Business portrét

Stěhujeme se do nového!

Abychom vám poskytli ještě lepší služby, rozhodli jsme se přestěhovat. Náš nový partnerský ateliér fotografa Marka Lamparta najdete nedaleko naší prodejny v ulici V jámě, kde se v krásném a větším prostoru budete moci nechat vyfotit i v interiéru s denním světlem a získáte při focení větší soukromí. Možnost focení v exteriéru samozřejmě bude platit dál.

Do 19. července můžete při focení na objednávku využít zázemí stávajícího ateliéru i exteriérové focení a od 3. 8. už pro vás budeme k dispozici v novém. Od 20. července do 2. 8. se budeme stěhovat, aby pro vás na začátku srpna bylo všechno dokonale připravené, proto pokud chcete potěšit sebe nebo své blízké krásnou fotkou ještě teď, nezapomeňte se včas objednat.

I nadále budeme společně domlouvat, jak bude focení probíhat a výsledné fotky vypadat, tak jako jste byli doposud zvyklí. Kontaktujte nás na na e-mailu mareklampart.foto@gmail.com nebo na telefonním čísle 739 556 491 a na typu focení a konkrétní realizaci se s vámi domluvíme individuálně.

Focení v exteriéru a za zvýhodněnou cenu

Využijeme především krásné letní počasí a budeme s vámi co nejvíce vyrážet do terénu. Abychom vám udělali radost, snížili jsme také cenu fotografování z 1 390 na 1 120 Kč. Těšíme se na vás!

Udělejte skvělý první dojem! Objednejte se do našeho ateliéru

Kvalitní business portrét je vaše vizitka. Utváří vaši profesní image a často je právě on prvním setkáním s vaším klientem či potenciálním zaměstnavatelem. Mějte tedy jistotu, že tento první dojem bude skvělý a svěřte se do rukou profesionálů přímo v centru Prahy.

Nechte si vytvořit skutečně reprezentativní portrét, na němž budete působit sebejistě, profesionálně a z něhož bude vyzařovat vaše osobnost. Aby byl výsledek opravdu dokonalý, můžete si objednat i služby naší vizážistky, která se postará o make-up a perfektní účes.

Business portrét využijete v mnoha oblastech svého profesního života, např.

  • jako součást životopisu (CV),
  • na sociálních sítích jako LinkedIn, Twitter či Facebook,
  • na vlastním webu,
  • na profesním blogu,
  • při prezentaci v tisku nebo
  • třeba v hlavičce e-mailu u svého jména.

Ceník fotografování business portrétu - objednejte se na telefonním čísle 739 556 491

Fotografování

1 120,-

1 snímek dle vašeho výběru

v ceně

Profesionální úprava vybraného snímku

v ceně

Digitální data uložená na USB disku a elektronicky

v ceně

Make-up - ženy (líčení jedné osoby)

990,-

Make-up - muži (líčení jedné osoby)

90,-

Úprava vlasů jedné osoby (přibližně 30 minut)

890,-

Nechcete fotky z ateliéru, ale raději byste pořídili snímky v přirozenějším prostředí? Rádi s vámi budeme fotit venku nebo v jiných fotogenických prostorách. Na všem se domluvíme, když nám napíšete na e-mail fotoatelier@fotoskoda.cz nebo nám zavoláte na telefonní číslo 222 929 069 / 039.

Chcete udělat snímky více kolegů přímo ve svém pracovním prostředí? Podívejte se na naši službu externí business portrét pro firmy!

Fotografování kolegů u vás ve firmě

1 snímek dle vašeho výběru

1 390,-

make-up ženy (líčení jedné osoby)

990,-

make-up muži (líčení jedné osoby)

90,-

V případě focení více osob lze individuálně domluvit slevu podle počtu osob a fotografií. Podívejte se na naši službu externí business portrét pro firmy, kde najdete další informace k focení přímo u vás ve firmě.

  • Pro další informace se můžete obrátit na telefonní číslo 222 929 069 / 039 či e-mail fotoatelier@fotoskoda.cz.

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím