Blog

filtr
  • vše
Dan Vojtěch - Sportovní fotografie
Výstavy

Dan Vojtěch - Sportovní fotografie

19. 5. - V rámci blížícího se FotoŠkoda FESTu si již od pondělí 22. května můžete v prostorách Minigalerie Centra FotoŠkoda prohlédnout fotografie hlavní hvězdy našeho festivalu - Dana Vojtěcha. Přijďte se osvězit pohledem na energické snímky extrémních sportů zpracovaných na exkluzivních velkoformátových hliníkových panelech, ale i na další neotřelé snímky z Danovy tvorby. Výstava potrvá do 4. června 2017.

Do našeho týmu hledáme nové kolegy
Služby

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

12. 4. - Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici odborný prodejce. Co od Vás očekáváme? Pozitivní přístup a vztah k lidem. Chuť pracovat a učit se novým věcem. Nabízíme profesní a odborné vzdělávání s řadou zajímavých benefitů. Zajímá Vás výše uvedené a je fotografie Vaším koníčkem?

Se Zdeňkem Bardonem o tajích astrofotografie
FotoŠkoda Fest Rozhovory

Se Zdeňkem Bardonem o tajích astrofotografie

24. 5. - Všichni známe nějaký příběh nebo pohádku o podivném domě v sousedství s vysokou věží v průčelí. Zpravidla v něm žije kouzelná postava, která se nám zdá zpočátku trochu podivínská, ale nakonec se vyjeví jako kladný aktér celého příběhu. Proč otevíráme rozhovor s astrofotografem Zdeňkem Bardonem zrovna tímto příměrem?

Okem profesionála
Fotosoutěže

Okem profesionála

23. 5. - Celoroční fotografický seriál na dané téma pro každého fotografa. Profesionální fotograf vyhodnotí téma měsíce, vybere jednu fotografii, jejíž autor obdrží cenu, kterou do soutěže věnovalo Centrum FotoŠkoda.

Nové širokoúhlé objektivy Sony!
Produktové aktuality

Nové širokoúhlé objektivy Sony!

23. 5. - Společnost Sony si pro vás připravila hned 2 výkonné širokoúhlé full-frame zoomy s odolnými a zároveň kompaktními těly. Sony FE 16-35 mm f/2,8 GM je prvním širokorozsahovým zoomem řady G Master. A to je parametr, který ho předurčuje pro plně profesionální použití. Dynamické snímky krajiny a architektury ve vysokém rozlišení neměly ještě nikdy tak dechberoucí kvalitu! Druhý objektiv Sony FE 12-24 mm f/4 G má také připsané jedno prvenství – jedná se o nejširší ohnisko určené pro bajonet E. Mimo toho se může pochlubit brilantní optickou kvalitou a rychlým autofokusem.

Workshopu glamour fotografie a aktu na Jadranu s Kamilem Rodingerem!
Workshopy a besedy Zajímavosti

Workshopu glamour fotografie a aktu na Jadranu s Kamilem Rodingerem!

23. 5. - Příznivé klima pozdního léta, zkušený lektorský tým, profesionální styling i vizáž, špičkové zábleskové zařízení a krásné modelky vytváří dohromady ideální podmínky pro neopakovatelné zážitky a spoustu úžasných fotografií. Nenechte si ujít v pořadí již 4. ročník workshopu glamour fotografie a aktu s Kamilem Rodingerem!

5. Pražský FotoMaraton
Fotosoutěže

5. Pražský FotoMaraton

19. 5. - V sobotu 17. 6. 2017 odstartuje 5. Pražský FotoMaraton. Fotomaraton je celosvětově oblíbená fotografická soutěž pro širokou veřejnost, amatéry i profesionály. Úkolem soutěžících je nafotit za 5 hodin 6 témat v zadaném pořadí. Zúčastnit se a vyhrát lákavé ceny může každý. O zábavu bude postaráno, neváhejte se zaregistrovat!

Oslavte s námi Den dětí - fotografováním v ateliéru zdarma
FotoŠkoda Fest Služby

Oslavte s námi Den dětí - fotografováním v ateliéru zdarma

18. 5. - Přijďte si nechat vyfotografovat vaše děti takové jaké jsou spontánní, divoké, výjimečné, veselé či plaché. Fotografování pro malé i ty větší bude zcela ZDARMA. Těšíme se na vás ve fotoateliéru ve čtvrtek 1. 6. 2017 | 14:00 – 18:00 hod.

Focení v české přírodě s Janem Řeháčkem
FotoŠkoda Fest Rozhovory

Focení v české přírodě s Janem Řeháčkem

18. 5. - Honza Řeháček je jedním z fenoménů internetové éry fotografie. Člověk, který svou popularitu dokázal vydobýt na Instagramu, začínal jako každý z nás s nadšením a foťákem v ruce. V jeho případě na výletech (později) v doprovodu československého vlčáka, který se stal hvězdou jeho snímků. O svůj pohled na soudobou fotku se s námi podělí na FotoŠkoda Festu a také na praktických workshopech. Pro případ, že byste chtěli do tajů jeho úspěchu nahlédnout v malém předstihu, jsme si pro vás připravili krátký rozhovor.

Univerzální ultrazoom Panasonic
Recenze a tipy

Univerzální ultrazoom Panasonic

18. 5. - Pokud vám chybí spolehlivý fotoparťák a zároveň nejste zcela nenáročnými uživateli základních kompaktů, bude se vám dnešní recenze opravdu hodit. Panasonic Lumix DMC-FZ82 je maximálně výkonný ultrazoom o úctyhodném ohnisku rozsahu 20–1200 mm. Ale není to jen o zoomu, i v dalších bodech nás fotoaparát potěšil – ať svou vychytanou ergonomií, uživatelsky přívětivým ovládáním nebo vyspělou optickou stabilizací. Při nejdelších ohniscích není sice kvalita snímků ideální, přesto se jedná o kvalitního společníka pro každý den!

Nový král outdoorových kompaktů - Olympus TG-5!
Produktové aktuality

Nový král outdoorových kompaktů - Olympus TG-5!

18. 5. - Olympus Stylus TG-5 je nástupcem, bez nadsázky, nejlepšího outdoorového kompaktu posledních let. TG-5 si z TG-4 bere jen to nejlepší a navíc k tomu přidává nový snímač, obrazový procesor, dvojité krycí sklo odolné proti rozbití, poškrábání i zamlžení, nový kruhový otočný volič i výrazně detailnější 4K video, nebo FHD video s až 120 snímky. Toto uznávaný předchůdce nenabízel, takže je jasné, že TG-5 má už teď nakročeno k výraznému úspěchu mezi nejenom outdoorovými nadšenci!

Fotoaparáty Canon s poukazem na jedinečný zážitek!
Akce a slevy Produktové aktuality

Fotoaparáty Canon s poukazem na jedinečný zážitek!

18. 5. - Canon v současné době nabízí čtyři typy bezzrcadlových fotoaparátů, konkrétně to jsou M10, M3, M6 a doposud nejpokročilejší model M5. První jmenovaný, tedy M10, je předchůdce dnešní M3 a doprodává se. Co je ovšem nejdůležitější, k nejnovějším modelům, tedy k fotoaparátům řad M3, M6 a M5 získáte jejich nákupem poukázky na zážitky od firmy na zážitky, společnosti Allegria.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace