CANON EOS 250D tělo
4 sety Recenze Doprava zdarma Servisní knížka za 2 390,-
CANON EOS 250D těloCANON EOS 250D těloCANON EOS 250D těloCANON EOS 250D těloCANON EOS 250D těloCANON EOS 250D těloCANON EOS 250D tělo

CANON EOS 250D tělo

Canon
*****
4.5 2 (2 recenze) | Kód produktu: 4015642

Zrcadlovka velikosti bezzrcadlovky, s otočným displejem, podporou Bluetooth, Wi-Fi, 24,1 Mpx APS-C snímačem s technologii dual-pixel, podporou videa v rozlišení 4K, velmi rychlým a citlivým automatickým ostřením. Tak by mohla znít stručná definice, výčet zásadních parametrů této miniaturní zrcadlovky. Ale podívejme se na ní podrobněji!
Více o produktu »

 • miniaturní rozměry a hmotnost - ve světě fotoaparátu s vyměnitelnými objektivy (DSLR, CSC)
 • 24,1 Mpx APS-C snímač s vyspělou technologii dual-pixel
 • Wi-Fi a Bluetooth zajištuje propojení s chytrými zařízeními
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 90%

Další vývojový stupeň nejmenší zrcadlovky na trhu, Canon EOS 250D už zdaleka není jen pro amatéry. Dostal rychlejší procesor, vyšší výdrž baterie a konečně i 4K UHD rozlišení ve videu. Při prvním uchopení fotoaparátu jsem si připadal, že držím fotoaparát EOS 550D, který byl kdysi můj první, ale...

 • Malý lehký fotoaparát
 • Kompletní set funkcí pro všechny kreativce
 • Rychlý DIGIC 8 procesor
 • Nelíbí se mi limitace hledáčku na 95% pokrytí

Ukázkové snímky

Základní popis

 • miniaturní rozměry a hmotnost - ve světě fotoaparátu s vyměnitelnými objektivy (DSLR, CSC)
 • 24,1 Mpx APS-C snímač s vyspělou technologii dual-pixel
 • Wi-Fi a Bluetooth zajištuje propojení s chytrými zařízeními
 • aktuálně (k 10.4. 2019) nejnovější procesor společnosti Canon - DIGIC 8
 • podpora 4K videa i 60 FPS FHD
 • jednoduché ovládání s možností manuálního nastavení
 • kvalitní, otočný, dotykový LCD displej - snadné makro, fotografovování v davu, selfie...
Specifikace od výrobce
90%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

Parametry

Stabilizace obrazuoptická (v objektivu)
Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO25 600
Druh pamětiSDHC | SDXC
LCD obrazovka3,0" | výklopná | dotyková
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,6×)
Druh snímačeCMOS
BajonetCanon EF
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000

Popis produktu CANON EOS 250D tělo

Vzhled a ergonomie

Canon EOS 250DCanon EOS 250D podstatně menší, než-li je u DSLR běžné. Přesto si stále zachovává snadné držení i ovládání, a to i v takových situacích, kdy fotografuje z jiných pozic, než „od oka“.  Nová digitální zrcadlovka je vhodná pro kohokoli, kdo hledá stylově lehký a snadno použitelný upgrade stávajícího přístroje. Díky svým vlastnostem a kompaktním rozměrům je EOS 250D ideální pro pořizování fotografií i natáčení filmů a umožňuje zachycení a následné sdílení všech životních okamžiků.

Tomu napomáhá dotykový, otočný, výklopný 3,0" LCD monitor s mimořádně vysokým rozlišením (1 040 000 bodů). Při pohledu na displej během režimu LiveView, tak můžete snadno nabýt dojmu, že se díváte na realitu samu. Displej svým poměrem stran (3:2) odpovídá snímači a zobrazuje 100 % obrazu, jenž po dopadu na snímač vzniká. Funkce Quick Control poskytuje snadný přístup k běžně používaným funkcím a umožňuje rychlé nastavení fotoaparátu pro dokonalé záběry. Intuitivní výklopný a otočný dotykový displej umožňuje pohodlně fotografovat z nejrůznějších úhlů - pořizování rodinných autoportrétů bude zábava a natáčení videoblogů hračka.

V optickém hledáčku je možné spatřit kromě obrazu i stavový řádek informujícího fotografa například o expozičním čase, pracovní cloně, vybraném ostřícím bodu, ale i citlivosti v ISO, kompenzace expozice, vyvážení bílé a stavu SD karty.

Snad jedinou nevýhodou menších rozměrů je nižší výkon vestavěného blesku (9GN), nicméně vestavěný blesk je jen pomocnou berličkou, jíž lze snadno nahradit bleskem externím. Fotoaparát je kompatibilní s EF i EF-S objektivy a blesky Canon Speedlite řady EX – podpora E-TTL II.

Snímač a obrazový procesor

Canon EOS 250DPři pre-vizualizaci snímku, kdy si autor ve své mysli vybírá z nekonečného množství možných variant tu jedinou, která nejvíce odpovídá jeho představám. Proto, aby tato představa byla ztvárněna pohotově vyvinula firma Canon 24Mpx snímač CMOS spolupracující s 14bitovým procesorem DIGIC8. Procesor převádí světelné paprsky do podoby elektronických dat, které jsou následně podle předvolených hodnot (rozlišení, vyvážení bílé, citlivost, barevné podání atd.) zpracovány do příslušné podoby snímku.

Zároveň zlepšuje přesnost ostření v živém náhledu a ostření na oči. Podporuje funkce jako automatická optimalizace osvětlení scény, digitální korekce optických vad objektivů nebo priorita jasů, díky nimž je možné pořizovat ostré snímky ve vysokém rozlišení, které lze sdílet bez dalších úprav přímo z fotoaparátu.

Celkové rozlišení senzoru je 25,8 Mpx a efektivní rozlišení je 24,2 Mpx. Citlivost je možné nastavit v rozmezí 100–12 800 ISO s možností rozšíření citlivosti až na 25 600 ISO. Pořízené snímky se dle volby ukládají na paměťové karty typu SD/SDHC/SDXC v obrazovém formátu RAW a JPEG.

Expoziční režimy a ovládání

Kromě klasických funkcí (program AE, priorita clony, času), bez kterých by se digitální zrcadlovka neobešla, disponuje Canon EOS 250D i funkcemi, mezi něž například patří Picture Styles - udávající podání barev.

Tématické scénické režimy automaticky zvolí správná nastavení fotoaparátu pro fotografovaný objekt. Vyberte si z režimů Portrét, Krajina, Sport, Děti, Jídlo a dalších. A když jste připraveni, pokračujte kreativním automatickým režimem, který vám poskytne větší kontrolu nad faktory, jako je rozmazání pozadí, prostřednictvím intuitivního rozhraní.

Canon EOS 250DSada jedenácti kreativních filtrů zahrnuje mimo jiné efekt miniatury, rybího oka, toy kameru, měkkou kresbu i černobílé hrubé zrno. Jak již bylo řečeno filtry lze aplikovat nejen na pořízení snímky, ale a to hlavně již v průběhu fotografování.

Nechybí ani HDR režim, který vytváří z tří různě exponovaných snímků jeden optimální.

Fotoaparát disponuje pokročilým systémem měření iFCL – 63 zón, které analyzují informace o zaostření, barvách a jasu a poskytují tak přesné a konzistentní měření. Elektronicky řízená lamelová závěrka se pohybuje v horizontální poloze a poskytuje expoziční časy v rozmezí 30 – 1/4000 sec. (synchro čas blesku je 1/200 sec.). Při sekvenčním snímání je možné nafotit rychlostí až 5 snímku za sekundu celkem 28 fotek ve formátu JPEG v řadě za sebou. Po zaplnění vyrovnávací paměti se rychlost snímání sníží podle toho, jak rychlou kartu používáte.

Technologie automatického ostření Dual Pixel CMOS AF vyvinutá společností Canon zajistí dokonale ostré snímky vašich rodinných příslušníků a přátel při fotografování a natáčení videa s náhledem na dotykové obrazovce. EOS 250D nabízí tradiční způsob fotografování s optickým hledáčkem a citlivým devítibodovým automatickým ostřením. Díky tomu fotograf při komponování záběru vidí scénu stejně dobře jako prostým okem.

Další funkce

Canon EOS 250D je určen pro fotografy, kteří chtějí prozkoumávat své možnosti jak na poli fotografickém, tak i filmovém. Současné trendy v oblasti digitálních přístrojů naznačují, že bude stále snazší vytvářet s fotografickým přístrojem i videosekvence, a to na tak vysoké úrovni, že by se za to nemusel stydět ani kinofilmem kovaný kameraman. Fotoaparát disponuje videem ve 4K, Full HD i HD rozlišení (1920×1080/, 60p, 50p, 30p, 25p; 720×480/50p), které zaznamená snímanou realitu do nejmenších detailů a prostřednictvím HDMI rozhraní ji může přenést až na obrazovku vašeho HDTV televizoru. Při záznamu je možné plné manuální nastavení expozičních hodnot a pohotového AF zaostřování, to dovoluje využít plného potenciálu fotoaparátu. Kromě kvalitního obrazu videa získáte, díky možnosti připojení externího mikrofonu (3,5 mm stereo jack), i čistý a jasný zvuk.

Canon EOS 250DVybraná specifikace

 • časosběrné video 4K nebo extrakce jednotlivých snímků ze 4K videa
 • funkce Creative Assist - sada efektů, filtrů a nástrojů pro úpravu barev, které lze na snímek aplikovat při komponování záběru i po vyfotografování
 • uživatelsky přívětivé rozhraní s nápovědou vám pomůže naučit se pořizovat snímky podle vašich představ
 • kreativní asistent - zkuste nový vzhled a vylepšení obrazu

Rozhraní, napájení a výdrž baterie

Kromě standardního Hi-Speed USB je přístroj vybaven i HDMI konektorem a 3,5 mm stereo mini-jackem. Fotoaparát Canon EOS 250D je napájen akumulátorem LP-E17, jehož výdrž je cca až 320 snímků na jedno nabití, při fotografování přes displej.

Sdílení

Jakmile jsou fotografie a videa připravená ke sdílení, EOS 250D se jednoduše bezdrátově spojí s chytrým zařízením1 přes Bluetooth®2 nebo Wi-Fi prostřednictvím bezplatné aplikace Canon Camera Connect pro systémy iOS a Android. Pomocí aplikace lze snímky a videa stáhnout do mobilního zařízení, prohlížet a publikovat na sociálních sítích nebo sdílet s přáteli a rodinou.

Aplikace Canon Camera Connect pro chytrá zařízení navíc slouží jako dálková spoušť ideální pro pořizování rodinných a jiných skupinových fotografií nebo autoportrétů s volnýma rukama. Fotografie lze okamžitě zaslat do připojeného chytrého zařízení pomocí funkce automatického přenosu snímků a mít jistotu, že je jedinečná vzpomínka bezpečně zazálohovaná.

 

Canon 250DRozměry a hmotnost:
122,4 x 92,6 x 69,8 mm a 451 g

Obsah balení:
Canon EOS 250D
akumulátor LP-E17
nabíječka LC-E17
krytka těla
poutko EW-400D

Parametry produktu

Stabilizace obrazuoptická (v objektivu)
Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO25 600
Druh pamětiSDHC | SDXC
LCD obrazovka3,0" | výklopná | dotyková
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,6×)
Druh snímačeCMOS
BajonetCanon EF
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Synchronizace s bleskem1/200
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | HD (1280 x 720) | kontinuální AF | 4K/UHD (3840x2160)
NapájeníLP-E17
Vlastnosti tělavestavěný blesk | živý náhled | náhled hloubky ostrosti
Zaostřovací body (křížové)9 (1)
Scénické režimyHDR | ano
Rozhranísystémový blesk | HDMI | mikrofonní vstup | A/V výstup | Wi-Fi
Rozlišení LCD (px)1 040 000
Barvačerná
Počet fotografií za vteřinu5
Časosběrano
Režimy zaostřovacích políFace detection | Jednotlivý AF bod | Automatický výběr AF bodu | Sledování objektu
Formát snímkuRAW | JPEG
Hmotnost (g)černá/stříbrná 449 g, bílá 451 g
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Canon EF

TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Canon EF

TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Canon EF
Recenze Doprava zdarma záruka 5 LET
 • Ohnisková vzdálenost 70-300 mm
 • 4,2x optický zoom
 • Macro 1:2
4 990,-
Skladem 2 - 3 ks
TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 SP Di VC USD pro Canon EF

TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 SP Di VC USD pro Canon EF

*****
(9 recenzí)
TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 SP Di VC USD pro Canon EF
Recenze Doprava zdarma záruka 5 LET
 • Ohnisková vzdálenost 70-300 mm
 • 4,2x optický zoom
 • Tříosá optická stabilizace VC (Vibration Compensation)
10 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SAMYANG 8 mm f/3,5 MC Fish-eye CS pro Canon EF (APS-C)

SAMYANG 8 mm f/3,5 MC Fish-eye CS pro Canon EF (APS-C)

*****
(1 recenze)
SAMYANG 8 mm f/3,5 MC Fish-eye CS pro Canon EF (APS-C)
Sleva Doprava zdarma
 • Ohnisková vzdálenost 8 mm
 • Zorný úhel 180° (diagonální)
 • Minimální clona f/3,5 (22)
6 490,-
Skladem 2 - 3 ks
HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

*****
(2 recenze)
HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF
 • Ohnisková vzdálenost 60 mm
 • Světelnost f/8
 • Manuální ostření
490,-
Skladem 4 - 5 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(5 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

120,-
Skladem > 5 ks
JOBY Pro Sling Strap L-XXL

JOBY Pro Sling Strap L-XXL

*****
(1 recenze)
JOBY Pro Sling Strap L-XXL
Doprava zdarma
 • velmi propracovaný popruh nabízený ve dvou velikostech
 • s tímto systémem je váš fotoaparát připraven k akci kdykoli
 • nový systém SpeedCinch
1 290,-
Skladem 2 - 3 ks
FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox
Doprava zdarma
 • Fotoaparát drží vždy pevně u těla bez přidržování rukou
 • Inovativní konstrukce připevňovací destičky
 • Bezpečné nošení
LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
Doprava zdarma
 • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
 • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
 • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
3 990,-
Skladem 4 - 5 ks
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

*****
(2 recenze)
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk
Doprava zdarma
 • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
 • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
 • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon
Doprava zdarma
 • Směrné číslo 44 pro ISO 100/21° a 105 mm)
 • LED dioda pro nahrávání videa (4 úrovně)
 • Bezdrátová TTL synchronizace
5 390,-
CANON Speedlite 600EX II-RT Blesk

CANON Speedlite 600EX II-RT Blesk

*****
(2 recenze)
CANON Speedlite 600EX II-RT Blesk
Doprava zdarma
 • Pokrytá ohnisková vzdálenost: 20 až 200 mm
 • Automatické řízení expozice: E-TTL II / E-TTL / TTL
 • Vysoký výkon se směrným číslem 60 (m, ISO 100)
15 990,-
Skladem 2 - 3 ks
COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1
Doprava zdarma
 • rádiová frekvence: 2,4 GHz
 • typ signálu: klíčování frekvenčním posuvem (FSK)
 • anténa: vestavěná PCB anténa
1 390,-
Skladem 4 - 5 ks
VELBON Videomate 538 - stativ

VELBON Videomate 538 - stativ

*****
(1 recenze)
VELBON Videomate 538 - stativ
Doprava zdarma
 • hliníkové nohy
 • tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu
 • robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita
1 890,-
Skladem 4 - 5 ks
SANDISK SDHC 16GB ULTRA

SANDISK SDHC 16GB ULTRA

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDHC 16GB ULTRA
Sleva
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 48 MB/s
170,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB ULTRA

SANDISK SDHC 32GB ULTRA

*****
(5 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
280,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME
Sleva
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
350,-
Skladem > 5 ks
CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

*****
(8 recenzí)
CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D
Doprava zdarma

Značková baterie pro fotoaparáty Canon EOS M3, 760D a jiné. Kapacita: 1040mAh.

CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17

CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17

*****
(1 recenze)
CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17
Doprava zdarma
 • kompatibilní s EOS 760D, 750D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 77D, EOS 800D, EOS 850D, EOS 200D, EOS 250D, EOS M3, EOS M5, EOS M6, EOS M6 Mark II, EOS RP
Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Fotografujete s fotoaparátem Nikon již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostl? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele digitálních přístrojů...

1 790,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

1 790,-
Bez termínu
Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

2 290,-
Bez termínu
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
269,-
Skladem > 5 ks
B+W Utěrka Photo - clear

B+W Utěrka Photo - clear

*****
(2 recenze)
B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

220,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

*****
(5 recenzí)
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
20,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

*****
(8 recenzí)
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
790,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Hodnocení odborníka 90%

Další vývojový stupeň nejmenší zrcadlovky na trhu, Canon EOS 250D už zdaleka není jen pro amatéry. Dostal rychlejší procesor, vyšší výdrž baterie a konečně i 4K UHD rozlišení ve videu. Při prvním uchopení fotoaparátu jsem si připadal, že držím fotoaparát EOS 550D, který byl kdysi můj první, ale byl o řadu výše. Je hezké vidět, že Canon pouští pokročilé funkce i do těl nižších řad.

90%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

 • Malý lehký fotoaparát
 • Kompletní set funkcí pro všechny kreativce
 • Rychlý DIGIC 8 procesor
 • 4K UHD nahrávání videa
 • Ostření na oko
 • Osvědčená ergonomie těl Canon
 • Vysoká kapacita baterie
 • Nelíbí se mi limitace hledáčku na 95% pokrytí

Ukázkové snímky

Uživatelské recenze

avatar
90%*****
04.11.2019 13:07:49

   Další podobné produkty

   Alternativy k produktu

   Příslušenství k produktu CANON EOS 250D tělo

   TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Canon EF

   TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Canon EF

   TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Canon EF
   Recenze Doprava zdarma záruka 5 LET
   • Ohnisková vzdálenost 70-300 mm
   • 4,2x optický zoom
   • Macro 1:2
   4 990,-
   Skladem 2 - 3 ks
   TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 SP Di VC USD pro Canon EF

   TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 SP Di VC USD pro Canon EF

   *****
   (9 recenzí)
   TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 SP Di VC USD pro Canon EF
   Recenze Doprava zdarma záruka 5 LET
   • Ohnisková vzdálenost 70-300 mm
   • 4,2x optický zoom
   • Tříosá optická stabilizace VC (Vibration Compensation)
   10 990,-
   Skladem 4 - 5 ks
   SAMYANG 8 mm f/3,5 MC Fish-eye CS pro Canon EF (APS-C)

   SAMYANG 8 mm f/3,5 MC Fish-eye CS pro Canon EF (APS-C)

   *****
   (1 recenze)
   SAMYANG 8 mm f/3,5 MC Fish-eye CS pro Canon EF (APS-C)
   Sleva Doprava zdarma
   • Ohnisková vzdálenost 8 mm
   • Zorný úhel 180° (diagonální)
   • Minimální clona f/3,5 (22)
   6 490,-
   Skladem 2 - 3 ks
   HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

   HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

   *****
   (2 recenze)
   HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF
   • Ohnisková vzdálenost 60 mm
   • Světelnost f/8
   • Manuální ostření
   490,-
   Skladem 4 - 5 ks
   HAMA šňůrka na krytku 5899

   HAMA šňůrka na krytku 5899

   *****
   (5 recenzí)
   HAMA šňůrka na krytku 5899

   Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

   120,-
   Skladem > 5 ks
   JOBY Pro Sling Strap L-XXL

   JOBY Pro Sling Strap L-XXL

   *****
   (1 recenze)
   JOBY Pro Sling Strap L-XXL
   Doprava zdarma
   • velmi propracovaný popruh nabízený ve dvou velikostech
   • s tímto systémem je váš fotoaparát připraven k akci kdykoli
   • nový systém SpeedCinch
   1 290,-
   Skladem 2 - 3 ks
   FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

   FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

   FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox
   Doprava zdarma
   • Fotoaparát drží vždy pevně u těla bez přidržování rukou
   • Inovativní konstrukce připevňovací destičky
   • Bezpečné nošení
   LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

   LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

   LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
   Doprava zdarma
   • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
   • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
   • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
   3 990,-
   Skladem 4 - 5 ks
   CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

   CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

   *****
   (2 recenze)
   CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk
   Doprava zdarma
   • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
   • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
   • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
   METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

   METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

   METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon
   Doprava zdarma
   • Směrné číslo 44 pro ISO 100/21° a 105 mm)
   • LED dioda pro nahrávání videa (4 úrovně)
   • Bezdrátová TTL synchronizace
   5 390,-
   CANON Speedlite 600EX II-RT Blesk

   CANON Speedlite 600EX II-RT Blesk

   *****
   (2 recenze)
   CANON Speedlite 600EX II-RT Blesk
   Doprava zdarma
   • Pokrytá ohnisková vzdálenost: 20 až 200 mm
   • Automatické řízení expozice: E-TTL II / E-TTL / TTL
   • Vysoký výkon se směrným číslem 60 (m, ISO 100)
   15 990,-
   Skladem 2 - 3 ks
   COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

   COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

   COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1
   Doprava zdarma
   • rádiová frekvence: 2,4 GHz
   • typ signálu: klíčování frekvenčním posuvem (FSK)
   • anténa: vestavěná PCB anténa
   1 390,-
   Skladem 4 - 5 ks
   VELBON Videomate 538 - stativ

   VELBON Videomate 538 - stativ

   *****
   (1 recenze)
   VELBON Videomate 538 - stativ
   Doprava zdarma
   • hliníkové nohy
   • tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu
   • robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita
   1 890,-
   Skladem 4 - 5 ks
   SANDISK SDHC 16GB ULTRA

   SANDISK SDHC 16GB ULTRA

   *****
   (9 recenzí)
   SANDISK SDHC 16GB ULTRA
   Sleva
   • základní řada karet od Sandisku
   • klasické rozměry SD
   • rychlost čtení až 48 MB/s
   170,-
   Skladem > 5 ks
   SANDISK SDHC 32GB ULTRA

   SANDISK SDHC 32GB ULTRA

   *****
   (5 recenzí)
   SANDISK SDHC 32GB ULTRA
   • základní řada karet od Sandisku
   • klasické rozměry SD
   • rychlost čtení až 80 MB/s
   280,-
   Skladem > 5 ks
   SANDISK SDHC 32GB EXTREME

   SANDISK SDHC 32GB EXTREME

   SANDISK SDHC 32GB EXTREME
   Sleva
   • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
   • klasické rozměry SD
   • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
   350,-
   Skladem > 5 ks
   CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

   CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

   *****
   (8 recenzí)
   CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D
   Doprava zdarma

   Značková baterie pro fotoaparáty Canon EOS M3, 760D a jiné. Kapacita: 1040mAh.

   CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17

   CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17

   *****
   (1 recenze)
   CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17
   Doprava zdarma
   • kompatibilní s EOS 760D, 750D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 77D, EOS 800D, EOS 850D, EOS 200D, EOS 250D, EOS M3, EOS M5, EOS M6, EOS M6 Mark II, EOS RP
   Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

   Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

   Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

   Fotografujete s fotoaparátem Nikon již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostl? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele digitálních přístrojů...

   1 790,-
   > 3 volných míst
   Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

   Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

   Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

   Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

   1 790,-
   Bez termínu
   Svícení portrétu v ateliéru

   Svícení portrétu v ateliéru

   Svícení portrétu v ateliéru

   Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

   2 290,-
   Bez termínu
   LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

   LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

   LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
   Sleva
   • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
   • životnost pera je cca 500 použití
   • velmi jednoduché použití
   269,-
   Skladem > 5 ks
   B+W Utěrka Photo - clear

   B+W Utěrka Photo - clear

   *****
   (2 recenze)
   B+W Utěrka Photo - clear

   Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

   220,-
   Skladem > 5 ks
   GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

   GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

   *****
   (5 recenzí)
   GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
   • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
   • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
   • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
   20,-
   Skladem > 5 ks
   ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

   ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

   *****
   (8 recenzí)
   ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
   • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
   790,-
   Skladem > 5 ks
   Další podobné produkty

   Alternativy k produktu

   Další podobné produkty

   Alternativy k produktu

   Alternativy k produktu

   Poradna k produktu

   CANON EOS 250D tělo

   Přidat příspěvek
   • Kateřina Bačáková
    Odpovědět

    Aplikace

    Kateřina Bačáková před 8 dny
    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, nevíte náhodou zda existuje aplikace, kde jde tento foťák propojit s notebookem? Jde mi o produktovou fotografii, abych viděla totéž na notebooku jako ve foťáku a mohla produkt nastavit dle potřeby. Foťák mám úplně nový tak se zatím učím s nastavením atp. Děkuji moc
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Aplikace

     Jakub Valdivia před 8 dny

     Dobrý den, 

     od firmy Canon existuje tento software: https://www.canon.cz/support/consumer_products/software/eos-utility.html?os=macos%2010.15%20(catalina)&language= . Ten umožňuje propojení s pc. 

     • Kateřina Bačáková
      Odpovědět

      Děkuji

      Kateřina Bačáková před 8 dny
      Moc děkuji za Vaši odpověď, projdu si blíž.
   • Roman Gužiak
    Odpovědět

    Canon EOS 250D

    Roman Gužiak před 1 měsícem
    Dobrý den, mám zájem o koupi toho dle fotoaparátu a chtěl bych poradit s výběrem, protože jsem začátečník. Fotoaparát si chci pořídit na fotky a videa ulovených ryb a na focení krajiny a na noční focení. Případně jaký typ byste mi doporučili. Děkuji za odpověď.
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Canon EOS 250D

     Jakub Valdivia před 1 měsícem

     Dobrý den,

     model Canon 250D je rozhodně vynikající volbou pro začínající uživatele. Tělo je malé a kompaktní. Navíc má jednoduché ovládání a výborný obrazový výstup. 

   • Lukáš Kubeš
    Odpovědět

    Baterie

    Lukáš Kubeš 01.01.2021 03:42:34
    Dobrý den, hodně lidi píše o vydrží baterie.... natáčet videa vůbec nechci na tento fotoaparát. Vydrží foceni třeba den či půl dne? Uvažují o koupi jsem začátečník. Děkuji za odpověď
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Baterie

     Jakub Valdivia 03.01.2021 13:13:36

     Dobrý den,

     baterie na jedno nabití vydrží cca 800-900 snímků. 

   • Pavel Hajný
    Odpovědět

    dotaz objektiv

    Pavel Hajný 27.12.2020 12:17:30
    Dobrý den,
    mám zájem o tento set. Využití především běžná dovolená, příroda, ale občas bych rád fotil i nějaké makro. Otázka zní, zda k tomuto objektivu dokoupit speciál na makro (už se dostanu s cenou mimo) nebo koupit tělo a jiné 2 objektivy, popřípadě jeden vhodný i pro makro.

    Děkuji za odpověď
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:dotaz objektiv

     Jakub Valdivia 28.12.2020 12:02:24

     Dobrý den,

     pro fotoparáty Canon mohu doporučit například tento makroobjektiv: https://www.fotoskoda.cz/canon-efs-6028-usm/ .Pro občasné fotografování nehybného makra doporučím mezikroužky: https://www.fotoskoda.cz/meike-mezikrouzky-set-12-20-36-pro-canon-eos/ . 

   • Martin
    Odpovědět

    Video

    Martin 11.12.2020 14:41:40
    Dobrý den, můžu se zeptat, jak dlouho vydrží natáčet ve 4k a fhd na 60fps.
    Děkuji
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Video

     Jakub Valdivia 14.12.2020 15:14:45

     Dobrý den,

     baterie vydrží cca na 40-50 minut čistého času natáčení. 

   • Hana Šanová
    Odpovědět

    Canon EOS 250D

    Hana Šanová 27.11.2020 21:13:23
    Dobrý den,

    - je tento fotoaparát vhodný i pro focení noční oblohy?
    - kupuji jako dárek na Vánoce, pokud nebudu vyhovovat je možné ho vyměnit za jiný produkt z Vašeho e-shopu?

    Děkuji, HŠ
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Canon EOS 250D

     Jakub Valdivia 02.12.2020 09:39:55

     Dobrý den,

     fotoaparát lze použít na fotografování noční oblohy s vhodným objektivem. Vrátit zboží lze nerozbalené a nepoužité. 

   • Libor Pěnkava
    Odpovědět

    moza air 2

    Libor Pěnkava 14.11.2020 19:04:59
    Dobrý den
    je tento canon kompatibilní s moza air 2, po případě jaký je vhodná 3 stabilizace?
    děkuji
    Pěnkava
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:moza air 2

     Jakub Valdivia 15.11.2020 17:08:22

     Dobrý den,

     fotoaparát Canon 250D je kompatibilní s gimbalem Moza Air2. 

   • Tomáš Žák
    Odpovědět

    Dobrý den

    Tomáš Žák 23.10.2020 16:28:55
    Zvažuji koupi Canonu EOS 250D. Chci se zeptat zda je vhodný i k focení pohybující se zvěře a prolétávajících letadel na leteckých dnech
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Dobrý den

     Jakub Valdivia 26.10.2020 12:23:43

     Dobrý den,

     na uvedené účely je to velmi vhodný přístroj a můžeme jej doporučit. 

   • Ondřej K.
    Odpovědět

    Objektiv pro EOS 250

    Ondřej K. 17.04.2020 13:34:47
    Dobrý den,

    zvažuji koupi digitální zrcadlovky Canon EOS 250, ale chtěl bych ji pochopitelně i s objektivem. Poradíte, prosím, jaký je nejvhodnější pro začátečníka? Viděl jsem nějaké sety, které na webu nabízíte, ale nedokáži se v tom příliš zorientovat.

    Děkuji a zdravím, Ondřej Kopřiva
    • Fotoaparáty FotoŠkoda
     Odpovědět

     RE:Objektiv pro EOS 250

     Fotoaparáty FotoŠkoda 24.04.2020 11:57:15

     Dobrý den,

     Fotoaparát Canon EOS 250D prodáváme - kromě samotného těla - v setu s objektivem o rozsahu ohnisek 18-55 mm a  ohnisek 18-135 mm. Oba sety jsou vhodné pro začátečníky. Záleží na tom, jak nebo co chce fotograf fotografovat.

     Objektiv o kratším rozsahu je vhodný na focení krajiny, města, rodiny, portrétů. Objektiv o delším rozsahu je vhodný na totéž plus focení sportu či zvířat.

     Pro rozhodnutí, který objektiv je vhodný, je určitě dobré se trochu orientovat v teorii. Například, že ohnisková vzdálenost se přepočítává podle velikosti snímače nebo že etalon pro určení reálného ohniska je plný formát neboli kinofilm. Proto bych si dovolil Vám doporučit nějakou literaturu, která Vám pomůže tyto informace nabýt, třeba:

     https://www.fotoskoda.cz/mistrovstvi-prace-s-dslr/

     https://www.fotoskoda.cz/naucte-se-fotografovat-dobre-b-peterson/

     https://www.fotoskoda.cz/fotografovani-pruvodce-pro-nadsence-i-zacinajici-profesionaly/

     Přeji hezký den.  KF

   • Vacková M.
    Odpovědět

    Sluneční clona

    Vacková M. 26.02.2020 13:22:06
    Dobrý den,
    mohu poprosit o výběr sluneční clony Canon EOS 250d k objektivu EF -S 18- 55 lll kit.
    Nejsem si jistá s výběrem vzhledem k cenám clon se nechci zmýlit.
    Předem děkuji za odpověď
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Sluneční clona

     Jakub Valdivia 26.02.2020 14:56:29
     Dobrý den, pro objektiv Canon 18-55 III je určena tato sluneční clona: https://www.fotoskoda.cz/canon-ew60c-slunecni-clona-pro-ef-28802890-dc-a-usm/ .
     • Marie V.
      Odpovědět

      Clona

      Marie V. 27.02.2020 01:07:04
      Děkuji za velmi rychlou odpověď ☺️
   • Radovan K.
    Odpovědět

    Canon 250d

    Radovan K. 03.02.2020 15:59:58
    Dobrý den,

    dosud používám letitý Olympus E500 s double-zoom kitem a uvažují o nákupu Canonu 250d, který mě podle recenzí docela zaujal pro jednoduchost ovládání a poměr cena/výkon. Drtivou většinu snímků jsem dělal v automatickém režimu nebo s využitím prednastavených scenických režimů.
    Doporučil byste tento upgrade nebo raději jiný model?

    Děkuji
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Canon 250d

     Jakub Valdivia 03.02.2020 16:00:49
     Dobrý den, pro tyto situace bych určitě doporučil model 250D, jedná se o velmi povedený fotoaparát s nenáročnou obsluhou a velmi dobrou obrazovou kvalitou.
   • Jiří K.
    Odpovědět

    Dotaz

    Jiří K. 08.01.2020 20:40:25
    Dobrý den chci se zeptat jestli baterie v tomto foťáku je LP E17
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Dotaz

     Jakub Valdivia 09.01.2020 10:24:34
     Dobrý den, ve fotoaparátu Canon 250D naleznete akumulátor s označením LP-E17.
   • Lintao F.
    Odpovědět

    Language

    Lintao F. 22.12.2019 19:03:53
    Hello, I want to know the language used in this camera, does it could change to Simplified Chinese or English.

    Dobrý den, chci znát jazyk používaný v tomto fotoaparátu, může se změnit na zjednodušenou čínštinu nebo angličtinu.
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Language

     Jakub Valdivia 23.12.2019 10:07:07
     Hello, yes this camera can set up language to english.
   • Pavel M.
    Odpovědět

    Recenze odborníkem

    Pavel M. 20.11.2019 21:28:43
    Dobrý den,
    Uděláte nebo se chystáte udělat recenzi odborníkem na tento fotoaparát?
    Děkuji za odpověď. Munzar
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Recenze odborníkem

     Jakub Valdivia 23.11.2019 12:31:16
     Dobrý den, v blízké době budou kolegové zpracovávat recenzi tohoto fotoaparátu.
   • Lukáš K.
    Odpovědět

    Canon 250D nebo Nikon D5600?

    Lukáš K. 05.11.2019 17:22:37
    Dobrý den, nějak se nemohu rozhodnout, který fotoaparát z těchto dvou vybrat. Jsem amatér, který chce fotit krajina/příroda a portrét. Co byste doporučili vy? Canon 250D se mi zamlouvá více, ale nevím, zda nedělám chybu a není "lepší" Nikon D5600. Děkuji za pomoc s výběrem.
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Canon 250D nebo Nikon D5600?

     Jakub Valdivia 06.11.2019 12:06:14
     Dobrý den, fotoaparát Canon 250D je určitě skvělou volbou a mohu jej doporučit. Jedná se o nový fotoaparát s aktuální výbavou a s obrazovou kvalitou budete jednoznačně spokojený.
   • Tomáš D.
    Odpovědět

    Canon EOS 250D vs Canon EOS M50

    Tomáš D. 17.06.2019 08:33:47
    Dobrý den,
    nějak se nemohu rozhodnout, který fotoaparát z těchto dvou vybrat. Jsem amatér, který chce přejít na APS-C. Hlavní dva žánry focení budou krajina/příroda a portrét. Z počátku bych asi využil standardní setový objektiv dodávaný ke každému modelu a světelnou 50mm f1.8. Časem bych dokoupil asi něco širokoúhlého popř. další pevný světelný objektiv (po přepočtu cca 35 mm).
    Prvně jsem byl nalomen, že DLSR už nemá smysl, že budoucnost patří CSC tedy pro M50. Alespoń jak se to mě laicky jeví, tak objektivy EF-M jsou značně limitují a kvalitou nijak neoslní. Kouzlo CSC se pak vytrací s použitím adaptéru. Pro M50 hovoří asi více ostřících bodů, ale otázkou zda je člověk v praxi tolik využije oproti 250D při použití středového ostřícího bodu. Co si myslím, že určtiě využiji, tak ostřední na obličej/oko.
    Vzhledem ke specifické oční vadě budu pravděpodobně více fotit na liveview čili přes displej.
    Co byste doporučili vy? 250D se mi zamlouvá více, ale nevím, zda nedělám chybu a není "lepší" M50. Děkuji za pomoc s výběrem.
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Canon EOS 250D vs Canon EOS M50

     Jakub Valdivia 18.06.2019 20:40:19
     Dobrý den, rozhodně bych zrcadlovky neházel do starého železa. Model Canon 250D nabídne velmi pěknou výbavu a poskytne uživateli snadnou obsluhu v příjemně rozměrném balení. Pochopitelně bezzrcadlokyk mají také svoje benefity v podobě různých vychytávek jako je lepší ostření, či malé rozměry. Ale chce to více baterii protože jedna dlouho nevydrží narozdíl od klasické zrcadlovky. Ostření přes živý náhled velmi slušně zvládá Canon 250D, avšak M50 bude rychlejší a přesná. Zatím je nabídka objektivů lepší na klasiku, uvidíme za pár let jak se celá situace vyvine.
   Další podobné produkty

   Alternativy k produktu

   Servisní knížka plná výhod
   • 4 servisní prohlídky
   • základní kurz ovládání zrcadlovky
   • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

   Kompletní informace »

   Čekejte prosím...

   Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

   Rozumím