Blog

filtr
  • vše
Získejte až 7 500 Kč zpět za Canon fotoaparát, objektiv...
Cashback

Získejte až 7 500 Kč zpět za Canon fotoaparát, objektiv...

15. 5. - Ani 7 500 Kč zpět není konečná částka, která se vám může vrátit zpět na účet. Tento cashback lze zkombinovat s casbackem se stálou platností, který naleznete u příslušných produktů. Díky tomu můžete opravdu výrazně ušetřit, ale pozor tato akce platí pouze do 31. 8. 2018. Nejste rozhodnuti pro konkrétní typ? Napište, zavolejte nebo se přiďte poradit a vyzkoušet si hned několik modelů najednou!

Cashback, dárky zdarma - ušetřete s Nikonem!
Akce a slevy Cashback

Cashback, dárky zdarma - ušetřete s Nikonem!

20. 6. - Před pár dny jsme vás informovali o velkém cashbacku od Nikonu a už tu máme další akci, ve které dostanete k výkonným Nikon zrcadlovkám stativy, luxusní čistící sady, blesky, objektivy nebo paměťové karty zcela zdarma. Kupříkladu k D810 získáte příslušenství v hodnotě přes 24 tis, k D500 5 tis cashback, Vanguard stativ s hlavou, Zeiss čistící sadu atd. Ale pozor akce platí jen do 31. 7. 2018!

Fotíme portrét Olympus fotoaparátem
Akce a slevy Cashback Fototipy

Fotíme portrét Olympus fotoaparátem

18. 6. - Snad každý z nás někdy fotil portréty. Ke správnému portrétu však nestačí jen zapnout automatický režim, nasadit libovolný objektiv a stisknout spoušť. Stačí dodržet jen několik málo základních pravidel a výsledek bude o mnoho lepší než doposud. Jo, a abych nezapomněl, do 10 července můžete získat řadu portrétních objektivů výhodněji a až do 31.7. je v platnosti Cashback na těla i objektivy mnoha typů!

Letní Nikon cashback přichází!
Cashback

Letní Nikon cashback přichází!

15. 6. - Nikon nás dlouho napínal s tím, kdy se přidá k ostatním klíčovým značkám na trhu a přijde se svým cashbackem na letošní léto. Už jsme se dočkali a stálo to za to! Nejenom, že akce platí až do 31. 8., ale hlavně seznam produktů a částky, které dostanete zpět, jsou opravdu zajímavé, o pár stokorun se opravdu nejedná. Nejste rozhodnuti pro konkrétní typ? Napište, zavolejte nebo se přiďte poradit a vyzkoušet si hned několik modelů najednou!

Panasonic G9 se slevou i cashbackem? Tady je!
Akce a slevy Cashback

Panasonic G9 se slevou i cashbackem? Tady je!

12. 6. - Až do 30. července můžete nyní využít fantastickou slevu na Panasonic Lumix G9, a to ve všech setech! Že jste po něm pokukovali od doby, kdy Panasonic vyhlásil jarní casbhack? Teď už skutečně není důvod čekat, kromě slevy až 9 000 Kč totiž casback 1 300 Kč dostanete jakbysmet!

Nastražte uši, cashback Pentax volá!
Cashback

Nastražte uši, cashback Pentax volá!

12. 6. - Touží vaše výbava Pentax po novém přírůstku? Právě teď nastal ten pravý čas její volání vyslyšet a obohatit svůj arzenál o další kousek, je tady totiž letní casback! Ode dneška až do 31. srpna můžete zpátky získat až 5 100 Kč a dopřát vašim fotkám nový úhel pohledu.

Cashback Panasonic startuje!
Cashback

Cashback Panasonic startuje!

22. 5. - Léto klepe na dveře a nastal ten pravý čas doplnit vaši výbavu. Ptáte se proč? Panasonic totiž vyhlašuje cashbackovou akci! Pokud nakoupíte od 22. května do 22. července, můžete získat zpátky až 6 300 Kč, a to je něco, co se rozhodně počítá!

Více než 50 produktů v Sony Cashbacku!
Cashback

Více než 50 produktů v Sony Cashbacku!

16. 5. - Největší Sony cashback, na některé produkty dokonce dvojitý, posledních let je tu! Peníze zpět dostanete za více než 50 produktů, kde kromě zoomových, pevných objektivů naleznete CSC (bezzrcadlovky), kompaktní fotoaparáty, videokamery ale i příslušenství v podobě blesků a bateriových gripů. Výše cashbackové částky je v rozmezí 500 - 30 000 Kč! Využijte i našich dalších služeb, jako je pult Touch and Try, splátkový prodej, testcentrum...

Fujifilm mega cashback, vybere si každý!
Cashback

Fujifilm mega cashback, vybere si každý!

9. 5. - S cashbacky a jinými akcemi na fotoaparáty, objektivy, příslušenství se v poslední době roztrhl pytel. Třeba Fujifilm v rámci jednoho týdne oznámil snížení cen u celé řady CSC (bezzrcadlových) fotoaparátů a teď navíc přišel s dvojitým cashbackem. Peníze zpět tak dostanete na středoformátové fotoaparáty řady GF, ale i na právě zlevněné fotoaparáty XPro2, X-T20 či na fotoaparáty a objektivy dalších modelových řad!

Odlehčete svou foto výbavu s fotoaparáty Olympus!
Cashback

Odlehčete svou foto výbavu s fotoaparáty Olympus!

3. 5. - Stále váháte, zda brát zrcadlovku na výlet či dovolenou? Fotíte zatím mobilem, kompaktem? Nebo... Důvody pro pořízení CSC (bezzrcadlovky) mohou být různé. Nicméně každý kdo s nimi fotografování, nebo stále oblíbenější natáčení vyzkoušel, zjistil, jak návykové je vzít si malou brašničku přes rameno a mít s sebou kompletní výbavu včetně dvou objektivů, blesku... Využijte cashbacku a obměňte, doplňte foto výbavu výhodněji!

Jarní cashback od Tamronu - prodloužen do 14. 5.
Cashback

Jarní cashback od Tamronu - prodloužen do 14. 5.

1. 4. - S krásným počasím přivítejte i cashback od Tamronu, který bude platit až do 14. 5. 2018. Peníze zpět dostanete za pět typů teleobjektivů a jednu pevnou devadesátku a to ve všech dostupných bajonetech. Maximální výše cashbacku za jeden objektiv je 1500 Kč!

Zimní cashback Pentax a objektiv zdarma!
Cashback

Zimní cashback Pentax a objektiv zdarma!

12. 1. - Ani Pentax/Ricoh nezůstává se zpětnými slevami pozadu. Od dneška až do 26. 1. 2018 můžete zakoupit těla DSLR (K-1), nebo těla i sety (KP, K-70), případně samostatné zoom nebo objektivy s pevným ohniskem, a to s velmi hezkými slevami. A co víc, k vybraným modelům Pentax K-3 II získáte objektiv 35 mm f/2,4 v hodnotě 4 690 Kč zdarma!

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací