CANON EOS 5D Mark III

*****
(6 recenzí) | Kód produktu: 4013073 | PN: 5260B023AA

Fotoaparát Canon EOS-5D Mark III hoden pro ztvárnění vašich představ. Krátce poté, co byla představena profesionální DSLR zrcadlovka Canon EOS-1D X určená do rukou profesionálních fotografů, kteří se nespokojí s kompromisy, byl představen model Canon EOS-5D Mark III. V čem se tento fotoaparát liší od předchozího modelu (EOS-5D Mark II)? Těch rozdílů je několik. Počínaje inovovaným CMOS snímačem a procesorem, přes rychlejší zaostřovací AF systém a konče tím nejdůležitějším – výtečnou obrazovou kvalitou i za špatných světelných podmínek.
Více o produktu »

 • 22,3Mpx CMOS sensor (full frame)
 • 14bitový obrazový procesor DIGIC 5+
 • 61 bodový (41 křížových) zaostřovací AF systém
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 22,3Mpx CMOS sensor (full frame)
 • 14bitový obrazový procesor DIGIC 5+
 • 61 bodový (41 křížových) zaostřovací AF systém
 • 3,2" LCD Clear View II TFT displej o rozlišení 1 040 tisíc bodů
 • rychlost snímání 6 snímků za vteřinu / 3 v tichém režimu
 • citlivost v rozmezí 100 - 25 600 ISO (možnost rozšíření 50 - 102 400)
 • HDR režim s předvolbami
 • Full HD video s manuálním ovládáním / konektor pro mikrofon a sluchátka
 • duální slot pro CF a SD karty
 • dvouosá elektronická vodováha
100%
*****

Videoprezentace

Popis produktu CANON EOS 5D Mark III

 


Profiweb Canon

Vzhled a ergonomie

Digitální fotoaparát Canon EOS-5D Mark III je určený jak pokročilým fotografům, kteří chtějí přejít na vyšší úroveň i profesionálním fotografům a kameramanům pohybujícím se v nejrůznějších terénních podmínkách. Tomu odpovídá i zvýšená odolnost vůči vodě a tělo vyrobené z hořčíkové slitiny. Mezi další přednosti patří i odolnost závěrky, u níž je zaručeno cca 150 tisíc pracovních cyklů. Obraz je možné sledovat dvěma způsoby. V hledáčku a na LCD displeji. Optický hledáček využívá inteligentní pentaprismatický hledáček se 100% vyobrazením fotografované scény. Tuto scénu je možné, v režimu živého náhledu, pozorovat i na 3,2" LCD displeji se 170° širokým pozorovacím úhlem a vysokým rozlišením 1 040 000 bodů.

Novinkou je dvouosá elektronická vodováha, která se zobrazuje v režimu Live View na LCD displeji. Displej Clear View II zabraňuje odleskům, jelikož byla odstraněna vzduchová mezera mezi ochranným krytem a tekutými krystaly displeje. Vzduchová mezera je vyplněna foto-elastickým materiálem, který potlačuje odrazy od povrchu z tekutých krystalů. Odrazy jsou způsobené ostrými změnami indexu lomu, když světlo prochází skrz vzduchovou mezeru. Tradicí je rovněž absence volících prvků scénických režimů, namísto toho jsou ovládací prvky vymezeny pro ty režimy, které jsou pro profesionální práci třeba.

 

Snímač a obrazový procesor

Nově vyvinutý 22,3MPx CMOS full-frame snímač poskytuje lepší rozlišení a jemnější detaily, což umožňuje zachytit celou řadu scén, od rozsáhlých krajin až po krásné portréty. Vyšší rychlost kontinuálního snímání nabízí rozšířené kreativní možnosti. 8kanálové čtení umožňuje při maximálním rozlišení vytvořit rychlostí až 6 snímků za vteřinu 18 fotografií ve formátu RAW nebo více než 16 000 JPEGů - navíc bez nutnosti použití dalšího příslušenství. Pokročilá architektura senzoru nabízí široké možnosti nastavení ISO 100-25 600 s možností rozšíření až na 102 400, což umožňuje zachytit čisté a kvalitní snímky i při extrémně nízkém osvětlení. Duální slot pro SD/CF karty zároveň umožňuje současný zápis dat obě karty (zvlášť JPEG a RAW). Obrazové informace jsou zpracovávány 14bitovým procesorem DIGIC 5+, který doplňuje snímač. Procesor DIGIC 5+ podporuje režim ultra-rychlého fotografování se zachováním nejjemnějších detailů, věrné zachycení barev a redukci šumu i za zhoršených světelných podmínek. Procesor umožňuje i vícenásobné expozice snímků a přímo ve fotoaparátu je korekce laterální a axiální chromatické aberace u objektivu.

 

Expoziční režimy a ovládání

61 bodový AF senzor se 41 body křížového typu, včetně pěti duálních, zlepšuje přesnost i při nastavení maximální clony f/2.8. EOS-5D Mark III může také detekovat objekt, který je zcela mimo zaostření, tím že na místo jednotlivého AF bodu zaměstná celý senzor a zajistí tak rychlou a účinnou kontrolu AF za všech okolností. Řada přednastavených AF zajišťuje výjimečnou spolehlivost při fotografování tradičně obtížných scén a předmětů. Šest různých nastavení je určeno pro celou řadu problematických situací a může být přizpůsoben podle scény a aktuálních podmínkách pomocí vestavěného AF Configuration Tool.

Vylepšený algoritmus měření zajistí, že barvy, které mohou vést k pře nebo pod exponování scény (např. převaha zelené a žluté), jsou kompenzovány. Celá scéna je pak správně exponovaná. Informace o barvě a detekci obličeje slouží jako podklad pro algoritmus E-TTL automatického blesku. To zaručuje správnou expozici pro obličej a hlavní objekt. Expoziční časy jsou v rozmezí 1/8000 – 30 vteřin (krok 1/2 nebo 1/3) + Bulb (Rozsah rychlosti závěrky se liší v závislosti na použitých režimech). Synchronizační čas pro použití blesků je 1/250 vt.

 

Další funkce

Digitální zrcadlovka Canon EOS-5D Mark III poskytuje možnost pořízení kvalitního movie záznamu, který svou kvalitou konkuruje profesionálním kamerám. To je dané především velikostí senzoru, který je větší než u kamer, čímž je dosaženo jednak větší barevné hloubky a menšího elektronického šumu, ale a to především menší hloubky ostrosti při použití světelnějších objektivů. Videosekvence je v Full HD rozlišení (1920x1080 bodů). Ne vždy bývá samozřejmostí možnost manuálního nastavení expozice, v případě fotoaparátu Canon EOS-5D Mark III se jedná o volbu clony, rychlosti snímání a rozlišení. Například při 1920 x 1080px - 24, 25 a 30 fps a při 1080 x 720px. 50 a 60fps. Výstup HDMI dovoluje přehrávání videa ve vysokém rozlišení High Definition přímo z fotoaparátu. Natáčení videa může být aktivováno snadno a rychle s novým tlačítkem pro přepínání mezi focením a natáčením videa. V menu je natáčení videa věnována i nová záložka, takže lze nastavení změnit jednoduše i v průběhu natáčení. EOS-5D Mark III podporuje nový intra-frame kodek pro vyšší kvalitu a nižší kompresi, což je ideální pro post-produkční úpravy. Úroveň záznamu zvuku lze sledovat a upravit přímo na displeji.

Styly snímků. Přednastavené volby režimu Picture Style umožňují snadné nastavení vlastností snímků přímo ve fotoaparátu. Přednastavené styly režimu Picture Style lze přirovnat k různým typům filmu, z nichž každý má trochu jiné barevné podání. Pro každý styl může fotograf nastavit ostrost, kontrast, barevný tón a sytost. Výchozí nastavení fotoaparátu provedené výrobcem zajišťuje produkci okamžitě použitelných JPEG fotografií bez nutnosti dalšího nastavování.

Přednastavený režim Picture Style použitý na snímek ve formátu RAW lze upravit pomocí softwaru Canon Digital Photo Professional. K dispozici je šest přednastavených stylů: Standard, Portrét, Krajina, Neutrální, Věrné a monochromatické barvy. Kromě přednastavených voleb v režimu Picture Style obsahuje EOS-5D Mark III i automatický režim Picture Style Auto, který ověří barvy v každé scéně na základě informací ze systému EOS. Picture Style Auto pracuje nejen s normálními scénami, ale funkce je vhodná zejména pro focení přírody, jako je například západ slunce.

 

Rozhraní, napájení a výdrž akumulátoru

Přístroj je napájen akumulátorem LP-E6 se zvýšeným počtem snímků na jedno nabití (cca 950). Použít lze i bateriový grip (BG-E11), zvyšující výdrž fotoaparátu až na 1900 snímků. K dispozici jsou tyto výstupy: Výstup pro video (PAL/NTSC) (integrovaný ve zdířce USB), výstup HDMI mini (kompatibilní s HDMI-CEC).

Obsah balení

canon eos 5d mark III obsah baleníCanon EOS 5D III
Nabíječka baterií LP-E6
Baterie LP-E6
USB kabel
AV kabel
Popruh na krk

Stránky produktu (CZ)
Stránky produktu (ENG)
Recenze na Dpreview.com (ENG)

Firmware k produktu CANON EOS 5D Mark III

Praha, 14. listopadu 2012 - Canon představil nový firmware pro digitální zrcadlovku EOS 5D Mark III, který přidává nové pokročilé funkce pro lepší nahrávání videa a fotografování. Firmware umožňuje využít nové funkce spojené s HDMI výstupem, což je ideální pro profesionální kameramany, a vylepšuje práci automatického ostření pro fotografování s teleobjektivy... (více informací o firmwaru)

Nový firmware bude dostupný od dubna 2013 na stránkách Canon.cz

Parametry produktu

Vlastnosti tělakovové | 100% hledáček | živý náhled | připojení gripu | stavový displej | náhled hloubky ostrosti
Počet efektivních pixelů (Mpx)22
Velikost snímačefull frame (FX, 24×36 mm)
Typ snímačeCMOS
Rozšířené ISO (minimum)100
Rozšířené ISO (maximum)25600
Počet zaostřovacích bodů (křížové)61 (41)
BajonetCanon EF
Velikost LCD displeje3,2"
Rozlišení LCD (px)1040000
Synchronizační čas pro blesk1/250
Rychlost sériového snímání (sn/s)6
Záznam videaFull HD (1920 × 1080) | kontinuální AF
Rozhranísystémový blesk | HDMI | mikrofonní vstup
NapájeníLP-E6
Druh pamětiSDHC | CF/SD (dual slot) | SDXC | CF - UDMA
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

TOKINA 10-17 mm f/3,5-4,5 AT-X DX pro Canon EF

TOKINA 10-17 mm f/3,5-4,5 AT-X DX pro Canon EF

TOKINA 10-17 mm f/3,5-4,5 AT-X DX pro Canon EF
Doprava zdarma Sleva
 • Ohnisková vzdálenost 10–17 mm
 • Světelnost f/3,5–4,5
 • Bajonet pro Canon EF
13 490,-
CANON EF 50 mm f/1,2 L USM

CANON EF 50 mm f/1,2 L USM

 • Profesionální objektiv řady L
 • Ohnisková vzdálenost 50 mm
 • Světelnost f/1,2
40 790,-
CANON EF 24 mm f/1,4 L II

CANON EF 24 mm f/1,4 L II

*****
(2 recenze)
CANON EF 24 mm f/1,4 L II
Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
 • Ohnisková vzdálenost 24 mm
 • Světelnost f/1,4
 • Ultrazvukový USM motor
39 890,-
Poslední kus
ZEISS Classic 50 mm f/1,4 Planar T* ZE pro Canon EF

ZEISS Classic 50 mm f/1,4 Planar T* ZE pro Canon EF

*****
(1 recenze)
ZEISS Classic 50 mm f/1,4 Planar T* ZE pro Canon EF
Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
 • prvotřídní obrazová kvalita
 • vysoká světelnost F1,4
 • full frame (24x36 mm kinofilmový formát)
17 190,-
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem 4 - 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem 4 - 5 ks
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 5D mark III

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 5D mark III

*****
(3 recenze)
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 5D mark III
 • ochranné silikonové pouzdro EasyCover pro Canon EOS 5D Mark III
 • chrání proti prachu, škrábancům a minimalizuje riziko zničení fotoaparátu
 • všechny ovládací prvky jsou s pouzdrem přístupné
FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox
Doprava zdarma
 • Fotoaparát drží vždy pevně u těla bez přidržování rukou
 • Inovativní konstrukce připevňovací destičky
 • Bezpečné nošení
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

*****
(2 recenze)
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk
Doprava zdarma Sleva
 • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
 • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
 • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
7 290,-
Skladem 4 - 5 ks
MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou
Doprava zdarma
 • max. výška s vytaženým střed. sloupkem: 181.5 cm
 • max. výška: 151,5 cm
 • min. výška: 9.0 cm
8 690,-
Poslední kus
GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD

GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD

GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD
Doprava zdarma
 • výhodný set čtyř sekčního karbonového stativu a kulové stativové hlavy
 • maximální zatížení stativu [kg] 10, hlavy 14
 • maximální výška s vysunutou středovou tyčí v [cm] 159
17 990,-
Poslední kus
GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD

GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD

*****
(4 recenze)
GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD
Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
 • kompaktní stativ s kulovou hlavou
 • nízká hmotnost (1,055 kg)
 • ve vysunutém stavu má stativ 153 cm (s hlavou 162 cm)
13 990,-
Skladem 4 - 5 ks
ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

*****
(8 recenzí)
ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou
Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
 • Vyrobeno z osmivrstvého karbonu
 • Nízká hmotnost 1,63 kg
 • Maximální výška 171,5 cm
4 890,-
Skladem > 5 ks
LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional
Doprava zdarma Sleva
 • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
 • kapacita 64GB
 • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
2 690,-
Skladem > 5 ks
LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional
Doprava zdarma Sleva
 • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
 • kapacita 128GB
 • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
4 990,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma Sleva
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
4 390,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(7 recenzí)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma
 • UHS-II / V90 / U3 / Třída 10
 • Kapacita karty 64 GB
 • Max. rychlost čtení: 300 MB/s
3 290,-
Skladem > 5 ks
CANON CBC-E6 (autonabíječka pro LP-E6 pro EOS 5DMARKII)

CANON CBC-E6 (autonabíječka pro LP-E6 pro EOS 5DMARKII)

CANON CBC-E6 (autonabíječka pro LP-E6 pro EOS 5DMARKII)
Doprava zdarma
 • autonabíječka kompatibilní s modely EOS 5D Mark II, EOS 5D Mark III, EOS 5D Mark IV,...
CANON LC-E6E Nabíječka pro LP-E6/E6N

CANON LC-E6E Nabíječka pro LP-E6/E6N

CANON LC-E6E Nabíječka pro LP-E6/E6N
Doprava zdarma
 • nabíječka kompatibilní s modely EOS 5D Mark II, EOS 5D Mark III, EOS 5D Mark IV, EOS...
1 290,-
Skladem 2 - 3 ks
AVACOM CANON LP-E6 7,2V (2000mAh)

AVACOM CANON LP-E6 7,2V (2000mAh)

*****
(3 recenze)
AVACOM CANON LP-E6 7,2V (2000mAh)

Baterie Avacom Canon LP-E6 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

CANON AC-E6N AC adaptér pro EOS750D/760D/6D/7DII/70D/5DIII

CANON AC-E6N AC adaptér pro EOS750D/760D/6D/7DII/70D/5DIII

CANON AC-E6N AC adaptér pro EOS750D/760D/6D/7DII/70D/5DIII
Doprava zdarma
 • Canon AC-E6N AC adaptér pro EOS 750D/760D/6D/7DII/70D/5DIII
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1
Doprava zdarma

Speciální čistící set na snímače digitálních zrcadlovek. Speciální tyčinka s polyuretanovou gumou na hrotu zamezuje poškrábání povrchu snímače a současně zajišťuje, že...

1 490,-
Skladem 4 - 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
Doprava zdarma Sleva
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
KENKO Mezikroužky set 12/20/36 mm pro Canon EF

KENKO Mezikroužky set 12/20/36 mm pro Canon EF

*****
(2 recenze)
KENKO Mezikroužky set 12/20/36 mm pro Canon EF
Doprava zdarma

KENKO Mezikroužky 12/20/36 AF DG jsou plně automatické a přenášejí veškeré údaje týkající se expozice. To v praxi vede k usnadnění samotného fotografování, protože...

4 490,-
Skladem 4 - 5 ks
B.I.G. adaptér objektivu Leica R na tělo Canon EF

B.I.G. adaptér objektivu Leica R na tělo Canon EF

B.I.G. adaptér objektivu Leica R na tělo Canon EF
Doprava zdarma

Adaptér B.I.G. Canon EOS/Leica R je určen pro použití objektivů Leica R na těle fotoaparátu Canon EOS.

1 390,-
Skladem 2 - 3 ks
RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

RODE VideoMic RYCOTE mikrofon
Doprava zdarma

Rode VideoMic je špičkový mikrofon, určený pro použití s širokou škálou různých videokamer.

2 990,-
Skladem 4 - 5 ks
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

*****
(1 recenze)
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
27.12.2014 13:30:01

   avatar
   100%*****
   12.10.2014 18:17:50

   vynikající zrcadlovka, jsem spokojen.

     avatar
     90%*****
     30.06.2014 14:41:59

       avatar
       90%*****
       13.04.2013 10:02:41

         avatar
         90%*****
         10.04.2012 05:14:18

           avatar
           100%*****
           JR02.04.2012 14:39:07

           naprostá spokojenost

             Příslušenství k produktu CANON EOS 5D Mark III

             TOKINA 10-17 mm f/3,5-4,5 AT-X DX pro Canon EF

             TOKINA 10-17 mm f/3,5-4,5 AT-X DX pro Canon EF

             TOKINA 10-17 mm f/3,5-4,5 AT-X DX pro Canon EF
             Doprava zdarma Sleva
             • Ohnisková vzdálenost 10–17 mm
             • Světelnost f/3,5–4,5
             • Bajonet pro Canon EF
             13 490,-
             CANON EF 50 mm f/1,2 L USM

             CANON EF 50 mm f/1,2 L USM

             • Profesionální objektiv řady L
             • Ohnisková vzdálenost 50 mm
             • Světelnost f/1,2
             40 790,-
             CANON EF 24 mm f/1,4 L II

             CANON EF 24 mm f/1,4 L II

             *****
             (2 recenze)
             CANON EF 24 mm f/1,4 L II
             Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
             • Ohnisková vzdálenost 24 mm
             • Světelnost f/1,4
             • Ultrazvukový USM motor
             39 890,-
             Poslední kus
             ZEISS Classic 50 mm f/1,4 Planar T* ZE pro Canon EF

             ZEISS Classic 50 mm f/1,4 Planar T* ZE pro Canon EF

             *****
             (1 recenze)
             ZEISS Classic 50 mm f/1,4 Planar T* ZE pro Canon EF
             Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
             • prvotřídní obrazová kvalita
             • vysoká světelnost F1,4
             • full frame (24x36 mm kinofilmový formát)
             17 190,-
             HAMA šňůrka na krytku 5899

             HAMA šňůrka na krytku 5899

             *****
             (3 recenze)
             HAMA šňůrka na krytku 5899

             Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

             160,-
             Skladem 4 - 5 ks
             HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

             HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

             *****
             (3 recenze)
             HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

             Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

             120,-
             Skladem 4 - 5 ks
             EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 5D mark III

             EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 5D mark III

             *****
             (3 recenze)
             EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 5D mark III
             • ochranné silikonové pouzdro EasyCover pro Canon EOS 5D Mark III
             • chrání proti prachu, škrábancům a minimalizuje riziko zničení fotoaparátu
             • všechny ovládací prvky jsou s pouzdrem přístupné
             FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

             FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

             FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox
             Doprava zdarma
             • Fotoaparát drží vždy pevně u těla bez přidržování rukou
             • Inovativní konstrukce připevňovací destičky
             • Bezpečné nošení
             CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

             CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

             *****
             (2 recenze)
             CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk
             Doprava zdarma Sleva
             • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
             • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
             • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
             7 290,-
             Skladem 4 - 5 ks
             MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

             MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

             MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou
             Doprava zdarma
             • max. výška s vytaženým střed. sloupkem: 181.5 cm
             • max. výška: 151,5 cm
             • min. výška: 9.0 cm
             8 690,-
             Poslední kus
             GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD

             GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD

             GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD
             Doprava zdarma
             • výhodný set čtyř sekčního karbonového stativu a kulové stativové hlavy
             • maximální zatížení stativu [kg] 10, hlavy 14
             • maximální výška s vysunutou středovou tyčí v [cm] 159
             17 990,-
             Poslední kus
             GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD

             GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD

             *****
             (4 recenze)
             GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD
             Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
             • kompaktní stativ s kulovou hlavou
             • nízká hmotnost (1,055 kg)
             • ve vysunutém stavu má stativ 153 cm (s hlavou 162 cm)
             13 990,-
             Skladem 4 - 5 ks
             ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

             ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

             *****
             (8 recenzí)
             ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou
             Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
             • Vyrobeno z osmivrstvého karbonu
             • Nízká hmotnost 1,63 kg
             • Maximální výška 171,5 cm
             4 890,-
             Skladem > 5 ks
             LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

             LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

             LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional
             Doprava zdarma Sleva
             • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
             • kapacita 64GB
             • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
             2 690,-
             Skladem > 5 ks
             LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

             LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

             LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional
             Doprava zdarma Sleva
             • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
             • kapacita 128GB
             • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
             4 990,-
             Skladem > 5 ks
             SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

             SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

             *****
             (1 recenze)
             SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
             Doprava zdarma Sleva
             • SDXC karta s kapacitou 128 GB
             • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
             • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
             4 390,-
             Skladem > 5 ks
             SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

             SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

             *****
             (7 recenzí)
             SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
             Doprava zdarma
             • UHS-II / V90 / U3 / Třída 10
             • Kapacita karty 64 GB
             • Max. rychlost čtení: 300 MB/s
             3 290,-
             Skladem > 5 ks
             CANON CBC-E6 (autonabíječka pro LP-E6 pro EOS 5DMARKII)

             CANON CBC-E6 (autonabíječka pro LP-E6 pro EOS 5DMARKII)

             CANON CBC-E6 (autonabíječka pro LP-E6 pro EOS 5DMARKII)
             Doprava zdarma
             • autonabíječka kompatibilní s modely EOS 5D Mark II, EOS 5D Mark III, EOS 5D Mark IV,...
             CANON LC-E6E Nabíječka pro LP-E6/E6N

             CANON LC-E6E Nabíječka pro LP-E6/E6N

             CANON LC-E6E Nabíječka pro LP-E6/E6N
             Doprava zdarma
             • nabíječka kompatibilní s modely EOS 5D Mark II, EOS 5D Mark III, EOS 5D Mark IV, EOS...
             1 290,-
             Skladem 2 - 3 ks
             AVACOM CANON LP-E6 7,2V (2000mAh)

             AVACOM CANON LP-E6 7,2V (2000mAh)

             *****
             (3 recenze)
             AVACOM CANON LP-E6 7,2V (2000mAh)

             Baterie Avacom Canon LP-E6 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

             CANON AC-E6N AC adaptér pro EOS750D/760D/6D/7DII/70D/5DIII

             CANON AC-E6N AC adaptér pro EOS750D/760D/6D/7DII/70D/5DIII

             CANON AC-E6N AC adaptér pro EOS750D/760D/6D/7DII/70D/5DIII
             Doprava zdarma
             • Canon AC-E6N AC adaptér pro EOS 750D/760D/6D/7DII/70D/5DIII
             LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

             LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

             LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
             Sleva
             • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
             • životnost pera je cca 500 použití
             • velmi jednoduché použití
             260,-
             Skladem > 5 ks
             GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

             GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

             GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
             • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
             • vhodné na čištění optiky
             • nepouští vlákna
             25,-
             Skladem > 5 ks
             PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

             PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

             PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1
             Doprava zdarma

             Speciální čistící set na snímače digitálních zrcadlovek. Speciální tyčinka s polyuretanovou gumou na hrotu zamezuje poškrábání povrchu snímače a současně zajišťuje, že...

             1 490,-
             Skladem 4 - 5 ks
             ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

             ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

             ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
             Doprava zdarma Sleva
             • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
             1 190,-
             Skladem > 5 ks
             KENKO Mezikroužky set 12/20/36 mm pro Canon EF

             KENKO Mezikroužky set 12/20/36 mm pro Canon EF

             *****
             (2 recenze)
             KENKO Mezikroužky set 12/20/36 mm pro Canon EF
             Doprava zdarma

             KENKO Mezikroužky 12/20/36 AF DG jsou plně automatické a přenášejí veškeré údaje týkající se expozice. To v praxi vede k usnadnění samotného fotografování, protože...

             4 490,-
             Skladem 4 - 5 ks
             B.I.G. adaptér objektivu Leica R na tělo Canon EF

             B.I.G. adaptér objektivu Leica R na tělo Canon EF

             B.I.G. adaptér objektivu Leica R na tělo Canon EF
             Doprava zdarma

             Adaptér B.I.G. Canon EOS/Leica R je určen pro použití objektivů Leica R na těle fotoaparátu Canon EOS.

             1 390,-
             Skladem 2 - 3 ks
             RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

             RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

             RODE VideoMic RYCOTE mikrofon
             Doprava zdarma

             Rode VideoMic je špičkový mikrofon, určený pro použití s širokou škálou různých videokamer.

             2 990,-
             Skladem 4 - 5 ks
             Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

             Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

             *****
             (1 recenze)
             Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

             Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

             Poradna k produktu

             CANON EOS 5D Mark III

             Přidat příspěvek
             • Natalia
              Odpovědět

              Tax free

              Natalia 16.10.2016 22:38:45
              Dobry den, prosim Vas, spolupracujete s systemem tax free?
              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:Tax free

               Jakub Valdivia 17.10.2016 13:41:00
               Dobrý den, naše prodejna poskytuje Tax Free službu.
             • Jan Novotný
              Odpovědět

              CashBack

              Jan Novotný 04.04.2016 11:08:14
              Dobrý den
              Rad bych se zeptal, jestli je k uplatnění cashbacku nutné mít koupený fotoaparát a objektiv najednou (na jedné fakture) nebo jestli je možné mít to zvlášť. Například tělo koupim teď v dubnu a objektiv pořídit treba až příští měsíc?? A ještě jedna věc, musí být oboje koupené od jednoho prodejce??
              Předem moc děkuji za odpověď.
              S pozdravem J.Novotny
              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:CashBack

               Jakub Valdivia 06.04.2016 10:21:28
               Dobrý den, zde je odkaz na pravidla: https://www.fotoskoda.cz/1147-kup-telo-a-vybrany-objektiv-mas-s-vyraznou-slevou-canon/ . Zboží se dá koupit postupně a nemusí se to kupovat u jednoho prodejce.
             • Igor Mratín
              Odpovědět

              7D za 5D MARK III

              Igor Mratín 28.11.2015 13:54:41
              Dobrý den,

              kolik je cash back za 5D Mark III?
              Kolik mohu počítat za odkup 7D? Koupeno v CR v roce 2010.
              Děkuji
              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:7D za 5D MARK III

               Jakub Valdivia 29.11.2015 16:46:04
               Dobrý den, cashback na Canon 5D Mark II není. Pro přesnou částku se prosím zastavte k nám na prodejnu s fotoaparátem do oddělení bazaru.
             • Dasa Ksandrova
              Odpovědět

              vyber FF

              Dasa Ksandrova 16.06.2015 15:17:26
              Dobry den, jak uz jsem nize psala resim vyber FF a objektivu. Ke svemu crop 60D bych chtela FF a vaham mezi 6D a 5DMark III. Nejvice fotim zvirata a krajiny. Mam zatim Canon 70-200, F 2,8. S dvojkovym extenderem uz neni obrazova kvalit moc dobra, takze resim prave kombinaci FF a tento objektiv a crop a neco delsiho, zrejme pevne 300 f4 nebo 400 f5,6. Muzete prosim poradit rozumnou dobre funkcni kombinaci - F 2,8 pevne objektivy jsou mimo moji cenovou kategorii. Zvazuji rovnez koupi 1.4 Extenderu.
              Predem dekuji.
              D. Ksandrova
              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:vyber FF

               Jakub Valdivia 17.06.2015 12:40:55
               Dobrý den,

               pokud je pro vás zásadní precizní autofokus, tak je rozhodně lepší volba Canon D Mark III. Podle vašich informací jej rozhodně využijete, hlavně i v kombinaci s telekonvertory. Rozhodně je dobré používat nejnovější Canon TC ve spolupráci s objektivem 70-200/2,8.
               • D.Ksandrova
                Odpovědět

                Re: RE:vyber FF

                D.Ksandrova 17.06.2015 12:59:46
                Dobry den, dekuji za info. Dvojkovy TC mam nejnovejsi Canon radu, ale kvalita s nim i tak jde dolu a v horsich svetelnych podminkach se ani AF nechytal. Takze v tomto ohledu pro mne celkem zklamani.
                D. Ksandrova
                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Re: RE:vyber FF

                 Jakub Valdivia 17.06.2015 16:13:47
                 Dobrý den,

                 v tom případě oceníte výkonný autofokus který má 5D Mark III.
             • Roman Richtárech