Ateliér

Stěhujeme se do nového!

Abychom vám poskytli ještě lepší služby, rozhodli jsme se přestěhovat. Náš nový partnerský ateliér fotografa Marka Lamparta najdete nedaleko naší prodejny v ulici V jámě, kde se v krásném a větším prostoru budete moci nechat vyfotit i v interiéru s denním světlem a získáte při focení větší soukromí. Možnost focení v exteriéru samozřejmě bude platit dál.

Do 19. července můžete při focení na objednávku využít zázemí stávajícího ateliéru i exteriérové focení a od 3. 8. už pro vás budeme k dispozici v novém. Od 20. července do 2. 8. se budeme stěhovat, aby pro vás na začátku srpna bylo všechno dokonale připravené, proto pokud chcete potěšit sebe nebo své blízké krásnou fotkou ještě teď, nezapomeňte se včas objednat. Služby bez objednání vám budou i v budoucnu zajišťovat kolegové přímo na prodejně.

I nadále budeme společně domlouvat, jak bude focení probíhat a výsledné fotky vypadat, tak jako jste byli doposud zvyklí. Kontaktujte nás na na e-mailu mareklampart.foto@gmail.com nebo na telefonním čísle 739 556 491 a na typu focení a konkrétní realizaci se s vámi domluvíme individuálně.

Chtěli byste fotky rodiny či slušivý portrét? Objednejte si focení už teď!

Pokud byste rádi měli krásné venkovní fotky rodiny či slušivý venkovní business portrét, objednejte se již nyní! A abychom vám udělali radost, dočasně jsme u oblíbených produktů zvýhodnili cenu. Focení si objednejte na telefonním čísle či e-mailu uvedeném výše, na detailech se s vámi domluvíme a termín podle aktuální situace flexibilně upravíme podle našich i vašich možností a představ.

Fotoateliér v centru Prahy

Naši fotografové jsou tu pro vás a díky svým zkušenostem i neustálým sledováním moderních trendů ve fotografii jsou připraveni vyhovět vašim požadavkům tak, abyste byli s výsledkem spokojeni. Navodí uvolněnou atmosféru, v níž vznikají ty nejlepší snímky.

Využijeme především krásné jarní počasí a rozkvetlou přírodu a budeme s vámi co nejvíce vyrážet do terénu.

Služby bez objednání

atelier@fotoskoda.cz

Služby na objednávku

mareklampart.foto@gmail.com

Průkazová fotografie - Centrum FotoŠkoda

Business portrét - Centrum FotoŠkoda

Ceník fotografování

Vše o vašem focení

 • můžete se nechat nalíčit vizážistkou
 • zakládáme si na časové flexibilitě, společně najdeme vyhovující termín
 • garantujeme dodržení termínů a rychlé dodání fotek (možnost expresu)
 • poskytneme poradenství při výběru stylu focení a správného outfitu
 • profesionální úpravy/retuše fotek jsou samozřejmostí
 • fotíme profesionální fototechnikou
 • vyfotíme vás v interiéru i exteriéru - k dispozici máme od pondělí do neděle náš ateliér, či můžeme využít jinou dohodnutou lokalitu
 • máme širokou nabídku produktů z fotek: fotodárky, fotoobrazy, fotoknihy, velkoformátové tisky a další

Pokud se chcete zeptat na něco, na co jsme vám v tomto textu neodpověděli, napište nám na e-mail mareklampart.foto@gmail.com, nebo nám ve všední den od 9 do 17 hodin zavolejte na telefonní číslo 739 556 491. Rádi vám zodpovíme všechny dotazy.

Pokud už víte všechno, co jste potřebovali, těšíme se na viděnou!

Galerie

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím