák?

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...