Canon DP-V3010 4K monitor | FotoŠkoda

Canon DP-V3010 4K monitor

Kód produktu: 4033028

Profesionální referenční displej s rozlišením 4K a velikostí 76,1cm (30") pro výrobu filmů v rozlišení 4K, který nabízí úžasnou kvalitu barev a vynikající funkceschopnost. Ideální pro použití v sadách pro optimalizaci tónů a barev, k sestřihu nebo ve filmovém studiu. Věrná reprodukce barev zásluhou procesoru Canon a podpory širokého rozsahu barev, včetně DCI-P3. IPS LCD panel s ultravysokým rozlišením (4 096 × 2 560) zobrazuje obraz v nativním rozlišení 4K až do 60P. Unikátní robustní design pro dlouhodobou stabilitu panelu, snadná instalace na stůl nebo stěnu.
Více o produktu »

 • profesionální referenční displej s rozlišením 4K a velikostí 76,1cm (30")
 • ideální pro výrobu filmů v rozlišení 4K či práci s fotografiemi ve vysokém rozlišení
 • IPS LCD panel s ultravysokým rozlišením (4 096 × 2 560) zobrazuje obraz v nativním rozlišení 4K až do 60P
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • profesionální referenční displej s rozlišením 4K a velikostí 76,1cm (30")
 • ideální pro výrobu filmů v rozlišení 4K či práci s fotografiemi ve vysokém rozlišení
 • IPS LCD panel s ultravysokým rozlišením (4 096 × 2 560) zobrazuje obraz v nativním rozlišení 4K až do 60P
 • systém podsvícení RGB LED
 • dálková ovládací jednotka
 • široký pozorovací úhel 178°
 • kontrastní poměr 2 000:1

Videoprezentace

Popis produktu Canon DP-V3010 4K monitor

Monitor DP-V3010 bude v prodeji v průběhu prvního čtvrtletí 2014. Jsme autorizovanými prodejci.

Tento profesionální referenční displej odpovídá výstupu digitálních filmových projektorů kompatibilních se standardem DCI a představuje prostorově úsporný a nákladově efektivní doplněk nebo alternativu. Zásluhou spolehlivého, robustního a prostorově úsporného provedení je ideální pro instalaci na stůl nebo stěnu.

Věrná reprodukce barev

Kombinace panelu IPS LCD, systému podsvícení RGB LED s vysokou čistotou a procesoru společnosti Canon vyniká přesnou, opakovatelnou, stejnoměrnou a stabilní reprodukcí barev, v důsledku čehož nejsou téměř patrné žádné odlišnosti mezi jednotlivými displeji. Jsou podporovány rozsahy barev více vysílacích standardů, včetně DCI-P3, ITU-R BT.709, EBU, SMPTE-C a Adobe RGB?. Zachování mimořádně vysoké přesnosti barev zajišťují snímače v systému podsvícení, které v průběhu času detekují a opravují změny barev a jasu.

*Neobsahuje všechny barevné body RGB

Zásluhou rozlišení 4 096 × 2 560 může panel IPS LCD zobrazovat nativní obraz DCI v rozlišení 4K (4 096 × 2 160) bez jakékoli změny měřítka. Je podporována široká řada různých vstupních formátů, od 23,98P do 60P.

Rozlišení 2K a Full HD

Uživatelé, kteří vytvářejí filmy v rozlišení 2K a Full HD, si mohou vybrat ze tří metod změny měřítka, včetně originálního režimu společnosti Canon, Sledování tvarů, který potlačuje zubatý vzhled příčných čar.

Podpora režimu Canon Log

Speciální režim zobrazení Canon Log umožňuje snadný převod obrazů s gama korekcí Canon Log, pořízených pomocí filmových kamer EOS, na obrazy vhodné k provedení kontroly.

Od pořízení scény po uveřejnění

Displej DP-V3010 pomáhá zachovat konzistenci barev v celém pracovním postupu. Je podporován formát metadat ASC CDL – lze nastavit parametry přizpůsobení barev a importovat je nebo exportovat pomocí paměti USB. Podpora řady vyhledávacích tabulek umožňuje zajistit přesný soulad barev ve scéně nebo v sadě pro optimalizaci tónů a barev.

Zvýšená spolehlivost a provozuschopnost 

Aby bylo možné zajistit vysokou úroveň spolehlivosti zobrazení, prochází monitory DP-V3010 před odesláním zákazníkům velmi přesným nastavením barev. Za běžného provozu pak vestavěné senzory pravidelně sledují teplotu a jas a monitor získané informace průběžně používá pro automatickou korekci podsvícení barev i jasu.

Monitor DP-V3010 obsahuje řídící jednotku s přehledně rozmístěnými tlačítky a otočnými ovládacími prvky. Ovládání monitoru je tak velmi snadné a intuitivní. Tuto řídící jednotku lze instalovat do standardního 19“ rozvaděče.

Kladný dopad na provozuschopnost a údržbu má i podpora kalibrace vyvážení bílé, jasu, teploty barev, barevného gamutu a gammy na základě údajů získaných z kompatibilních senzorů třetích stran. Tyto kalibrace jsou zcela autonomní a nevyžadují počítač.

Více informací na stránkách výrobce

Parametry produktu

Úhlopříčka30
TechnologieIPS
Rozlišení4096x2560
Použitígrafické | multimediální
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

Canon DP-V3010 4K monitor

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...