Blog

filtr
  • vše
Pojištění zdarma
FotoŠkoda Fest Produktové aktuality

Pojištění zdarma

29. 5. - K vybraným fotoaparátům značek Canon, Nikon, Sony a Olympus nyní získate roční pojištění v hodnotě až 4 390 Kč na 1 rok zdarma!

FotoŠkoda FEST - učte se, bavte se a výhodně nakupujte!
FotoŠkoda Fest Produktové aktuality

FotoŠkoda FEST - učte se, bavte se a výhodně nakupujte!

26. 5. - Zúčastněte se FotoŠkoda Festu a využijte řadu zajímavých akcí, které jsme pro vás připravili. Účast na FotoŠkoda Festu nebo jen návštěva naší prodejny v období od 29. 5. do 4. 6. 2017 se vyplatí! Akční nabídky jsou platné až do 11. 6. 2017

Dan Vojtěch - Sportovní fotografie
Výstavy

Dan Vojtěch - Sportovní fotografie

19. 5. - V rámci blížícího se FotoŠkoda FESTu si již od pondělí 22. května můžete v prostorách Minigalerie Centra FotoŠkoda prohlédnout fotografie hlavní hvězdy našeho festivalu - Dana Vojtěcha. Přijďte se osvězit pohledem na energické snímky extrémních sportů zpracovaných na exkluzivních velkoformátových hliníkových panelech, ale i na další neotřelé snímky z Danovy tvorby. Výstava potrvá do 4. června 2017.

Do našeho týmu hledáme nové kolegy
Služby

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

12. 4. - Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici odborný prodejce. Co od Vás očekáváme? Pozitivní přístup a vztah k lidem. Chuť pracovat a učit se novým věcem. Nabízíme profesní a odborné vzdělávání s řadou zajímavých benefitů. Zajímá Vás výše uvedené a je fotografie Vaším koníčkem?

Nejlepší akční kamera od Sony
Recenze a tipy

Nejlepší akční kamera od Sony

25. 5. - Když se řekne "akční kamera", asi každému se vybaví klasika od GoPro. To je však jasná chyba, protože je tady odolná Sony FDR-X3000. Opravdu kvalitní a pokročilá sportovní kamera s optickou stabilizací přímo na čipu. Což je prvek, na který čekají uživatelé akčních přístrojů již dlouhou řadu let. Díky unikátní stabilizaci dostanete parádní obraz i při natáčení té nejdivočejší outdoorové sportovní aktivity a to je už pořádný důvod, proč se o Sony FDR-X3000 zajímat. Chcete vidět video? Prohlédněte si naši recenzi!

Se Zdeňkem Bardonem o tajích astrofotografie
FotoŠkoda Fest Rozhovory

Se Zdeňkem Bardonem o tajích astrofotografie

24. 5. - Všichni známe nějaký příběh nebo pohádku o podivném domě v sousedství s vysokou věží v průčelí. Zpravidla v něm žije kouzelná postava, která se nám zdá zpočátku trochu podivínská, ale nakonec se vyjeví jako kladný aktér celého příběhu. Proč otevíráme rozhovor s astrofotografem Zdeňkem Bardonem zrovna tímto příměrem?

Okem profesionála
Fotosoutěže

Okem profesionála

23. 5. - Celoroční fotografický seriál na dané téma pro každého fotografa. Profesionální fotograf vyhodnotí téma měsíce, vybere jednu fotografii, jejíž autor obdrží cenu, kterou do soutěže věnovalo Centrum FotoŠkoda.

Nové širokoúhlé objektivy Sony!
Produktové aktuality

Nové širokoúhlé objektivy Sony!

23. 5. - Společnost Sony si pro vás připravila hned 2 výkonné širokoúhlé full-frame zoomy s odolnými a zároveň kompaktními těly. Sony FE 16-35 mm f/2,8 GM je prvním širokorozsahovým zoomem řady G Master. A to je parametr, který ho předurčuje pro plně profesionální použití. Dynamické snímky krajiny a architektury ve vysokém rozlišení neměly ještě nikdy tak dechberoucí kvalitu! Druhý objektiv Sony FE 12-24 mm f/4 G má také připsané jedno prvenství – jedná se o nejširší ohnisko určené pro bajonet E. Mimo toho se může pochlubit brilantní optickou kvalitou a rychlým autofokusem.

Workshopu glamour fotografie a aktu na Jadranu s Kamilem Rodingerem!
Workshopy a besedy Zajímavosti

Workshopu glamour fotografie a aktu na Jadranu s Kamilem Rodingerem!

23. 5. - Příznivé klima pozdního léta, zkušený lektorský tým, profesionální styling i vizáž, špičkové zábleskové zařízení a krásné modelky vytváří dohromady ideální podmínky pro neopakovatelné zážitky a spoustu úžasných fotografií. Nenechte si ujít v pořadí již 4. ročník workshopu glamour fotografie a aktu s Kamilem Rodingerem!

5. Pražský FotoMaraton
Fotosoutěže

5. Pražský FotoMaraton

19. 5. - V sobotu 17. 6. 2017 odstartuje 5. Pražský FotoMaraton. Fotomaraton je celosvětově oblíbená fotografická soutěž pro širokou veřejnost, amatéry i profesionály. Úkolem soutěžících je nafotit za 5 hodin 6 témat v zadaném pořadí. Zúčastnit se a vyhrát lákavé ceny může každý. O zábavu bude postaráno, neváhejte se zaregistrovat!

Oslavte s námi Den dětí - fotografováním v ateliéru zdarma
FotoŠkoda Fest Služby

Oslavte s námi Den dětí - fotografováním v ateliéru zdarma

18. 5. - Přijďte si nechat vyfotografovat vaše děti takové jaké jsou spontánní, divoké, výjimečné, veselé či plaché. Fotografování pro malé i ty větší bude zcela ZDARMA. Těšíme se na vás ve fotoateliéru ve čtvrtek 1. 6. 2017 | 14:00 – 18:00 hod.

Focení v české přírodě s Janem Řeháčkem
FotoŠkoda Fest Rozhovory

Focení v české přírodě s Janem Řeháčkem

18. 5. - Honza Řeháček je jedním z fenoménů internetové éry fotografie. Člověk, který svou popularitu dokázal vydobýt na Instagramu, začínal jako každý z nás s nadšením a foťákem v ruce. V jeho případě na výletech (později) v doprovodu československého vlčáka, který se stal hvězdou jeho snímků. O svůj pohled na soudobou fotku se s námi podělí na FotoŠkoda Festu a také na praktických workshopech. Pro případ, že byste chtěli do tajů jeho úspěchu nahlédnout v malém předstihu, jsme si pro vás připravili krátký rozhovor.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace