Blog

filtr
  • vše
Recenze Panasonic GX9: malý, rychlý, výkonný a univerzální foťák
Recenze

Recenze Panasonic GX9: malý, rychlý, výkonný a univerzální foťák

15. 3. - Panasonic GX9 je malý a lehký, dobře se ovládá díky dotykovému displeji a dvěma otočným voličům, navíc je dokonce vybaven výklopným elektronickým hledáčkem. Ve výčtu výhod bychom mohli ještě dlouho pokračovat, ale lepší bude, když si přečtete naši recenzi, kde se dočtete vše podstatné. Stáhněte si také ukázkové snímky v plném rozlišení.

Uchovejte emoce s objektivy Zeiss
Akce a slevy

Uchovejte emoce s objektivy Zeiss

1. 3. - Jaro pomalu ťuká na dveře a připomíná, že se blíží období svateb - čas zachycování těch nejkrásnějších emocí. A protože mezi nejčastější momenty, které zachytíte, patří dojaté a zamilované tváře, vyhlásila firma Zeiss akci na portrétní objektivy s ohniskem 85 a 135 mm. Využijte svatebních týdnů Zeiss a vkročte do nové sezóny s novým špičkovým objektivem!

Sony World Photography Awards 2018 zná vítěze
Fotosoutěže Zajímavosti

Sony World Photography Awards 2018 zná vítěze

21. 3. - Stovky tisíc přihlášených fotografií, 63 národních cen, 10 otevřených kategorií. To jsou čísla, k nimž od včerejška můžeme přiřadit i vítězná jména. Právě včera byli totiž vyhlášeni vítězové 10 otevřených kategorií soutěže Sony World Photography Awards 2018, kteří se dále utkají o hlavní cenu 5000 amerických dolarů, a také 63 nejlepších fotografů z 63 zemí a regionů, mezi nimiž je i český zástupce.

Průvodcování je nejvděčnější práce, jakou jsem kdy zatím dělal
FotoŠkoda Fest Rozhovory

Průvodcování je nejvděčnější práce, jakou jsem kdy zatím dělal

21. 3. - Jeho vášněmi jsou cestování, focení a divoká voda. A všechny tři je spojil dohromady. Viděl třeba Měsícem osvícenou Annapurnu nad mlhou, patagonské tučňáky, vytvořil několik dílů pro Objektiv na ČT a zprostředkovává radost ze sjíždění divokých řek lidem v různých koutech světa. Má rozjeté další projekty, které zcela jistě budou lákat spoustu podobně laděných cestovatelů. Osobně se na něj můžete těšit i na FotoŠkoda Festu: Tomáš Mähring.

Fotostart 4. ročník - výsledky 7. kola
Fotosoutěže

Fotostart 4. ročník - výsledky 7. kola

21. 3. - Fotostart je celoroční fotografická soutěž pořádaná Školou kreativní fotografie v Praze, která je otevřená pro každého příležitostného fotografa, fotoamatéra či profesionála. Partnerem je Centrum FotoŠkoda.

Lukáš Brchl - "Krajina z ptačí perspektivy"
Výstavy

Lukáš Brchl - "Krajina z ptačí perspektivy"

21. 3. - Drony se stávají čím dál oblíbenějším prostředkem k pořizování fotografií. Lukáš Brchl se tomuto fotografickému odvětví věnuje již 5 let a za tu dobu mu v archivu přibylo nespočet dechberoucích snímků. Pořizuje je z míst, kam ne každý fotograf zamíří, a vy si tak můžete od 26. března do 7. dubna 2018 vychutnat v naší Minigalerii výstavu, kde můžete ze zcela odlišné perspektivy nahlédnout na místa z různých koutů České republiky a italských Dolomit.

První dojmy z A7RIII očima Tobiho Shonibareho
Produktové aktuality Recenze

První dojmy z A7RIII očima Tobiho Shonibareho

20. 3. - A7RIII je výrazným počinem mezi profesionálními bezzrcadlovkami. Jak se s ní fotí? Profesionální fotograf Tobi "Tobishinobi" Shonibare si ji vyzkoušel ve fotogenickém prostředí dubajských mrakodrapových panoramat i přilehlé poušti a výsledky i s cennými postřehy přímo z praxe si můžete prohlédnout v následujícím článku!

Fotostart 4. ročník - výsledky 6. kola
Fotosoutěže

Fotostart 4. ročník - výsledky 6. kola

20. 3. - Fotostart je celoroční fotografická soutěž pořádaná Školou kreativní fotografie v Praze, která je otevřená pro každého příležitostného fotografa, fotoamatéra či profesionála. Partnerem je Centrum FotoŠkoda.

Leica SL o více jak třetinu levněji!
Akce a slevy Leica

Leica SL o více jak třetinu levněji!

16. 3. - Doposud největší sleva na Leica fotoaparát je tu! Až do vyprodání zásob můžete získat exkluzivní full frame CSC Leica SL se slevou 56 990 Kč! Leica SL je doposud nejvýkonnější a zároveň nejuniverzálnější bezzrcadlový fotoaparát z produkce věhlasné značky Leica. Pokud o něm chcete vědět více, tak si přečtěte naší velmi obsáhlou recenzi. Dokonalost nikdy nebyla dostupnější!

Pentax K-70 a Pentax KP s objektivy zdarma!
Akce a slevy Produktové aktuality

Pentax K-70 a Pentax KP s objektivy zdarma!

16. 3. - Až do konce března můžete získat DSLR Pentax K-70 s objektivem Pentax DA 50mm f/1,8 nebo zrcadlovku Pentax KP s objektivem Pentax DA 35mm f/2,4. Akce platí na zakoupení libovolného těla nebo setu fotoaparátů K-70, KP. Objektivy získáte ihned po zakoupení. Akce platí jak pro kamennou prodejnu, tak pro eshop.

Kterým ohniskem zalichotíte lidské tváři nejvíc?
Fototipy

Kterým ohniskem zalichotíte lidské tváři nejvíc?

16. 3. - Minulý týden jste se v článku Kryštofa Korče mohli přečíst mimo jiné o tom, která ohniska jsou pro portrétní fotografii nejvhodnější. Tento týden vám ve videu v praxi ukážeme, jak vypadají portréty z objektivů od ohniskové vzdálenosti 15 mm po 200 mm. Která z nich bude modelce či modelu nejvíc slušet?

Ušetřete 51 000 Kč s Hasselbladem X1D-50 + XCD 45 mm!
Akce a slevy

Ušetřete 51 000 Kč s Hasselbladem X1D-50 + XCD 45 mm!

14. 3. - HASSELBLAD X1D-50c je bezpochyby jeden z nejvýkonnějších středoformátových fotoaparátů všech dob. Nyní jej máme možnost získat s objektivem od téže značky s označením XCD 45 mm a to velmi výhodně. A teď trochu matematiky. Tělo stojí 229 890,-, objektiv 74 890,-, běžná cena setu (tělo + objektiv) je 290 900,- a to nejlepší nakonec, aktuálně cena setu je 239 900,- Kč, k tomu netřeba nic dodávat!

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace