ADOBE Photoshop CS6 WIN CZ FULL
ADOBE Photoshop CS6 WIN CZ FULL

ADOBE Photoshop CS6 WIN CZ FULL

Adobe
Kód produktu: 4183780

Adobe photoshop CS6 přináší ještě o něco větší kouzlo v úpravě fotografií, zcela nové tvůrčí možnosti a velmi rychlý výkon.
Více o produktu »

222929020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu ADOBE Photoshop CS6 WIN CZ FULL

 

 • Nové grafické jádro Mercury nabízí nabízí nesrovnatelnou rychlost a odezvu, což umožňuje zcela plynulou práci.
 • Nové a přepracované nástroje pro design: Pro snazší vytváření obdivuhodných návrhů. Řezy písma umožňují dosáhnout konzistentního formátování, vektorové vrstvy nabízejí možnost použít tahy a přidávat přechody k vektorovým objektům. Snadno vytvoříte i vlastní tahy a přerušované čáry nebo vyhledáte vrstvy a mnoho dalšího.
 • Nově úprava videoklipů: Přeneste možnosti softwaru Photoshop určené pro úpravu fotografií také do své videoprodukce. Kompletní řada známých nástrojů softwaru Photoshop vám umožní upravit do dokonalosti jakýkoli videoklip. Díky intuitivní sadě nástrojů pro úpravu videí bude videotvorba snadná.
 • Zcela nový nástroj Oříznout: Nedestruktivní nástroj pro oříznutí umožňuje oříznout obrazy snadněji a s větší přesností. Díky grafickému jádru Mercury můžete snadno pohybovat obrazy po plátně a prohlížet si, jak budou úpravy vypadat ve skutečnosti.
 • Nová galerie rozostření: Pomocí jednoduchého nového rozhraní s ovládacími prvky přímo v obrazu snadno vytvoříte fotografické efekty rozostření. Vytvářejte efekty posunutí naklonění nebo všechno rozostřete a potom zaostřete jediný bod, případně použijte různé rozostření u více ohniskových bodů. Nové grafické jádro Mercury poskytuje okamžité výsledky.
 • Migrace a sdílení přednastavení: Snadná migrace a sdílení přednastavených hodnot, pracovních ploch a nastavení umožní používat Photoshop stejným způsobem ve všech počítačích, sdílet nastavení a přenášet přizpůsobená nastavení z předchozích verzí do softwaru Photoshop CS6.
 • Vylepšené automatické opravy: Obohaťte své snímky pomocí vylepšených automatických křivek, úrovní a ovládacích prvků jasu a kontrastu. Použijte informace z tisíců ručně retušovaných obrazů, které při provádění úprav nabízejí ideální výchozí bod.
 • Ukládání na pozadí: S ukládáním na pozadí v softwaru Photoshop můžete pokračovat v práci i při ukládání těch největších souborů. S takovým zlepšením výkonu vaše produktivita prudce stoupne.
 • Automatické obnovení: Možnosti automatického obnovení pracují na pozadí a zachovají všechny úpravy bez přerušení práce. Každých 10 minut se ukládá kopie vaší práce. V případě neočekávaného výpadku se obnoví.
 • Zásuvný modul Adobe Photoshop Camera Raw 7: Ukažte to nejlepší ze souborů JPEG a raw díky dokonalejšímu zpracování a rozšířené sadě ovládacích prvků. Odkryjte každou drobnost v nasvícených částech snímku při současném zachování všech detailů i ve tmavých částech.
 • Adaptivní širokoúhlé zobrazení: Poopravte zdánlivě pokřivené objekty na panoramatických snímcích pořízených pomocí rybího oka nebo širokoúhlého objektivu. Nové nástroje přímo na plátně využívají fyzikálních vlastností jednotlivých objektivů k automatické korekci zakřivení. Grafické jádro Mercury navíc zobrazí výsledky téměř okamžitě.
 • Velké množství zlepšení na žádost uživatelů: Ušetřete čas díky více než 65 novým zlepšením v oblasti kreativity a produktivity, jejichž autory jsou uživatelé softwaru Photoshop, kteří je uvedli v sociálních sítích Facebook, Twitter a dalších.
 • Moderní rozhraní: Neotřelé, elegantní rozhraní softwaru Photoshop s možnostmi nastavení tmavého pozadí dá vyniknout vašim snímkům a umožní vám pracovat se stovkami různých drobných úprav, jejichž výsledkem bude plynulejší práce stálé kvality.
 • Výběr a vytváření masek podle tónu pleti: Nová funkce umožňující výběr tónu pleti či naopak zachování tónu pleti při úpravách barev jakéhokoli jiného předmětu usnadňuje provádění výběru a vytváření masek.
 • Revoluční erodovatelné štětce: Pomocí nástrojů pro kreslení, které se při práci rozmazávají, budou vaše kresby vypadat přirozeněji a realističtěji. Vytvářejte různé efekty nekonečným používáním a ořezáváním kreslířského uhlu či křídy a ukládejte své oblíbené oblé hroty do přednastavení.
 • Bohatá sada nástrojů pro malování: Malujte pomocí různých přednastavení, dosáhnete tak realistických směsí barev použitím mísícího štětce či věrných tahů provedených štětcem se štětinami. Vaše kresby budou při použití erodovatelných tužek a kříd vypadat přirozeně, snadno dokážete přetvořit obraz i do podoby olejomalby.
 • Skriptované vzorky: Nové skriptované vzorky umožňují snadněji generovat výplně skriptovaných vzorků
 • Kompatibilita s mobilními aplikacemi společnosti Adobe: Přeneste svou tvořivost až za hranice softwaru Photoshop CS6 využitím softwaru Adobe Touch Apps a doplňkových aplikací pro software Photoshop (prodávaných samostatně). Intuitivní funkce dotykové obrazovky nabízí snadný přístup k různým kreativním úlohám a kontrolu nad nimi.
 • Podpora více modelů fotoaparátů: Použijte zásuvný modul Photoshop Camera Raw na snímky z jakéhokoli fotoaparátu. Modul podporuje stovky modelů fotoaparátů.
 • Podpora 10bitové barevné hloubky: Získejte přesnější představu jak budou vaše snímky vypadat ve filmu díky podpoře 10bitového monitoru. Zobrazte pouze zachycené pixely, snižte nebo eliminujte rozklad barev, snižte vytváření kontur či pruhů barev.
 • Podpora 3D vyhledávacích tabulek: Retušujte snímky pro film snadněji pomocí 3D vyhledávacích tabulek, včetně tabulek barev Adobe SpeedGrade™ .Look, které můžete aktivovat, kdykoli je potřeba upravit nezpracovaná barevná data.
 • Řezy písma: Šetřete čas a zajistěte stálý vzhled pomocí řezů písma umožňujících použít formátování na vybrané znaky, řádky či odstavte textu jediným kliknutím.
 • Vektorové vrstvy: Používejte vektorové vrstvy umožňující použití tahů a přidávejte přechody k vektorovým objektům.
 • Přesnější vektorové vykreslování: Přitažením hran vektorových objektů k pixelům dosáhnete přesnějšího vykreslování.
 • Vlastní tahy a přerušované čáry: Vytvářejte vlastní tahy a přerušované čáry.
 • Vyhledávání vrstev: Využijte možností vyhledávání vrstev k rychlému zobrazení požadované vrstvy.
 • Galerie světelných efektů: Díky nové, 64bitové galerii světelných efektů dosáhnete lepšího výkonu i výsledků. Zásuvný modul využívá grafické jádro Mercury, nabízí ovládací prvky přímo na plátně a zobrazuje náhledy usnadňující vizualizaci úprav světla.
 • Minimální systémové požadavky

  Procesor Intel® Pentium® 4 nebo AMD Athlon® 64
  Systém Microsoft® Windows® XP s aktualizací Service Pack 3; Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate nebo Enterprise s aktualizací Service Pack 1 (doporučena aktualizace Service Pack 2) nebo Windows 7
  1 GB paměti RAM
  1Monitor s rozlišením 1 024 x 768 (doporučeno 1 280 x 800) a vhodná grafická karta s hardwarovou akcelerací OpenGL, 16bitovou hloubkou barev a 256 MB paměti VRAM
  Některé funkce využívající akceleraci GPU vyžadují grafickou kartu s podporou standardů Shader Model 3.0 a OpenGL 2.0
  Jednotka DVD-ROM
  Multimediální funkce vyžadují software QuickTime 7.6.2
  Online služby vyžadují širokopásmové připojení k internetu

  Multimediální funkce vyžadují software QuickTime 7.6.2
  Online služby vyžadují širokopásmové připojení k internetu •  
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

ADOBE Photoshop CS6 WIN CZ FULL

Přidat příspěvek
 • Miroslav Bílek
  Odpovědět

  Programy na foto a zpracování kvalitního videa

  Miroslav Bílek 04.12.2013 14:18:45
  K ADOBE Photoshop CS6 WIN CZ FULL je to plně česká verze ? V současnosti pracuji na CS3 a konečně si chci pořídit komplexní photoshop. Jak se pracuje s videem, pokud ho umí zpracovávat ?
  Je součástí balíčku i Adobe Acrobat v české verzi pro zpracovávání pdf dokumentace ?
  Chci si pořídit nový PC POUZE Pro fimy a foto:
  Využití úpravu fimů z Canonu G15 ( format MOV) a Samsungu NOT III. mobilu - nahrávky jpeg4 !!
  Máte nějaké řešení na přípravu a zpracování filmových sekvencí - STRÍHÁNÍ v češtině s různými formáty záznamu???
  Problém nastává u rastrování do celkuna Full HD kvalitu, tam je rychlost zpracování nejdůležitější - to je možná problém rychlosti disků než 32GB RAM a prosesoru 7i čtyřjádro
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Programy na foto a zpracování kvalitního videa

   Jakub Valdivia 08.12.2013 19:17:04
   Dobrý den,

   jedná se o plně českou verzi. Součástí balení je i software na úpravu videa kde máte veškeré nástroje pro úpravu různých formátů záznamu. Rychlost zpracování se u nové verze Photoshopu výrazně zvýšila.
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím