Adobe Photoshop Elements /Premiere Elements 12 WIN CZ FULL
Adobe Photoshop Elements /Premiere Elements 12 WIN CZ FULL

Adobe Photoshop Elements /Premiere Elements 12 WIN CZ FULL

Adobe
Kód produktu: 4183851

Obohaťte své tvůrčí představy. Udělejte ze svých snímků a videoklipů něco velkolepého. Uspořádejte je, upravte a dodejte jim ten nejlepší vzhled. Pak je sdílejte vytištěné, online nebo jako upomínkové předměty. A nyní si s sebou můžete vzít své fotografie vytvořené v aplikaci Elements, ať jdete kamkoli, ve smartphonu nebo tabletu.*
Více o produktu »

  • Intuitivní SW programy
  • Pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele
  • Adobe Premiere Elements 12 - zpracování videí
222929020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

  • Intuitivní SW programy
  • Pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele
  • Adobe Premiere Elements 12 - zpracování videí
  • Adobe Photoshop Elements 12 - zpracování fotografií

Parametry

Popis produktu Adobe Photoshop Elements /Premiere Elements 12 WIN CZ FULL

Photoshop/Premiere Elements 12 Bundle - Česká verze.

Objevování přátelského a intuitivního prostředí – Díky výraznějším ikonám a praktickému pruhu akcí jsou organizování, úpravy, vytváření a sdílení jednodušší. Podle svých potřeb můžete vybrat rychlé, asistované nebo expertní režimy úprav.

Vezměte si své fotografie a videa s sebou, kamkoli jdete

Vezměte si své fotografie a videa s sebou, kamkoli jdete – Nyní máte možnost snadno prohlížet, znovu prožívata sdílet fotografie a videa vytvořené v aplikaci Elements ve smartphonu a tabletu. Můžete také prohlížet fotografie a videa pořízené pomocí smartphonu a tabletu v aplikaci Elements.

Snadné přesouvání objektů

Přesouvejte objekty na fotografii a pozadí se vyplní automaticky pomocí funkce Přesouvání podle obsahu.

Učení během používání

Asistované úpravy vám pomohou osvojit si pokročilé technologie úprav s využitím integrovaných výukových videí. Zvládněte vytváření filmů během pár okamžiků.

Sdílení fotografií a videí

Rychle sdílejte fotografie na webech, jako je Facebook, YouTube™, Vimeo®, Twitter a další. Nyní můžete snadno sdílet fotografie a videa aplikace Elements ve sdílených albech a prohlížet je ve smartphonech a tabletech.*

Veškerá práce pomocí jednoho výkonného, snadno ovladatelného produktu

Aplikaci Photoshop Elements lze použít k veškeré práci s fotografiemi. Fotografie můžete intuitivně uspořádat a vyhledávat, upravovat je a vylepšovat, vytvářet vlastní vzpomínkové předměty s fotografiemi, sdílet prostřednictvím tisku i webu a mnohem více.*

Zachování přehledu o vzpomínkách

Fotografie a videoklipy můžete spravovat v praktickém Organizátoru. Pomocí automatizovaných voleb vyhledáte ty nejlepší fotografie a klipy nebo fotografie konkrétních věcí a osob.

Více možností práce s fotografiemi a videi

Získejte všechny funkce aplikací Adobe Photoshop Elements a Adobe Premiere Elements a využijte výhod integrace, která vám nabízí ještě více možností, jak kreativně kombinovat fotografie a videa. To vše za skvělou cenu.

Větší možnosti práce s jednotlivými snímky

Zachyťte jediný snímek videa, přidejte text, grafiku a další vylepšení a poté snímek vložte zpět do svého filmu pro dosažení zábavného nebo dramatického efektu zastaveného obrazu. Nebo jej použijte k vytvoření vlastních obalů disků DVD.

Rychlé obohacení prezentací fotografií o filmový nádech

Vytvořte tradiční prezentaci fotografií a poté použijte funkci Rychlý film, která automaticky přidá efekty, přechody, pohyblivou grafiku a další prvky ve filmovém stylu. Zobrazte náhled prezentace na celé obrazovce a poté ji vypalte na disk nebo nahrajte na web a sdílejte s rodinou a přáteli. (Pouze v systému Windows®.)

Začlenění cenných vzpomínek do filmů

Přidejte vizuální hloubku a variabilitu do svých filmů zahrnutím digitálních a naskenovaných fotografií.

* Vyžaduje připojení k internetu. Tento produkt může integrovat určité služby společnosti Adobe nebo jiných výrobců poskytované online („online služby“) nebo k nim umožňovat přístup. Online služby jsou k dispozici pouze uživatelům starším 13 let a vyžadují souhlas s dalšími podmínkami použití a zásadami ochrany osobních údajů online společnosti Adobe (další informace na adrese www.adobe.com/go/terms_cz). Online služby nejsou dostupné ve všech zemích a jazycích, mohou vyžadovat registraci uživatele a jejich poskytování může být částečně nebo úplně změněno či ukončeno bez předchozího upozornění. Služby mohou být zpoplatněny nebo mohou vyžadovat předplatné. Adobe Revel™ nepodporuje všechny formáty souborů aplikace Elements.

 

 

 

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

Adobe Photoshop Elements /Premiere Elements 12 WIN CZ FULL

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím