CANON EOS 600D + EF-S 18-55 IS II + 55-250 IS II

*****
(3 recenze) | Kód produktu: 4012399 | PN: 5170B041BA

Canon EOS 600D je určen pro fotografy, kteří chtějí prozkoumávat své možnosti jak na poli fotografickém, tak i filmovém. Současné trendy v oblasti DSLR přístrojů naznačují, že bude stále snazší vytvářet s fotografickým přístrojem i videosekvence, a to na tak vysoké úrovni, že by se za to nemusel stydět ani kinofilmem kovaný kameraman.
Více o produktu »

 • 18 Mpx snímač CMOS / DIGIC 4
 • Automatický inteligentní scénický režim
 • Filmy v rozlišení Full-HD pořizované fotoaparátem EOS
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 18 Mpx snímač CMOS / DIGIC 4
 • Automatický inteligentní scénický režim
 • Filmy v rozlišení Full-HD pořizované fotoaparátem EOS
 • Průvodce funkcí na obrazovce
 • Kontinuální snímání rychlostí 3,7 snímku/s
 • 63 zónové měření
 • 9 bodové širokoúhlé AF zaostřování
 • Výklopný a otočný 3,0" LCD s rozlišením 1 040 tisíci bodů
 • Technologie Basic+ a kreativní filtry
 • Vestavěné bezdrátové ovládání blesků
100%
*****

hodnotilo 3 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu CANON EOS 600D + EF-S 18-55 IS II + 55-250 IS II

Canon EOS 600D – Nejlepší DSLR zrcadlovka pro začátečníky
„Zisk prestižních cen TIPA nás velmi těší,” říká Steve Marshall, Consumer Imaging Product Marketing Director, Canon Europe. „Ceny TIPA jsou celosvětově velmi dobře známé a toto nezávislé hodnocení nejlepších produktů v oblasti zobrazovacích technologií má svou váhu. Jsme rádi, že jsme zvítězili.

Porota TIPA se k fotoaparátu vyjádřila takto:
EOS 600D navazuje na své předchůdce snadným ovládáním a vysokou funkčností. Porota byla ohromena funkcemi, jako je 18Mpx CMOS snímač, možnost nahrávaní videa ve FullHD, Live View, bezdrátové ovládání blesku a 3" LCD obrazovka s variabilním úhlem natočení. Fotoaparát nabízí kontinuální snímání až 3,7 snímku/s, rychlost uzávěrky až 1/4000 sekundy a rozsah citlivosti ISO až 6 400 (rozšiřitelné až do 12 800). Jednoduché ovládání nabízí fotografům nevšední zážitky a inspiruje k cestě vstříc dalším fotografickým dobrodružstvím.

Vzhled a ergonomie

Osvědčený tvar zrcadlovek Canon je v případě EOSu 600D mírně pozměněn, což ještě více přispívá k snadnému držení, a to i v takových situacích, kdy fotografuje z jiných pozic než "od oka". Tyto situace podporuje výklopný a otočný 3,0" LCD monitor s mimořádně vysokým rozlišením (1 040 000 bodů). Při pohledu na displej během režimu LiveView, tak můžete snadno nabýt dojmu, že se díváte na realitu samu. Displej svým poměrem stran (3:2) odpovídá snímači a zobrazuje 100% obrazu, jenž po dopadu na snímač vzniká. Funkce Quick Control poskytuje snadný přístup k běžně používaným funkcím a umožňuje rychlé nastavení fotoaparátu pro dokonalé záběry. V optickém hledáčku (pentagonální hranol) je možné spatřit kromě obrazu i stavový řádek informujícího fotografa například o expozičním čase, pracovní cloně, vybraném ostřícím bodě (EOS 600D disponuje 9 body), ale i citlivosti v ISO, kompenzace expozice, vyvážení bílé a stavu SD karty. Fotoaparát je kompatibilní s EF i EF-S objektivy a blesky Canon Speedlite řady EX - podpora E-TTL II.

Snímač a obrazový procesor

Při pre-vizualizaci snímku, kdy si autor ve své mysli vybírá z nekonečného množství možných variant tu jedinou, která nejvíce odpovídá jeho představám. Proto, aby tato představa byla ztvárněna pohotově vyvinula firma Canon výjimečný 18Mpx snímač CMOS spolupracující s osvědčeným systémem DIGIC4. Procesor DIGIC4 (s 14bitovou A/D konverzí a 16bitovým zpracováním snímků) převádí světelné paprsky do podoby elektronických dat, které jsou následně podle předvolených hodnot (rozlišení, vyvážení bílé, citlivost, barevné podání atd.) zpracovány do příslušné podoby snímku. Celkové rozlišení senzoru je 18,7 Mpx a efektivní rozlišení je 18Mpx (5184 x 3456pix.). Citlivost je možné nastavit v rozmezí 100 - 6 400 ISO s možností rozšíření citlivosti až na 12 800 ISO. Pořízené snímky se dle volby ukládají na paměťové karty typu SD/SDHC v obrazovém formátu RAW a JPEG. Podporován je i nový typ karet SDXC.

Objektivy v balení

 Canon EF-S 18-55mm F/3,5-5,6 IS II. - vychází vstříc požadavkům fotografů na cenově dostupný, standardní zoom s optickou stabilizací obrazu, při zachování kompaktních rozměrů modelu bez stabilizace. Stabilizace přináší ostré snímky bez pohybové neostrosti i při o 4 stupně delších časech závěrky. Optika je konstruována 11 členy v 9 skupinách, s použitím členu asférického pro korekci optických vad. Kruhová clona zajistí atraktivnější dojem světelných bodů na rozostřeném pozadí snímku. Zaostřování je prováděno mikromotorkem a přepnutí mezi automatickým a manuálním ostřením se provádí pomocí voliče umístěného na levém boku objektivu. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost se rovná 25 cm a poměr zvětšení obrazu je 1:2,9. Průměr filtrového závitu je 58 mm.

 Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS Kompaktní a lehký objektiv nabízí v současné době v řadě EF-S nejdelší rozsah zoomu. Ekvivalentní ohnisková vzdálenost 88–400 mm otvírá nové možnosti majitelům fotoaparátů s bajonetem EF-S, kteří se věnují fotografování živé přírody, sportovních událostí a cestovatelské fotografii. Vysokou kvalitu obrazu zajišťuje UD člen, který minimalizuje výskyt chromatických aberací, jež by jinak způsobily snížení kontrastu a rozptyl barev. Optický stabilizátor obrazu umožní použití až o kroky delší čas závěrky než požaduje ohnisko a případné světelné podmínky, bez projevů pohybové neostrosti. Ohniskové vzdálenosti v rozmezí 55-250 mm (88 – 400 mm ekv. 135) jsou vhodné pro celou škálu fotografických motivů, včetně krajinných detailů, portrétů i sport. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je 110 cm od roviny záznamového media (film či senzor) vyznačené na těle fotoaparátu.

Expoziční režimy a ovládání

Kromě klasických funkcí (program AE, priorita clony, času), bez kterých by se digitální zrcadlovka neobešla, disponuje Canon EOS 600D i pokročilými funkcemi, mezi něž například patří Optimalizace - automatické osvětlení s prioritou tónů ve světlech, Picture Styles - udávající podání barev. Technologie Basic+ umožňuje přizpůsobení základní automatická nastavení podle světelných podmínek a prostředí. Kreativní filtry zahrnují efekt miniatury, rybího oka, toy kameru, měkkou kresbu i černobílé hrubé zrno. Filtry lze aplikovat na i pořízení snímky v režimu přehrávání.

Fotoaparát disponuje pokročilým systémem měření iFCL - počet zón byl díky použití dvojvrstvého snímače zvýšen z původních 35 na 63 zón, které analyzují informace o zaostření, barvách a jasu a poskytují tak přesné a konzistentní měření. Elektronicky řízená lamelová závěrka se pohybuje v horizontální poloze a poskytuje expoziční časy v rozmezí 30 - 1/4000 sec. (synchro čas blesku je 1/200 sec.). Při sekvenčním snímání je možné zaznamenat až 3,7 snímku za sekundu v počtu 34 snímků ve formátu JPEG a 6 snímků ve formátu RAW. Integrované bezdrátové ovládání (transmitter) systémových blesků Speedlite umožňuje využívat TTL komunikaci i s blesky umístěnými mimo tělo fotoaparátu.

Další funkce

Součástí dnešních DSLR fotoaparátů se stává funkce videosekvence, která mnohým autorům umožňuje okamžité pořízení filmového otisku reality. Digitální zrcadlovka Canon EOS 600D disponuje videosekvencí v Full HD rozlišení (1920x1080 pix), která snímanou realitu zaznamená do nejmenších detailů a prostřednictvím HDMI rozhraní ji může přenést až na obrazovku vašeho HDTV televizoru. Při záznamu je možné plné manuální nastavení expozičních hodnot, což dovoluje využít plného potenciálu fotoaparátu, obzvlášť pak rychlé akce můžete snímat vysokou rychlostí 50/60 sním./s, a to v rozlišení 720pix. Fotoaparát Canon EOS 600D je vybaven funkci Movie Crop, která ve VGA kvalitě záznamu nabízí až 10 násobné přiblížení (při této funkci je využita pouze centrální část snímače). Kromě kvalitního obrazu videa získáte, díky možnosti připojení externího mikrofonu (3,5mm stereo jack), i čistý a jasný zvuk.

Rozhraní, napájení a výdrž baterie

Kromě standardního Hi-Speed USB je přístroj vybaven i HDMI konektorem a 3,5 mm stereo mini-jackem . Fotoaparát Canon EOS 600D je napájen akumulátorem LP-E8, jehož výdrž je cca 440 snímků na jedno nabití. O stavu baterii informuje čtyřstupňový ukazatel.

Rozměry a hmotnost:
133,1 x 99,5 x 79,7 mm a 570g

Obsah balení: Canon EOS 600D
akumulátor LP-E8
nabíječka LC-E8
USB kabel IFC-130U
AV kabel AVC-DC400ST
krytka těla
poutko na ruku
CD-ROM se software

Stránky produktu (CZ)
Stránky produktu (EN)

Parametry produktu

Vlastnosti tělaživý náhled | náhled hloubky ostrosti
Počet efektivních pixelů (Mpx)18
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,6×)
Typ snímačeCMOS
Rozšířené ISO (minimum)100
Rozšířené ISO (maximum)6400
Počet zaostřovacích bodů (křížové)9 (1)
BajonetCanon EF
Velikost LCD displeje3,0"
Synchronizační čas pro blesk1/200
Záznam videaFull HD (1920 × 1080)
Rozhranísystémový blesk | kabelová spoušť | infra spoušť | HDMI | bezdrátový zábleskový systém | mikrofonní vstup
NapájeníLi-Ion
Druh pamětiSDHC | SDXC
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SAMYANG 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC pro Canon EF

SAMYANG 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC pro Canon EF

*****
(2 recenze)
SAMYANG 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC pro Canon EF
Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
 • ohnisková vzdálenost 14 mm
 • světelnost f/2,8
 • optická soustava objektivu 14 členů v 10 skupinách včetně dvou ED členů.
9 990,-
HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

*****
(2 recenze)
HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF
 • Ohnisková vzdálenost 60 mm
 • Světelnost f/8
 • Manuální ostření
490,-
Poslední kus
LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Canon EF

LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Canon EF

*****
(1 recenze)
LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Canon EF
Doprava zdarma
 • Lensbaby Composer Pro s optikou Double Glass
SAMYANG 35 mm f/1,4 AS UMC pro Canon EF

SAMYANG 35 mm f/1,4 AS UMC pro Canon EF

SAMYANG 35 mm f/1,4 AS UMC pro Canon EF
Doprava zdarma
 • 35 mm ohnisková vzdálenost
 • f/1,4 světelnost
 • 30 cm minimální zaostřitelná vzdálenost
12 490,-
CANON LP-E8 akumulátor EOS600D/650D/700D

CANON LP-E8 akumulátor EOS600D/650D/700D

*****
(8 recenzí)
CANON LP-E8 akumulátor EOS600D/650D/700D
Doprava zdarma
 • kompatibilita:
 • Canon 550D
 • Canon 600D
1 290,-
Skladem > 5 ks
AVACOM CANON LP-E8

AVACOM CANON LP-E8

*****
(4 recenze)
AVACOM CANON LP-E8
Sleva

Baterie Avacom Canon LP-E8 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

CANON DR-E8 DC propojka

CANON DR-E8 DC propojka

CANON DR-E8 DC propojka
Sleva

CANON DR-E8 DC je propojka sloužící k napájení fotoaparátu používající baterie LP-E8 k napájení přímo ze sítě.

590,-
Skladem > 5 ks
Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Fotografujete s fotoaparátem Nikon již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostl? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele digitálních přístrojů...

1 990,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

2 290,-
Bez termínu
PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1
Doprava zdarma

Speciální čistící set na snímače digitálních zrcadlovek. Speciální tyčinka s polyuretanovou gumou na hrotu zamezuje poškrábání povrchu snímače a současně zajišťuje, že...

1 490,-
Skladem 4 - 5 ks
PIXEL spoušť rádiová Oppilas RW-221/E3 pro Canon E3, Olympus CB2, Fujifilm RR-100, Pentax CS-205

PIXEL spoušť rádiová Oppilas RW-221/E3 pro Canon E3, Olympus CB2, Fujifilm RR-100, Pentax CS-205

*****
(3 recenze)
PIXEL spoušť rádiová Oppilas RW-221/E3 pro Canon E3, Olympus CB2, Fujifilm RR-100, Pentax CS-205
Doprava zdarma
 • rádiová spoušť
 • dosah 100 metrů / 2,4 GHz
 • délka kabelu 120 cm
1 090,-
Skladem > 5 ks
PIXEL spoušť kabelová RC-201/E3 pro Canon E3, Olympus CB2, Fujifilm RR-100, Pentax CS-205

PIXEL spoušť kabelová RC-201/E3 pro Canon E3, Olympus CB2, Fujifilm RR-100, Pentax CS-205

*****
(4 recenze)
PIXEL spoušť kabelová RC-201/E3 pro Canon E3, Olympus CB2, Fujifilm RR-100, Pentax CS-205
 • kabelová spoušť s možností aretace
 • délka 110 cm
 • rozměry a hmotnost: 95,5x29,4x20,3mm a 55 g
390,-
Skladem > 5 ks
KENKO Mezikroužky set 12/20/36 mm pro Canon EF

KENKO Mezikroužky set 12/20/36 mm pro Canon EF

*****
(2 recenze)
KENKO Mezikroužky set 12/20/36 mm pro Canon EF
Doprava zdarma

KENKO Mezikroužky 12/20/36 AF DG jsou plně automatické a přenášejí veškeré údaje týkající se expozice. To v praxi vede k usnadnění samotného fotografování, protože...

4 490,-
Skladem 4 - 5 ks
HOYA filtr CIR-PL UV HRT 58 mm

HOYA filtr CIR-PL UV HRT 58 mm

*****
(2 recenze)
HOYA filtr CIR-PL UV HRT 58 mm
Doprava zdarma
 • Polarizační filtr + UV filtr
 • Polarizační vrstva HRT
 • Univerzální filtr pro denní fotografování
1 235,-
Skladem > 5 ks
CARUBA clona ET-60 pro Canon 75-300, EF-S 55-250 IS

CARUBA clona ET-60 pro Canon 75-300, EF-S 55-250 IS

*****
(3 recenze)
CARUBA clona ET-60 pro Canon 75-300, EF-S 55-250 IS
Sleva

Sluneční clona JJC ET-60

MEIKE reverzní adaptér + mezikroužek 35 mm pro Canon EOS

MEIKE reverzní adaptér + mezikroužek 35 mm pro Canon EOS

*****
(1 recenze)
MEIKE reverzní adaptér + mezikroužek 35 mm pro Canon EOS
Doprava zdarma Sleva

Reverzní makro adaptér Kooka KK-AT5A pro Canon EOS. Adaptér umožňuje přenos informací mezi tělem a objektivem, včetně možnosti nastavení clony. V sadě jsou čtyři...

2 990,-
Poslední kus
HOYA filtr UV HMC 58 mm

HOYA filtr UV HMC 58 mm

*****
(1 recenze)
HOYA filtr UV HMC 58 mm
Sleva

Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřeny HMC vrstvou -...

680,-
Skladem > 5 ks
JJC clona LH-60C (EW-60C) pro Canon 28-80, 28-90, 18-55, 18-55 IS

JJC clona LH-60C (EW-60C) pro Canon 28-80, 28-90, 18-55, 18-55 IS

*****
(4 recenze)
JJC clona LH-60C (EW-60C) pro Canon 28-80, 28-90, 18-55, 18-55 IS
Sleva

Sluneční clona JJC EW-60C je možnou alternativou k originální sluneční cloně Canon.

260,-
Skladem 2 - 3 ks

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
Lucie08.01.2014 12:34:57

skvělá zrcadlovka pro všechny, kdo touží po kvalitních fotografiích a mají zájem se v fotografování zdokonalovat

 • skvělá zrcadlovka pro všechny, kdo touží po kvalitních fotografiích a mají zájem se v fotografování zdokonalovat
 • -
avatar
100%*****
04.01.2014 09:44:25

   avatar
   100%*****
   24.12.2013 23:56:02

     Příslušenství k produktu CANON EOS 600D + EF-S 18-55 IS II + 55-250 IS II

     SAMYANG 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC pro Canon EF

     SAMYANG 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC pro Canon EF

     *****
     (2 recenze)
     SAMYANG 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC pro Canon EF
     Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
     • ohnisková vzdálenost 14 mm
     • světelnost f/2,8
     • optická soustava objektivu 14 členů v 10 skupinách včetně dvou ED členů.
     9 990,-
     HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

     HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

     *****
     (2 recenze)
     HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF
     • Ohnisková vzdálenost 60 mm
     • Světelnost f/8
     • Manuální ostření
     490,-
     Poslední kus
     LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Canon EF

     LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Canon EF

     *****
     (1 recenze)
     LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Canon EF
     Doprava zdarma
     • Lensbaby Composer Pro s optikou Double Glass
     SAMYANG 35 mm f/1,4 AS UMC pro Canon EF

     SAMYANG 35 mm f/1,4 AS UMC pro Canon EF

     SAMYANG 35 mm f/1,4 AS UMC pro Canon EF
     Doprava zdarma
     • 35 mm ohnisková vzdálenost
     • f/1,4 světelnost
     • 30 cm minimální zaostřitelná vzdálenost
     12 490,-
     CANON LP-E8 akumulátor EOS600D/650D/700D

     CANON LP-E8 akumulátor EOS600D/650D/700D

     *****
     (8 recenzí)
     CANON LP-E8 akumulátor EOS600D/650D/700D
     Doprava zdarma
     • kompatibilita:
     • Canon 550D
     • Canon 600D
     1 290,-
     Skladem > 5 ks
     AVACOM CANON LP-E8

     AVACOM CANON LP-E8

     *****
     (4 recenze)
     AVACOM CANON LP-E8
     Sleva

     Baterie Avacom Canon LP-E8 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

     CANON DR-E8 DC propojka

     CANON DR-E8 DC propojka

     CANON DR-E8 DC propojka
     Sleva

     CANON DR-E8 DC je propojka sloužící k napájení fotoaparátu používající baterie LP-E8 k napájení přímo ze sítě.

     590,-
     Skladem > 5 ks
     Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

     Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

     Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

     Fotografujete s fotoaparátem Nikon již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostl? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele digitálních přístrojů...

     1 990,-
     > 3 volných míst
     Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

     Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

     Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

     Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

     2 190,-
     Bez termínu
     Svícení portrétu v ateliéru

     Svícení portrétu v ateliéru

     Svícení portrétu v ateliéru

     Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

     2 290,-
     Bez termínu
     PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

     PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

     PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1
     Doprava zdarma

     Speciální čistící set na snímače digitálních zrcadlovek. Speciální tyčinka s polyuretanovou gumou na hrotu zamezuje poškrábání povrchu snímače a současně zajišťuje, že...

     1 490,-
     Skladem 4 - 5 ks
     PIXEL spoušť rádiová Oppilas RW-221/E3 pro Canon E3, Olympus CB2, Fujifilm RR-100, Pentax CS-205

     PIXEL spoušť rádiová Oppilas RW-221/E3 pro Canon E3, Olympus CB2, Fujifilm RR-100, Pentax CS-205

     *****
     (3 recenze)
     PIXEL spoušť rádiová Oppilas RW-221/E3 pro Canon E3, Olympus CB2, Fujifilm RR-100, Pentax CS-205
     Doprava zdarma
     • rádiová spoušť
     • dosah 100 metrů / 2,4 GHz
     • délka kabelu 120 cm
     1 090,-
     Skladem > 5 ks
     PIXEL spoušť kabelová RC-201/E3 pro Canon E3, Olympus CB2, Fujifilm RR-100, Pentax CS-205

     PIXEL spoušť kabelová RC-201/E3 pro Canon E3, Olympus CB2, Fujifilm RR-100, Pentax CS-205

     *****
     (4 recenze)
     PIXEL spoušť kabelová RC-201/E3 pro Canon E3, Olympus CB2, Fujifilm RR-100, Pentax CS-205
     • kabelová spoušť s možností aretace
     • délka 110 cm
     • rozměry a hmotnost: 95,5x29,4x20,3mm a 55 g
     390,-
     Skladem > 5 ks
     KENKO Mezikroužky set 12/20/36 mm pro Canon EF

     KENKO Mezikroužky set 12/20/36 mm pro Canon EF

     *****
     (2 recenze)
     KENKO Mezikroužky set 12/20/36 mm pro Canon EF
     Doprava zdarma

     KENKO Mezikroužky 12/20/36 AF DG jsou plně automatické a přenášejí veškeré údaje týkající se expozice. To v praxi vede k usnadnění samotného fotografování, protože...

     4 490,-
     Skladem 4 - 5 ks
     HOYA filtr CIR-PL UV HRT 58 mm

     HOYA filtr CIR-PL UV HRT 58 mm

     *****
     (2 recenze)
     HOYA filtr CIR-PL UV HRT 58 mm
     Doprava zdarma
     • Polarizační filtr + UV filtr
     • Polarizační vrstva HRT
     • Univerzální filtr pro denní fotografování
     1 235,-
     Skladem > 5 ks
     CARUBA clona ET-60 pro Canon 75-300, EF-S 55-250 IS

     CARUBA clona ET-60 pro Canon 75-300, EF-S 55-250 IS

     *****
     (3 recenze)
     CARUBA clona ET-60 pro Canon 75-300, EF-S 55-250 IS
     Sleva

     Sluneční clona JJC ET-60

     MEIKE reverzní adaptér + mezikroužek 35 mm pro Canon EOS

     MEIKE reverzní adaptér + mezikroužek 35 mm pro Canon EOS

     *****
     (1 recenze)
     MEIKE reverzní adaptér + mezikroužek 35 mm pro Canon EOS
     Doprava zdarma Sleva

     Reverzní makro adaptér Kooka KK-AT5A pro Canon EOS. Adaptér umožňuje přenos informací mezi tělem a objektivem, včetně možnosti nastavení clony. V sadě jsou čtyři...

     2 990,-
     Poslední kus
     HOYA filtr UV HMC 58 mm

     HOYA filtr UV HMC 58 mm

     *****
     (1 recenze)
     HOYA filtr UV HMC 58 mm
     Sleva

     Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřeny HMC vrstvou -...

     680,-
     Skladem > 5 ks
     JJC clona LH-60C (EW-60C) pro Canon 28-80, 28-90, 18-55, 18-55 IS

     JJC clona LH-60C (EW-60C) pro Canon 28-80, 28-90, 18-55, 18-55 IS

     *****
     (4 recenze)
     JJC clona LH-60C (EW-60C) pro Canon 28-80, 28-90, 18-55, 18-55 IS
     Sleva

     Sluneční clona JJC EW-60C je možnou alternativou k originální sluneční cloně Canon.

     260,-
     Skladem 2 - 3 ks

     Poradna k produktu

     CANON EOS 600D + EF-S 18-55 IS II + 55-250 IS II

     Přidat příspěvek
     • Martina
      Odpovědět

      Canon a Nikon

      Martina 02.05.2013 12:18:24
      Dobrý den,chtěla bych si pořídit digitální zrcadlovku na kvalitní focení především přírody (krajiny ale i makro focení květin) ale i ve městě (lidé, architektura, stížené světelné podmínky v uzavřených prostorech), videa jenom příležitostně. A podle parametrů mě zaujaly dvě značky - NIKON D5200 + 18-55 AF-S DX VR a CANON EOS 600D + EF-S 18-55 IS II + 55-250 IS II Předpokládám že Canon je asi lepší na focení krajin ale Nikon nabízí vyšší parametry za stejnou cenu. Který z nich by byl pro začínajícího fotografa lepší volbou, pokud by chtěl, aby mu foťák dlouho a dobře sloužil? Lákají mě především megapixely, protože se přiznám, že časem by mi bylo 18 asi málo, pokud by bylo třeba fotit povrchy nebo velké formáty pro kvalitní tisk.Děkuji převelice.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE: Canon a Nikon

       Jakub Valdivia 02.05.2013 18:05:36
       Dobrý den,fotoaparát Canon 600D je výhodný zejména díky své nízké ceně, jelikož už má svého nástupce. Rozlišení 18 Mpix je dostatečné i pro velké tisky, důležitější je mít kvalitní objektivy.Pokud však cena není příliš rozhodující, tak bych se orientoval spíše na Nikon D5200. Jedná se o nový fotoaparát s výbornou obrazovou kvalitou překonávající Canon 600D.
     • Kuba
      Odpovědět

      CASHBACK

      Kuba 12.03.2013 18:51:19
      Dobrý den, platí i na tento Canon Cashback? U ostatních Canonů EOS 600D to je napsáno v popisku a zde není. A je odolný proti vodě?(Je možno s ním fotografovat také při dešti?) Děkuji za odpověď.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE: CASHBACK

       Jakub Valdivia 14.03.2013 11:04:17
       Dobrý den,cashback je samozřejmě vztahuje i na tento set.
     • Roman
      Odpovědět

      porovnání

      Roman 20.09.2012 19:00:46
      Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je lepší tenhle set s objektivy nebo CANON EOS 600D + EF-S 18-135 IS na portréty. Předem děkuji za odpověď
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE: porovnání

       Jakub Valdivia 22.09.2012 09:35:51
       Dobrý den,spíše vám doporučím set CANON EOS 600D + EF-S 18-135 IS a k tomu objektiv: www.fotoskoda.cz/eobchod/p2020027-cz-canon-ef-5018-ii který je vhodný zejména na portréty.
     • Pavel Prokeš
      Odpovědět

      Canon Eos 600D a Metz 45 CL-4

      Pavel Prokeš 27.08.2012 00:07:09
      Dobrý den,vlastním blesk Metz 45 cl-4 a rád bych si zakoupil Canon EOS 600D.Chtěl jsem se zeptat zda je dostupný SCA adaptér a propojovací kabel SCA kompaktibilní s výše zmíněným bleskem,aby bylo možné použít blesk v režimu TTL.Předem děkuji za odpověď.S pozdravem ..... Pavel
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE: Canon Eos 600D a Metz 45 CL-4

       Jakub Valdivia 28.08.2012 20:32:41
       Dobrý den,v nabídce máme kabel: www.fotoskoda.cz/eobchod/p2031543-cz-metz-sca-3045-kabel-propojovaci-pro-sca-3003002-adapter-a-blesk-mb-45-cl4 ohledně dostupnosti se budete muset informovat telefonicky nebo po zaslání dostupnosti na dotaz.
     • Josef Rychtář
      Odpovědět

      doporučení videokamery pro natáčení pod vodou

      Josef Rychtář 02.05.2012 16:28:01
      Dobrý den,jakou videokameru by jste mi doporučili pro natáčení pod vodou.Mám univerzální podvodní pourdro.Do teď jsen točil na Panasonic NV-GS35.Chci přejít na karty.Dík za odpověď.
      • Pavel Galler
       Odpovědět

       RE: doporučení videokamery pro natáčení pod vodou

       Pavel Galler 02.05.2012 16:52:52
       Dobrý den,chcete tedy klasickou videokameru, nebo chcete začít natáčet se zrcadlovkou? V jaké cenové relaci? Kameru můžu doporučit například velmi dobrou novou Panasonic HC - X900: www.fotoskoda.cz/eobchod/p4032770-cz-panasonic-hcx900
     • Tomáš Svoboda
      Odpovědět

      kopírování původních souborů na SD kartu

      Tomáš Svoboda 29.03.2012 13:28:52
      Dobrý den,chci s zeptat jestli je možné nějak dostat zpět na krtu SD 16Gb obrázky, které jsem omylem vyjmul a pouze nezkopíroval do svého PC. I když jsou to původní JPEGy zpět nelze naimportovat. Nic uzamčeného nemám (kartu ani složku). Nechci kvůli tomu kupovat čtečku.....poraďte mi prosím.TS
      • Pavel Galler
       Odpovědět

       RE: kopírování původních souborů na SD kartu

       Pavel Galler 30.03.2012 11:21:35
       Dobrý den,to je zřejmě opravdu přenosem přes kabel. U čtečky nebude problém. Nechcete-li kupovat čtečku, která stojí cca 160Kč: www.fotoskoda.cz/eobchod/p4062373-cz-konig-usb-ctecka-sdmmc, můžete se stavit u nás na servisu kde vám fotografie na kartu přetáhnou.
     • Michal
      Odpovědět

      CanonEOS600D

      Michal 15.03.2012 11:07:52
      Dobrý den mám dotaz zvažuji koupi fotoaparátu CANON EOS 600D + EF-S 18-55 IS II + 55-250 IS chci ho používat na klasické focení ale i na focení pod vodou přemýšlím zda koupit jen tělo a objektivy zvlášt a nebo zda bude do začátku stačit tato sestava děkuju za odpověd
      • Pavel Galler
       Odpovědět

       RE: CanonEOS600D

       Pavel Galler 15.03.2012 14:49:57
       Dobrý den,v tomto setu se jedná o klasické startovací objektivy. Pokud se zrcadlovkou teprve začínáte a nevíte ještě přesně na co chcete své fotografování přesně zaměřit začal bych s těmito skly a potom se rozhodl případně pro lepší objektivy.
     • Tomáš
      Odpovědět

      Dotaz

      Tomáš 25.02.2012 14:16:25
      Dobrý den Chtěl bych poradit .. jelikož se blíží jaro a sním spojené velké množství leteckých dnů a já jsem velký fanda letadel .. tak sháním fotoaparát na focení letadel na zemi tak i v pohybu ve velké výšce !! cena cca 25 000 !! Co doporučujete ?? Přemýšlel jsem o 600 D !! Předem děkuji
      • Petr Brynda
       Odpovědět

       RE: Dotaz

       Petr Brynda 27.02.2012 08:50:14
       Dobrý den Tomáši, pro uvedené účely v dané cenové kategorii mohu kit CANON EOS 600D + EF-S 18-55 IS II + 55-250 IS doporučit jako vhodný. Alternativou by pak mohl výt www.fotoskoda.cz/eobchod/nikon-d5100-18-55-af-s-dx-vr-55-300 , u něj je však již delší dobu s dostupností.
     • Mac
      Odpovědět

      HDMI a LIVE VIEW

      Mac 18.02.2012 22:28:56
      Dobrý den, je živý náhled, který je zobrazen na LCD, přítomen i na HDMI výstupu, i když neprobíhá videozáznam? Děkuji, pěkný den.
      • Petr Brynda
       Odpovědět

       RE: HDMI a LIVE VIEW

       Petr Brynda 27.02.2012 08:47:40
       Dobrý den,živý náhled je dostupný i na HDMI výstupu i když neprobíhá videozáznam.
     • Standa M.
      Odpovědět

      Napájení z USB?

      Standa M. 19.01.2012 07:52:01
      Dobrý den, u fotoaparátu je přiložený software, který umožňuje fotografování "přes pc". Při této práci je Canon připojený přes USB. Můžete mi napsat, zda v tomto stavu čerpá fotoaparát energii z baterie nebo zda využívá napájení z USB a baterku tak nevybíjí? To by bylo ideální pro práci v ateliéru... Děkuji za odpověď. SM
      • Petr Brynda
       Odpovědět

       RE: Napájení z USB?

       Petr Brynda 21.01.2012 22:44:31
       Dobrý den Stando, fotoaparát v tomto případě čerpá energii z akumulátoru. Pro práci v ateliéru je možné dokoupit adaptér www.fotoskoda.cz/eobchod/p1091880-cz-canon-acke8-sitovy-zdroj .
     • kamiCZek
      Odpovědět

      rychlost ostreni

      kamiCZek 08.01.2012 10:53:02
      Dobry den,Jak stiha setovy teleobjektiv ostrit pri foceni sportu (cyklistika, fotbal, motorsport)?Dekuji
      • Petr Brynda
       Odpovědět

       RE: rychlost ostreni

       Petr Brynda 11.01.2012 04:12:35
       Dobrý den, poptávané objektivy představují základ v nabídce Canonu, naproti tomu fotografování sportu je velmi náročné na použitou techniku. Od objektivů v kitu nelze očekávat profesionální výsledky ani vysokou rychlost zaostřování. Pro začátek však mohou amatérovi bohatě postačit a pokud dobře ovládne techniku fotografování a bude používat předostření apod., může dosáhnout velmi zajímavých výsledků.
     • Kristina
      Odpovědět

      Objektiv

      Kristina 07.01.2012 20:09:39
      Dobrý den,rozhodla jsem se pořídit si canon 600d, nevím však jaký objektiv bych si měla vybrat. S fotografováním teprve začínám, takže nepotřebuji žádnou super třídu. Na druhou stranu ale jsem četla, že objektiv canon EF-S 18-55 www.fotoskoda.cz/eobchod/p2022153-cz-canon-efs-18553556-is-ii je dost nekvalitní a pro takový fotoaparát jako je 600d je ho škoda. Myslíte, že je to pravda?Děkuji za odpověď.
      • Petr Brynda
       Odpovědět

       RE: Objektiv

       Petr Brynda 11.01.2012 04:18:53
       Dobrý den Kristino, objektiv 18-55 IS II představuje základ, ale pokud teprve začínáte rozhodně bych se mu nebránil. Canon v současné době nenabízí v kitech kvalitnější objektivy. Šlo by to tedy vyřešit nákupem samotného těla a jiného objektivu. Pokud však vezme v úvahu, že v současné době je cenový rozdíl 700 Kč a ke kitu s objektivem dostanete navíc paměťovou kartu a kvalitní SW na úpravu snímků, přijdete mi jako rozumná volba volit uvedený kit. Kvalita snímků bude na dobré úrovni a posléze až se spolu se vzrůstajícími zkušenostmi vytříbí i Vaše potřeby stran objektivu, lze další zvolit právě s ohledem na tyto potřeby.
     • Václav
      Odpovědět

      canon 600D

      Václav 01.01.2012 12:45:03
      Dobrý den Zvažuji u Vás koupi canon eos600D.Objektivy co nabízíte jako setové na mě nedělají dobrý dojem hlavně v provedení.Můžete mě prosím poradit nebo doporučit nějakou jinou variantu objektivu pro základní focení?Příroda,rodina,objekty.Vyhlídl jsem si tenhle EF-S 17-85 mm f/4-5,6 USM nebo nějaký jiný?Děkuji za odpověď.
      • Petr Brynda
       Odpovědět

       RE: canon 600D

       Petr Brynda 01.01.2012 16:51:22
       Dobrý den Václave, setové objektivy představují skutečný základ, osobně bych spíše doporučil nástupce uvedeného objektivu v podobě vychvalovaného www.fotoskoda.cz/eobchod/p2021738-cz-canon-efs-15853556-is-usm . Ten má větší rozsah ohnisek a hlavně lepší kresbu. Další populární alternativou pak je www.fotoskoda.cz/eobchod/p2021825-cz-sigma-1770284-dc-macro-os-hsm-pro-canon .
       • Václav
        Odpovědět

        RE: RE: canon 600D

        Václav 03.01.2012 02:02:37
        Ještě jednou dobrý den:Mám teď dilema jestli koupit canon 600D s Vámi doporučeným objektivem ef15-85 nebo raději sáhnout po www.fotoskoda.cz/eobchod/canon-eos-60d-ef-s-18-55-55-250is cenově to vyjde stejně.Je 60D o tolik lepší?Jakou variantu by jste mě poradil.Děkuji za odpověď
        • Petr Brynda
         Odpovědět

         RE: RE: RE: canon 600D

         Petr Brynda 11.01.2012 04:44:32
         Dobrý den Václave, polovinu cesty za kvalitním snímkem představuje objektiv. Canon 15-85 ve spojení s 600D tak může nabídnout kvalitnější výstup něž 60D ve spojení se základními kitovými objektivy. Pokud však neuvažujete o velkých zvětšeninách snímků či náročných úpravách v grafických editorech můžete těžit z většího rozsahu ohnisek a lepší ergonomie těla v double kitu 60D.
       • Václav
        Odpovědět

        RE: RE: canon 600D

        Václav 01.01.2012 17:50:29
        Děkuji mockrát za radu
     • Pavlína
      Odpovědět

      CANON EOS 600D

      Pavlína 18.11.2011 22:07:33
      Dobrý den, je u CANON EOS 600D menu v čaštniě?
      • Petr Brynda
       Odpovědět

       RE: CANON EOS 600D

       Petr Brynda 26.11.2011 07:39:09
       Dobrý den Pavlíno, ano menu fotoaparátu nabízí i český jazyk.
     • Duong
      Odpovědět

      CANON EOS 600D + EF-S 18-55 IS II + 55-250 IS

      Duong 14.11.2011 11:10:24
      Dobrý den chtěl bych se vás zeptat odkud jsou vyrobeny tyto vyrobky , které máte v sadě ( CANON EOS 600D + EF-S 18-55 IS II + 55-250 IS ) děkuji za odpověď
      • Petr Brynda
       Odpovědět

       RE: CANON EOS 600D + EF-S 18-55 IS II + 55-250 IS

       Petr Brynda 26.11.2011 07:43:08
       Dobrý den, jednotlivé části se vyrábějí ve více asijských státech od Japonska až po Čínu. Na těle najdete Made in Japan na objektivech pak Taiwan i China. Nemyslím, že je to podstatné, důležitá je vždy kontrola kvality, kterou Canon drží na vysoké úrovni.
     • Dushan
      Odpovědět

      Rychlost pametovej karty

      Dushan 25.10.2011 11:10:23
      Dobry den,uz som v podstate rozhodnuty si tento fotoaparat objednat. Otazkou pre mna zostava nakup vhodnej pametovej karty, nakolko vlastnim 2 karty SDHC 8GB class4. Budu uvedene karty svojou rychlostou postacovat, alebo mam rovno priobjednat nieco rychlejsie? Na fotky pravdepodobne ano. Videom si nie som isty, ale rychlost toku dat z canonu 600D na kartu som nikde nenasiel. Poznate tento udaj?
      • Martin Stacha
       Odpovědět

       RE: Rychlost pametovej karty

       Martin Stacha 25.10.2011 12:16:51
       Dobrý den,jaké značky jsou Vaše karty? Máme vyzkoušené, že karty Sandisk Ultra zapisují FullHD video bezproblémově.
       • Dushan
        Odpovědět

        RE: RE: Rychlost pametovej karty

        Dushan 25.10.2011 13:06:33
        je to Apacer. bohuzial v dobe nakupu boli tieto karty este drahe a zvitazila cena
        • Martin Stacha
         Odpovědět

         RE: RE: RE: Rychlost pametovej karty

         Martin Stacha 25.10.2011 13:19:17
         Obávám se, že nahrávat ve FullHD nepůjde. Ideální je tato karta:www.fotoskoda.cz/eobchod/p4062049-cz-sandisk-sdhc-16gb-extreme-class-10-30mbs
     • NIIKITAA
      Odpovědět

      canon

      NIIKITAA 06.08.2011 13:04:28
      Dobrý den chtěla bych se zeptat fotografuji s canon eos 400 D a chtěla bych si koupit jiný jaký bystemi doporučil přemýšlela jsem o canon eos 600 D je to dobrá volba?Sháním něco do 25000,-děkuji za odpověď karbanová.
      • Petr Brynda
       Odpovědět

       RE: canon

       Petr Brynda 14.08.2011 11:44:16
       Dobrý den,záleží především co nejčastěji fotografujete a jaký důvod Vás ke změně vede. Canon EOS 600D je nejnovější nástupce stejné třídy jako je Váš současný fotoaparát. Záleží Však jakým směrem se chcete posunout a zda raději nesáhnout po těle střední třídy.
     • petrus
      Odpovědět

      dotaz Canon EOS 600D

      petrus 29.07.2011 14:49:34
      Dobrý denRád bych se zeptal na toto.Doposud jsem celá leta fotografoval fot. aparátem Praktica a s doplnujícími objektivy. Dnes uvažuji o zakoupení Canonu EOS 600 D. To co od fot. aparátu potřebuji je zejména zachytit morfologii architektury(románské, gotické chrámy....- detaily ostení, portály, inteiréry a exteriéry, detaily i celky s odstupem a začleněním do přírodní scenérie. Focení většinou ve ztížený světelných podmínkách. Zaujal mne fot. aparát Canon EOS 600D. Mužete mi tento přístroj tyto pro účely,které jsem popsal, doporučit prosím ? Pokud ano, rád bych se zeptal ještě na jednu věc. Ve vaší inernetové presentacii nabízíte jednou Canon s objektivem EOS 600D s EF-S 18-135, a další s objektivy EF-S 18-55, a 55-250. Která nabídka by byla pro mé účely vhodnější. Potřebuji snímky v kvalitě použetelnou pro svou dokumentaci a občasnou obornou presentaci a drobný tisk. Děkuji za odpověď a pokud myslíte, že můj výběr není dobrý, budu vám vděčný i za doporučení jinéhofot. přístroje ve stejné cenové relaci.Děkuji P.S
      • Petr Brynda
       Odpovědět

       RE: dotaz Canon EOS 600D

       Petr Brynda 14.08.2011 11:43:55
       Dobrý den, záleží především co nejčastěji fotografujete a jaký důvod Vás ke změně vede. Canon EOS 600D je nejnovější nástupce stejné třídy jako je Váš současný fotoaparát. Záleží Však jakým směrem se chcete posunout a zda raději nesáhnout po těle střední třídy.
      • Pavel Galler
       Odpovědět

       RE: dotaz Canon EOS 600D

       Pavel Galler 02.08.2011 11:42:18
       Dobrý den,Fotoaparát Canon eos 600D vám určitě mohu pro vaše účely doporučit. Vám by myslím spíše měl vyhovovat universálnější objektiv 18-135. Pokud ale přibližujete detaily na architektuře i s hodně veliké dálky využijete spíše set s teleobjektivem 55-250.
     • adriana varmužová
      Odpovědět

      natáčení ve formátu 16:9

      adriana varmužová 27.07.2011 00:42:46
      chci se zeptat na možnost natáčení videa ve formátu 16:9 u canonu EOS 600D.díky za odpověď
      • Petr Brynda
       Odpovědět

       RE: natáčení ve formátu 16:9

       Petr Brynda 28.07.2011 04:36:15
       Dobrý den Adriano, ano tento poměr je dán normou Full HD.
     • Honza P.
      Odpovědět

      Telekonvertor

      Honza P. 27.06.2011 21:23:49
      Dobrý den, prodává se prosím k setovému objektivu Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS vhodný telekonvertor s 2x prodloužením ohniska? Děkuji za odpověď. Honza
      • Petr Brynda
       Odpovědět

       RE: Telekonvertor

       Petr Brynda 28.06.2011 16:27:26
       Dobrý den Honzo, teoreticky lze použít www.fotoskoda.cz/eobchod/p2021848-cz-kenko-telekonvertor-2x-pro300-dgx-pro-canon s ohledem na pokles světelnosti, optický výkon objektivu i ztrátu automatického zaostřování nelze použití telekonvertoru doporučit. Ten se zpravidla využívá u objektivů se světelností okolo f/2,8.
       • Honza.P
        Odpovědět

        RE: RE: Telekonvertor

        Honza.P 28.06.2011 21:30:57
        Dobrý den Petře, díky za odpověď. V popisu Vámi doporučeného telekonvertoru Kenko je však poznámka, že "Objektivy EF-s není možné s telekonvertorem Kenko použít kvůli tvaru zadní pupily objektivu". Takže teď nevím, zda ho lze vůbec použít. Našel jsem ve Vaší nabidce telekonvertor "TAMRON Telekonvertor 2x 7MC pro Canon EOS". Myslíte, že by byl vhodný? Děkuji za odpověď. H.
        • Petr Brynda
         Odpovědět

         RE: RE: RE: Telekonvertor

         Petr Brynda 04.07.2011 15:45:41
         Dobrý den Honzo, Tamron nelze použít zcela jistě. U Kenka s ohledem na konstrukci lze některé objektivy použít. Osobně však stejně nedoporučuji používat, jak již jsem psal výše, telekonvertory s Vaším objektivem. Výsledek by i v případě funkčnosti velmi pokulhával za výší investice a byl takřka nepoužitelný (pokles světelnosti, ovlivnění kresby apod. ). Osobně bych spíše doporučoval investici do nového objektivu, záleží však co je motivací k prodloužení ohniska, co nejčastěji fotografujete?
     Instagram feed
     Instagram feed
     Instagram feed
     Instagram feed
     I nás baví Instagram.
     @fotoskodacz
     Servisní knížka plná výhod
     • 4 servisní prohlídky
     • základní kurz ovládání zrcadlovky
     • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

     Kompletní informace »

     Čekejte prosím...