CANON EOS 5D Mark IV + karbonový stativ s hlavou Manfrotto
1 set Dárek Servisní knížka
CANON EOS 5D Mark IV + karbonový stativ s hlavou ManfrottoCANON EOS 5D Mark IV + karbonový stativ s hlavou ManfrottoCANON EOS 5D Mark IV + karbonový stativ s hlavou ManfrottoCANON EOS 5D Mark IV + karbonový stativ s hlavou ManfrottoCANON EOS 5D Mark IV + karbonový stativ s hlavou ManfrottoCANON EOS 5D Mark IV + karbonový stativ s hlavou ManfrottoCANON EOS 5D Mark IV + karbonový stativ s hlavou ManfrottoCANON EOS 5D Mark IV + karbonový stativ s hlavou ManfrottoYouTube video - CANON EOS 5D Mark IV

CANON EOS 5D Mark IV + karbonový stativ s hlavou Manfrotto

Canon
*****
4.5 4 (4 recenze) | Kód produktu: 4015634

Dokonalost byla opět vylepšena! Společnost Canon následníka modelu EOS 5D Mark III navrhla s ohledem na zpětnou vazbu z fotografické komunity a stvořila tak svoji dosud nejuniverzálnější zrcadlovku systému EOS. Základem každé DSLR je snímač, který má zde rozlišení 30,4 megapixelů a disponuje vysokou expoziční pružností, vysokorychlostním fotografováním (7 snímků za sekundu), interním záznamem filmů ve 4K rozlišení, vestavěným WiFi rozhraním i přijímačem GPS. Nabízí špičkovou rychlost i rozlišení, podporuje natáčení filmů a umožňuje vytvářet perfektním snímky i při špatných světelných podmínkách. Canon EOS 5D Mark IV je navíc prvním fotoaparátem systému EOS, který využívá inovativní formát RAW s dvojitými pixely.
Více o produktu »

MANFROTTO MT055CXPRO3 - stativ karbonový
Dárek zdarma v hodnotě 9 190,-MANFROTTO MT055CXPRO3 - stativ karbonový
MANFROTTO MHXPRO-BHQ2
Dárek zdarma v hodnotě 3 390,-MANFROTTO MHXPRO-BHQ2
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

CANON EOS 5D Mark IV

***** (5)

CANON EOS 5D Mark IV

CANON EOS 5D Mark IV Dokonalost byla opět vylepšena! Společnost Canon následníka modelu EOS 5D Mark III navrhla s ohledem na zpětnou vazbu z fotografické komunity a stvořila tak svoji dosud nejuniverzálnější zrcadlovku...

82 490,-

MANFROTTO MT055CXPRO3 - stativ karbonový

MANFROTTO MT055CXPRO3 - stativ karbonový

MANFROTTO MT055CXPRO3 - stativ karbonový Karbonový stativ MT055XCPRO3 je novou verzí populárního stativu 055cxprob. Vyniká nízkou hmotností (2kg) a maximálním zatížení až 9kg, extra širokou pracovní výškou 9 - 170 cm, kompaktností ve...

9 190,-

MANFROTTO MHXPRO-BHQ2

***** (1)

MANFROTTO MHXPRO-BHQ2

MANFROTTO MHXPRO-BHQ2 Přesná kulová hlava s trojitým zamykacím mechanismem pro naprostou jistotu používání. Rotace o 360 stupňů, boční náklon -90 ° / + 40 °.

3 390,-

Základní popis

 • full frame snímač CMOS s rozlišením 30,4 megapixelů s obrazovým procesorem DIGIC 6+
 • ISO 100 až 32 000 rozšířitelná na 50 až 102 400 - perfektní výsledky za jakéhokoliv osvětlení
 • širokoplošný retikulární systém automatického zaostřování se 61 body z nichž je 41 křížových (při použití telekonvertoru 21)
 • umožňuje zaostřovat dokonce i za měsíčního svitu při úrovní osvětlení -3 EV (pri LV - 4 EV)
 • nové tlačítko pro výběr oblasti automatického zaostřování, 3,2 palcový dotykový displej
 • pokročilý měřící snímač RGB+IR s rozlišením 150 tisíc pixelů včetně samostatného procesoru DIGIC 6
 • sekvenční snímá s až 7 snímky za vteřinu (21 RAW fotografií v sérii, JPEG neomezeno)
 • režimy Silent Single a Silent Continuous - naprosto minimální rušení okolí
 • video 4K (4 096 x 2 160) při rychlostech snímání 30, 25 a 24 snímků za sekundu (120 FPS při HD)
90%
*****

hodnotilo 4 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu CANON EOS 5D Mark IV + karbonový stativ s hlavou Manfrotto

Vzhled a ergonomie

CANON EOS 5D Mark IVDigitální fotoaparát Canon EOS-5D Mark IV je určený jak pokročilým fotografům, kteří chtějí přejít na vyšší úroveň i profesionálním fotografům a díky podpoře špičkového 4K videa i kameramanům pohybujícím se v nejrůznějších terénních podmínkách. Tomu odpovídá i zvýšená odolnost vůči vodě a tělo vyrobené z hořčíkové slitiny (Odolnost proti prachu a pokapání je podmíněna řádným uzavřením krytů přihrádek, konektorů i všech ostatních otevíratelných dílů. Tato opatření však nemohou stoprocentně zabránit vniknutí prachu a kapek vody do vnitřku fotoaparátu). 

Obraz je možné sledovat dvěma způsoby. V hledáčku a na LCD displeji. Optický hledáček využívá inteligentní pentaprismatický hledáček se 100% vyobrazením fotografované scény. Tuto scénu je možné, v režimu živého náhledu, pozorovat i na dotykovém 3,2" LCD displeji se 170° širokým pozorovacím úhlem a s extrémně jemným rozlišením 1 620 000 bodů.

Displej Clear View II zabraňuje odleskům, jelikož byla odstraněna vzduchová mezera mezi ochranným krytem a tekutými krystaly displeje. Vzduchová mezera je vyplněna foto-elastickým materiálem, který potlačuje odrazy od povrchu z tekutých krystalů. Odrazy jsou způsobené ostrými změnami indexu lomu, když světlo prochází skrz vzduchovou mezeru. Tradicí je rovněž absence volících prvků scénických režimů, namísto toho jsou ovládací prvky vymezeny pro ty režimy, které jsou pro profesionální práci třeba. Nové tlačítko pro výběr oblasti automatického zaostřování.

Snímač a obrazový procesor

CANON EOS 5D Mark IVKompletně nový  30,4 MPx CMOS full-frame snímač poskytuje lepší rozlišení a jemnější detaily, což umožňuje zachytit celou řadu scén, od rozsáhlých krajin až po krásné portréty.
Vyšší rychlost kontinuálního snímání nabízí rozšířené kreativní možnosti. 8kanálové čtení umožňuje při maximálním rozlišení vytvořit rychlostí až 7 snímků za vteřinu 21 fotografií ve formátu RAW nebo nekonečné množství JPEGů - navíc bez nutnosti použití dalšího příslušenství.

Pokročilá architektura senzoru nabízí široké možnosti nastavení ISO 100-32 000 s možností rozšíření až na 102 400 (nebo snížení na 50), což umožňuje zachytit čisté a kvalitní snímky i při extrémně nízkém osvětlení. Duální slot pro SD/CF karty zároveň umožňuje současný zápis dat obě karty (zvlášť JPEG a RAW).
Obrazové informace jsou zpracovávány 14bitovým procesorem DIGIC 6+, který doplňuje snímač. Procesor DIGIC 6+ podporuje režim ultra-rychlého fotografování (7 FPS) se zachováním nejjemnějších detailů, věrné zachycení barev a redukci šumu i za zhoršených světelných podmínek. Procesor umožňuje i vícenásobné expozice snímků a přímo ve fotoaparátu je korekce laterální a axiální chromatické aberace u objektivu.

Za lepšími možnostmi pořizování snímků při nedostatečném osvětlení stojí i dokonalejší algoritmus pro zpracování šumu a Canon EOS 5 Mark IV je tak ideální pro fotoreportéry, kteří potřebují zachytit důležité události bez ohledu na kvalitu okolního osvětlení.

Expoziční režimy a ovládání

CANON EOS 5D Mark IV61 bodový AF senzor se 41 body křížového typu, zlepšuje přesnost. EOS-5D Mark IV může také detekovat objekt, který je zcela mimo zaostření, tím že na místo jednotlivého AF bodu zaměstná celý senzor a zajistí tak rychlou a účinnou kontrolu AF za všech okolností. Řada přednastavených AF zajišťuje výjimečnou spolehlivost při fotografování tradičně obtížných scén a předmětů. Šest různých nastavení je určeno pro celou řadu problematických situací a může být přizpůsoben podle scény a aktuálních podmínkách pomocí vestavěného AF Configuration Tool. Novinkou je tlačítko pro výběr oblasti automatického zaostřování.

Vylepšený algoritmus měření zajistí, že barvy, které mohou vést k pře nebo pod exponování scény (např. převaha zelené a žluté), jsou kompenzovány. Celá scéna je pak správně exponovaná. Informace o barvě a detekci obličeje slouží jako podklad pro algoritmus E-TTL automatického blesku. To zaručuje správnou expozici pro obličej a hlavní objekt. Expoziční časy jsou v rozmezí 1/8000 – 30 vteřin (krok 1/2 nebo 1/3) + Bulb(Rozsah rychlosti závěrky se liší v závislosti na použitých režimech). Synchronizační čas pro použití blesků je 1/250 vteřiny.

Canon EOS 5D Mark IV je navíc prvním fotoaparátem systému EOS, který využívá inovativní formát RAW s dvojitými pixely. Díky této technologické novince mohou fotografové snímky v rámci postprodukčních úprav ještě jemně doladit – k dispozici mají posun roviny zaostření, úpravu rozostření popředí i redukci nežádoucích odlesků. 

Vybraná specifikace

Další funkce

CANON EOS 5D Mark IVDigitální zrcadlovka Canon EOS-5D Mark IV poskytuje možnost pořízení kvalitního 4K movie záznamu, který svou kvalitou konkuruje profesionálním kamerám. To je dané především velikostí senzoru, který je větší než u kamer, čímž je dosaženo jednak větší barevné hloubky a menšího elektronického šumu, ale a to především menší hloubky ostrosti při použití světelnějších objektivů.
Videosekvence je až v 4K rozlišení (4 096 x 2 160) při rychlostech snímání 30, 25 a 24 snímků za sekundu i získávání samostatných snímků ve formátů JPEG s rozlišením 8,8 megapixelů ze 4K filmů. 5D Mark IV je tak skvělým pomocníkem pro kohokoli, kdo potřebuje převést z filmu daný okamžik do fotografie. Navíc ještě nikdy v minulosti nebylo tak moc důležité přinášet kvalitní záběry přímo z terénu, a to i díky rostoucím možnostem streamovacích služeb a obsahu na vyžádání. 

Ne vždy bývá samozřejmostí možnost manuálního nastavení expozice, v případě fotoaparátu Canon EOS-5D Mark IV se jedná o volbu clony, rychlosti snímání a rozlišení. Například při 4096 x 2160px - 24, 25 a 30 fps a při 1080 x 720px. až 120 fps. Výstup HDMI dovoluje přehrávání videa ve vysokém rozlišení High Definition přímo z fotoaparátu. Natáčení videa může být aktivováno snadno a rychle s tlačítkem pro přepínání mezi focením a natáčením videa.

menu je natáčení videa věnována záložka, takže lze nastavení změnit jednoduše i v průběhu natáčení. EOS-5D Mark III podporuje intra-frame kodek pro vyšší kvalitu a nižší kompresi, což je ideální pro post-produkční úpravy. Úroveň záznamu zvuku lze sledovat a upravit přímo na displeji. Zaujme systémem CMOS AF s dvojitými pixely, možností tvorby časosběrných videí i novým režimem pro natáčení filmů s vysokým dynamickým rozsahem. 

Styly snímků

Přednastavené volby režimu Picture Style umožňují snadné nastavení vlastností snímků přímo ve fotoaparátu. Přednastavené styly režimu Picture Style lze přirovnat k různým typům filmu, z nichž každý má trochu jiné barevné podání. Pro každý styl může fotograf nastavit ostrost, kontrast, barevný tón a sytost. Výchozí nastavení fotoaparátu provedené výrobcem zajišťuje produkci okamžitě použitelných JPEG fotografií bez nutnosti dalšího nastavování.

Režim Picture Style

Přednastavený režim Picture Style použitý na snímek ve formátu RAW lze upravit pomocí softwaru Canon Digital Photo Professional. K dispozici je šest přednastavených stylů: Standard, Portrét, Krajina, Neutrální, Věrné a monochromatické barvy. Kromě přednastavených voleb v režimu Picture Style obsahuje EOS-5D Mark IV i automatický režim Picture Style Auto, který ověří barvy v každé scéně na základě informací ze systému EOS. Picture Style Auto pracuje nejen s normálními scénami, ale funkce je vhodná zejména pro focení přírody, jako je například západ slunce.

Nová úroveň zpracování obrazu

Integrovaná korekce odchylky objektivu zlepšuje výkon objektivu tak, že kompenzuje difrakci, zkreslení, chromatickou vadu a podobné jevy. Výsledkem pak je výrazně lepší obraz.

Digital Lens Optimizer

Funkce Digital Lens Optimizer zajišťuje další úroveň korekce a napravuje tak ještě více optických jevů, včetně vlivu optického low-pass filtru fotoaparátu. Výsledek: optimalizovaný výkon a neuvěřitelná kvalita obrazu.

Preciznost, kontrast a barva

Fotoaparát 5D Mark IV nabízí různá nastavení automatického vyvážení bílé (AWB), která se liší přístupem k umělému světlu. Možnost Priorita prostředí zachytí některé teplé barevné tóny ze zdrojů umělého světla, aby se co nejvíce zachovala atmosféra scény. Naproti tomu možnost Priorita bílé většinu teplých tónů ze žárovkového světla potlačí ve snaze dosáhnout barevně neutrálních snímků.

Pečlivě zachycený každý detail

Styl Picture Style Jemný detail maximálně využije 30,4 megapixelů snímače fotoaparátu 5D Mark IV, aby zachytil co nejvíce detailů. Toto nastavení upřednostňuje stupňování tónů a zdůrazňuje jemné detaily. 

Tento styl Picture Style můžete upravit s využitím tří nastavitelných parametrů ostrosti, podobně jako to umožňuje filtr Neostrá maska aplikací Adobe Photoshop a Canon DPP.

 

CANON EOS 5D Mark IVVybrané rozdíly mezi generacemi III a IV

 • Počet AF bodů při clonovém čísle f/8 - Až 61 bodů / 21 křížových AF bodů (všechny lze jednotlivě vybírat) - III 1 AF bod
 • Měřicí snímač - Snímač pro měření barevných složek RGB a infračerveného světla s rozlišením 150 000 pixelů (s vyhrazeným procesorem DIGIC 6) - III 63 zónový měřicí snímač (pouze měření jasu)
 • Souvislé fotografování - Max. přibližně 7 sn./s při plnohodnotném AF / AE, přibližně 4,3 sn./s v režimu Živý náhled s průběžným zaostřováním (Servo AF) - III 6sn./s při živém náhledu až 6 sn./s
 • Video - max. rozlišení DCI 4K až 25/30p (max. 29 min 59 s) dále Full HD až 50/60p, HD až 100/120pHDR film, časosběrný film - III max. Full HD až 50/60p, 640 × 480 až 25/30pAF při snímání filmů - Systém CMOS AF s duálními pixely - III AF s detekcí kontrastu (bez průběžného automatického zaostřování)
 • GPS a Wi-Fi (kompatibilní s aplikací Canon Camera Connect) - u IV vestavěno - III externí příslušenství

Vestavěné WiFi rozhraní i přijímač GPS

Díky vestavěné Wi-Fi mohou uživatelé ze svých chytrých zařízení pomocí aplikace Canon Camera Connect fotoaparát vzdáleně ovládat a bezpečně přenášet soubory do cílového umístění (k dispozici je podpora protokolů FTPS/FTP). Canon EOS 5D Mark IV navíc umožnuje automaticky ukládat do EXIF dat lokalizační informace o aktuální poloze a usnadňuje tak správu snímků. Součástí nového modelu je i podpora automatického ukládání údajů dle standardu IPTC, jako jsou například podrobnosti o každém záběru.  

Rozhraní, napájení a výdrž akumulátoru

Přístroj je napájen akumulátorem LP-E6N. Použít lze i bateriový grip (BG-E20), zvyšující výdrž fotoaparátu. K dispozici jsou tyto výstupy: Výstup pro video (PAL/NTSC) integrovaný ve zdířce USB 3.0, výstup HDMI mini (kompatibilní s HDMI-CEC), 2x 3,5 mm jack konektor (mikrofon, sluchátka) a konektor pro připojení blesku.

Rozměry a hmotnost

Rozměry (Š × V × H): 150,7×116,4×75,9 mm
Hmotnost (pouze tělo): Přibližně 800 g

CANON EOS 5D Mark IVObsah balení

Canon EOS 5D IV
Nabíječka baterií LP-E6N
Baterie LP-E6
USB kabel
Popruh na krk

Více na stránkách výrobce

Parametry produktu

Stabilizace obrazune
Rozlišení v Mpx30,4
Min. citlivost v ISO50
Max. citlivost v ISO102 400
Druh pamětiCF | SDHC | CF/SD (dual slot) | SDXC | CF - UDMA | SD
LCD obrazovkadotyková | 3,2"
Velikost snímačeFull Frame (24×36 mm)
Druh snímačeCMOS
BajonetCanon
Nejrychlejší čas závěrky1/8 000
Synchronizace s bleskem1/200
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | HD (1280 x 720) | kontinuální AF | 4K (4096 x 2160)
NapájeníLP-E6N
Vlastnosti tělakovové | 100% hledáček | živý náhled | připojení gripu | stavový displej | náhled hloubky ostrosti
Zaostřovací body (křížové)61 (41)
Scénické režimyano
RozhraníGPS modul | X-sync konektor | systémový blesk | kabelová spoušť | infra spoušť | HDMI | bezdrátový zábleskový systém | mikrofonní vstup | A/V vstup | A/V výstup | Wi-Fi
Rozlišení LCD (px)1 620 000
Barvačerná | bronzová
Počet fotografií za vteřinu7
Časosběrano
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SIGMA 8 mm f/3,5 EX DG Fisheye circular pro Canon EF

SIGMA 8 mm f/3,5 EX DG Fisheye circular pro Canon EF

SIGMA 8 mm f/3,5 EX DG Fisheye circular pro Canon EF
 • úhel záběru 180 stupňů
 • optická skladba: 6 skupin 11 čoček
 • počet clon: 6 prvků
21 990,-
CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM

CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM

CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM
 • Profesionální portrétní objektiv řady L
 • Ohnisková vzdálenost 85 mm
 • Světelnost f/1,2
52 490,-
Poslední kus
CANON EF 14 mm f/2,8 L II USM

CANON EF 14 mm f/2,8 L II USM

CANON EF 14 mm f/2,8 L II USM
 • Ohnisková vzdálenost 14 mm
 • Světelnost f/2,8
 • Ultrazvukový USM motor
57 990,-
SIGMA 15 mm f/2,8 EX DG Fisheye pro Canon EF

SIGMA 15 mm f/2,8 EX DG Fisheye pro Canon EF

SIGMA 15 mm f/2,8 EX DG Fisheye pro Canon EF
 • optická skladba: 6 skupin 7 čoček
 • min. clona: 22
 • min. zaostřovací vzdálenost: 15 cm
17 390,-
Poslední kus
LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
 • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
 • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
 • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
3 990,-
Skladem 2 - 3 ks
LOWEPRO ProTactic 200 AW fotobrašna

LOWEPRO ProTactic 200 AW fotobrašna

LOWEPRO ProTactic 200 AW fotobrašna
Sleva

původní cena

3 990,-
 • pevná a mimořádně lehká konstrukce
 • odolné vnější technické materiály
 • hlavní komora s vyjímatelnou fotovaničkou s polstrováním z jemného „brushed tricot“ materiálu
2 690,-
Skladem 2 - 3 ks
LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
 • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
 • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné fotopříslušenství, 2l vodní rezervoár, kompaktní stativ, přilba, lehká bunda, svačina a jiné drobnější osobní věci
 • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a přezkou - bezpečnější varianta
2 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý

PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý

*****
(4 recenze)
PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý
 • Luxusně zpracovaný fotobatoh městského designu
 • Kapacita: Velká profi zrcadlovka s objektivem a další dva objektivy, notebook do 15", 10" tablet, stativ další příslušenství a osobní věci
 • Vnější rozměry: 30cm x 46cm x 18cm
6 790,-
Skladem 4 - 5 ks
METZ MB 52 AF-1 pro Canon

METZ MB 52 AF-1 pro Canon

METZ MB 52 AF-1 pro Canon
 • horizontálně otočný a vertikálně výklopný reflektor
 • vybaven osvětleným dotykovým displejem, který se při naklopení blesku automaticky otočí o 90°
 • vyznačuje se pohotovými reakcemi, mnoha možnostmi nastavení, včetně aktualizace firmwaru prostřednictvím USB portu...
6 290,-
Skladem 2 - 3 ks
METZ MB 64 AF-1 Digital pro Canon

METZ MB 64 AF-1 Digital pro Canon

METZ MB 64 AF-1 Digital pro Canon
 • Směrné číslo 64 (ISO 100 a 200 mm ohnisko / GN43 pro ISO 100 a 50 mm)
 • Doplňkový reflektor
 • Zoom 24–200 mm
9 990,-
DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon

DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon

DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon
Sleva
 • Kruhový LED blesk
 • Volba mezi režimem blesk a trvalé světlo LED
 • Směrné číslo 15 (2×10,7) při ISO 100
4 190,-
Skladem 2 - 3 ks
NISSIN Di700A + Air 1 pro Canon

NISSIN Di700A + Air 1 pro Canon

NISSIN Di700A + Air 1 pro Canon
 • Systém Air
 • Směrné číslo 28 (ISO 100/35 mm), 54 (ISO 100/200 mm)
 • Bezdrátová TTL (E-TTL / E-TTL II pro Canon, i-TTL pro Nikon, ADI / P-TTL pro Sony)
6 490,-
Skladem 2 - 3 ks
MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou
 • max. výška s vytaženým střed. sloupkem: 181.5 cm
 • max. výška: 151,5 cm
 • min. výška: 9.0 cm
7 690,-
Skladem 2 - 3 ks
GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD AKCE

GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD AKCE

GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD AKCE
Sleva
 • výhodný set čtyř sekčního karbonového stativu a kulové stativové hlavy
 • maximální zatížení stativu [kg] 10, hlavy 14
 • maximální výška s vysunutou středovou tyčí v [cm] 159
17 990,-
Poslední kus
GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD AKCE

GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD AKCE

*****
(1 recenze)
GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD AKCE
Sleva

Původní cena

18 990,-
 • set kompaktního stativu a lehké kulové hlavy
 • ve vysunutém stavu má stativ 153 cm
 • minimální výška stativu - 42,5 cm
14 990,-
Skladem 2 - 3 ks
ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou
 • Vyrobeno z osmivrstvého karbonu
 • Nízká hmotnost 1,63 kg
 • Maximální výška 171,5 cm
7 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SANDISK SDHC 16GB EXTREME

SANDISK SDHC 16GB EXTREME

*****
(5 recenzí)
SANDISK SDHC 16GB EXTREME
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
290,-
Skladem > 5 ks
SANDISK CF 32GB EXTREME PRO 160 MB/s UDMA 7

SANDISK CF 32GB EXTREME PRO 160 MB/s UDMA 7

SANDISK CF 32GB EXTREME PRO 160 MB/s UDMA 7
 • ultra rychlá CF karta o kapacitě 32 GB
 • max. přenosová rychlost: 160 MB/s
 • odolná teplotám od -25 do +85 °C, nárazům i vibracím
1 890,-
Skladem > 5 ks
SANDISK CF 64GB EXTREME 120 MB/s UDMA 7

SANDISK CF 64GB EXTREME 120 MB/s UDMA 7

SANDISK CF 64GB EXTREME 120 MB/s UDMA 7
 • ultra rychlá CF karta o kapacitě 64 GB
 • max. přenosová rychlost: 120 MB/s
 • odolná teplotám od -25 do +85 °C, nárazům i vibracím
1 590,-
Skladem > 5 ks
SANDISK CF 64GB EXTREME PRO 160 MB/s UDMA 7

SANDISK CF 64GB EXTREME PRO 160 MB/s UDMA 7

SANDISK CF 64GB EXTREME PRO 160 MB/s UDMA 7
 • ultra rychlá CF karta o kapacitě 64 GB
 • max. přenosová rychlost: 160 MB/s
 • odolná teplotám od -25 do +85 °C, nárazům i vibracím
2 490,-
Skladem > 5 ks
CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D

CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D

*****
(5 recenzí)
CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D
 • kapacita 1800mAh
 • kompatibilita: Canon 5D III
1 990,-
Skladem > 5 ks
CANON CBC-E6 (autonabíječka pro LP-E6 pro EOS 5DMARKII)

CANON CBC-E6 (autonabíječka pro LP-E6 pro EOS 5DMARKII)

CANON CBC-E6 (autonabíječka pro LP-E6 pro EOS 5DMARKII)

CANON CBC-E6 je autonabíječka pro baterii LP-E6 používaná v EOS 5D MARK II,III.60D,7D.

4 800,-
Poslední kus
CANON nabíječka LC-E6 (EOS 5D MarkII/MarkIII)

CANON nabíječka LC-E6 (EOS 5D MarkII/MarkIII)

CANON nabíječka LC-E6 (EOS 5D MarkII/MarkIII)

Originální nabíječka pro akumulátor Canon LP-E6 pro EOS 5D Mark II.

AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

*****
(3 recenze)
AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

Baterie Avacom Canon LP-E6 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

890,-
Skladem > 5 ks
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

6 890,-
> 3 volných míst
Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Kurz shrnuje poznatky předcházejících kurzů, zabývá se i náročnou oblastí fotografických aktivit. Na každé lekci vystupuje jako host lektora specialista pro určitou...

7 390,-
Bez termínu
Základy ovládání zrcadlovky

Základy ovládání zrcadlovky

Základy ovládání zrcadlovky

Poznejte perfektně svou zrcadlovku, než začnete fotografovat! Připravili jsme pro vás kurz, kde se budeme věnovat vaší zrcadlovce od prvního spuštění, až po složitější...

690,-
> 3 volných míst
KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EF

KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EF

KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EF
 • výrobce: B.I.G.
 • typ produktu: adaptér
 • uchycení objektivu: M42 (závit)
890,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(4 recenze)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

110,-
Skladem 2 - 3 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
249,-
Skladem > 5 ks
HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

*****
(6 recenzí)
HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

790,-
Skladem 4 - 5 ks
Další podobné produkty

Podobné produkty

NIKON D750

NIKON D750

*****
(1 recenze)
NIKON D750
2 sety Recenze Sleva Servisní knížka testcentrum
 • 24,3Mpx CMOS formátu FX, procesor Expeed 4
 • 3,2“ výklopný monitor RGBW LCD s 1 229 000 pixely
 • 51bodový AF modul Multi-CAM 3500FX
37 490,-
Skladem > 5 ks
NIKON D500

NIKON D500

*****
(1 recenze)
NIKON D500
1 set Recenze Servisní knížka

Původní cena

56 390,-
 • špičkový APS-C DSLR fotoaparát
 • DX CMOS snímač s rozlišením 20,9 MPx
 • AF modul MultiCam 20K – 153 bodů, 99 křížových, citlivost středního –4EV a ostatních –3EV
42 990,-
CANON EOS 5D Mark IV

CANON EOS 5D Mark IV

*****
(5 recenzí)
CANON EOS 5D Mark IV
1 set Recenze Dárek Servisní knížka testcentrum
 • full frame snímač CMOS s rozlišením 30,4 megapixelů s obrazovým procesorem DIGIC 6+
 • ISO 100 až 32 000 rozšířitelná na 50 až 102 400 - perfektní výsledky za jakéhokoliv osvětlení
 • širokoplošný retikulární systém automatického zaostřování se 61 body z nichž je 41 křížových (při použití telekonvertoru 21)
82 490,-
Skladem > 5 ks
NIKON D850

NIKON D850

*****
(1 recenze)
 • FX CMOS BSI snímač s rozlišením 45,7 Mpx
 • RGB snímač 180K (180 000 pixelů) umožňuje přesnější měření expozice
 • AF modul Nikon Multi-CAM 20K s fázovou detekcí TTL, jemným doladěním zaostření a 153 zaostřovacími poli
82 990,-
Skladem 4 - 5 ks

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
21.12.2017 000 11:28:39

Dlouho jsem zvažoval 5D a 6D. Jsem rád, že jsem si trochu připlatil, protože i 6D jsem si mohl ozkoušet. 5D jednoznačně vyhrává v zrnitosti, rychlosti ostření a pocitově i v přesnosti ostření. Celkově je dobře poznat co držíte v ruce. A cenový rozdíl z 85% smazaly bonusy a užitečné dárky, které jsem k 5D dostal. Jen video jsem nezkoušel, ale natáčet ani nechci.

 • pro amatéry asi špička, kterou lze finančně zvládnout
  avatar
  70%*****
  Fotograf17.10.2017 000 14:15:46

  Čekal jsem od foťáku víc. Ale vlastně jsem nakonec i celkem spokojený, i když ne stoprocentně.

  • když už zaostří dobře (což se nestane vždy), ostrost je úžasná
  • malý šum i při vysokém ISO
  • rozmístění ostřících bodů, konečně už i do zlatých řezů
  • dotykové ovládání
  • ergonomie výborná, vše pěkně po ruce a "na svém místě"
  • velmi slušné zobrazení fotek na displeji
  • lze individuálně nastavit mnoho parametrů foťáku, lze vytvořit několik vlatních způsobů ovládádní
  • nespolehlivé ostření, jen cca 80 % fotek je naprosto správně zaostřených a to i v dobrých podmínkách a s nejlepšími "L" objektivy
  • takto velké rozlišení dokáží "nakrmit" jen nejlepší objektivy
  • využití funkce Dual Pixel zatím jen v softwaru od Canonu, který je hrozný až nepoužitelný
  avatar
  100%*****
  04.09.2017 000 14:14:57

  Canon EOS Mark IV. K němu není třeba dlouhá recenze. Je to radost.

    avatar
    100%*****
    21.10.2016 000 11:02:49

      Příslušenství k produktu CANON EOS 5D Mark IV + karbonový stativ s hlavou Manfrotto

      SIGMA 8 mm f/3,5 EX DG Fisheye circular pro Canon EF

      SIGMA 8 mm f/3,5 EX DG Fisheye circular pro Canon EF

      SIGMA 8 mm f/3,5 EX DG Fisheye circular pro Canon EF
      • úhel záběru 180 stupňů
      • optická skladba: 6 skupin 11 čoček
      • počet clon: 6 prvků
      21 990,-
      CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM

      CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM

      CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM
      • Profesionální portrétní objektiv řady L
      • Ohnisková vzdálenost 85 mm
      • Světelnost f/1,2
      52 490,-
      Poslední kus
      CANON EF 14 mm f/2,8 L II USM

      CANON EF 14 mm f/2,8 L II USM

      CANON EF 14 mm f/2,8 L II USM
      • Ohnisková vzdálenost 14 mm
      • Světelnost f/2,8
      • Ultrazvukový USM motor
      57 990,-
      SIGMA 15 mm f/2,8 EX DG Fisheye pro Canon EF

      SIGMA 15 mm f/2,8 EX DG Fisheye pro Canon EF

      SIGMA 15 mm f/2,8 EX DG Fisheye pro Canon EF
      • optická skladba: 6 skupin 7 čoček
      • min. clona: 22
      • min. zaostřovací vzdálenost: 15 cm
      17 390,-
      Poslední kus
      LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

      LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

      LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
      • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
      • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
      • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
      3 990,-
      Skladem 2 - 3 ks
      LOWEPRO ProTactic 200 AW fotobrašna

      LOWEPRO ProTactic 200 AW fotobrašna

      LOWEPRO ProTactic 200 AW fotobrašna
      Sleva

      původní cena

      3 990,-
      • pevná a mimořádně lehká konstrukce
      • odolné vnější technické materiály
      • hlavní komora s vyjímatelnou fotovaničkou s polstrováním z jemného „brushed tricot“ materiálu
      2 690,-
      Skladem 2 - 3 ks
      LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

      LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

      LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
      • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
      • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné fotopříslušenství, 2l vodní rezervoár, kompaktní stativ, přilba, lehká bunda, svačina a jiné drobnější osobní věci
      • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a přezkou - bezpečnější varianta
      2 990,-
      Skladem 2 - 3 ks
      PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý

      PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý

      *****
      (4 recenze)
      PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý
      • Luxusně zpracovaný fotobatoh městského designu
      • Kapacita: Velká profi zrcadlovka s objektivem a další dva objektivy, notebook do 15", 10" tablet, stativ další příslušenství a osobní věci
      • Vnější rozměry: 30cm x 46cm x 18cm
      6 790,-
      Skladem 4 - 5 ks
      METZ MB 52 AF-1 pro Canon

      METZ MB 52 AF-1 pro Canon

      METZ MB 52 AF-1 pro Canon
      • horizontálně otočný a vertikálně výklopný reflektor
      • vybaven osvětleným dotykovým displejem, který se při naklopení blesku automaticky otočí o 90°
      • vyznačuje se pohotovými reakcemi, mnoha možnostmi nastavení, včetně aktualizace firmwaru prostřednictvím USB portu...
      6 290,-
      Skladem 2 - 3 ks
      METZ MB 64 AF-1 Digital pro Canon

      METZ MB 64 AF-1 Digital pro Canon

      METZ MB 64 AF-1 Digital pro Canon
      • Směrné číslo 64 (ISO 100 a 200 mm ohnisko / GN43 pro ISO 100 a 50 mm)
      • Doplňkový reflektor
      • Zoom 24–200 mm
      9 990,-
      DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon

      DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon

      DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon
      Sleva
      • Kruhový LED blesk
      • Volba mezi režimem blesk a trvalé světlo LED
      • Směrné číslo 15 (2×10,7) při ISO 100
      4 190,-
      Skladem 2 - 3 ks
      NISSIN Di700A + Air 1 pro Canon

      NISSIN Di700A + Air 1 pro Canon

      NISSIN Di700A + Air 1 pro Canon
      • Systém Air
      • Směrné číslo 28 (ISO 100/35 mm), 54 (ISO 100/200 mm)
      • Bezdrátová TTL (E-TTL / E-TTL II pro Canon, i-TTL pro Nikon, ADI / P-TTL pro Sony)
      6 490,-
      Skladem 2 - 3 ks
      MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

      MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

      MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou
      • max. výška s vytaženým střed. sloupkem: 181.5 cm
      • max. výška: 151,5 cm
      • min. výška: 9.0 cm
      7 690,-
      Skladem 2 - 3 ks
      GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD AKCE

      GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD AKCE

      GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD AKCE
      Sleva
      • výhodný set čtyř sekčního karbonového stativu a kulové stativové hlavy
      • maximální zatížení stativu [kg] 10, hlavy 14
      • maximální výška s vysunutou středovou tyčí v [cm] 159
      17 990,-
      Poslední kus
      GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD AKCE

      GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD AKCE

      *****
      (1 recenze)
      GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD AKCE
      Sleva

      Původní cena

      18 990,-
      • set kompaktního stativu a lehké kulové hlavy
      • ve vysunutém stavu má stativ 153 cm
      • minimální výška stativu - 42,5 cm
      14 990,-
      Skladem 2 - 3 ks
      ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

      ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

      ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou
      • Vyrobeno z osmivrstvého karbonu
      • Nízká hmotnost 1,63 kg
      • Maximální výška 171,5 cm
      7 990,-
      Skladem 4 - 5 ks
      SANDISK SDHC 16GB EXTREME

      SANDISK SDHC 16GB EXTREME

      *****
      (5 recenzí)
      SANDISK SDHC 16GB EXTREME
      • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
      • klasické rozměry SD
      • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
      290,-
      Skladem > 5 ks
      SANDISK CF 32GB EXTREME PRO 160 MB/s UDMA 7

      SANDISK CF 32GB EXTREME PRO 160 MB/s UDMA 7

      SANDISK CF 32GB EXTREME PRO 160 MB/s UDMA 7
      • ultra rychlá CF karta o kapacitě 32 GB
      • max. přenosová rychlost: 160 MB/s
      • odolná teplotám od -25 do +85 °C, nárazům i vibracím
      1 890,-
      Skladem > 5 ks
      SANDISK CF 64GB EXTREME 120 MB/s UDMA 7

      SANDISK CF 64GB EXTREME 120 MB/s UDMA 7

      SANDISK CF 64GB EXTREME 120 MB/s UDMA 7
      • ultra rychlá CF karta o kapacitě 64 GB
      • max. přenosová rychlost: 120 MB/s
      • odolná teplotám od -25 do +85 °C, nárazům i vibracím
      1 590,-
      Skladem > 5 ks
      SANDISK CF 64GB EXTREME PRO 160 MB/s UDMA 7

      SANDISK CF 64GB EXTREME PRO 160 MB/s UDMA 7

      SANDISK CF 64GB EXTREME PRO 160 MB/s UDMA 7
      • ultra rychlá CF karta o kapacitě 64 GB
      • max. přenosová rychlost: 160 MB/s
      • odolná teplotám od -25 do +85 °C, nárazům i vibracím
      2 490,-
      Skladem > 5 ks
      CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D

      CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D

      *****
      (5 recenzí)
      CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D
      • kapacita 1800mAh
      • kompatibilita: Canon 5D III
      1 990,-
      Skladem > 5 ks
      CANON CBC-E6 (autonabíječka pro LP-E6 pro EOS 5DMARKII)

      CANON CBC-E6 (autonabíječka pro LP-E6 pro EOS 5DMARKII)

      CANON CBC-E6 (autonabíječka pro LP-E6 pro EOS 5DMARKII)

      CANON CBC-E6 je autonabíječka pro baterii LP-E6 používaná v EOS 5D MARK II,III.60D,7D.

      4 800,-
      Poslední kus
      CANON nabíječka LC-E6 (EOS 5D MarkII/MarkIII)

      CANON nabíječka LC-E6 (EOS 5D MarkII/MarkIII)

      CANON nabíječka LC-E6 (EOS 5D MarkII/MarkIII)

      Originální nabíječka pro akumulátor Canon LP-E6 pro EOS 5D Mark II.

      AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

      AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

      *****
      (3 recenze)
      AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

      Baterie Avacom Canon LP-E6 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

      890,-
      Skladem > 5 ks
      Večerní FotoŠkola - Začátečníci

      Večerní FotoŠkola - Začátečníci

      Večerní FotoŠkola - Začátečníci

      Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

      5 890,-
      > 3 volných míst
      Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

      Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

      Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

      Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

      6 890,-
      > 3 volných míst
      Večerní FotoŠkola - Pokročilí

      Večerní FotoŠkola - Pokročilí

      Večerní FotoŠkola - Pokročilí

      Kurz shrnuje poznatky předcházejících kurzů, zabývá se i náročnou oblastí fotografických aktivit. Na každé lekci vystupuje jako host lektora specialista pro určitou...

      7 390,-
      Bez termínu
      Základy ovládání zrcadlovky

      Základy ovládání zrcadlovky

      Základy ovládání zrcadlovky

      Poznejte perfektně svou zrcadlovku, než začnete fotografovat! Připravili jsme pro vás kurz, kde se budeme věnovat vaší zrcadlovce od prvního spuštění, až po složitější...

      690,-
      > 3 volných míst
      KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EF

      KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EF

      KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EF
      • výrobce: B.I.G.
      • typ produktu: adaptér
      • uchycení objektivu: M42 (závit)
      890,-
      Skladem > 5 ks
      HAMA šňůrka na krytku 5899

      HAMA šňůrka na krytku 5899

      *****
      (4 recenze)
      HAMA šňůrka na krytku 5899

      Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

      110,-
      Skladem 2 - 3 ks
      LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

      LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

      LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
      Sleva
      • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
      • životnost pera je cca 500 použití
      • velmi jednoduché použití
      249,-
      Skladem > 5 ks
      HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

      HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

      *****
      (6 recenzí)
      HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

      Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

      790,-
      Skladem 4 - 5 ks

      Výhodné sety

      Podobné produkty produktu CANON EOS 5D Mark IV + karbonový stativ s hlavou Manfrotto

      NIKON D750

      NIKON D750

      *****
      (1 recenze)
      NIKON D750
      2 sety Recenze Sleva Servisní knížka testcentrum
      • 24,3Mpx CMOS formátu FX, procesor Expeed 4
      • 3,2“ výklopný monitor RGBW LCD s 1 229 000 pixely
      • 51bodový AF modul Multi-CAM 3500FX
      37 490,-
      Skladem > 5 ks
      NIKON D500

      NIKON D500

      *****
      (1 recenze)
      NIKON D500
      1 set Recenze Servisní knížka

      Původní cena

      56 390,-
      • špičkový APS-C DSLR fotoaparát
      • DX CMOS snímač s rozlišením 20,9 MPx
      • AF modul MultiCam 20K – 153 bodů, 99 křížových, citlivost středního –4EV a ostatních –3EV
      42 990,-
      CANON EOS 5D Mark IV

      CANON EOS 5D Mark IV

      *****
      (5 recenzí)
      CANON EOS 5D Mark IV
      1 set Recenze Dárek Servisní knížka testcentrum
      • full frame snímač CMOS s rozlišením 30,4 megapixelů s obrazovým procesorem DIGIC 6+
      • ISO 100 až 32 000 rozšířitelná na 50 až 102 400 - perfektní výsledky za jakéhokoliv osvětlení
      • širokoplošný retikulární systém automatického zaostřování se 61 body z nichž je 41 křížových (při použití telekonvertoru 21)
      82 490,-
      Skladem > 5 ks
      NIKON D850

      NIKON D850

      *****
      (1 recenze)
      • FX CMOS BSI snímač s rozlišením 45,7 Mpx
      • RGB snímač 180K (180 000 pixelů) umožňuje přesnější měření expozice
      • AF modul Nikon Multi-CAM 20K s fázovou detekcí TTL, jemným doladěním zaostření a 153 zaostřovacími poli
      82 990,-
      Skladem 4 - 5 ks

      Poradna k produktu

      CANON EOS 5D Mark IV + karbonový stativ s hlavou Manfrotto

      Přidat příspěvek
      • Jan
       Odpovědět

       Oběktiv

       Jan 20.10.2018 000 23:12:51

       Jaká objektiv doporučíte na natáčení videí. Děkuji

       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:Oběktiv

        Jakub Valdivia 22.10.2018 000 12:29:53

        Dobrý den, jako univerzální variantu mohu doporučit tento objektiv: https://www.fotoskoda.cz/canon-ef-24-105-mm-f-4l-is-ii-usm/ .

      • Michal
       Odpovědět

       Canon 5D mark IV

       Michal 05.10.2018 000 10:10:18

       Dobrý den, platí prosím u tohoto fotoaprátu akce: Blesk nebo stativ zdarma? Po rozkliknutí akce totiž není v nabídce. Díky za odpověď

       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:Canon 5D mark IV

        Jakub Valdivia 05.10.2018 000 10:37:00

        Dobrý den, tato akce stále běží, viz.: https://salespromo.cz/canon/eos-promo-q3/cs/ .

      • karel
       Odpovědět

       Záruční list pro objektiv

       karel 19.04.2018 000 22:36:53

       Dobrý den, jak je to se zár.listem pro tu 50ku co dáváte zdarma k tělu? Děkuji

       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:Záruční list pro objektiv

        Jakub Valdivia 20.04.2018 000 13:13:18

        Dobrý den, objektiv zdarma má vyplněný záruční list a platí standardní délka záruky 24 měsíců od data zakoupení.

      • Martin
       Odpovědět

       Canon 5 D Mark IV

       Martin 06.04.2018 000 09:09:20

       Zajímá mně jestli má spoušt tichý režim,třeba pro divadelní focení

       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:Canon 5 D Mark IV

        Jakub Valdivia 06.04.2018 000 13:50:06

        Dobrý den, fotoaparát má režim tiché závěrky, kdy je síla cvaknutí umírněna. Nejedná se však o zcela bezhlučné fotografování.

      • Hutař
       Odpovědět

       Volba těla Canon/Sony

       Hutař 28.11.2017 000 19:45:17

       Dobrý den chtěl bych se zeptat. Fotografuji především sport a to i ve špatných světelných podmínkách. Zajímalo by mě který fotoaparát lépe ostří na pohyb a při špatných světelných podmínkách jestli Canon 5D Mark IV či Sony A7R III? Děkuji za odpověď.

       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:Volba těla Canon/Sony

        Jakub Valdivia 29.11.2017 000 08:55:09

        Dobrý den, zatím fotoaparát Sony A7III nemáme skladem a nemůžeme udělat porovnání s jinými přístroji. Osobně si však myslím že A7R III bude kvůli velkému rozlišení náročnější na preciznost zaostření a ve srovnání s fotoaparátem Canon 5D IV nebude tak přesný, zejména ve špatných světelných podmínkách.

      • Svoboda
       Odpovědět

       Platba a doprava

       Svoboda 15.02.2017 000 10:07:03

       Dobrý den, měl bych zájem o uvedenou zrcadlovku, jakým způsobem by v případě nákupu proběhla platba a následná doprava? Vzhledem k hodnotě zboží mi jde zejména o pojištění zásilky. Děkuji Svoboda

       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:Platba a doprava

        Jakub Valdivia 16.02.2017 000 16:40:27

        Dobrý den, standardně je zásilka pojištěna přepravcem na 50 tisíc korun. Často expedujeme i dražší zásilky a nedošlo k žádnému poškození či ztrátě zásilky. Lze platit vybranou online formou nebo bankovním převodem.

      • Alexander Kučera
       Odpovědět

       Canon Mark III v IV

       Alexander Kučera 02.11.2016 000 12:12:59

       Dobrý den, je vhodnější MIII nebo MIV pro focení v atelieru? MII mívá často problém s AF. Děkuji za odpověď

       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:Canon Mark III v IV

        Jakub Valdivia 02.11.2016 000 12:32:05

        Dobrý den, pro uživatele který preferuje maximální možnou obrazovou kvalitu je rozhodně lepší volba pořízení verze Mark IV. Oproti verzi Mark III je zde znatelný posun kupředu v obrazovém výstupu.

      • JAN PAVLICEK
       Odpovědět

       CANON EOS 5D MARK IV + 500/4 L IS II + konvertory

       JAN PAVLICEK 11.09.2016 000 17:41:04

       CANON EOS 5D MARK IV + 500/4 L IS II + konvertory Prosím o informaci o kompatibilitě 5D MarkIV s Canon EF 500mm f/4L IS II USM a konvertory 1,4x III a 2x III : Funguje AF na všechny zaostřovací body (příp. na středový) ? Díky předem za odpověď.

      • JAN PAVLICEK
       Odpovědět

       CANON EOS 5D MARK IV + 500/4 L IS II + konvertory

       JAN PAVLICEK 11.09.2016 000 17:39:29

       CANON EOS 5D MARK IV + 500/4 L IS II + konvertory Prosím o informaci o kompatibilitě 5D MarkIV s Canon Canon EF 500mm f/4L IS II USM a konvertory 1,4x III a 2x III : Funguje AF na všechny zaostřovací body (příp. na středový) ? Díky předem za odpověď.

       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:CANON EOS 5D MARK IV + 500/4 L IS II + konvertory

        Jakub Valdivia 12.09.2016 000 08:32:00

        Dobrý den, v tomto případě se předpokládá že bude využitelných 21 křížových bodů.

      • Martin
       Odpovědět

       Martin

       Martin 01.09.2016 000 11:13:13

       Více zajímavostí o novém Canonu 5D IV najdete na fb stránkách: www.facebook.com/FotoReci

      • Pavel Hess
       Odpovědět

       objektivy

       Pavel Hess 30.08.2016 000 21:53:13

       Uvažuji vyměnit stávající Mark II za nový Mark IV. Chci se ale optat, zda je k němu mít pro plné využití rozlišení i nové objektivy - tedy mít již nové objektivy L typu II nebo stačí i ty co mám - tedy konkrétně: Canon EF 24-70mm 1:2,8 I USM Canon EF 70-200mm 1:2,8 L IS USM Canon EF 100mm 1:2,8 USM ??

       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:objektivy

        Jakub Valdivia 31.08.2016 000 10:28:46

        Dobrý den, vámi zmíněné objektivy budou plně využitelné i s modelem Canon 5D Mark IV.

      • Patrik Kovalovský
       Odpovědět

       Voděodolnost

       Patrik Kovalovský 30.08.2016 000 15:50:19

       Může tato zrdcadlovka pod vodu ?

       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:Voděodolnost

        Jakub Valdivia 30.08.2016 000 16:01:09

        Dobrý den, bez podvodního pouzdra fotoaparát Canon 5D IV nelze použít pod vodou.

      • Petr Svoreň
       Odpovědět

       Manual

       Petr Svoreň 29.08.2016 000 10:44:43

       Dobrý den, bude mit CZ manuál, prosím?

       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:Manual

        Jakub Valdivia 29.08.2016 000 12:02:59

        Dobrý den, až budeme mít fotoaparát skladem, tak balení bude obsahovat český manuál.

      • Zdeněk Malý
       Odpovědět

       Záruka

       Zdeněk Malý 26.08.2016 000 14:59:47

       Dobrý den, jak by to bylo se zárukou, pokud by se to kupovalo na firmu na IČ? Děkuji za odpověď. S pozdravem Zdeněk Malý

       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:Záruka

        Jakub Valdivia 27.08.2016 000 11:21:50

        Dobrý den, na záruční list budete mít záruku 2 roky.

      Servisní knížka plná výhod
      • 4 servisní prohlídky
      • základní kurz ovládání zrcadlovky
      • poukázka na fotoslužby

      Kompletní informace »

      Čekejte prosím...

      Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací