Ateliér

Pokud potřebujete udělat průkazovou fotografii např. pro nezbytné vyřízení cestovních víz, ztracených dokladů apod., rádi vám ji zhotovíme. Pokud chcete nechat vyfotit miminko či malé dítě, kontaktujte nás prosím předem na telefonním čísle 222 929 039 nebo na e-mailu fotosluzby@fotoskoda.cz, domluvíme se s vámi na možnostech realizace. Jestliže máte jakýkoli jiný dotaz k průkazovým fotografiím, rádi vám ho zodpovíme na stejném e-mailu a telefonním čísle.

Máte-li zájem o naše další fotografické služby, ozvěte se nám prosím na e-mail atelier@fotoskoda.cz nebo nám zavolejte na telefonní číslo 222 929 069 / 039.

Bezpečnost v Centru FotoŠkoda - rozestupy, roušky, dezinfekce rukou

Obecné aktuální informace naleznete zde.

Fotoateliér v centru Prahy

Naši fotografové jsou tu pro vás a díky svým zkušenostem i neustálým sledováním moderních trendů ve fotografii jsou připraveni vyhovět vašim požadavkům tak, abyste byli s výsledkem spokojeni. Navodí uvolněnou atmosféru, v níž vznikají ty nejlepší snímky. Z těch nejpovedenějších snímků si potom můžete nechat vyhotovit fotodárky, fotoobrazy, fotoknihy, velkoformátové tisky a další.

Focení bez objednání

Vodičkova 37

atelier@fotoskoda.cz

Focení na objednávku

partnerský ateliér V Jámě 1

mareklampart.foto@gmail.com

Průkazová fotografie - Centrum FotoŠkoda

Business portrét

Pokud se chcete zeptat na něco, na co jsme vám zde neodpověděli, napište nám na e-mail atelier@fotoskoda.cz, nebo nám zavolejte na telefonní číslo 222 929 039. Rádi vám zodpovíme všechny dotazy.

Pokud už víte všechno, co jste potřebovali, těšíme se na viděnou!

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím