Adobe Photoshop Elements 2020 WIN CZ Full | FotoŠkoda

Adobe Photoshop Elements 2020 WIN CZ Full

Kód produktu: 4184130 | PN: 65299388

Adobe Photoshop Elements 2020 je software na úpravu fotografií, který může používat kdokoliv, kdo chce upravovat fotografie a kreativně s nimi pracovat. Nabízí možnosti pro snadné zahájení práce, přehledné uspořádání a podrobné pokyny pro úpravy a zábavné způsoby vytváření úžasných fotografických děl a efektů a jejich sdílení. Automatizované volby využívající technologii umělé inteligence Adobe Sensei vám usnadní úpravy a tvorbu a přitom vám ponechají dostatek prostoru, abyste konečnému dílu vtiskli svůj punc.
Více o produktu »

 • Ideální jako první editor RAW fotografií
 • Jednoduché rozhraní i pro málo zkušené uživatele
 • Přednastavené funkce pro úpravu Adobe Sensei
222929020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Ideální jako první editor RAW fotografií
 • Jednoduché rozhraní i pro málo zkušené uživatele
 • Přednastavené funkce pro úpravu Adobe Sensei
 • Plná instalace pro Windows PC

Parametry

Popis produktu Adobe Photoshop Elements 2020 WIN CZ Full

Jaký je rozdíl mezi aplikacemi Photoshop Elements a Adobe Premiere Elements?

Aplikace Photoshop Elements je určená uživatelům, kteří pořizují velké množství fotografií a chtějí si je snadno a automaticky uspořádávat. Chtějí, aby jejich fotky skvěle vypadaly a mohli s nimi dále tvořit, a chtějí je tisknout a sdílet s přáteli a rodinou.

Aplikace Premiere Elements je určená uživatelům, kteří pořizují videozáznamy a chtějí, aby je bylo možné snadno a rychle uspořádávat a stříhat. Chtějí, aby skvěle vypadaly, chtějí z nich vytvářet zábavné výtvory a působivé filmy a chtějí je sdílet s přáteli a rodinou. Obě aplikace sdílejí společný Organizátor pro snadný přístup ke všem fotografiím a videím.

V čem se aplikace Photoshop Elements liší od aplikací Photoshop, Photoshop Lightroom Classic a Lightroom?

Aplikace Photoshop Elements je určena uživatelům, kteří teprve začínají s úpravami fotografií a potřebují fotografie jednoduše uspořádat, upravovat, tvořit s nimi a sdílet je. Automatizované volby poskytují skvělé výsledky, které můžete použít bez dalších úprav nebo je využít jako výchozí bod ke kreativní tvorbě.
Photoshop je profesionální standard pro vytváření poutavých obrázků, designu a 3D grafiky. Aplikace Lightroom Classic je zaměřena na potřeby profesionálních i zkušených amatérských fotografů a umožňuje jim importovat, zpracovávat, uspořádávat a prezentovat velké množství digitálních fotografií. Lightroom je cloudová fotografická služba, která uživatelům umožňuje snadno upravovat a ukládat fotografie, uspořádávat je a sdílet, a to kdekoli — na mobilních zařízeních, webu nebo počítači.

Používám bezplatný software na úpravu fotek. Proč bych si měl(a) koupit aplikaci Photoshop Elements 2020?

Většina bezplatných editorů fotografií nabízí velmi omezenou sadu editačních nástrojů. Photoshop Elements je nejlepší software na uživatelské úpravy fotografií. Uživatelům všech úrovní nabízí vše potřebné k uspořádání, úpravám, vytváření a sdílení. Při zahájení práce máte ihned k dispozici automaticky generované výtvory a efekty, které můžete použít bez dalších úprav nebo je využít jako výchozí bod ke kreativní tvorbě. Za vším stojí technologie Adobe Sensei. Domovská obrazovka nabízí nové způsoby tvorby, hlavní funkce, inspirativní nápady, nápovědu a výukové lekce. Organizátor, který umožňuje automatický přechod od hledání ve stovkách záhadných složek k vizuálnímu zobrazení fotografií a videí automaticky uspořádaných podle dat, objektů, lidí a dalších kategorií.

Rychlý režim pro úpravy jedním kliknutím

55 úprav s průvodcem, které poskytují podrobnou nápovědu ke kreativním výtvorům a efektům, jež vypadají přesně podle vašich představ. Expertní úpravy pro kompletní transformace fotografií. Schopnost vytvářet a sdílet memy, dynamické prezentace a další obsah na sociálních sítích

Kde najdu sériové číslo pro instalaci aplikace Photoshop Elements?

Existuje jedno sériové číslo pro systém Windows i macOS, které se nachází na zadní straně obalu DVD pro systém Windows uvnitř krabice. Pokud uplatníte stažení elektronického softwaru zakoupeného od maloobchodníka, obdržíte sériové číslo během procesu uplatnění. Nezapomeňte si jej proto zapsat a použít během instalace.

Mohu nainstalovat aplikaci Photoshop Elements na více počítačích?

Produkt můžete nainstalovat na dvou počítačích. Pokud chcete produkt přesunout do nového počítače, jednoduše se odhlaste (Nápověda > Odhlásit) z produktu v jednom z počítačů, který má aktivní licenci. Poté můžete produkt nainstalovat do nového počítače.

Minimální systémové požadavky

Procesor 1,6 GHz nebo rychlejší s podporou SSE2
Microsoft Windows 10 (doporučena verze 1809 a 1903) nebo Windows 8.1 (systém Windows 7 není podporován); pouze 64bitové verze (32bitové verze nejsou podporovány)
4 GB paměti RAM (doporučeno 8 GB)
5,2 GB volného místa na pevném disku pro instalaci; dalších 2,4 GB volného místa na stažení veškerého volitelného obsahu (nelze instalovat na svazek, který používá systém souborů s rozlišováním velkých a malých písmen, ani na vyměnitelná paměťová zařízení typu flash)
Monitor s rozlišením 1280x800 (při 100% měřítku)
Ovladač zobrazení kompatibilní s rozhraním Microsoft DirectX 9 nebo 10
Jednotka DVD-ROM (pro instalaci z DVD)
Pro aktivaci produktu a stahování obsahu je nutné připojení k internetu.*

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

Adobe Photoshop Elements 2020 WIN CZ Full

Přidat příspěvek
 • Michaela
  Odpovědět

  Adobe Photoshop 2020

  Michaela 27.10.2019 05:52:05
  Dobry den,

  jedna se o krabicovou verzi? Klasicky lze instalovat jednou?

  Dekuji.
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...