Blog

filtr
  • vše
První kousek středoformátu Fujifilm GFX 50S na prodejně!
Produktové aktuality Recenze a tipy

První kousek středoformátu Fujifilm GFX 50S na prodejně!

10. 3. - Až půjdete okolo, nezapomeňte se zastavit a vyzkoušet si nový revoluční bezzrcadlový fotoaparát středního formátu Fujifilm GFX 50S. Uvnitř přístroje naleznete CMOS senzor velikosti 43,8 x 32,9 mm s neuvěřitelnými 51,4 Mpx a výkonný X-processor PRO. Ten vám umožní vytvářet ze všech dosud uvedených přístrojů Fujifilm ty nejkvalitnější snímky – snímky s neuvěřitelnou ostrostí a přesnou barevnou reprodukcí. Kde? U nás na prodejně v 1. patře, Vodičkova 37, Praha 1.

Ondřej Záruba - "Island z ptačí perspektivy"
Výstavy

Ondřej Záruba - "Island z ptačí perspektivy"

21. 3. - Ondřej Záruba, jehož fotografie jsou veřejnosti známy především z oblasti fotografování Rally Dakar, nás tentokrát seznámí s přírodními krásami Islandu. Zcela netradičně na ně však můžete nahlédnout z ptačí perspektivy. Přijďte prozkoumat tuto obdivuhodnou severskou krajinu ze zcela jiného úhlu pohledu! Výstava bude zahájena v pondělí 27. března a bude to stát za to!

Testcentrum - nabídka produktů Nikon opět bohatší!
Produktové aktuality Služby

Testcentrum - nabídka produktů Nikon opět bohatší!

21. 3. - Nikon nabízí nepřeberné množství fotoaparátů, objektivů i fotopříslušenství. Z jeho široké nabídky si v našem tescentru můžete na tři dny bezplatně zapůjčit a důkladně otestovat dvě těla DSLR fotoaparátů, 15 objektivů s pevným ohniskem, 10 zoomových objektivů a jeden blesk. Nabídka našeho testcentra se neustále rozrůstá a takový fotografický gigant, jakým Nikon bezesporu je, nemůže stát nečině opodál. Proto je jeho zápůjční sortiment jedním z nejbohatších, aneb posuďte sami!

Ambasador Steven Clarey představuje Lumix GH5!
Produktové aktuality

Ambasador Steven Clarey představuje Lumix GH5!

20. 3. - Přijďte na představení profesionální High-End Hybridní 6K foto & 4K 50p video novinky v praxi! Ambasador Steven Clarey, anglický fotograf a kameraman, společně s firmou Panasonic připravili workshop pro nadšené amatéry i profesionální fotografy, na kterém vás seznámí se všemi specifiky této horké novinky!

Ivan Svatoš - "minimalismus"
Výstavy

Ivan Svatoš - "minimalismus"

17. 3. - Srdečně vás zveme na první autorskou výstavu našeho kolegy a fotografa Ivana Svatoše, která tentokrát potěší i nepražské diváky. Výstavu jeho velkoformátových fotografií si můžete prohlédnout až do 30. června 2017 v prostorách Café Regner v Plzni. Vernisáž výstavy proběhne 22. dubna od 19:00 hodin.

Sedm tipů jak na atraktivní videa ze sportovních kamer
Produktové aktuality Recenze a tipy

Sedm tipů jak na atraktivní videa ze sportovních kamer

15. 3. - Pojem akční nebo outdoorová kamera není termínem posledních měsíců či několika málo let. Kamery určené především k záznamu sportu jsou hojně zastoupeny mezi uživateli různých věkových a především zájmových skupin. Technika se během několika málo let dostala na takovou úroveň, že i tato miniaturní zařízení mohou natáčet videa a pořizovat fotografie v takové kvalitě, že neurazí ani náročného diváka. Možnost jejich využití je prakticky neomezená, respektive omezovaná zejména fantazií uživatele. Pojďte se s námi podívat na několik tipů, které vám pomohou dostat z vaší techniky maximum a dodají záběrům ten správný náboj, který ve většině amatérských videí marně hledáme.

Naše vybavené testcentrum se rozrůstá o další značku - PANASONIC!
Produktové aktuality Služby

Naše vybavené testcentrum se rozrůstá o další značku - PANASONIC!

14. 3. - Bezplatně půjčit si u nás můžete celou řadu fotoaparátů, objektivů i příslušenství. Jedna významná značka nám až doposud přece jenom chyběla. Určitě jste si toho také všimli. Ano, správně byl to japonský Panasonic! Tento téměř trestuhodný nedostatek se k dnešnímu dni rozpouští jako pára nad hrncem. Třídenní testování je aktuálně možné pro tři fotoaparáty (G7, GX8 a GX80) a sedm objektivů, plus další tři objektivy, které jsou v rámci setů s fotoaparáty.

Tak trochu jiná Leica
Recenze a tipy

Tak trochu jiná Leica

13. 3. - Instantní fotoaparát Leica Sofort je kombinací všeho, co máme v dnešní době tak rádi. Tvoří téměř ideální spojení instantní technologie (kompatibilní s populárními materiály Fujifilm Instax Mini), dobrého designu a proslulé optiky Leica. V pevném, lehkém těle naleznete množství klasických i méně klasických funkcí, jako je například dvojexpozice. Navíc se fotoaparát dobíjí přes Li-ion akumulátor, se kterým vyfotíte až 100 snímků. Koho by pořád bavilo tahat s sebou otravné tužkové baterie? Více se dozvíte v naší komentované galerii!

Jiří Hanke – "Rodinné balení"
Výstavy

Jiří Hanke – "Rodinné balení"

11. 3. - Až do 29. 3. 2017 se v pražském Czech Photo Centre koná výstava, o kterou by žádný obdivovatel dokumentární fotografie neměl přijít! Pod názvem "Rodinné balení" se ukrývá soubor snímků významného českého fotografa Jiřího Hankeho. Projekt vychází z autorova dlouholetého pozorování a zachycování portrétů rodičů s dětmi známého jako "Otisky generace". Czech Photo Centre, Na Zlatě 1, Praha 5.

Okem profesionála
Fotosoutěže

Okem profesionála

10. 3. - Celoroční fotografický seriál na dané téma pro každého fotografa. Profesionální fotograf vyhodnotí téma měsíce, vybere jednu fotografii, jejíž autor obdrží cenu, kterou do soutěže věnovalo Centrum FotoŠkoda.

Ochranné fólie na displeje, kterým důvěřují i v NASA
Produktové aktuality Služby

Ochranné fólie na displeje, kterým důvěřují i v NASA

10. 3. - Představujeme vám profesionální fólii ClearPlex® - první a jedinou dokonale čirou ochrannou fólii. Původně byla určena pro ochranu autoskel a důvěřují ji i v NASA. Nyní je tento patentovaný výrobek dostupný i pro displeje digitálních fotoaparátů a mobilních zařízení, která chrání před poškrábáním a rozbitím. Vyhnete se tak drahým výměnám v řádu několika tisíců.V případě výměny zanechává displej v původním stavu, jedná se o vícevrstvý film, který ulpívá na skle, avšak na konci své životnosti může být beze stop odstraněn.

Fotostart 3. ročník – výsledky 6. kola
Fotosoutěže

Fotostart 3. ročník – výsledky 6. kola

10. 3. - Fotostart je celoroční fotografická soutěž pořádaná Školou kreativní fotografie v Praze, která je otevřená pro každého příležitostného fotografa, fotoamatéra či profesionála. Partnerem je Centrum FotoŠkoda.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace