Blog

filtr
  • vše
Recenze Canon EOS 2000D: ideální první zrcadlovka
Recenze

Recenze Canon EOS 2000D: ideální první zrcadlovka

12. 4. - Canon EOS 2000D je perfektní především pro začátečníky. Je malý, lehký a snadno se ovládá. Začínajícím fotografům dokáže nabídnout přesně to, co potřebují: plně automatické scénické režimy, ale také možnost manuálního nastavení času a clony. Přečtěte si naši recenzi a stáhněte si ukázkové snímky v plném rozlišení.

Do našeho týmu hledáme nové kolegy
Služby Zajímavosti

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

26. 2. - Do našeho týmu hledáme odborného prodejce fotoaparátů, použité fototechniky a fotomateriálů. Rádi komunikujete s lidmi a nebojíte se vzít za práci? Nebo vás zajímá svět fotografie? Pak hledáme právě vás! Čeká tu na vás spousta skvělých benefitů a parta usměvavých kolegů. A že nevíte o fotografii všechno? Co nevíte, to vás rádi naučíme :-)

Limitované edice i exkluzivní produkty Leica!
Leica

Limitované edice i exkluzivní produkty Leica!

19. 4. - Říct o Leica fotoaparátu, objektivu, že je to běžný fotografický artikl, který naleznete v nabídkách mnoha prodejců a je tedy prakticky na každém rohu, by bylo skoro až rouhání. Ovšem ten, kdo se chce odlišit i v tak jedinečné skupině majitelů legendárních fotoaparátů Leica, sáhne pro limitovaných edicích, u kterých je jejich exkluzivita přímo zaručena výrobcem. Navštivte náš Leica Boutique a vyberte si z nejširší nabídky!

Podpultovky V
Výstavy

Podpultovky V

19. 4. - Je to tady! Vybrousily se další fotografické diamanty našeho týmu a zazáří na velkoformátových tiscích nad schodišti. K vidění budou jenom od 23. dubna do 21. května, tak pozor, abyste je nepropásli!

V létě na fototábor
Zajímavosti

V létě na fototábor

19. 4. - Je váš potomek nadšený fotograf? Nebo je v začátcích a rád by se o focení něco dozvěděl? Pošlete ho na fotografický tábor! Z příjemného prostředí Českého ráje si odnese nejen spoustu znalostí, lepších fotek a nových triků, ale i spoustu zážitků, které může poskytnout jenom letní tábor.

Canon ZOOM je opět tady!
Fotosoutěže Zajímavosti

Canon ZOOM je opět tady!

18. 4. - Rok se s rokem sešel a je to opět tradiční akce pořádána Canonem v ZOO Praha. Nejenom, že si vyzkoušíte techniku Canon, v tolik inspirativním prostředí, jakým světově uznávaná pražská ZOO bezpochyby je, ale můžete si své fotografie zdarma vytisknout, poslechnout zajímavé přednášky a případně i vyhrát hodnotné ceny, v čele s profi kompaktem G9 X Mark II! Místa na registraci ale rychle mizí!

Jak vybrat nejlepší techniku na noční fotku
Fototipy

Jak vybrat nejlepší techniku na noční fotku

17. 4. - Komu by se nelíbily fotky oblohy zasypané hvězdami nebo záběr na rozsvícené město. Mléčná dráha, barevné linie aut okolo kruhového objezdu, polární záře, hrátky s prskavkou. Všechny tyto motivy mají jedno společné: pořizují se výhradně v noci. Jak se připravit na pořízení skvělého snímku a co vám k tomu poslouží jako prostředek?

BalticTrio: "Výstava fotografií oceněných v soutěži Photo Open"
Výstavy

BalticTrio: "Výstava fotografií oceněných v soutěži Photo Open"

17. 4. - Soutěž Photo Open letos vstoupila do osmého ročníku a během sedmi let v ní zvítězilo mnoho skvělých fotografií z různých koutů světa. Od 23. dubna do 5. května si v naší Minigalerii budete moci prohlédnout to nejlepší z nejlepších, co se v soutěži během její historie objevilo.

Přijďte si vyzkoušet produkty Vanguard a získejte je levněji!
Akce a slevy

Přijďte si vyzkoušet produkty Vanguard a získejte je levněji!

16. 4. - Přijďte tento týden do Centra FotoŠkoda a vyzkoušejte si dalekohledy, stativy nebo fotobatohy od samotného Vanguardu. Nejenom, že se vám budou věnovat proškolení specialisté, ale samozřejmostí je možnost porovnání i s produkty jiných značek. U takto zaměřené akce se sluší a patří, aby produkty byly levnější než běžné a tak to i bude, ale pouze do konce tohoto týdne!

Orgasmické portréty Petra Jedináka
Výstavy

Orgasmické portréty Petra Jedináka

16. 4. - Portréty žen v jejich nejintimnějších chvílích, nahé ženy jako součást živé expozice, technologie skleněných desek a Petr Jedinák. To jsou prvky, které dohromady tvoří výstavu s názvem Orgasmické portréty. Za tři roky práce na projektu jich vzniklo několik set a výběr z nich můžete pouze tento týden do soboty 21. dubna zhlédnout v Tančícím domě.

Aranžovaná zátiší Luďka Vojtěchovského
Výstavy

Aranžovaná zátiší Luďka Vojtěchovského

16. 4. - Snímky fiktivních měst a krajin vznikající ve fotokomoře bez fotoaparátu, to je devizou výstavy v Nikon Photo Gallery. Tvorba Luďka Vojtěchovského se od 70. let vyvinula od portrétů starších lidí a dětí na ulici až k dnešním abstraktním dílům zaměřujícím se na všednodenní předměty uspořádané do nových a neobyčejných souvislostí. Výstavu jeho snímků můžete navštívit od 19. dubna do 27. května.

Do exteriéru s bleskem
Fototipy

Do exteriéru s bleskem

13. 4. - Někdy (možná už i víckrát) jste si při venkovním focení posteskli, že by to chtělo přece jenom nějak zlepšit. To ostré světlo, protisvětlo, nemožné stíny, no hrůza. Možná že tím správným receptem na trvalé odstranění vašeho problému je blesk. V exteriéru? Samozřejmě! Jaké nástrahy na vás při venkovním focení s bleskem čekají a jak nad nimi jenom zkušeně mávnout rukou? To si můžete přečíst v dnešním článku!

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace