CANON EOS 5D Mark III + TAMRON 24-70 mm VC

*****
(6 recenzí) | Kód produktu: 4014634

Fotoaparát Canon EOS-5D Mark III hoden pro ztvárnění vašich představ. Krátce poté, co byla představena profesionální DSLR zrcadlovka Canon EOS-1D X určená do rukou profesionálních fotografů, kteří se nespokojí s kompromisy, byl představen model Canon EOS-5D Mark III. V čem se tento fotoaparát liší od předchozího modelu (EOS-5D Mark II)? Těch rozdílů je několik. Počínaje inovovaným CMOS snímačem a procesorem, přes rychlejší zaostřovací AF systém a konče tím nejdůležitějším – výtečnou obrazovou kvalitou i za špatných světelných podmínek.
Více o produktu »

 • 22,3Mpx CMOS sensor (full frame)
 • 14bitový obrazový procesor DIGIC 5+
 • 61 bodový (41 křížových) zaostřovací AF systém
Zjistit dostupnost Doprava zdarma
101 990 ,- 84 289 ,- bez DPH
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

CANON EOS 5D Mark III

***** (6)

CANON EOS 5D Mark III

CANON EOS 5D Mark III Fotoaparát Canon EOS-5D Mark III hoden pro ztvárnění vašich představ. Krátce poté, co byla představena profesionální DSLR zrcadlovka Canon EOS-1D X určená do rukou profesionálních fotografů, kteří...

78 990 ,-

TAMRON 24-70 mm f/2,8 SP Di VC USD pro Canon

***** (2)

TAMRON 24-70 mm f/2,8 SP Di VC USD pro Canon

TAMRON 24-70 mm f/2,8 SP Di VC USD pro Canon Tamron 24-70mm F2,8 Di VC USD je ve své kategorii prvním full-framovým objektivem, který je vybaven optickou VC stabilizací a ultrasonickým USD motorem. V optické soustavě jsou zahrnuty speciální...

28 990 ,-

Základní popis

 • 22,3Mpx CMOS sensor (full frame)
 • 14bitový obrazový procesor DIGIC 5+
 • 61 bodový (41 křížových) zaostřovací AF systém
 • 3,2" LCD Clear View II TFT displej o rozlišení 1 040 tisíc bodů
 • rychlost snímání 6 snímků za vteřinu / 3 v tichém režimu
 • citlivost v rozmezí 100 - 25 600 ISO (možnost rozšíření 50 - 102 400)
 • HDR režim s předvolbami
 • Full HD video s manuálním ovládáním / konektor pro mikrofon a sluchátka
 • duální slot pro CF a SD karty
 • dvouosá elektronická vodováha
100%
*****

Videoprezentace

Popis produktu CANON EOS 5D Mark III + TAMRON 24-70 mm VC

 


Profiweb Canon

Vzhled a ergonomie

Digitální fotoaparát Canon EOS-5D Mark III je určený jak pokročilým fotografům, kteří chtějí přejít na vyšší úroveň i profesionálním fotografům a kameramanům pohybujícím se v nejrůznějších terénních podmínkách. Tomu odpovídá i zvýšená odolnost vůči vodě a tělo vyrobené z hořčíkové slitiny. Mezi další přednosti patří i odolnost závěrky, u níž je zaručeno cca 150 tisíc pracovních cyklů. Obraz je možné sledovat dvěma způsoby. V hledáčku a na LCD displeji. Optický hledáček využívá inteligentní pentaprismatický hledáček se 100% vyobrazením fotografované scény. Tuto scénu je možné, v režimu živého náhledu, pozorovat i na 3,2" LCD displeji se 170° širokým pozorovacím úhlem a vysokým rozlišením 1 040 000 bodů.

Novinkou je dvouosá elektronická vodováha, která se zobrazuje v režimu Live View na LCD displeji. Displej Clear View II zabraňuje odleskům, jelikož byla odstraněna vzduchová mezera mezi ochranným krytem a tekutými krystaly displeje. Vzduchová mezera je vyplněna foto-elastickým materiálem, který potlačuje odrazy od povrchu z tekutých krystalů. Odrazy jsou způsobené ostrými změnami indexu lomu, když světlo prochází skrz vzduchovou mezeru. Tradicí je rovněž absence volících prvků scénických režimů, namísto toho jsou ovládací prvky vymezeny pro ty režimy, které jsou pro profesionální práci třeba.

 

Snímač a obrazový procesor

Nově vyvinutý 22,3MPx CMOS full-frame snímač poskytuje lepší rozlišení a jemnější detaily, což umožňuje zachytit celou řadu scén, od rozsáhlých krajin až po krásné portréty. Vyšší rychlost kontinuálního snímání nabízí rozšířené kreativní možnosti. 8kanálové čtení umožňuje při maximálním rozlišení vytvořit rychlostí až 6 snímků za vteřinu 18 fotografií ve formátu RAW nebo více než 16 000 JPEGů - navíc bez nutnosti použití dalšího příslušenství. Pokročilá architektura senzoru nabízí široké možnosti nastavení ISO 100-25 600 s možností rozšíření až na 102 400, což umožňuje zachytit čisté a kvalitní snímky i při extrémně nízkém osvětlení. Duální slot pro SD/CF karty zároveň umožňuje současný zápis dat obě karty (zvlášť JPEG a RAW). Obrazové informace jsou zpracovávány 14bitovým procesorem DIGIC 5+, který doplňuje snímač. Procesor DIGIC 5+ podporuje režim ultra-rychlého fotografování se zachováním nejjemnějších detailů, věrné zachycení barev a redukci šumu i za zhoršených světelných podmínek. Procesor umožňuje i vícenásobné expozice snímků a přímo ve fotoaparátu je korekce laterální a axiální chromatické aberace u objektivu.

 

Expoziční režimy a ovládání

61 bodový AF senzor se 41 body křížového typu, včetně pěti duálních, zlepšuje přesnost i při nastavení maximální clony f/2.8. EOS-5D Mark III může také detekovat objekt, který je zcela mimo zaostření, tím že na místo jednotlivého AF bodu zaměstná celý senzor a zajistí tak rychlou a účinnou kontrolu AF za všech okolností. Řada přednastavených AF zajišťuje výjimečnou spolehlivost při fotografování tradičně obtížných scén a předmětů. Šest různých nastavení je určeno pro celou řadu problematických situací a může být přizpůsoben podle scény a aktuálních podmínkách pomocí vestavěného AF Configuration Tool.

Vylepšený algoritmus měření zajistí, že barvy, které mohou vést k pře nebo pod exponování scény (např. převaha zelené a žluté), jsou kompenzovány. Celá scéna je pak správně exponovaná. Informace o barvě a detekci obličeje slouží jako podklad pro algoritmus E-TTL automatického blesku. To zaručuje správnou expozici pro obličej a hlavní objekt. Expoziční časy jsou v rozmezí 1/8000 – 30 vteřin (krok 1/2 nebo 1/3) + Bulb (Rozsah rychlosti závěrky se liší v závislosti na použitých režimech). Synchronizační čas pro použití blesků je 1/250 vt.

 

Další funkce

Digitální zrcadlovka Canon EOS-5D Mark III poskytuje možnost pořízení kvalitního movie záznamu, který svou kvalitou konkuruje profesionálním kamerám. To je dané především velikostí senzoru, který je větší než u kamer, čímž je dosaženo jednak větší barevné hloubky a menšího elektronického šumu, ale a to především menší hloubky ostrosti při použití světelnějších objektivů. Videosekvence je v Full HD rozlišení (1920x1080 bodů). Ne vždy bývá samozřejmostí možnost manuálního nastavení expozice, v případě fotoaparátu Canon EOS-5D Mark III se jedná o volbu clony, rychlosti snímání a rozlišení. Například při 1920 x 1080px - 24, 25 a 30 fps a při 1080 x 720px. 50 a 60fps. Výstup HDMI dovoluje přehrávání videa ve vysokém rozlišení High Definition přímo z fotoaparátu. Natáčení videa může být aktivováno snadno a rychle s novým tlačítkem pro přepínání mezi focením a natáčením videa. V menu je natáčení videa věnována i nová záložka, takže lze nastavení změnit jednoduše i v průběhu natáčení. EOS-5D Mark III podporuje nový intra-frame kodek pro vyšší kvalitu a nižší kompresi, což je ideální pro post-produkční úpravy. Úroveň záznamu zvuku lze sledovat a upravit přímo na displeji.

Styly snímků. Přednastavené volby režimu Picture Style umožňují snadné nastavení vlastností snímků přímo ve fotoaparátu. Přednastavené styly režimu Picture Style lze přirovnat k různým typům filmu, z nichž každý má trochu jiné barevné podání. Pro každý styl může fotograf nastavit ostrost, kontrast, barevný tón a sytost. Výchozí nastavení fotoaparátu provedené výrobcem zajišťuje produkci okamžitě použitelných JPEG fotografií bez nutnosti dalšího nastavování.

Přednastavený režim Picture Style použitý na snímek ve formátu RAW lze upravit pomocí softwaru Canon Digital Photo Professional. K dispozici je šest přednastavených stylů: Standard, Portrét, Krajina, Neutrální, Věrné a monochromatické barvy. Kromě přednastavených voleb v režimu Picture Style obsahuje EOS-5D Mark III i automatický režim Picture Style Auto, který ověří barvy v každé scéně na základě informací ze systému EOS. Picture Style Auto pracuje nejen s normálními scénami, ale funkce je vhodná zejména pro focení přírody, jako je například západ slunce.

 

Rozhraní, napájení a výdrž akumulátoru

Přístroj je napájen akumulátorem LP-E6 se zvýšeným počtem snímků na jedno nabití (cca 950). Použít lze i bateriový grip (BG-E11), zvyšující výdrž fotoaparátu až na 1900 snímků. K dispozici jsou tyto výstupy: Výstup pro video (PAL/NTSC) (integrovaný ve zdířce USB), výstup HDMI mini (kompatibilní s HDMI-CEC).

Obsah balení

canon eos 5d mark III obsah baleníCanon EOS 5D III
Nabíječka baterií LP-E6
Baterie LP-E6
USB kabel
AV kabel
Popruh na krk

Stránky produktu (CZ)
Stránky produktu (ENG)
Recenze na Dpreview.com (ENG)

Firmware k produktu CANON EOS 5D Mark III + TAMRON 24-70 mm VC

Praha, 14. listopadu 2012 - Canon představil nový firmware pro digitální zrcadlovku EOS 5D Mark III, který přidává nové pokročilé funkce pro lepší nahrávání videa a fotografování. Firmware umožňuje využít nové funkce spojené s HDMI výstupem, což je ideální pro profesionální kameramany, a vylepšuje práci automatického ostření pro fotografování s teleobjektivy... (více informací o firmwaru)

Nový firmware bude dostupný od dubna 2013 na stránkách Canon.cz

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx22
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO25 600
Druh pamětiSDHC | CF/SD | SDXC | CF - UDMA
LCD obrazovka3,2"
Velikost snímače (snímačů)Full Frame (24×36 mm)
Druh snímačeCMOS
BajonetCanon
Nejrychlejší čas závěrky1/8 000
Synchronizace s bleskem1/250
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | kontinuální AF
NapájeníLP-E6
Vlastnosti tělakovové | 100% hledáček | živý náhled | připojení gripu | stavový displej | náhled hloubky ostrosti
Zaostřovací body (křížové)61 (41)
Scénické režimyHDR
Rozhranísystémový blesk | HDMI | mikrofonní vstup
Rozlišení LCD (px)1 040 000
Počet fotografií za vteřinu6
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SIGMA 8 mm f/3,5 EX DG Fisheye circular pro Canon

 • úhel záběru 180 stupňů
 • optická skladba: 6 skupin 11 čoček
 • počet clon: 6 prvků
SIGMA 8 mm f/3,5 EX DG Fisheye circular pro Canon
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
23 590 ,- 19 496 ,- bez DPH

CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM

 • Profesionální portrétní objektiv řady L
 • Ohnisková vzdálenost 85 mm
 • Světelnost f/1,2
CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
57 390 ,- 47 430 ,- bez DPH

CANON EF 14 mm f/2,8 L II USM

 • Ohnisková vzdálenost 14 mm
 • Světelnost f/2,8
 • Ultrazvukový USM motor
CANON EF 14 mm f/2,8 L II USM
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
61 490 ,- 50 818 ,- bez DPH

SIGMA 15 mm f/2,8 EX DG Fisheye pro Canon

 • optická skladba: 6 skupin 7 čoček
 • min. clona: 22
 • min. zaostřovací vzdálenost: 15 cm
SIGMA 15 mm f/2,8 EX DG Fisheye pro Canon
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
18 790 ,- 15 529 ,- bez DPH

NEST Athena A30 - fotobrašna

 • modell: NEST Athena A30
 • kapacita: 1x zrcadlovka s objektivem 18–55 (105 mm,135 mm), 2–3x objektiv nebo přídavný blesk, nabíječka, baterie, paměťová karta
 • vnitřní rozměry: 280 x 135 x 220 mm
NEST Athena A30 - fotobrašna

*****

Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
1 830 ,- 1 512 ,- bez DPH

NEST Athena A40 - fotobrašna

 • model: NEST Athena A40
 • kapacita: 1x zrcadlovka s objektivem 18–55 (105 mm, 135 mm), až 4x objektiv nebo přídavný blesk, 12" netbook, nabíječka, baterie, paměťová karta
 • vnitřní rozměry: 340 x 150 x 280 mm
NEST Athena A40 - fotobrašna
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
2 250 ,- 1 860 ,- bez DPH

VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

 • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
 • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
 • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

*****

Doprava zdarma Sleva
Zjistit dostupnost
1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

CANON Professional Gadget Bag 1EG brašna pro zrcadlovky

 • kvalitní brašna pro zrcadlovky
 • spousta místa pro příslušenství
CANON Professional Gadget Bag 1EG brašna pro zrcadlovky
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
2 190 ,- 1 810 ,- bez DPH

HAHNEL rádiová spoušť blesku TUFF TTL pro Canon

 • dosah 200 metrů
 • frekvence 2,4GHz
 • podpora TTL
HAHNEL rádiová spoušť blesku TUFF TTL pro Canon
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
2 990 ,- 2 471 ,- bez DPH

METZ MB 52 AF-1 pro Canon

Externí blesk Metz MB 52 AF-1 Digital má více než dostatečný výkon pro to, aby mohl s hrdostí čelit jakékoli snímku. Horizontálně otočný a vertikálně výklopný...

METZ MB 52 AF-1 pro Canon
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
6 690 ,- 5 529 ,- bez DPH

METZ MB 64 AF-1 Digital pro Canon

 • Směrné číslo 64 (ISO 100 a 200 mm ohnisko / GN43 pro ISO 100 a 50 mm)
 • Doplňkový reflektor
 • Zoom 24–200 mm
METZ MB 64 AF-1 Digital pro Canon
Doprava zdarma
Poslední kus
10 990 ,- 9 083 ,- bez DPH

NISSIN Di700A + Air 1 pro Canon

 • Systém Air
 • Směrné číslo 28 (ISO 100/35 mm), 54 (ISO 100/200 mm)
 • Bezdrátová TTL (E-TTL / E-TTL II pro Canon, i-TTL pro Nikon, ADI / P-TTL pro Sony)
NISSIN Di700A + Air 1 pro Canon
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
6 490 ,- 5 364 ,- bez DPH

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 40 MB/s
SANDISK SDXC 64GB ULTRA
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
750 ,- 620 ,- bez DPH

SANDISK SDHC 16GB EXTREME

 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 60 MB/s, zápis až 40 MB/s
SANDISK SDHC 16GB EXTREME

*****

Skladem > 5 ks
370 ,- 306 ,- bez DPH

LEXAR CF 64GB 1066x UDMA Professional

 • CF karta o kapacitě 64 GB
 • rychlost zápisu až 160 MB/s
 • podporuje technologii UDMA 7
LEXAR CF 64GB 1066x UDMA Professional
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
3 690 ,- 3 050 ,- bez DPH

LEXAR CF 32GB 1066x UDMA Professional

 • CF karta o kapacitě 32 GB
 • rychlost zápisu až 160 MB/s
 • podporuje technologii UDMA 7
LEXAR CF 32GB 1066x UDMA Professional
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EOS

Adaptér B.I.G. Canon EOS/M42 je určen pro použití závitových objektivů M42 na těle fotoaparátu Canon EOS.

KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EOS
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
790 ,- 653 ,- bez DPH

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****

Skladem > 5 ks
90 ,- 74 ,- bez DPH

LENSPEN štětec

 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
LENSPEN štětec

*****

Skladem > 5 ks
245 ,- 202 ,- bez DPH

B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

B+W Utěrka Photo - clear

*****

Skladem > 5 ks
180 ,- 149 ,- bez DPH
Další podobné produkty

Podobné produkty

CANON EOS 5D Mark III

 • 22,3Mpx CMOS sensor (full frame)
 • 14bitový obrazový procesor DIGIC 5+
 • 61 bodový (41 křížových) zaostřovací AF systém
CANON EOS 5D Mark III
Doprava zdarma 1 set Servisní knížka

*****

Skladem > 5 ks
78 990 ,- 65 281 ,- bez DPH

NIKON DF stříbrný

 • Vzhled ikonických kinofilmových jednookých zrcadlovek Nikon
 • Obrazový snímač CMOS formátu FX s 16,2 Mpx
 • ISO 100–12 800, který lze dále rozšířit až na hodnotu 204 800
NIKON DF stříbrný
Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka
68 990 ,- 57 017 ,- bez DPH

NIKON D810 - získejte zpět 2700 Kč

 • nový 36,3 Mpx CMOS FX snímač
 • absence low pass filtru (antialiazingový)
 • obrazový procesor EXPEED 4 z D4s pro maximální kvalitu reprodukce obrazu a citlivosti ISO
NIKON D810 - získejte zpět 2700 Kč
Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka Recenze

*****

Poslední kus
79 990 ,- 66 107 ,- bez DPH

NIKON D750 - získejte zpět 2700 Kč

 • 24,3Mpx CMOS formátu FX, procesor Expeed 4
 • 3,2“ výklopný monitor RGBW LCD s 1 229 000 pixely
 • 51bodový AF modul Multi-CAM 3500FX
NIKON D750 - získejte zpět 2700 Kč
Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka
Poslední kus
56 490 ,- 46 686 ,- bez DPH

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
27.12.2014 v 13:30:01

   avatar
   100%*****
   12.10.2014 v 18:17:50

   vynikající zrcadlovka, jsem spokojen.

     avatar
     90%*****
     30.06.2014 v 14:41:59

       avatar
       90%*****
       13.04.2013 v 10:02:41

         avatar
         90%*****
         10.04.2012 v 05:14:18

           avatar
           100%*****
           JR02.04.2012 v 14:39:07

           naprostá spokojenost

             Příslušenství k produktu CANON EOS 5D Mark III + TAMRON 24-70 mm VC

             SIGMA 8 mm f/3,5 EX DG Fisheye circular pro Canon

             • úhel záběru 180 stupňů
             • optická skladba: 6 skupin 11 čoček
             • počet clon: 6 prvků
             SIGMA 8 mm f/3,5 EX DG Fisheye circular pro Canon
             Doprava zdarma
             Skladem 2 - 3 ks
             23 590 ,- 19 496 ,- bez DPH

             CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM

             • Profesionální portrétní objektiv řady L
             • Ohnisková vzdálenost 85 mm
             • Světelnost f/1,2
             CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             57 390 ,- 47 430 ,- bez DPH

             CANON EF 14 mm f/2,8 L II USM

             • Ohnisková vzdálenost 14 mm
             • Světelnost f/2,8
             • Ultrazvukový USM motor
             CANON EF 14 mm f/2,8 L II USM
             Doprava zdarma
             Skladem 2 - 3 ks
             61 490 ,- 50 818 ,- bez DPH

             SIGMA 15 mm f/2,8 EX DG Fisheye pro Canon

             • optická skladba: 6 skupin 7 čoček
             • min. clona: 22
             • min. zaostřovací vzdálenost: 15 cm
             SIGMA 15 mm f/2,8 EX DG Fisheye pro Canon
             Doprava zdarma
             Skladem 2 - 3 ks
             18 790 ,- 15 529 ,- bez DPH

             CANON EF 50 mm f/1,2 L USM

             • Profesionální objektiv řady L
             • Ohnisková vzdálenost 50 mm
             • Světelnost f/1,2
             CANON EF 50 mm f/1,2 L USM
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             42 390 ,- 35 033 ,- bez DPH

             CANON EF 16-35 mm f/2,8 L II USM

             • Ohnisková vzdálenost 16–35 mm
             • Světelnost f/2,8
             • Filtr 82 mm
             CANON EF 16-35 mm f/2,8 L II USM

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             45 990 ,- 38 008 ,- bez DPH

             CANON EF 35 mm f/1,4 L

             • Ohnisková vzdálenost 35 mm
             • Světelnost f/1,4
             • Ultrazvukový USM motor
             CANON EF 35 mm f/1,4 L
             Doprava zdarma
             Skladem 4 - 5 ks
             37 490 ,- 30 983 ,- bez DPH

             CANON EF 24 mm f/1,4 L II

             • Ohnisková vzdálenost 24 mm
             • Světelnost f/1,4
             • Ultrazvukový USM motor
             CANON EF 24 mm f/1,4 L II

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             45 490 ,- 37 595 ,- bez DPH

             ZEISS Classic 50 mm f/1,4 Planar T* ZE pro Canon

             CARL ZEISS Planar T*50/1,4 ZE Kompaktní objektiv s vysokou světelností 1,4 a základní ohniskovou vzdáleností 50 mm má velmi dobře zpracovaný mechanismus pro manuální...

             ZEISS Classic 50 mm f/1,4 Planar T* ZE pro Canon
             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             17 790 ,- 14 702 ,- bez DPH

             CANON TS-E24 mm f/3,5 L II

             • 24mm objektiv pro naklonění a posun
             • Nízké zkreslení a vysoké rozlišení
             • ±8,5° naklonění a ±12mm posun
             CANON TS-E24 mm f/3,5 L II
             Doprava zdarma
             Poslední kus
             56 790 ,- 46 934 ,- bez DPH

             CANON EF 100 mm f/2,8 L IS MACRO USM + filtr UV HOYA Zdarma

             • Objektiv profesionální řady L
             • Ohnisková vzdálenost 100 mm (zorný úhel 24°)
             • Světelnost f/2,8
             CANON EF 100 mm f/2,8 L IS MACRO USM + filtr UV HOYA Zdarma

             *****

             Doprava zdarma Recenze
             Skladem > 5 ks
             22 990 ,- 19 000 ,- bez DPH

             CANON EF 70-200 mm f/2,8 L IS II USM + filtr UV HOYA Zdarma

             • TIPA: nejlepší profesionální objektiv roku
             • Ohnisková vzdálenost 70–200 mm
             • Světelnost f/2,8
             CANON EF 70-200 mm f/2,8 L IS II USM + filtr UV HOYA Zdarma
             Doprava zdarma
             Skladem 2 - 3 ks
             62 990 ,- 52 058 ,- bez DPH

             CANON EF 8-15 mm f/4 L USM Fisheye

             • Objektiv se zoomem typu „rybí oko“
             • Vysoká obrazová kvalita
             • Odolné a robustní provedení
             CANON EF 8-15 mm f/4 L USM Fisheye

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             36 990 ,- 30 570 ,- bez DPH

             TOKINA 16-28 mm f/2,8 AT-X SD PRO IF FX pro Canon

             • špičková světelnost f2,8
             • nově vyvinutý DC motor
             • nové magnetické čidlo GMR - pro vyšší rychlost automatického zaostřování
             TOKINA 16-28 mm f/2,8 AT-X SD PRO IF FX pro Canon
             Doprava zdarma Sleva
             Skladem 2 - 3 ks
             18 690 ,- 15 446 ,- bez DPH

             HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon

             • Ohnisková vzdálenost 60 mm
             • Světelnost f/8
             • Manuální ostření
             HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon

             *****

             Sleva
             Poslední kus
             450 ,- 372 ,- bez DPH

             LENSBABY Composer Pro Double Glass pro Canon EOS

             • Lensbaby Composer Pro s optikou Double Glass
             LENSBABY Composer Pro Double Glass pro Canon EOS

             *****

             Doprava zdarma
             Poslední kus
             5 990 ,- 4 950 ,- bez DPH

             SAMYANG 35 mm f/1,4 AS UMC pro Canon EOS

             • 35 mm ohnisková vzdálenost
             • f/1,4 světelnost
             • 30 cm minimální zaostřitelná vzdálenost
             SAMYANG 35 mm f/1,4 AS UMC pro Canon EOS
             Doprava zdarma
             Poslední kus
             13 990 ,- 11 562 ,- bez DPH

             CANON EF 24-70 mm f/2,8 L II USM

             • Profesionální L objektiv
             • Ohnisková vzdálenost 24–70 mm
             • Světelnost f/2,8
             CANON EF 24-70 mm f/2,8 L II USM

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem 4 - 5 ks
             53 990 ,- 44 620 ,- bez DPH

             TAMRON 24-70 mm f/2,8 SP Di VC USD pro Canon

             • 5 let záruka
             • Optický zoom 24–70 mm
             • Světelnost f/2,8
             TAMRON 24-70 mm f/2,8 SP Di VC USD pro Canon

             *****

             Doprava zdarma Recenze
             Skladem 4 - 5 ks
             28 990 ,- 23 959 ,- bez DPH

             TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD Macro pro Canon

             • Nejkompaktnější objektiv ve své třídě!
             • Objektiv obsahuje 4 LD (Low Dispersion) a 1 XLD (Extra Low Dispersion) elementy, které zaručují excelentní korekci chromatické aberace
             • Patentovaný systém optické stabilizace VC (Vibration Compensation) s efektivitou až 4 expoziční stupně umožňuje pořizovat snímky "z ruky" i za špatných světelných podmínek.
             TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD Macro pro Canon

             *****

             Doprava zdarma Recenze
             Skladem 2 - 3 ks
             38 990 ,- 32 223 ,- bez DPH

             TAMRON 150-600 mm f/5-6,3 SP Di VC USD pro Canon

             • Di – plnoformátový objektiv
             • SP – profesionální řada objektivů
             • VC – optická stabilizace
             TAMRON 150-600 mm f/5-6,3 SP Di VC USD pro Canon
             Doprava zdarma Sleva
             Skladem 2 - 3 ks
             27 990 ,- 23 132 ,- bez DPH

             SIGMA 150-600 mm f/5-6,3 DG OS HSM Contemporary pro Canon

             Lehký a kompaktní teleobjektiv Sigma 150–600 mm 5–6,3 DG HSM OS C si i při čtyřnásobném přiblížení zachovává vysokou obrazovou kvalitu. Pohotový hypersonický motor...

             SIGMA 150-600 mm f/5-6,3 DG OS HSM Contemporary pro Canon
             Doprava zdarma
             Poslední kus
             28 490 ,- 23 545 ,- bez DPH

             CANON EF 100-400 mm f/4,5-5,6 L IS II USM

             • Univerzální a přenosný super teleobjektiv se zoomem
             • Vynikající kvalita obrazu v celém obrazovém poli
             • 4krokový optický stabilizátor obrazu, který vyrovnává chvění fotoaparátu
             CANON EF 100-400 mm f/4,5-5,6 L IS II USM
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             61 890 ,- 51 149 ,- bez DPH

             MITAKON 135 mm f/2,8 Creator pro Canon

             • Plnoformátový teleobjektiv pro DSLR
             • Ohnisková vzdálenost 135 mm
             • Světelnost f/2,8
             MITAKON 135 mm f/2,8 Creator pro Canon
             Doprava zdarma Sleva
             Skladem 2 - 3 ks
             5 990 ,- 4 950 ,- bez DPH

             MEYER OPTIK GÖRLITZ 100 mm f/2,8 Trioplan pro Canon

             • Ohnisková vzdálenost 100 mm
             • Světelnost f/2,8
             • Manuální ostření
             MEYER OPTIK GÖRLITZ 100 mm f/2,8 Trioplan pro Canon
             Doprava zdarma
             Poslední kus
             37 790 ,- 31 231 ,- bez DPH

             MITAKON 85 mm f/1,2 Speedmaster pro Canon

             • Ohnisková vzdálenost 85 mm (29° zorný úhel)
             • Světelnost f/1,2 (min. clona f/16)
             • 11 lamelová kruhová clona
             MITAKON 85 mm f/1,2 Speedmaster pro Canon
             Doprava zdarma Sleva
             Skladem 2 - 3 ks
             22 990 ,- 19 000 ,- bez DPH

             SIGMA 24-35 mm f/2 DG HSM Art pro Canon

             • Vysoká světelnost v celém rozsahu zoomu – f/2,0
             • Ohniskvé vzdálenosti 24–28–35 mm
             • Minimální vzdálenost zaostření 28 cm
             SIGMA 24-35 mm f/2 DG HSM Art pro Canon
             Doprava zdarma
             Skladem 2 - 3 ks
             26 490 ,- 21 893 ,- bez DPH

             LAOWA 15 mm f/4 Macro Shift pro Canon

             • širokoúhlý objektiv s 110° zorným úhlem, funkcí Shift a zvětšením obrazu 1:1světelnost: f/4 (min. f/32)
             • poměr zvětšení 1:1
             • MF zaostřování od 12 cm
             LAOWA 15 mm f/4 Macro Shift pro Canon
             Doprava zdarma
             Skladem 2 - 3 ks
             16 490 ,- 13 628 ,- bez DPH

             NEST Athena A30 - fotobrašna

             • modell: NEST Athena A30
             • kapacita: 1x zrcadlovka s objektivem 18–55 (105 mm,135 mm), 2–3x objektiv nebo přídavný blesk, nabíječka, baterie, paměťová karta
             • vnitřní rozměry: 280 x 135 x 220 mm
             NEST Athena A30 - fotobrašna

             *****

             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             1 830 ,- 1 512 ,- bez DPH

             NEST Athena A40 - fotobrašna

             • model: NEST Athena A40
             • kapacita: 1x zrcadlovka s objektivem 18–55 (105 mm, 135 mm), až 4x objektiv nebo přídavný blesk, 12" netbook, nabíječka, baterie, paměťová karta
             • vnitřní rozměry: 340 x 150 x 280 mm
             NEST Athena A40 - fotobrašna
             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             2 250 ,- 1 860 ,- bez DPH

             VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

             • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
             • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
             • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
             VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

             *****

             Doprava zdarma Sleva
             Zjistit dostupnost
             1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

             CANON Professional Gadget Bag 1EG brašna pro zrcadlovky

             • kvalitní brašna pro zrcadlovky
             • spousta místa pro příslušenství
             CANON Professional Gadget Bag 1EG brašna pro zrcadlovky
             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             2 190 ,- 1 810 ,- bez DPH

             EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 5D mark III

             • ochranné silikonové pouzdro EasyCover pro Canon EOS 5D Mark III
             • chrání proti prachu, škrábancům a minimalizuje riziko zničení fotoaparátu
             • všechny ovládací prvky jsou s pouzdrem přístupné
             EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 5D mark III

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem 2 - 3 ks
             690 ,- 570 ,- bez DPH

             LOWEPRO ProTactic 450 AW - fotobatoh

             • pevná a mimořádně lehká konstrukce
             • batoh pojme: ProDSLR tělo se základním objektivem, druhé ProDSLR tělo s objektivem 70-200/f2.8, dalších 5-8 objektivů, blesk, příslušenství, stativ, tablet / notebook (do 15“), osobní věci
             • 8 pásů z technického plátna s řadouSlipLock™ smyček na přední o bočních stranách pro upevnění pouzder a dalších komponent modulárního systému SlipLock™
             LOWEPRO ProTactic 450 AW - fotobatoh
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             5 490 ,- 4 537 ,- bez DPH

             LOWEPRO Pro Runner 350 AW II - fotobatoh

             • pevná konstrukce při zachování velmi nízké hmotnosti
             • kapacita: DSLR s objektivem (300mm), 3-4 další objektivy, blesk, fotopříslušenství, notebook (15,4"w) osobní věci, stativ
             • hlavní fotokomora je vybavena sadou oddělovacích příček na suchý zip, které umožňují modulární přizpůsobení vnitřního prostoru fotokomory individuálním potřebám fotografa
             LOWEPRO Pro Runner 350 AW II - fotobatoh
             Doprava zdarma
             Poslední kus
             4 990 ,- 4 124 ,- bez DPH

             LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

             • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
             • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
             • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
             LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
             Doprava zdarma
             Skladem 4 - 5 ks
             3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

             HAHNEL rádiová spoušť blesku TUFF TTL pro Canon

             • dosah 200 metrů
             • frekvence 2,4GHz
             • podpora TTL
             HAHNEL rádiová spoušť blesku TUFF TTL pro Canon
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             2 990 ,- 2 471 ,- bez DPH

             METZ MB 52 AF-1 pro Canon

             Externí blesk Metz MB 52 AF-1 Digital má více než dostatečný výkon pro to, aby mohl s hrdostí čelit jakékoli snímku. Horizontálně otočný a vertikálně výklopný...

             METZ MB 52 AF-1 pro Canon
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             6 690 ,- 5 529 ,- bez DPH

             METZ MB 64 AF-1 Digital pro Canon

             • Směrné číslo 64 (ISO 100 a 200 mm ohnisko / GN43 pro ISO 100 a 50 mm)
             • Doplňkový reflektor
             • Zoom 24–200 mm
             METZ MB 64 AF-1 Digital pro Canon
             Doprava zdarma
             Poslední kus
             10 990 ,- 9 083 ,- bez DPH

             NISSIN Di700A + Air 1 pro Canon

             • Systém Air
             • Směrné číslo 28 (ISO 100/35 mm), 54 (ISO 100/200 mm)
             • Bezdrátová TTL (E-TTL / E-TTL II pro Canon, i-TTL pro Nikon, ADI / P-TTL pro Sony)
             NISSIN Di700A + Air 1 pro Canon
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             6 490 ,- 5 364 ,- bez DPH

             CANON blesk Speedlite 600EX II-RT

             • Pokrytá ohnisková vzdálenost: 20 až 200 mm
             • Automatické řízení expozice: E-TTL II / E-TTL / TTL
             • Vysoký výkon se směrným číslem 60 (m, ISO 100)
             CANON blesk Speedlite 600EX II-RT
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             16 990 ,- 14 041 ,- bez DPH

             SANDISK SDXC 64GB ULTRA

             • základní řada karet od Sandisku
             • klasické rozměry SD
             • rychlost čtení až 40 MB/s
             SANDISK SDXC 64GB ULTRA
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             750 ,- 620 ,- bez DPH

             SANDISK SDHC 16GB EXTREME

             • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
             • klasické rozměry SD
             • rychlost čtení až 60 MB/s, zápis až 40 MB/s
             SANDISK SDHC 16GB EXTREME

             *****

             Skladem > 5 ks
             370 ,- 306 ,- bez DPH

             LEXAR CF 64GB 1066x UDMA Professional

             • CF karta o kapacitě 64 GB
             • rychlost zápisu až 160 MB/s
             • podporuje technologii UDMA 7
             LEXAR CF 64GB 1066x UDMA Professional
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             3 690 ,- 3 050 ,- bez DPH

             LEXAR CF 32GB 1066x UDMA Professional

             • CF karta o kapacitě 32 GB
             • rychlost zápisu až 160 MB/s
             • podporuje technologii UDMA 7
             LEXAR CF 32GB 1066x UDMA Professional
             Doprava zdarma
             Skladem 2 - 3 ks
             1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

             LEXAR CF 16GB 1066x UDMA Professional

             • CF karta o kapacitě 16 GB
             • rychlost zápisu až 160 MB/s
             • podporuje technologii UDMA 7
             LEXAR CF 16GB 1066x UDMA Professional
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             1 090 ,- 901 ,- bez DPH

             LEXAR CF 128GB 1066x UDMA Professional

             • CF karta o kapacitě 128 GB
             • rychlost zápisu až 160 MB/s
             • podporuje technologii UDMA 7
             LEXAR CF 128GB 1066x UDMA Professional
             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

             SANDISK CF 8GB ULTRA 50MB/s

             • CF karta
             • kapacita 8 GB
             • velmi rychlá rychlost zápisu až 50MB/s i čtení až 50MB/s
             SANDISK CF 8GB ULTRA 50MB/s
             Skladem 2 - 3 ks
             490 ,- 405 ,- bez DPH

             SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s

             • 32GB karta SDHC Class 10 UHS-1
             • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
             • záruka 5 let
             SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             890 ,- 736 ,- bez DPH

             SONY SDHC 8GB UHS-I 94MB/s

             • 8GB karta SDHC Class 10 UHS-1
             • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
             • záruka 5 let
             SONY SDHC 8GB UHS-I 94MB/s

             *****

             Skladem > 5 ks
             340 ,- 281 ,- bez DPH

             SONY SDXC 64 GB UHS-1 94MB/s

             • 64GB karta SDXC Class 10 UHS-1
             • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
             • záruka 5 let
             SONY SDXC 64 GB UHS-1 94MB/s
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             1 690 ,- 1 397 ,- bez DPH

             LEXAR SDXC 128GB UHS-II 1000x Professional

             • Velmi rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
             • kapacita 128GB
             • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 150 MB/s
             LEXAR SDXC 128GB UHS-II 1000x Professional
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             2 390 ,- 1 975 ,- bez DPH

             LEXAR SDXC 64GB UHS-II 1000x Professional

             • Velmi rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
             • kapacita 64GB
             • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 150 MB/s
             LEXAR SDXC 64GB UHS-II 1000x Professional
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             1 350 ,- 1 116 ,- bez DPH

             LEXAR SDHC 32GB UHS-I 633x Professional

             • velmi rychlá paměťová karta typu SDHC
             • kapacita 32 GB
             • rychlostní třída Class 10/U3
             LEXAR SDHC 32GB UHS-I 633x Professional

             *****

             Doprava zdarma Sleva
             Skladem > 5 ks
             550 ,- 455 ,- bez DPH

             LEXAR SDXC 256GB UHS-I 633x Professional

             • velmi rychlá paměťová karta typu SDXC
             • kapacita 256 GB
             • rychlostní třída Class 10/U3
             LEXAR SDXC 256GB UHS-I 633x Professional
             Doprava zdarma
             Skladem 4 - 5 ks
             3 890 ,- 3 215 ,- bez DPH

             KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EOS

             Adaptér B.I.G. Canon EOS/M42 je určen pro použití závitových objektivů M42 na těle fotoaparátu Canon EOS.

             KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EOS
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             790 ,- 653 ,- bez DPH

             HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

             Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

             HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

             *****

             Skladem > 5 ks
             90 ,- 74 ,- bez DPH

             LENSPEN štětec

             • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
             • životnost pera je cca 500 použití
             • velmi jednoduché použití
             LENSPEN štětec

             *****

             Skladem > 5 ks
             245 ,- 202 ,- bez DPH

             B+W Utěrka Photo - clear

             Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

             B+W Utěrka Photo - clear

             *****

             Skladem > 5 ks
             180 ,- 149 ,- bez DPH

             GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

             • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
             • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
             • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
             GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

             *****

             Skladem > 5 ks
             20 ,- 17 ,- bez DPH

             KAISER ofukovací balonek se štětečkem 6316

             Čistící měch ofukovací se štětečkem.

             KAISER ofukovací balonek se štětečkem 6316

             *****

             Poslední kus
             285 ,- 236 ,- bez DPH

             PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

             Speciální čistící set na snímače digitálních zrcadlovek. Speciální tyčinka s polyurethanovou gumou na hrotu zamezuje poškrábání povrchu snímače a současně zajišťuje,...

             PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1
             Doprava zdarma
             Skladem 2 - 3 ks
             1 290 ,- 1 066 ,- bez DPH

             ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

             • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
             ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             690 ,- 570 ,- bez DPH

             HOODMAN očnicová mušle HEYEC22 pro Canon EOS 7D M II/5D MIII,IV/1D X MII

             Očnicová mušle Hoodman H-EYEC22 s pryžovou clonou umožňuje lepší vnímání obrazu v hledáčku i při fotografování v prostředí s výrazným bočním světlem. Očnice je určena...

             HOODMAN očnicová mušle HEYEC22 pro Canon EOS 7D M II/5D MIII,IV/1D X MII
             Doprava zdarma
             Skladem 4 - 5 ks
             590 ,- 488 ,- bez DPH

             HAMA čisticí set na optiku 5930

             Ofukovací balonek HAMA slouží k odstranění prachu z optiky. Pro odstranění prachových částeček použijte nejprve ofukovací balonek a teprve poté očistěte optiku...

             HAMA čisticí set na optiku 5930

             *****

             Skladem > 5 ks
             310 ,- 256 ,- bez DPH

             HAHNEL spoušť rádiová s intervalem GIGA T Pro II pro Canon, Pentax

             • ergonomický design
             • dosah až 100m díky 2.4 GHz s kódováním FSK a možnosti volby kanálu
             • vysílač i přijímač vybaven poosvětleným displejem
             HAHNEL spoušť rádiová s intervalem GIGA T Pro II pro Canon, Pentax

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

             B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

             Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

             B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

             *****

             Zjistit dostupnost
             320 ,- 264 ,- bez DPH

             B.I.G. adaptér objektivu Leica R na tělo Canon EOS

             Adaptér B.I.G. Canon EOS/Leica R je určen pro použití objektivů Leica R na těle fotoaparátu Canon EOS.

             B.I.G. adaptér objektivu Leica R na tělo Canon EOS
             Doprava zdarma
             Skladem 2 - 3 ks
             1 190 ,- 983 ,- bez DPH

             PIXEL spoušť rádiová OPPILAS RW-221/N3 pro Canon EOS 7D/6D/5D/1D - 100 m

             • rádiová spoušť
             • dosah 100 metrů / 2,4GHz
             • délka kabelu 120 cm
             PIXEL spoušť rádiová OPPILAS RW-221/N3 pro Canon EOS 7D/6D/5D/1D - 100 m

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             990 ,- 818 ,- bez DPH

             PIXEL spoušť kabelová s časosběrem TC-252/N3 pro Canon EOS 6D/7D/5D/1D

             • kabelová spoušť s funkcí intervalového snímání
             • podsvětelný LCD displej
             • Napájení 2X AAA baterie
             PIXEL spoušť kabelová s časosběrem TC-252/N3 pro Canon EOS 6D/7D/5D/1D
             Doprava zdarma
             Skladem 2 - 3 ks
             1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

             PIXEL spoušť kabelová RC-201/N3 pro Canon EOS 6D/7D/5D/1D

             • kabelová spoušť s možností aretace
             • délka 110 cm
             • rozměry a hmotnost: 95,5x29,4x20,3mm a 55 g
             PIXEL spoušť kabelová RC-201/N3 pro Canon EOS 6D/7D/5D/1D
             Skladem > 5 ks
             390 ,- 322 ,- bez DPH

             CANON BG-E11 Battery Grip pro EOS 5D MARK III

             Bateriový držák CANON BG-E11 je určen pro DSLR fotoaparát Canon EOS 5D Mark III. V gripu lze použít jeden či dva akumulátory LP-E6 (při použití dvou akumulátorů LP-E6...

             CANON BG-E11 Battery Grip pro EOS 5D MARK III

             *****

             Doprava zdarma
             Poslední kus
             8 490 ,- 7 017 ,- bez DPH

             ZACUTO Z-Finder Pro 2,5x pro 3,2" LCD Nikon D800 a Canon EOS 5D Mark III

             Z-Finder Pro používá destičku Gorilla Plate a rámeček pro připevnění Z-Finderu k nasazení na fotoaparát. Gorilla Plate se připevňuje zespoda kamery pomocí ? 20” šroubu...

             ZACUTO Z-Finder Pro 2,5x pro 3,2" LCD Nikon D800 a Canon EOS 5D Mark III
             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             12 890 ,- 10 653 ,- bez DPH

             PIXEL Battery grip BG-E11 pro Canon EOS 5DS/5DS R/5D Mark III

             • kompatibilita s Canon EOS 5D Mark III
             • přídavné tlačítko spouště zajišťuje při fotografování větší pohodlí a stabilitu
             • pogumovaný povrch úchytu zaručuje jistější a bezpečnější manipulaci
             PIXEL Battery grip BG-E11 pro Canon EOS 5DS/5DS R/5D Mark III
             Doprava zdarma
             Na dotaz
             3 490 ,- 2 884 ,- bez DPH

             UBERTRONIX Strike Finder - spoušť pro zachycení blesku při bouřce

             Ubertronix Strike Finder je základní model bezdrátové IR spouště, který je určen pro fotografování atmosférických blesků. Ačkoli jsou atmosférické blesky vnímány...

             UBERTRONIX Strike Finder - spoušť pro zachycení blesku při bouřce

             *****

             Doprava zdarma Sleva
             Skladem 2 - 3 ks
             4 490 ,- 3 711 ,- bez DPH

             SWIT S-1071C 7"LCD s HDMI vstupem

             • 7-inch LCD, 1024×RGB×600
             • 16:9 / 4:3 nastavitelný
             • HDMI, kompozitní video, stereo audio
             SWIT S-1071C 7"LCD s HDMI vstupem
             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             15 590 ,- 12 884 ,- bez DPH

             JOBY Pro Sling Strap L-XXL

             • velmi propracovaný popruh nabízený ve dvou velikostech
             • s tímto systémem je váš fotoaparát připraven k akci kdykoli
             • nový systém SpeedCinch
             JOBY Pro Sling Strap L-XXL
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             1 580 ,- 1 306 ,- bez DPH

             LARMOR ochranné sklo na LCD pro Canon EOS 5D Mark III/IV

             • Optické sklo s 90% propustností
             • Ultra tenké – šířka rámečku 0,5 mm
             • Velmi silná elektrostatická přitažlivost 100g / cm?
             LARMOR ochranné sklo na LCD pro Canon EOS 5D Mark III/IV
             Skladem 2 - 3 ks
             340 ,- 281 ,- bez DPH

             PEAK DESIGN Slide - popruh na DSLR černý

             • Kompatibilní se všemi fotoaparáty: Lze připojit k poutkům pro popruh jakéhokoliv fotoaparátu nebo ke stativovému závitu pomocí přiložené stativové destičky (kompatibilní se stativovými hlavami typu ARCA)
             • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce a druhou k poutku pro popruh na fotoaparátu, docílíte výrazně větší stability fotoaparátu při nošení (viz zde přiložené video), než u systémů využívající pro připevnění popruhu pouze stativový závit.
             • Nejvšestranější: Lze použít jako popruh přes rameno, přes tělo nebo kolem krku.
             PEAK DESIGN Slide - popruh na DSLR černý
             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             1 790 ,- 1 479 ,- bez DPH

             KENKO Mezikroužky set 12/20/36 pro Canon EOS

             KENKO Mezikroužky 12/20/36 AF DG jsou plně automatické a přenášejí veškeré údaje týkající se expozice. To v praxi vede k usnadnění samotného fotografování, protože...

             KENKO Mezikroužky set 12/20/36 pro Canon EOS

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem 4 - 5 ks
             4 990 ,- 4 124 ,- bez DPH

             APUTURE mezikroužky set 13/21/31 mm pro Canon EOS

             Sada mezikroužků Aputure zahrnuje tři kroužky o výšce 13, 21 a 31 mm, díky kterým je možné dosáhnout zvětšení 1:1 a výše.

             APUTURE mezikroužky set 13/21/31 mm pro Canon EOS
             Doprava zdarma
             Skladem 4 - 5 ks
             3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

             DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE 1 - Scott Kelby

             Digitální Fotografie - S. Kelby. Scott Kelby je jedním z nejznámějších autorů píšících o Photoshopu a také o digitální fotografii. Staví před čtenáře fakta, informace...

             DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE 1 - Scott Kelby

             *****

             Skladem 4 - 5 ks
             297 ,- 270 ,- bez DPH

             DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE - Scott Kelby 1,2,3 sada 3 knih

             Sada knih od Scotta Kelbyho, jednoho ze světově nejprodávanějších autorů populárních knih o fotografování, digitální fotografii a jejích úpravách.

             DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE - Scott Kelby 1,2,3 sada 3 knih
             Doprava zdarma Sleva
             Zjistit dostupnost
             800 ,- 720 ,- bez DPH

             MYSLETE JAKO FOTOGRAF - Michael Freeman

             Fotografie (nejen ta digitální) nevzniká ve fotoaparátu, její původ je v myšlence fotografa. To je základ přístupu Michaela Freemana k fotografování, který prezentuje...

             MYSLETE JAKO FOTOGRAF - Michael Freeman
             Zjistit dostupnost
             339 ,- 305 ,- bez DPH

             FOTOGRAFICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

             • Vybírat objektivy a jak se projevují jejich různé parametry
             • Používat filtry, předsádky, mezikroužky nebo telekonvertory
             • Ovlivnit světlo pomocí blesků, odrazných desek a difuzérů
             FOTOGRAFICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

             *****

             Zjistit dostupnost
             149 ,- 135 ,- bez DPH

             DOBRÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

             Naučte se rozpoznat dobré fotografie a (možná) je dokážete fotografovat i sami. Michael Freeman je českým zájemcům o fotografii již delší dobu známý. Jeho předchozí...

             DOBRÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman
             Skladem 2 - 3 ks
             359 ,- 323 ,- bez DPH

             PRAVIDLA FOTOGRAFOVÁNÍ A KDY JE PORUŠOVAT

             Dobrý fotograf potřebuje znát pravidla fotografování, skvělý je dokáže porušovat. Každý fotograf, bez ohledu na to, zda fotografuje filmovým nebo digitálním...

             PRAVIDLA FOTOGRAFOVÁNÍ A KDY JE PORUŠOVAT
             Zjistit dostupnost
             349 ,- 314 ,- bez DPH

             HOYA filtr UV PRO 82 mm

             Výjimečnost filtrů Hoya DMC tkví v kombinaci technologií 3.tisíciletí a nejvyšší kvality všech použitých materiálů. Výrobci jde o poskytnutí vysoké kvality svých...

             HOYA filtr UV PRO 82 mm
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             1 690 ,- 1 397 ,- bez DPH

             HOYA filtr UV HD 82 mm

             "Nejkvalitnější filtr v historii" tak jej označuje výrobce a nutno dodat, že to nejsou jen planá slova. Výjimečně odolné optické sklo ochrání váš objektiv i...

             HOYA filtr UV HD 82 mm
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             2 590 ,- 2 141 ,- bez DPH

             HOYA filtr polarizační cirkulární HD 82 mm

             Hoya uvádí na trh novou sérii filtrů HD, která je určena pro nejnáročnější uživatele, kteří hledají maximální možnou kvalitu a odolnost. Tyto filtry jsou vyrobeny ze...

             HOYA filtr polarizační cirkulární HD 82 mm

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             3 660 ,- 3 025 ,- bez DPH

             B+W filtr Polarizační cirkulární F-Pro MRC 82 mm

             Cirkulární polarizační filtry firmy B+W F-Pro opatřené MRC vrstvami jsou přednostně určeny pro autofokusové analogové a digitální fotoaparáty a to z toho důvodu, neboť...

             B+W filtr Polarizační cirkulární F-Pro MRC 82 mm
             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             4 790 ,- 3 959 ,- bez DPH

             B+W filtr přechodový šedý sklo 25% 82 mm

             Přechodový filtr B+W colour gradual gray 25% 702 podtrhne mraky a vytvoří tak malebnou atmosféru krajinářských snímků. Filtr je vyroben ze speciálního optického skla...

             B+W filtr přechodový šedý sklo 25% 82 mm
             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             3 890 ,- 3 215 ,- bez DPH

             B+W filtr přechodový šedý sklo 50% 82 mm

             Přechodový filtr B+W colour gradual gray 50% 701 podtrhne mraky a vytvoří tak malebnou atmosféru krajinářských snímků. Filtr je vyroben ze speciálního optického skla...

             B+W filtr přechodový šedý sklo 50% 82 mm
             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             3 890 ,- 3 215 ,- bez DPH

             VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

             • maximální nosnost stativu 5 kg
             • čtyřdílné nohy, nastavitelné ve třech různých úhlech (25°, 50° a 80°)
             • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 155,0 cm
             VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             3 690 ,- 3 050 ,- bez DPH

             VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

             • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
             • transportní výška: 63 cm
             • hmotnost: 2,0 kg
             VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

             *****

             Doprava zdarma Sleva
             Skladem > 5 ks
             3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

             MANFROTTO MVA511WK SYMPLA ramenní opěrka pro natáčení DSLR

             Je jedním ze setů umožňujících podporu kamerové techniky. Do setu patří nastavitelné rameno, na které lze v případě potřeby připevnit protizávaží, dále pak...

             MANFROTTO MVA511WK SYMPLA ramenní opěrka pro natáčení DSLR
             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             21 950 ,- 18 141 ,- bez DPH

             MANFROTTO MVR911EJCN ovládání v rukojeti pro Canon pro natáčení videa

             Manfrotto MVR911EJCN představuje skutečnou inovaci v oblasti HDSLR filmování. Na místo nutnosti fyzického kontaktu pro změnu nastavení si vystačíte s dálkovým...

             MANFROTTO MVR911EJCN ovládání v rukojeti pro Canon pro natáčení videa
             Doprava zdarma
             Poslední kus
             5 990 ,- 4 950 ,- bez DPH

             MANFROTTO MVA512W SYMPLA flexibilní Mattebox

             Polohovatelné kompendium Manfrotto MVA512W přesně reguluje tok světla vcházejícího do objektivu. Sluneční clonu lze snadno nastavit tak, aby odpovídala ohniskové...

             MANFROTTO MVA512W SYMPLA flexibilní Mattebox
             Doprava zdarma
             Poslední kus
             14 990 ,- 12 388 ,- bez DPH

             MANFROTTO MVA521W SYMPLA závaží 1,6kg

             Protizávaží Manfrotto MVA521W SYMPLA o hmotnosti 1,6kg napomáhá k nalezení stability soupravy SYMPLA. Střed soupravy by měl být umístěn v souladu s centrem...

             MANFROTTO MVA521W SYMPLA závaží 1,6kg
             Doprava zdarma
             Poslední kus
             2 260 ,- 1 868 ,- bez DPH

             MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

             • lehké hliníkové provedení
             • výška složeného stavu je pouze 40 cm
             • snadné ovládání
             MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ
             Doprava zdarma
             Poslední kus
             3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

             GITZO GT2542T stativ + GH1780QD kulová hlava AKCE

             • lehký stativ Gitzo Traveler ser.2 GT2542T vyrobený z uhlíkových vláken zaručuje vysokou stabilitu při fotografování a pohodlný transport při cestování
             • stativ je určen pro náročné uživatele, kteří jsou zvyklí na vysoký komfort, rychlost a bezproblémovou obsluhu i v těch nejnáročnějších podmínkách
             • hořčíková kulová hlava Gitzo GH1780QD vybavená panoramatickou stupnicí 360 ° a rychloupínací destičkou GS5370D
             GITZO GT2542T stativ + GH1780QD kulová hlava AKCE
             Doprava zdarma Sleva
             Skladem 2 - 3 ks
             16 490 ,- 13 628 ,- bez DPH

             MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

             • Nohy Manfrotto MT190X3
             • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
             • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
             MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
             Doprava zdarma
             Skladem 2 - 3 ks
             6 390 ,- 5 281 ,- bez DPH

             MANFROTTO MK190X3-3W stativ s hlavou

             • Nohy Manfrotto MT190X3
             • Třícestná hlava Manfrotto 804RC2
             • Maximální výška 160 cm
             MANFROTTO MK190X3-3W stativ s hlavou
             Doprava zdarma
             Poslední kus
             6 290 ,- 5 198 ,- bez DPH

             VANGUARD VEO 265CB - karbonový stativ s kulovou hlavou

             • lehký, pevný a kompaktní cestovatelský stativ
             • vhodný pro lehčí profesionální zrcadlovky, CSC nebo profi kompakty
             • vyměnitelné konce nohou - hroty nebo gumové konce
             VANGUARD VEO 265CB - karbonový stativ s kulovou hlavou

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             6 990 ,- 5 777 ,- bez DPH

             CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D

             • kapacita 1800mAh
             • kompatibilita: Canon 5D III
             CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D

             *****

             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

             CANON ACK-E6 Síťový zdroj (EOS 5D MARK II/III)

             Canon ACK-E6 je síťový adaptér pro digitální fotoaparáty Canon EOS 5D Mark II, EOS 7D, EOS 60D. Délka kabelů má v součtu cca 4,5m.

             CANON ACK-E6 Síťový zdroj (EOS 5D MARK II/III)

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem 2 - 3 ks
             3 890 ,- 3 215 ,- bez DPH

             CANON CBC-E6 (autonabíječka pro LP-E6 pro EOS 5DMARKII)

             CANON CBC-E6 je autonabíječka pro baterii LP-E6 používaná v EOS 5D MARK II,III.60D,7D.

             CANON CBC-E6 (autonabíječka pro LP-E6 pro EOS 5DMARKII)
             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             4 800 ,- 3 967 ,- bez DPH

             CANON nabíječka LC-E6 (EOS 5D MarkII/MarkIII)

             Originální nabíječka pro akumulátor Canon LP-E6 pro EOS 5D Mark II.

             CANON nabíječka LC-E6 (EOS 5D MarkII/MarkIII)
             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

             AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

             Baterie Avacom Canon LP-E6 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

             AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             890 ,- 736 ,- bez DPH

             JUPIO Canon LP-E6

             • 7.2 V a 1700mAh
             • 100% kompatibilní s originální baterií Canon LP-E6
             • Ochrana proti přebití a přehřátí
             JUPIO Canon LP-E6
             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             1 090 ,- 901 ,- bez DPH

             JUPIO Power Vault LP-E6 externí zdroj

             • Externí bateriový zdroj pro vybrané Nikon zrcadlovky
             • Použití s fotoaparáty, které používají baterie LP-E6 (EOS 5D Mark III EOS 5D Mark II, III, EOS 6D, 6Da, 60D, 60Da, 7D, 7D Mark II, 70D )
             • Má kapacitu 5600mAh - nabíjíte pomocí vysoko ampérového USB konektoru
             JUPIO Power Vault LP-E6 externí zdroj
             Doprava zdarma
             Poslední kus
             1 920 ,- 1 587 ,- bez DPH

             ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

             USB 2.0 čtečka I-TEC s přímou podporou micro formátů (micro SD a micro M2) je ideální pro přenos dat z paměťových karet do PC či notebooku. Tyto USB čtečky umožňují...

             ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

             *****

             Skladem > 5 ks
             230 ,- 190 ,- bez DPH

             LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

             • Extrémně všestranná - čte 25 populárních formátů paměťových karet
             • Využívá SuperSpeed ??USB 3.0 technologie pro vysokorychlostní přenosy souborů, s rozhraním USB a rychlostí až 500 MB / s
             • Pop-up design chrání sloty pro karty
             LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

             *****

             Doprava zdarma
             Skladem > 5 ks
             750 ,- 620 ,- bez DPH

             SWIT S-2050 videosvětlo High power Chip Array LED kamerové světlo

             • Vysoce výkonné světlo - ekvivalent výkonu je 160W!!!
             • Měkké neoslňující světlo vhodné pro focení i natáčení rozhovorů na blízké vzdálenosti.
             • Regulátor intenzity světla
             SWIT S-2050 videosvětlo High power Chip Array LED kamerové světlo
             Doprava zdarma
             Zjistit dostupnost
             8 990 ,- 7 430 ,- bez DPH

             Výhodné sety

             Podobné produkty produktu CANON EOS 5D Mark III + TAMRON 24-70 mm VC

             CANON EOS 5D Mark III

             • 22,3Mpx CMOS sensor (full frame)
             • 14bitový obrazový procesor DIGIC 5+
             • 61 bodový (41 křížových) zaostřovací AF systém
             CANON EOS 5D Mark III
             Doprava zdarma 1 set Servisní knížka

             *****

             Skladem > 5 ks
             78 990 ,- 65 281 ,- bez DPH

             NIKON DF stříbrný

             • Vzhled ikonických kinofilmových jednookých zrcadlovek Nikon
             • Obrazový snímač CMOS formátu FX s 16,2 Mpx
             • ISO 100–12 800, který lze dále rozšířit až na hodnotu 204 800
             NIKON DF stříbrný
             Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka
             68 990 ,- 57 017 ,- bez DPH

             NIKON D810 - získejte zpět 2700 Kč

             • nový 36,3 Mpx CMOS FX snímač
             • absence low pass filtru (antialiazingový)
             • obrazový procesor EXPEED 4 z D4s pro maximální kvalitu reprodukce obrazu a citlivosti ISO
             NIKON D810 - získejte zpět 2700 Kč
             Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka Recenze

             *****

             Poslední kus
             79 990 ,- 66 107 ,- bez DPH

             NIKON D750 - získejte zpět 2700 Kč

             • 24,3Mpx CMOS formátu FX, procesor Expeed 4
             • 3,2“ výklopný monitor RGBW LCD s 1 229 000 pixely
             • 51bodový AF modul Multi-CAM 3500FX
             NIKON D750 - získejte zpět 2700 Kč
             Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka
             Poslední kus
             56 490 ,- 46 686 ,- bez DPH

             Poradna k produktu

             CANON EOS 5D Mark III + TAMRON 24-70 mm VC

             Přidat příspěvek
             • Natalia
              Odpovědět

              Tax free

              Natalia před 11 dny

              Dobry den, prosim Vas, spolupracujete s systemem tax free?

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:Tax free

               Jakub Valdivia před 11 dny

               Dobrý den, naše prodejna poskytuje Tax Free službu.

             • Jan Novotný
              Odpovědět

              CashBack

              Jan Novotný 04.04.2016 v 11:08:14

              Dobrý den Rad bych se zeptal, jestli je k uplatnění cashbacku nutné mít koupený fotoaparát a objektiv najednou (na jedné fakture) nebo jestli je možné mít to zvlášť. Například tělo koupim teď v dubnu a objektiv pořídit treba až příští měsíc?? A ještě jedna věc, musí být oboje koupené od jednoho prodejce?? Předem moc děkuji za odpověď. S pozdravem J.Novotny

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:CashBack

               Jakub Valdivia 06.04.2016 v 10:21:28

               Dobrý den, zde je odkaz na pravidla: https://www.fotoskoda.cz/1147-kup-telo-a-vybrany-objektiv-mas-s-vyraznou-slevou-canon/ . Zboží se dá koupit postupně a nemusí se to kupovat u jednoho prodejce.

             • Igor Mratín
              Odpovědět

              7D za 5D MARK III

              Igor Mratín 28.11.2015 v 13:54:41

              Dobrý den, kolik je cash back za 5D Mark III? Kolik mohu počítat za odkup 7D? Koupeno v CR v roce 2010. Děkuji

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:7D za 5D MARK III

               Jakub Valdivia 29.11.2015 v 16:46:04

               Dobrý den, cashback na Canon 5D Mark II není. Pro přesnou částku se prosím zastavte k nám na prodejnu s fotoaparátem do oddělení bazaru.

             • Dasa Ksandrova
              Odpovědět

              vyber FF

              Dasa Ksandrova 16.06.2015 v 15:17:26

              Dobry den, jak uz jsem nize psala resim vyber FF a objektivu. Ke svemu crop 60D bych chtela FF a vaham mezi 6D a 5DMark III. Nejvice fotim zvirata a krajiny. Mam zatim Canon 70-200, F 2,8. S dvojkovym extenderem uz neni obrazova kvalit moc dobra, takze resim prave kombinaci FF a tento objektiv a crop a neco delsiho, zrejme pevne 300 f4 nebo 400 f5,6. Muzete prosim poradit rozumnou dobre funkcni kombinaci - F 2,8 pevne objektivy jsou mimo moji cenovou kategorii. Zvazuji rovnez koupi 1.4 Extenderu. Predem dekuji. D. Ksandrova

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:vyber FF

               Jakub Valdivia 17.06.2015 v 12:40:55

               Dobrý den, pokud je pro vás zásadní precizní autofokus, tak je rozhodně lepší volba Canon D Mark III. Podle vašich informací jej rozhodně využijete, hlavně i v kombinaci s telekonvertory. Rozhodně je dobré používat nejnovější Canon TC ve spolupráci s objektivem 70-200/2,8.

               • D.Ksandrova
                Odpovědět

                Re: RE:vyber FF

                D.Ksandrova 17.06.2015 v 12:59:46

                Dobry den, dekuji za info. Dvojkovy TC mam nejnovejsi Canon radu, ale kvalita s nim i tak jde dolu a v horsich svetelnych podminkach se ani AF nechytal. Takze v tomto ohledu pro mne celkem zklamani. D. Ksandrova

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Re: RE:vyber FF

                 Jakub Valdivia 17.06.2015 v 16:13:47

                 Dobrý den, v tom případě oceníte výkonný autofokus který má 5D Mark III.

             • Roman Richtárech
              Odpovědět

              Rozdělení dokladu

              Roman Richtárech 14.04.2015 v 16:20:24

              Dobrý den. Bylo by možné při nákupu tohoto setu 5D MIII rozdělit doklad na dvě části? Ale v poměru cca tělo 48380,- a obj. 41610,- s DPH Děkuji za odpověď. Richtárech

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:Rozdělení dokladu

               Jakub Valdivia 16.04.2015 v 11:08:28

               Dobrý den, můžeme pro vás rozdělit tuto částku, ale není to na počkání protože tyto věci má na starosti naše účetní oddělení a chvíli to trvá.

             • Stanislav Čihák
              Odpovědět

              5D Mark IV

              Stanislav Čihák 12.02.2015 v 01:29:02

              Dobrý den. Máte informace o dostupnosti Canon 5D mark IV, případně o ceně? Lze očekávat zlevnění Canon 5D mark III? Děkuji.

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:5D Mark IV

               Jakub Valdivia 12.02.2015 v 12:07:53

               Dobrý den, očekávané naskladnění je zhruba v červnu. Zlevnění nynější verze je možné, ale zatím ohledně toho nemáme žádné informace.

               • Dasa Ksandrova
                Odpovědět

                Re: RE:5D Mark IV

                Dasa Ksandrova 15.06.2015 v 15:00:40

                Dobry den, uz jsou prosim nejake informace ohledne 5D Mark IV. Uvazuji o koupi FF. Dekuji.

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Re: RE:5D Mark IV

                 Jakub Valdivia 16.06.2015 v 12:28:38

                 Dobrý den, zatím nemáme žádné informace ohledně 5D Mark IV.

                 • Jaroslav Štembera
                  Odpovědět

                  5D Mark IV

                  Jaroslav Štembera 04.08.2015 v 09:11:27

                  Dobrý den, jak to vypadá s info a dostupností 5D Mark IV? Už něco konkrétního víte?

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:5D Mark IV

                   Jakub Valdivia 04.08.2015 v 13:43:04

                   Dobrý den, bohužel stále nemáme žádné ověřené informace o fotoaparátu Canon 5D Mark IV.

                   • Jaroslav Štembera
                    Odpovědět

                    5D MARK IV

                    Jaroslav Štembera 28.11.2015 v 21:45:28

                    Pár měsíců uteklo, tak se chci zeptat, jak to vypadá s info o MARK IV? Už něco víte? (Technika, vnitřnosti, dostupnost atd.) Za odpověď předem díky.

                    • Jakub Valdivia
                     Odpovědět

                     RE:5D MARK IV

                     Jakub Valdivia 29.11.2015 v 12:35:31

                     Dobrý den, zatím stále nemáme žádné ověřené informace o nástupci.

                     • Jaroslav Štembera
                      Odpovědět

                      Canon 5D Mark III nebo IV

                      Jaroslav Štembera 06.04.2016 v 19:51:50

                      Dobrý den, opět od mého posledního dotazu uběhlo několik měsíců, tak se chci zeptat, zda už je nějaké info o nástupci 5D III? Chci pořídit 5D III (případně 5D IV pokud vyjde) na natáčení videa a focení teď na léto, tak mne zajímá, zda mám čekat, abych se s nákupem neunáhlil. Nejsem úplně odborník, ale co čtu v diskuzích, tak Canon je konkurencí v oblasti DSLR a videa dost válcován. Dokázali byste mi poradit, co je v současné době na trhu nejlepší pro natáčení kvalitního videa a také pořizování fotek? Možná bych čekání na 5D Mark IV přehodnotil. Předem díky za odpověď.

                      • Jakub Valdivia
                       Odpovědět

                       RE:Canon 5D Mark III nebo IV

                       Jakub Valdivia 08.04.2016 v 11:57:06

                       Dobrý den, bohužel vás musím zklamat, nemáme žádné informace o blížící se dostupnosti nástupce Canonu 5D Mark III. Pro natáčení se dnes hojně využívají fotoaparáty Sony A7: https://www.fotoskoda.cz/sony-alpha-a7s-ii-telo/ . Díky velkému snímači a dobrým výstupem nabídne skvělou obrazovou kvalitu. Spolu s adaptéry můžete využívat libovolné objektivy, např. od Canonu.

             • Petr Novák
              Odpovědět

              filmový Nikon F80

              Petr Novák 22.09.2014 v 22:08:54

              Dobrý den, líbí se mi fotoaparát Canon EOS 5D Mark III. Má full frame snímač, vysoký rozsah citlivosti. Zajímalo by mě však jestli vidíte rozdíl ve výsledku na fotkách vyfocených tímto Canonem a starým filmovým Nikonem F80? Děkuji. Petr Novák

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:filmový Nikon F80

               Jakub Valdivia 23.09.2014 v 15:42:06

               Dobrý den, v dnešní době jsou moderní plnoformátové zrcadlovky obrazově kvalitnější než filmové přístroje. Větší dynamický rozsah a barevná hloubka a navíc větší možnosti editace a úrav.

             • Míra H.
              Odpovědět

              koupě fotoaparátu

              Míra H. 27.08.2014 v 21:02:37

              Dobrý den, chtěl bych si pořídit fotoaparát, chtěl bych poradit zda Canon 5D mark III anebo Nikon D810, fotit chci spíše pohyb, chci si pořídit kvalitní fotoaparát a chtěl bych znát Váš názor, děkuji !

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:koupě fotoaparátu

               Jakub Valdivia 28.08.2014 v 14:57:31

               Dobrý den, v tutto chvíli má jasně navrch fotoaparát Nikon D810. Jedná se o nejnovější přístroj s dosud nepřekonanou obrazovou kvalitou, špičkovým výkonem a nejvyšší třídou automatického ostření od Nikonu. Doporučuji navštívit naši prodejnu kde si oba přístroje můžete i vzít do ruky a podrobněji si je vyzkoušet.

             • Tomáš R.
              Odpovědět

              Výběr

              Tomáš R. 08.01.2014 v 14:44:55

              Dobrý den. Chtěl bych poradit s výběrem full-frame fotoaparátu. Nyní vlastním Nikon D5100 s DX objektivy (16-85; 55-200; 40 – žádný už tedy nevyužiji). Zaměřuji se hlavně na cestovatelskou a krajinářskou fotografii. Co od nového foťáku požaduji, je kvalitní kresba a ostrost fotografií (vím, že je to hlavně o objektivu, ale ty mám v obou případech vyhlídnuté kvalitní 24-70) dále pak minimum šumu, délka výdrže na baterii a rychlost a přesnost AF. Naopak nepodstatné jsou pro mě věci jako kvalita videa, rychlost sériového snímání, atd. Zaujaly mě dva modely, a sice Nikon D610 a Canon 5D Mark III (Nikon D800 má pro mé potřeby zbytečně moc Mpx a u Canonu 6D mi vadí 97% pokrytí hledáčku a pouze 11 AF bodů), proto pouze tyto dva. Chtěl bych tedy znát Váš názor, jaký z těchto dvou foťáků mi doporučíte pro mé potřeby a jestli je cenový rozdíl 32.000Kč mezi těmito modely opravdu odpovídající (a jestli ano, tak v čem). Předem děkuji za odpověď

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:Výběr

               Jakub Valdivia 08.01.2014 v 15:37:53

               Dobrý den, osobně si myslím, že by vám nejlépe vyhovoval model Nikon D610. Tělo je velmi lehké a kompaktní na FX zrcadlovku což je na cestovatelskou a krajinářskou fotografii velmi příjemné. Z hlediska obrazové kvality se jedná o velmi povedený fotoaparát který uspokojí i náročného uživatele a navíc se nemusíte přeučovat na jiný přístroj.

               • Tomáš R.
                Odpovědět

                Re: RE:Výběr

                Tomáš R. 08.01.2014 v 23:09:06

                Děkuji za rychlou odpověď. Utvrdil jste mě v tom, že Nikon pro mě bude asi lepší volba.

             • Standa
              Odpovědět

              Cena 5D mkIII

              Standa 04.10.2013 v 10:43:58

              Dobrý den, zdálo se mi to, nebo byla před několika dny cena nižší - cca 74,990 nebo podobně? Díky Standa

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:Cena 5D mkIII

               Jakub Valdivia 05.10.2013 v 14:48:29

               Dobrý den, máte pravdu, cena se zvyšovala. Ne z naší strany ale ze strany výrobce.

             • Martin Novotný
              Odpovědět

              Výměna Canon 5D za 5D Mark III

              Martin Novotný 15.08.2013 v 18:40:08

              Dobrý den, zvažuji výměnu těla Canon 5D za 5D Mark III. Fotím zvířata ve volné přírodě + krajiny. Nejvíce používám objektivy 24-70/2,8 a 70-200/2,4 + případně telekonvektor 2x. Přinese mi výměna těla zvýšenou kvalitu fotografií, zejména ve zhoršených světelných podmínkách? Děkuji za odpověď

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:Výměna Canon 5D za 5D Mark III

               Jakub Valdivia 17.08.2013 v 11:01:44

               Dobrý den, z hlediska obrazové kvality si samozřejmě pomůžete. Canon 5D Mark III má nový snímači, který je výrazně lepší po stránce obrazové kvality a výstupu šumu. Dále je vybaven novým zaostřovacím systémem a mnohem lépe se chytá v horších světelných podmínkách a je rychlejší.

             • Daniel Dvouletý
              Odpovědět

              AF a měření

              Daniel Dvouletý 30.07.2013 v 11:37:41

              Dobrý den, zvažuji nákup 5dM3, chtěl bych se zeptat, jestli přístroj umí přiřadit bodové měření expozice vybranému AF bodu. Při zkoušení mi připadalo, že jde pouze na středový. Děkuji

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:AF a měření

               Jakub Valdivia 17.08.2013 v 11:40:25

               Dobrý den, fotoaparát bohužel touto funkcí nedisponuje.

             • pavel
              Odpovědět

              dotaz

              pavel 27.04.2013 v 10:49:19

              158 Dobrý den, mám Canon 5d Mark II a obj. 24-70/2,8 a 70-200/4 IS, našetřil jsem trochu peněz a mám dilema: prodat stávající dvojku a koupit Marka III nebo prodat stávající 70-200/4 IS a koupit 70-200/2,8 IS? Na novém fotoaparátu mi velmi vyhovují ostřící body a větší rychlost, u 2,8 IS o trochu lepší optická kvalita.Fotím architekturu,krajinu,lidi ve městě,portréty.Děkuji.

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE: dotaz

               Jakub Valdivia 29.04.2013 v 18:05:47

               Dobrý den,osobně bych zvolil variantu koupi světelného teleobjektivu. Přednosti pořízení nového objektivu převyšují volbu pořízení nového těla. Ale nakonec to bude na vašem zvážení, které výhody využijete více.

             • pavel blahut
              Odpovědět

              Dotaz

              pavel blahut 17.02.2013 v 15:30:51

              Dobrý den,mohu koupit tento nový Canon za výhodnou cenu z ciziny,bude komunikovat v češtině? Je množství jazyků ve fotoaparátu ve stále stejném množství(tedy i s češtinou) nebo se liší podle kontinentu? Děkuji

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE: Dotaz

               Jakub Valdivia 19.02.2013 v 22:05:47

               Dobrý den,fotoaparáty určené pro Evropský kontinent mají v nabídce i český jazyk. Fotoaparáty určené pro ostatní kontinenty češtinou vybavené nejsou.

             • Katka
              Odpovědět

              extender?

              Katka 14.02.2013 v 21:13:14

              Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na Váš názor na použití 5D Mark III s extendrem. Mám nyní 50D, fotím sport a ráda bych si polepšila. Dlouho se rozhoduji mezi 7D - prý ma být brzy II?- a 5D III. Fullframe by byl dobrý, ale nejdelší sklo mám 70 - 200 mm což by bylo pro sport (jezdectví) málo. Myslíte, že tím nezhorším výhody tohoto foťáku kromě světelnosti? Nerada bych si koupila drahý stroj, který plně nevyužiji...děkuji

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE: extender?

               Jakub Valdivia 16.02.2013 v 17:32:03

               Dobrý den,o nástupci Canonu 7D nemám žádné informace.Při použití extenderu dojde ještě ke snížení obrazové kvality asi o cca 15-20%. Pokud často nepotřebujete tisknout fotografie ve velkém formátu, tak bych vám Canon 5D Mark III s extendrem doporučil.

             • Dušan král
              Odpovědět

              mikrofon k Mark III

              Dušan král 23.01.2013 v 20:35:09

              Dobrý den,prosím o doporučení nejlépe směrového mikrofonu k Mark III.Děkuji Král

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE: mikrofon k Mark III

               Jakub Valdivia 28.01.2013 v 10:18:47

               Dobrý den,k fotoaparátu Canon 5D Mark III mohu doporučit tento mikrofon: www.fotoskoda.cz/eobchod/p4032379-cz-rode-stereo-video-mic-mikrofon-ke-kamere

             • Honza
              Odpovědět

              Popruh

              Honza 23.01.2013 v 14:58:39

              Dobrý den chci se zeptat zde se u vás (nebo někde jinde) nechá koupit popruh (červený s nápisem EOS 5D Mark III) na tuto zrcadlovkuDěkuji Honza

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE: Popruh

               Jakub Valdivia 25.01.2013 v 20:47:48

               Dobrý den,bohužel originální popruh Canon 5D Mark III dodavatel nedodává. Mohu vám však nabídnout jiný popruh od ostatních výrobců.

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE: Popruh

               Jakub Valdivia 25.01.2013 v 20:47:47

               Dobrý den,bohužel originální popruh Canon 5D Mark III dodavatel nedodává. Mohu vám však nabídnout jiný popruh od ostatních výrobců.

             • Roman
              Odpovědět

              dotaz

              Roman 01.12.2012 v 20:35:49

              Dobrý den,mám podobný dotaz uvažuji o koupi 5D Mark II nebo III, v předchozí odpovědi uvádíte že se přikláníte k 5D III a to hlavně k vylepšenému AF,mne však velmi zajímá kvalita senzoru, AF až tolik rychlý nepotřebuji k focení krajin a dále zda by byl nový objektiv 24-70/2.8 II L nové generace znatelně lepším kresebně na 5D Mark II než jeho přdchůdce,děkuji za odpověď.

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE: dotaz

               Jakub Valdivia 06.12.2012 v 07:36:36

               Dobrý den,nový objektiv Canon 24-70/2.8 II L je po optické stránce opravdu lepší než starší verze. Nový Canon 5D Mark III má mírně citlivější snímač, který vám dovolí používat vyšší ISO při zachování nízkého výskytu šumu.

             • Michal Kamínek
              Odpovědět

              5D MARK III vs 5DMARK II

              Michal Kamínek 24.09.2012 v 13:20:20

              Dobrý den,uvažuji o koupi 5D... a chci se zeptat, zda podtsatně vyšší cena u MARK III odpovídá vylepšením, či zda je lepší koupit MARK II a rozdíl této částky investovat do objektivu?Děkuji.M.K.

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE: 5D MARK III vs 5DMARK II

               Jakub Valdivia 27.09.2012 v 10:23:54

               Dobrý den,Canon 5D Mark III je výrazně vylepšená verze starší Mark II zejména co se AF modulu týče. Osobně se tedy přikláním k pořízení novějšího modelu.

             • Josef Tourek
              Odpovědět

              matnice

              Josef Tourek 10.08.2012 v 12:42:32

              Dobrý den, rád bych se zeptal, jak je to s matnicemi na EOS 5D mark III. Jestli je možné je nasadit do těla a zde je popřípadě budete mít k dispozici. děkuji Josef

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE: matnice

               Jakub Valdivia 13.08.2012 v 19:22:34

               Dobrý den,dle dostupných informací je matnice kvůli změněnému autofokusu nevyměnitelná.

             • Vojta
              Odpovědět

              d5 III nebo d800

              Vojta 29.06.2012 v 13:39:45

              Dobrý den mám v úmyslu koupit nové vybavení a nemůžu se rozhodnou mezi canon D5 III nebo Nikon 800D. Můžete poradit v čem jsou jaké výhody.Děkuji

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE: d5 III nebo d800

               Jakub Valdivia 30.06.2012 v 14:16:14

               Dobrý den, ani s jedním fotoaparátem chybu neuděláte, doporučuji si oba fotoaparáty vzít do ruky a "ošahat".Největší rozdíl je v rozdílu rozlišení, Nikon D800 boduje větším dynamickým rozsahem a mírou detailů které využijete kupříkladu při krajinářské nebo portrétní fotografii.Canon 5D Mark III má zase o něco menší výskyt šumu při vyšších citlivostech. Mě osobně kvůli vyšší ceně Canon příliš neoslovil i pocitově mi lépe padl do ruky Nikon D800.

             • Vojta
              Odpovědět

              d5 III nebo d800

              Vojta 29.06.2012 v 13:36:59

              Dobrý den mám v úmyslu koupit nové vybavení a nemůžu se rozhodnou mezi canon D5 III nebo Nikon 800D. Můžete poradit v čem jsou jaké výhody.Děkuji

             • Jiří Feld
              Odpovědět

              5D III

              Jiří Feld 15.06.2012 v 13:08:47

              Dobrý den,zaslechl jsem, že by se měla objevit nabídka kitu 5D mark III s objektivem 24-70. Je to pravda?

              • Pavel Galler
               Odpovědět

               RE: 5D III

               Pavel Galler 15.06.2012 v 14:35:27

               Dobrý den,tato informace není zatím potvrzena.

             • Jakub Adámek
              Odpovědět

              srovnání autofocusu

              Jakub Adámek 14.06.2012 v 12:24:04

              Dobrý den,dokud existovaly pouze eos 5D mark II a eos 7D, byl jsem rozhodnut pořídit si 7D a to hlavně kvůli jeho rychlosti 8fps a poměrně rychlému autofocusu, fotím totiž často rychlé scény- psy atd. Celou dobu mne ale trápilo pomyšlení na to, že nebudu mít full frame s jeho nespornými výhodami... Nyní je ale situace poněkud jiná, protože na trh přišel 5D mark III. Zajímalo by mne srovnání rychlosti autofocusu 7D a 5D mkIII, protože pokud bych mohl mít fullframe s možností fotit rychlý pohyb, byl bych opravdu spokojen... samozdřejmě řešením mého problému je 1Dx, tento stroj je ale poněkud mimo mé finanční možnosti...Děkuji za odpověď, s pozdravem Jakub Adámek

              • Pavel Galler
               Odpovědět

               RE: srovnání autofocusu

               Pavel Galler 15.06.2012 v 14:44:24

               Dobrý den,ano zatím účelem byla 5D mark III vyrobena. Aby více méně dohnala v rychlosti 7D. Vyloženě na sport může být 7D stále výhodnější díky rychlosti a crop faktoru, ale pokud máte fotoaparát i za jiným účelem tak je full frame lepší volbou.

               • DavesMan
                Odpovědět

                RE: RE: srovnání autofocusu

                DavesMan 16.07.2012 v 10:15:11

                Mám 7D a 5D Mark II. Před nedávnem jsem koupil EF 70-200 f/2.8L IS II USM a Canon Extender 2x III.Rychlost AF samotného objektivu na obou tělěch mi přijde blesková. Samozřejmě s tím, že u 7D jsou mnohem více použitelné i krajní body. Ovšem v kombinaci s telekonvertorem je rychlost AF celkem tristní. Rozhodně už to není na nějakou akční fotografii. Přeostření z jednoho konce na druhý trvá i více než vteřinu!Zajímalo by mne, zda by to AF nového 5D Mark III pomohl nebo zda je to "natvrdo" limitováno konvertorem, který objektivu říká "toč pomalu".Bylo by eventuelně možné u Vás tělo 5D Mark III s tou mojí kombinací vyzkoušet?

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE: RE: RE: srovnání autofocusu

                 Jakub Valdivia 17.07.2012 v 21:52:01

                 Dobrý den,při použití telekonvertoru se ostření zpomaluje, nový Canon EOS 5D Mark III s vylepšeným autofocusem dobu zaostření zkracuje. Doporučuji se u nás zastavit a vyzkoušet.

             • Milan
              Odpovědět

              5d iii

              Milan 10.05.2012 v 06:58:46

              Dobrý den. Na převážně krajinkářskou fotografii by jste mi doporučil spíš 5d iii, nebo starší 1sa iii?. Děkuji za odpověď

              • Pavel Galler
               Odpovědět

               RE: 5d iii

               Pavel Galler 11.05.2012 v 16:25:10

               Dobrý den,v tomto případě záleží spíše hlavně na objektivu než na těle. 1Ds Mark III nemáme již v nabídce. Důležité je také obě těla si do ruky vyzkoušet osobně, které vám bude více vyhovovat.

             • Brouzdal
              Odpovědět

              skladem jinde

              Brouzdal 01.04.2012 v 00:06:38

              mají sklademwww.foto.cz/Fotoaparaty/Digitalni-zrcadlovky/Canon/Canon-EOS-5D-Mark-III-telo-SanDisk-CF-32GB-60MB-s.html?force_sid=d58696ef50d111f0b2c1179680bda558

             • Petr
              Odpovědět

              Lightroom 5

              Petr 19.01.2014 v 14:10:20

              Dobrý den, chci se zeptat, zda se v setech k 5D MIII prodává česká nebo anglická verze Lightroomu 5..

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:Lightroom 5

               Jakub Valdivia 24.01.2014 v 07:36:54

               Dobrý den, prodává se anglická verze softwaru.

             • Petr
              Odpovědět

              SKLADEM 27.3.2012

              Petr 20.03.2012 v 23:44:18

              Alza.cz

              • p
               Odpovědět

               RE: SKLADEM 27.3.2012

               p 27.03.2012 v 10:38:48

               Duben

               • David
                Odpovědět

                RE: RE: SKLADEM 27.3.2012

                David 04.04.2012 v 22:37:05

                Pokud to zase neposunou. Ja osobne zminenemu obchodu neverim.Davam prednost solidnejsimu pristupu FotoSkoda

             • Petr
              Odpovědět

              SKLADEM 27.3.2012

              Petr 14.03.2012 v 22:38:10

              ALZA - 27.3.2012www.alza.cz/canon-eos-5d-mark-iii-d306342.htm

             • Petr
              Odpovědět

              SKLADEM 27.3.2012

              Petr 14.03.2012 v 20:04:12

              ALZA - 27.3.2012www.alza.cz/canon-eos-5d-mark-iii-d306342.htm

             • Karel
              Odpovědět

              5DmkIII + 24/70 f4 IS

              Karel 25.07.2013 v 20:41:25

              Zdravím, dotaz ohledně setu 5DmkIII + 24/70 f4 IS Nevíte jestli je v plánu či nikoliv? Můj dotaz na canon zůstal nezodpovězen.6D se myslím v tomto setu prodává. díky

              • Copywriter Cfs
               Odpovědět

               RE:5DmkIII + 24/70 f4 IS

               Copywriter Cfs 26.07.2013 v 09:56:26

               Dobrý den, bohužel zatím nemáme žádné informace o tom že by se měl prodávat fotoaparát v setu s objektivem 24-70/2,8.

               • karel
                Odpovědět

                Re: RE:5DmkIII + 24/70 f4 IS

                karel 26.07.2013 v 16:16:30

                f2,8 jsem nemyslel ani nepsal, psal jsem f4

                • Copywriter Cfs
                 Odpovědět

                 RE:Re: RE:5DmkIII + 24/70 f4 IS

                 Copywriter Cfs 26.07.2013 v 17:28:51

                 Dobrý den, omlouvám se za přehlédnutí o jakou verzi objektivu 24-70 se jedná. Avšak i o verzi f/4 nemám žádné informace že by se měla v blízké době nabízet.

             • David
              Odpovědět

              Ocekavana dostupnost

              David 06.03.2012 v 16:35:03

              Dobry den,Existuje prosim nejaky odhad, kdy se fotoaparat dostane na ceksy trh? Anebo alespon cas kdy (pokud) ho bude mozne predobjednat?Nemusi to by datum ale treba mesic ;-)Dekuji

              • Pavel Galler
               Odpovědět

               RE: Ocekavana dostupnost

               Pavel Galler 07.03.2012 v 13:33:27

               Dobrý den,předpoklad je měsíc květen.

             • Petr Sedláček
              Odpovědět

              Objektiv pro Canon 5D Mark III

              Petr Sedláček 22.10.2012 v 08:26:16

              Dobrý den,Chtěl bych se Vás zeptat,který objektiv je dle Vašeho názoru lepší. Zdali Canon EF 24-105, který je nabízen v setu a nebo SIGMA 24-70/2,8 EX DG IF HSM? Canon má vetší rozsah, ale horší světelnost f1/4, Sigma má vynikající světelnost f2/8, ale co vím, takby měla mít horší ostrost v rozích, horší abrebaci a pomalejší autofocus než objektivy od Canonu.Děkuji za odpověď,Petr Sedláček

              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE: Objektiv pro Canon 5D Mark III

               Jakub Valdivia 23.10.2012 v 16:41:25

               Dobrý den,osobně bych volil spíše objektiv Canon 24-105/4 a to z důvodu že se jedná o objektivy z třídy "L" , která zaručuje vysokou kvalitu jak po mechanické, tak po optické stránce. S fotoaparátem Canon EOS 5D Mark III bych se vůbec nebál ztráty 1 EV clony a světelnost u Sigmy bych tolik nezohledňoval.

             • Jan Schýbal
              Odpovědět

              Canon 5D Mark III

              Jan Schýbal 18.06.2012 v 09:37:33

              Váhám mezi Mark II a Mark III, v obou případech v setu s objektivem EF 24-105.Věnuji se dokumentární humanitní fotce. Je těch 30 tisíc rozdílu efektivních?Děkuji.

              • Pavel Galler
               Odpovědět

               RE: Canon 5D Mark III

               Pavel Galler 18.06.2012 v 10:34:41

               Dobrý den,největší rozdíl je hlavně v rychlosti fotoaparátu. Na sportovní, dokumentarní fotografie, kde potřebujete hlavně rychlou odezvu je Mark III zcela někde jinde.

             • Michaela
              Odpovědět

              cena

              Michaela 05.03.2012 v 17:14:02

              Dobry den, zajimala by me orientacni cena :)

              • marek7
               Odpovědět

               RE: cena

               marek7 07.03.2012 v 11:15:52

               V USA se dá koupit za 3.499 $ , takže podle kurzu cca kolem 66.000,-Kč

               • krala
                Odpovědět

                RE: RE: cena

                krala 07.03.2012 v 11:41:33

                No, prave je potreba, aby Canon rekl, kolik to bude stat tady. Jednak muzou mit jinou cenovou politiku pro EU a take ceny v USA jsou casto uvadeny bez DPH.

                • Marty
                 Odpovědět

                 RE: RE: RE: cena

                 Marty 07.03.2012 v 16:55:07

                 Cena v USA je samozrejme bez DPH! Takze orientacni cenu u nas bych ocekaval nekde kolem 80 000kc za telo. Cemuz odpovida i cena 82 000, za kterou lze u nas tento fotoaparat koupit treba na Oehlingu.. Predpokladam, ze se jedna o nejaky predprodej, ale nic dalsiho u zbozi nepisou..

              • Pavel Galler
               Odpovědět

               RE: cena

               Pavel Galler 05.03.2012 v 17:19:25

               Dobrý den,cena nebyla, ani orientačně zatím stanovena.

             • Marie Jarolímová
              Odpovědět

              dotaz na výměnu matnice

              Marie Jarolímová 28.03.2012 v 19:25:10

              Dobrý den, zajímá mne, zda je u tohoto těla vyměnitelná matnice. Děkuji.

              • Pavel Galler
               Odpovědět

               RE: dotaz na výměnu matnice

               Pavel Galler 30.03.2012 v 11:03:18

               Dobrý den,ano matnice jsou vyměnitelné.

             Servisní knížka plná výhod
             • 4 servisní prohlídky
             • základní kurz ovládání zrcadlovky
             • poukázka na fotoslužby

             Kompletní informace »

             Čekejte prosím...

             Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace