CANON EOS 77D tělo

Canon
*****
5 7 (7 recenzí) | Kód produktu: 4015266

Canon EOS 77D nabízí špičkový výkon i plnou kontrolu nad přístrojem. Je tak ideální pro všechny uživatele, kteří chtějí inovovat stávající vybavení a zdokonalit své fotografické dovednosti. Disponuje 24,2 APS-C snímačem, o bleskové zpracování fotografií i videí se stará nový obrazový procesor DIGIC 7 se 45 křížovými body a s rychlostí fotografování 6 snímků za sekundu (buffer pro 110 JPEG a 25 RAW fotografií).
Více o produktu »

 • 24.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a procesor DIGIC 7
 • 45 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 6 snímků za vteřinu
 • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty
Další výhodné sety

Výhodné sety (2)

Základní popis

 • 24.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a procesor DIGIC 7
 • 45 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 6 snímků za vteřinu
 • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
 • ISO 25600 (H:51200)
 • 7.7cm ClearView II LCD dotyková obrazovka s variabilním úhlem natočení
 • Inteligentní hledáček se 95% pokrytím
 • Full-HD videa s až 60 FPS
 • Nejrychlejší automatické zaostření na světě - zaostří za pouhé 3 setiny sekundy
100%
*****

Videoprezentace

Popis produktu CANON EOS 77D tělo

CANON EOS 77DVzhled a ergonomie

DSLR zrcadlovky Canon EOS si dlouhodobě udržují praktický design, který umožňuje pohodlné držení a snadné ovládání. U Canonu EOS 77D tomu není jinak - proč také měnit to, co funguje přímo dokonale. Na frontální straně fotoaparátu jsou umístěna tlačítka pro kontrolu hloubky ostrosti a pojistka pro sundání objektivu a pohotovostní tlačítko pro vyklopení blesku. Při pohledu shora je na levé straně ovládací kolečko, díky jemuž se přechází z programové automatiky do priorit clony, čas, plného manuálu, uživatelského nastavení a dalších režimů. Uprostřed je nepřehlédnutelný pentagonální hranol, na němž jsou umístěny sáňky pro blesk a samotný vestavěný blesk a po pravé straně od objektivu je umístěn grip, v jehož útrobách se nalézá baterie a na vrchu je situována spoušť, ovládací prvky a stavový displej. Zadní straně zrcadlovky dominuje výklopný displej. Po jeho levé straně se nacházejí tlačítka pro pohyb v menu a nastavení funkcí, nad nimi je zapínání fotoaparátu. Nad monitorem se nachází průhledový hledáček se 95% pokrytím snímané scény a po pravé straně jsou umístěny další ovládací prvky.

Snímač a obrazový procesor

EOS 77D je vybaven osvědčeným 24,2 MP APS-C CMOS snímačem, který byl navržen a vyroben společností Canon. Dále samozřejmě nabízí převratnou technologii Dual Pixel CMOS AF, zajišťující plynulé a přesné automatické zaostřování (AF) při natáčení ve Full HD kvalitě i při fotografování v režimu Live View. Spárováním 14bitového procesoru DIGIC 7 s 45 křížovými body AF, zachycuje EOS 77D snímky v plném rozlišení rychlostí až 6 snímků za sekundu, s až 110 JPEG nebo 25 RAW v řadě. Přirozený rozsah citlivosti ISO 100–25 600 (po prodloužení až 51 200) umožňuje snímání při slabém osvětlení a používání kratších časů závěrky při zachování vysoké kvality obrazu.

Duální systém CMOS AF

CANON EOS 77DVylepšený systém Dual CMOS AF (může pochlubit vyšší maximální rychlostí zaostřování i možností přesnější kontroly nad citlivostí a rychlostí funkce Servo AF při natáčení filmů) poskytuje pohotový AF při focení v režimu Live View a hladce přesné ostření při natáčení Full HD videí. Usnadňuje tak uživatelům jejich další krok k natáčení videí, neboť jim umožňuje udržet pohybující se objekty ostré nebo vytvářet profesionálně vypadající efekty přeostření.  Technologie využívá pokročilou CMOS architekturu, která umožňuje využití dvou fotodiod umístěných v každém pixelu; ty mohou být čteny nezávisle pro zaostření nebo společně pro získání maximální kvality obrazu za všech okolností.

Pokročilý systém AF pro statické snímky využívá 45 bodů křížového typu, pokrývající celou plochu záběru. Poskytují vysokou rychlost a přesnost automatického ostření – ideální pro snímání sportu, divoké přírody a veškerého pohybu. Systém AF je nastavitelný, fotograf se tak snadno přizpůsobí každé scéně, kterou snímá. Ostřící body mohou být používány samostatně, společně v malých skupinách nebo jako celá aktivní oblast pro více nepředvídatelných předmětů. Jednoúčelové tlačítko pro výběr AF je umístěno pohodlně hned vedle spouště, což umožňuje rychlé přepínání mezi režimy bez nutnosti zbytečného oddalování fotoaparátu od oka.

Vybraná specifikace

 • měřící snímač RGB+IR s rozlišením 7 560 pixelů, který zohledňuje i jemné nuance v záběru – jako je například tón pleti – a zajistí přesnou expozici
 • systém automatického zaostřování s duálními pixely senzoru CMOS, která si skvěle poradí se sledováním objektů v pohybu a nabízí plynulé zaostřování pro profesionální kvalitu výstupů
 • pětiosý digitální stabilizátor obrazu, jenž eliminuje vliv pohybu fotoaparátem při natáčení filmů z ruky a samozřejmě také při fotografování
 • plynulé, rychlé a přesné zaostřování při natáčení filmů díky technologii automatického zaostřování s duálními pixely CMOS

Expoziční režimy

CANON EOS 77DVšechny výkonné specifikace EOS 77D jsou zasazeny do odborně navrženého těla, které nabízí pohodlné držení a rychlé ovládání. Inteligentní hledáček zobrazující cca 95 procent obrazového pole s 0,82× zvětšením, umožňuje uživatelům pohodlně zvolit kompozici svých snímků a zobrazit nastavení pomocí elektronického překrytí. Šikovně umístěné ovládací prvky nabízí okamžitý přístup k nejčastěji používaným nastavením, jako je ISO, AF režim výběru a měření. Uživatelé tak mohou rychle měnit nastavení a soustředit se pouze na zachycení okamžiku.

3,0" (7,7 cm) LCD panel Clear View II s variabilním úhlem natočení a rozlišením 1 040 000 bodů je ideální pro natáčení videa nebo kompozici snímků z neobvyklých a kreativních úhlů. Obrazovka podporuje řadu dotykových gest, včetně posouvání a zvětšování přivřením prstů, což uživatelé ocení zejména při navigaci v menu, změnách nastavení nebo při prohlížení snímků.

Wi-Fi konektivita

EOS 77D je vybavený integrovanou Wi-Fi, která poskytuje svobodu v podobě dálkového ovládání fotoaparátu a sdílení snímků. Díky Wi-Fi konektivitě mají uživatelé přístup ke vzdáleným aplikacím a mohou ovládat širokou škálu nastavení obrazu včetně nastavení ISO, výběr expozice, zaostření a zmáčknutí spouště. Uživatelé mohou na dálku používat také režim Live View, a nebo prohlížet a hodnotit své obrázky.

Canon EOS 77D může fungovat i jako bezdrátový přístupový bod, který spolu s dodávaným softwarem EOS Utility umožňuje vzdálené pořizování snímků z osobních počítačů i počítačů Macintosh. Navíc díky aplikaci Canon Camera Connect mohou uživatelé natáčet filmy a fotografovat i pomocí kompatibilních zařízení s operačními systémy Android a iOS a naplno si tak vychutnat výhody živého náhledu. Aplikace umožňuje i snadný bezdrátový přenos jak filmů ve formátu MP4, tak i snímků typu JPEG s upravenou velikostí nebo v maximálním rozlišení. Díky podpoře NFC a kompatibilitě s Canon Connect Station mohou uživatelé své fotografie i filmy přenášet a ukládat pouhým dotykem fotoaparátu s tímto zařízením a výsledky své práce snadno přehrávat na televizorech s vysokým rozlišením nebo sdílet na sociálních sítích i v internetových fotoalbech.   

Novinkou je intergování technologie Bluetooth pro vzdálené bezdrátové ovládání a sdílení pomocí chytrých zařízení. Nechybí ani podpora trvalého propojení pomocí technologie Bluetooth, tedy i možnost prohlížení snímků bez vyndání fotoaparátu z brašny, nebo vzdálené ovládání z chytrého zařízení či pomocí nového dálkového ovladače BR-E1.

Další funkce

CANON EOS 77DEOS 77D nabízí řadu kreativních režimů, které usnadňují pořízení jedinečných snímků. Režim HDR přímo ve fotoaparátu odstraňuje potíže se zachycením náročných, vysoce kontrastních situací, a to pomocí sloučení tří expozic do jednoho snímku, ve kterém je zachyceno více detailů ve stínu i v přesvětlených místech. S režimem vícenásobné expozice mohou uživatelé kombinovat až devět expozic do jednoho snímku nebo použít řadu kreativních filtrů pro okamžitou změnu stylu a vzhledu záběru. Díky integrovanému vysílači Speedlite, který zajišťuje ovládání více jednotek blesku Canon Speedlite EX, je experimentování s kreativním používáním blesku upevněného mimo fotoaparát velmi jednoduché.

Timelapse

Při použití režimu Timelapse mohou uživatelé zadat počet snímků a časový interval. Na základě těchto informací fotoaparát zobrazí délku klipu a vytvoří film ve Full HD rozlišení. Záznam fotografií v plném rozlišení mohou při použití intervalového časovače uživatelé ovlivnit nastavením doby od jedné sekundy po 99 hodin, 59 minut a 59 sekund, ale i určením počtu fotografií v rozmezí 1 až 99 nebo bez omezení maximální hranice. Nová zrcadlovka podporuje i režim dlouhé expozice BULB, který umožňuje otevření závěrky po skutečně požadovanou dobu. 

Full HD filmy

CANON EOS 77DEOS 77D umožňuje uživatelům točit s naprostou lehkostí vysoce kvalitní filmové záznamy. Full HD videa (1 080p) lze pořizovat s volitelnou snímkovou frekvencí, včetně 60, 30, 25 nebo 24 snímků za vteřinu nebo 60 a 50 fps při rozlišení 720p. Rychlé scény ani efektivní zpomalení ve FHD kvalitě není problém! Nabízí řadu možností komprese pro post produkci a sdílení. Díky nové technologii Dual Pixel CMOS AF, sleduje při natáčení automatické servo ostření pohyb předmětů dokonce při změně kompozice, což zajišťuje, že jsou vždy skvěle ostré. Alternativně mohou uživatelé vybírat různá pole pro zaostření, je možné vybrat až 80 procent záběru pouhým klepnutím na dotykovou obrazovku, a to i při záznamu videa, což vždy zajistí ostrost videí, přestože se předmět pohne nebo uživatel změní kompozici záběru.

Uživatelé mohou přímo ve fotoaparátu dát volný průchod svým tvůrčím záměrům díky režimu HDR a kreativním filtrům, včetně efektu starého filmu, snu, vzpomínky, dramatického záběru a černobílého filmu. Kameramani mají k dispozici i úplnou kontrolu nad úrovní zvuku, která spolu s využitím vstupů pro sluchátka a mikrofon umožňuje zaznamenávat zvuk v profesionální kvalitě. Uživatelé mohou filmy vytvářet ve formátu MP4 s kompresí IPB při rychlosti až 60 snímků za sekundu, který usnadňuje sdílení záběrů, i ve formátu MOV s kompresí All-I při rychlosti až 30 snímků za sekundu. 

CANON EOS 77DRozměry a hmotnost

Rozměry (Š x V x H) 131,0 x 99,9 x 76,2 mm
Hmotnost (pouze tělo) přibližně 540 g (na základě standardních testů asociace CIPA, včetně baterie a paměťové karty)

Obsah balení

Tělo fotoaparátu EOS 77D
Kryt fotoaparátu R-F-3
Široký řemen EW-100DBV
Bateriový zdroj LP-E17
Nabíječka baterií LC-E17E
Napájecí kabel (se zástrčkou typu E) 1 m

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISOv rozšířeném režimu 51 200
Druh pamětiSDHC | SDXC
LCD obrazovka3,0" | výklopná | dotyková
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,6×)
Druh snímačeCMOS
BajonetCanon
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Synchronizace s bleskem1/250
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | kontinuální AF | 60p
NapájeníLP-E17
Vlastnosti tělavestavěný blesk | 100% hledáček | živý náhled | připojení gripu | stavový displej | náhled hloubky ostrosti
Zaostřovací body (křížové)45
Scénické režimyHDR | ano
Rozhranísystémový blesk | kabelová spoušť | HDMI | bezdrátový zábleskový systém | mikrofonní vstup | A/V výstup | Wi-Fi
Rozlišení LCD (px)1 040 000
Barvačerná
Počet fotografií za vteřinu6
Časosběrano
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

*****
(3 recenze)
CANON EF 17-40 mm f/4 L USM
Recenze
 • Ohnisková vzdálenost 17–40 mm
 • Světelnost f/4
 • Filtr 77 mm
20 990,-
Skladem 4 - 5 ks
CANON EF 70-200 mm f/4 L USM

CANON EF 70-200 mm f/4 L USM

*****
(8 recenzí)
CANON EF 70-200 mm f/4 L USM
Recenze
 • Profesionální L objektiv
 • Ohnisková vzdálenost 70–200 mm
 • Světelnost f/4
17 990,-
Skladem > 5 ks
CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

*****
(4 recenze)
CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM
Recenze
 • Širokoúhlý zoom pro DSLR EOS s APS-C snímačem
 • Ohnisková vzdálenost 10–22 mm
 • Světelnost f/3,5–4,5
15 990,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

*****
(4 recenze)
CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM
 • Zoom objektiv pro DSLR EOS s APS-C snímačem
 • Ohnisková vzdálenost 17–55 mm
 • Světelnost f/2,8
23 790,-
Poslední kus
LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
 • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
 • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
 • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
3 990,-
Skladem 2 - 3 ks
LOWEPRO ProTactic 200 AW fotobrašna

LOWEPRO ProTactic 200 AW fotobrašna

LOWEPRO ProTactic 200 AW fotobrašna
Sleva

původní cena

3 990,-
 • pevná a mimořádně lehká konstrukce
 • odolné vnější technické materiály
 • hlavní komora s vyjímatelnou fotovaničkou s polstrováním z jemného „brushed tricot“ materiálu
2 690,-
Skladem 2 - 3 ks
LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
 • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
 • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné fotopříslušenství, 2l vodní rezervoár, kompaktní stativ, přilba, lehká bunda, svačina a jiné drobnější osobní věci
 • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a přezkou - bezpečnější varianta
2 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý

PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý

*****
(4 recenze)
PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý
 • Luxusně zpracovaný fotobatoh městského designu
 • Kapacita: Velká profi zrcadlovka s objektivem a další dva objektivy, notebook do 15", 10" tablet, stativ další příslušenství a osobní věci
 • Vnější rozměry: 30cm x 46cm x 18cm
6 790,-
Skladem 2 - 3 ks
NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

NISSIN makroblesk MF18 pro Canon
 • Směrné číslo 16 (ISO 100)
 • Řízení zábleskové expozice Canon E-TTL/E-TTL II
 • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
9 690,-
Skladem 2 - 3 ks
DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon

DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon

DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon
Sleva
 • Kruhový LED blesk
 • Volba mezi režimem blesk a trvalé světlo LED
 • Směrné číslo 15 (2×10,7) při ISO 100
4 190,-
Poslední kus
CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

*****
(2 recenze)
CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT
 • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
 • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
 • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
7 990,-
Skladem > 5 ks
METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon
 • Směrné číslo 44 pro ISO 100/21° a 105 mm)
 • LED dioda pro nahrávání videa (4 úrovně)
 • Bezdrátová TTL synchronizace
4 990,-
Poslední kus
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

*****
(5 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE
Sleva
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ
 • lehké hliníkové provedení
 • výška složeného stavu je pouze 40 cm
 • snadné ovládání
4 190,-
Skladem 2 - 3 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Sleva
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
6 490,-
Poslední kus
VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
Sleva
 • výška sbaleného stativu : 724 mm
 • výška rozloženého stativu : 1750 mm
 • pohyby hlavy : 3
SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 40 MB/s
490,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 16GB EXTREME

SANDISK SDHC 16GB EXTREME

*****
(5 recenzí)
SANDISK SDHC 16GB EXTREME
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
230,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME
Sleva
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
370,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

*****
(5 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

Nová řada paměťových karet SanDisk Extreme SDHC Pro představuje technologie, které byly dříve dostupné pouze u profesionálních CompactFlash paměťových karet. Kromě...

470,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

*****
(5 recenzí)
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

690,-
Skladem > 5 ks
CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

*****
(5 recenzí)
CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

Značková baterie pro fotoaparáty Canon EOS M3, 760D a jiné. Kapacita: 1040mAh.

1 290,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON ACK-E17 Síťový zdroj (EOS M3)

CANON ACK-E17 Síťový zdroj (EOS M3)

CANON ACK-E17 Síťový zdroj (EOS M3)
 • nabíjecí adaptér pro fotoaparáty na akumulátory LP-E17
 • jmenovitý příkon 100 - 240 VAC, 50/60 Hz
 • Jmenovitý výkon 7,4 VDC, 2 A
CANON Nabíječka LC-E17E (LP-E17)

CANON Nabíječka LC-E17E (LP-E17)

*****
(1 recenze)
CANON Nabíječka LC-E17E (LP-E17)
 • kompatibilní s EOS 760D, 750D
Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

Fotografujete se zrcadlovkou již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostla? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele zrcadlovek a pro "věčné...

1 590,-
> 3 volných míst
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

6 890,-
> 3 volných míst
Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Kurz shrnuje poznatky předcházejících kurzů, zabývá se i náročnou oblastí fotografických aktivit. Na každé lekci vystupuje jako host lektora specialista pro určitou...

7 390,-
Bez termínu
CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

*****
(5 recenzí)
CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

Originální kabelová spoušť Canon RS-60E3 je určená především pro fotoaparáty Canon, nicméně ji lze s úspěchem použít i s fotoaparáty jiných značek.

490,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(4 recenze)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

110,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
249,-
Skladem > 5 ks
HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

*****
(6 recenzí)
HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

Další podobné produkty

Podobné produkty

NIKON D5300 černé tělo

NIKON D5300 černé tělo

 • 24,2Mp CMOS APS-C snímač (bez Anti-Aliasing filtru)
 • Procesor EXPEED 4
 • 100–12 800 ISO (rozšířené až 25 600 ISO)
12 990,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON EOS 80D tělo

CANON EOS 80D tělo

 • 24.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a DIGIC 6+
 • 45 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 7 snímků za vteřinu
 • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
22 490,-
Skladem > 5 ks
PENTAX K-70 tělo

PENTAX K-70 tělo

PENTAX K-70 tělo
5 setů Dárek Servisní knížka
 • 24 Mpx CMOS snímač APS-C
 • Vysokorychlostní procesor PRIME MII
 • Citlivost v rozmezí 100–102400 ISO
17 990,-
Skladem 2 - 3 ks
NIKON D5600 tělo černý

NIKON D5600 tělo černý

NIKON D5600 tělo černý
2 sety Sleva Servisní knížka
 • 24,2 Mpx CMOS DX snímač
 • Procesor EXPEED 4
 • 100–25 600 ISO
12 490,-
Skladem 4 - 5 ks

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
03.08.2019 000 18:25:25

České menu, intuitivní ovládání.

   avatar
   100%*****
   09.01.2019 000 18:17:18

   Fotoaparát byl zakoupen na doporučení, první zkušenosti jsou výborné, výhodou je rádce v telefonu :-)

     avatar
     100%*****
     06.12.2018 000 18:23:55

     Chtěl jsem vyzkoušet tuto úroveň produktu. Zatím nemám moc otestováno.

       avatar
       100%*****
       05.12.2018 000 16:49:53

         avatar
         100%*****
         04.11.2018 000 12:39:09

           avatar
           100%*****
           04.09.2018 000 17:08:01

             avatar
             100%*****
             25.06.2017 000 22:10:51

               Příslušenství k produktu CANON EOS 77D tělo

               CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

               CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

               *****
               (3 recenze)
               CANON EF 17-40 mm f/4 L USM
               Recenze
               • Ohnisková vzdálenost 17–40 mm
               • Světelnost f/4
               • Filtr 77 mm
               20 990,-
               Skladem 4 - 5 ks
               CANON EF 70-200 mm f/4 L USM

               CANON EF 70-200 mm f/4 L USM

               *****
               (8 recenzí)
               CANON EF 70-200 mm f/4 L USM
               Recenze
               • Profesionální L objektiv
               • Ohnisková vzdálenost 70–200 mm
               • Světelnost f/4
               17 990,-
               Skladem > 5 ks
               CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

               CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

               *****
               (4 recenze)
               CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM
               Recenze
               • Širokoúhlý zoom pro DSLR EOS s APS-C snímačem
               • Ohnisková vzdálenost 10–22 mm
               • Světelnost f/3,5–4,5
               15 990,-
               Skladem 2 - 3 ks
               CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

               CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

               *****
               (4 recenze)
               CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM
               • Zoom objektiv pro DSLR EOS s APS-C snímačem
               • Ohnisková vzdálenost 17–55 mm
               • Světelnost f/2,8
               23 790,-
               Poslední kus
               LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

               LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

               LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
               • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
               • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
               • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
               3 990,-
               Skladem 2 - 3 ks
               LOWEPRO ProTactic 200 AW fotobrašna

               LOWEPRO ProTactic 200 AW fotobrašna

               LOWEPRO ProTactic 200 AW fotobrašna
               Sleva

               původní cena

               3 990,-
               • pevná a mimořádně lehká konstrukce
               • odolné vnější technické materiály
               • hlavní komora s vyjímatelnou fotovaničkou s polstrováním z jemného „brushed tricot“ materiálu
               2 690,-
               Skladem 2 - 3 ks
               LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

               LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

               LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
               • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
               • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné fotopříslušenství, 2l vodní rezervoár, kompaktní stativ, přilba, lehká bunda, svačina a jiné drobnější osobní věci
               • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a přezkou - bezpečnější varianta
               2 990,-
               Skladem 2 - 3 ks
               PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý

               PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý

               *****
               (4 recenze)
               PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý
               • Luxusně zpracovaný fotobatoh městského designu
               • Kapacita: Velká profi zrcadlovka s objektivem a další dva objektivy, notebook do 15", 10" tablet, stativ další příslušenství a osobní věci
               • Vnější rozměry: 30cm x 46cm x 18cm
               6 790,-
               Skladem 2 - 3 ks
               NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

               NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

               NISSIN makroblesk MF18 pro Canon
               • Směrné číslo 16 (ISO 100)
               • Řízení zábleskové expozice Canon E-TTL/E-TTL II
               • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
               9 690,-
               Skladem 2 - 3 ks
               DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon

               DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon

               DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon
               Sleva
               • Kruhový LED blesk
               • Volba mezi režimem blesk a trvalé světlo LED
               • Směrné číslo 15 (2×10,7) při ISO 100
               4 190,-
               Poslední kus
               CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

               CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

               *****
               (2 recenze)
               CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT
               • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
               • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
               • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
               7 990,-
               Skladem > 5 ks
               METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

               METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

               METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon
               • Směrné číslo 44 pro ISO 100/21° a 105 mm)
               • LED dioda pro nahrávání videa (4 úrovně)
               • Bezdrátová TTL synchronizace
               4 990,-
               Poslední kus
               VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

               VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

               *****
               (5 recenzí)
               VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE
               Sleva
               • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
               • transportní výška: 63 cm
               • hmotnost: 2,0 kg
               MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

               MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

               MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ
               • lehké hliníkové provedení
               • výška složeného stavu je pouze 40 cm
               • snadné ovládání
               4 190,-
               Skladem 2 - 3 ks
               MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

               MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

               MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
               Sleva
               • Nohy Manfrotto MT190X3
               • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
               • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
               6 490,-
               Poslední kus
               VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

               VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

               VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
               Sleva
               • výška sbaleného stativu : 724 mm
               • výška rozloženého stativu : 1750 mm
               • pohyby hlavy : 3
               SANDISK SDXC 64GB ULTRA

               SANDISK SDXC 64GB ULTRA

               SANDISK SDXC 64GB ULTRA
               • základní řada karet od Sandisku
               • klasické rozměry SD
               • rychlost čtení až 40 MB/s
               490,-
               Skladem > 5 ks
               SANDISK SDHC 16GB EXTREME

               SANDISK SDHC 16GB EXTREME

               *****
               (5 recenzí)
               SANDISK SDHC 16GB EXTREME
               • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
               • klasické rozměry SD
               • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
               230,-
               Skladem > 5 ks
               SANDISK SDHC 32GB EXTREME

               SANDISK SDHC 32GB EXTREME

               SANDISK SDHC 32GB EXTREME
               Sleva
               • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
               • klasické rozměry SD
               • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
               370,-
               Skladem > 5 ks
               SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

               SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

               *****
               (5 recenzí)
               SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

               Nová řada paměťových karet SanDisk Extreme SDHC Pro představuje technologie, které byly dříve dostupné pouze u profesionálních CompactFlash paměťových karet. Kromě...

               470,-
               Skladem > 5 ks
               AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

               AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

               *****
               (5 recenzí)
               AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

               Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

               690,-
               Skladem > 5 ks
               CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

               CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

               *****
               (5 recenzí)
               CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

               Značková baterie pro fotoaparáty Canon EOS M3, 760D a jiné. Kapacita: 1040mAh.

               1 290,-
               Skladem 2 - 3 ks
               CANON ACK-E17 Síťový zdroj (EOS M3)

               CANON ACK-E17 Síťový zdroj (EOS M3)

               CANON ACK-E17 Síťový zdroj (EOS M3)
               • nabíjecí adaptér pro fotoaparáty na akumulátory LP-E17
               • jmenovitý příkon 100 - 240 VAC, 50/60 Hz
               • Jmenovitý výkon 7,4 VDC, 2 A
               CANON Nabíječka LC-E17E (LP-E17)

               CANON Nabíječka LC-E17E (LP-E17)

               *****
               (1 recenze)
               CANON Nabíječka LC-E17E (LP-E17)
               • kompatibilní s EOS 760D, 750D
               Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

               Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

               Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

               Fotografujete se zrcadlovkou již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostla? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele zrcadlovek a pro "věčné...

               1 590,-
               > 3 volných míst
               Večerní FotoŠkola - Začátečníci

               Večerní FotoŠkola - Začátečníci

               Večerní FotoŠkola - Začátečníci

               Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

               5 890,-
               > 3 volných míst
               Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

               Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

               Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

               Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

               6 890,-
               > 3 volných míst
               Večerní FotoŠkola - Pokročilí

               Večerní FotoŠkola - Pokročilí

               Večerní FotoŠkola - Pokročilí

               Kurz shrnuje poznatky předcházejících kurzů, zabývá se i náročnou oblastí fotografických aktivit. Na každé lekci vystupuje jako host lektora specialista pro určitou...

               7 390,-
               Bez termínu
               CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

               CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

               *****
               (5 recenzí)
               CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

               Originální kabelová spoušť Canon RS-60E3 je určená především pro fotoaparáty Canon, nicméně ji lze s úspěchem použít i s fotoaparáty jiných značek.

               490,-
               Skladem > 5 ks
               HAMA šňůrka na krytku 5899

               HAMA šňůrka na krytku 5899

               *****
               (4 recenze)
               HAMA šňůrka na krytku 5899

               Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

               110,-
               Skladem > 5 ks
               LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

               LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

               LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
               Sleva
               • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
               • životnost pera je cca 500 použití
               • velmi jednoduché použití
               249,-
               Skladem > 5 ks
               HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

               HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

               *****
               (6 recenzí)
               HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

               Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

               Podobné produkty produktu CANON EOS 77D tělo

               NIKON D5300 černé tělo

               NIKON D5300 černé tělo

               • 24,2Mp CMOS APS-C snímač (bez Anti-Aliasing filtru)
               • Procesor EXPEED 4
               • 100–12 800 ISO (rozšířené až 25 600 ISO)
               12 990,-
               Skladem 2 - 3 ks
               CANON EOS 80D tělo

               CANON EOS 80D tělo

               • 24.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a DIGIC 6+
               • 45 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 7 snímků za vteřinu
               • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
               22 490,-
               Skladem > 5 ks
               PENTAX K-70 tělo

               PENTAX K-70 tělo

               PENTAX K-70 tělo
               5 setů Dárek Servisní knížka
               • 24 Mpx CMOS snímač APS-C
               • Vysokorychlostní procesor PRIME MII
               • Citlivost v rozmezí 100–102400 ISO
               17 990,-
               Skladem 2 - 3 ks
               NIKON D5600 tělo černý

               NIKON D5600 tělo černý

               NIKON D5600 tělo černý
               2 sety Sleva Servisní knížka
               • 24,2 Mpx CMOS DX snímač
               • Procesor EXPEED 4
               • 100–25 600 ISO
               12 490,-
               Skladem 4 - 5 ks

               Poradna k produktu

               CANON EOS 77D tělo

               Přidat příspěvek
               • Jakub
                Odpovědět

                dotaz jaký zvolit fotoaparát

                Jakub 24.08.2019 000 11:35:40

                Dobrý den, rád bych se věnoval profesionálnímu focení (reportáže, svatby, portréty, psi) též bych chtěl od fotáku možnost natáčení (reporty, svatby), je model 77d vhodný? Případně je lepší pořídit 80d či je markatní rozdíl mezi 6D mark II? Mám určitý strop, jelikož jedna věc je vize focení na zakázky, ale též se může stát, že budu fotit spíše jen pro radost... ovšem nerad bych zas něco kupoval a kvůli nedostatečnému výstupu za půl roku měnil... budu rád za každou radu... ještě jsem koukal na nikon D7200 a D7500 či D750, ale tam je to prý slabé co se týká videí... Ještě se mi zdala zajímavá Panasonic G9, ale zas to je bezzrcadlo, tak nevím...

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:dotaz jaký zvolit fotoaparát

                 Jakub Valdivia 25.08.2019 000 10:04:42

                 Dobrý den, model Canon 77D je rozhodně dobrou volbou a oproti 80D má pouze mírně horší kategorii těla fotoaparátu. Po stránce obrazové kvality je třeba 77D mírně lepší. Fotoaparát Canon 6D II nabídne výrazně lepší obrazovou kvalitu, ale je zapotřebí také více investovat do kvalitních objektivů, aby byl full frame snímač využitý na maximum. Bezzrcadlovky také nejsou špatnou volbou, model G9 zaujme zejména možnostmi pro natáčení a rychlým zaostřováním. Kvůli menšímu snímači se ale hůře fotografuje za zhoršených světelných podmínek.

               • Zdenek F.
                Odpovědět

                Objektiv na Canon 77D

                Zdenek F. 08.02.2019 000 13:57:56

                Dobrý den, je vhodnější na Canon EOS 77D ojektiv SIGMA 18-200 mm f/3,5-6,3 DC OS, nebo TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di II LD ? Děkuji za odpověď

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Objektiv na Canon 77D

                 Jakub Valdivia 08.02.2019 000 14:36:52

                 Dobrý den, pro fotoaparát Canon 77D bude lepší volbou objektiv Sigma. Nejenom že má lepší mechanické zpracování, má navíc rychlejší ostření i kvalitnější kresbu obrazu.

               • Zuzana C.
                Odpovědět

                Canon 77D

                Zuzana C. 10.01.2019 000 15:39:42

                Dobrý den ,moc ráda fotím a to převážně rodinu (děti )a přírodu .Mám doma už dědečka od Sony alfa A200 a moc ráda bych se posunula někam dál. Myslíte že Canon 77 D je pro mě dobrá volba ? ještě jsem uvažovala nad Canon 200 D.Moc děkuji Zuzka

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Canon 77D

                 Jakub Valdivia 11.01.2019 000 11:46:22

                 Dobrý den, model Canon 77D je zajisté výbornou volbou mezi zrcadlovkami. Nabídne velmi pohodlné a intuitivní ovládání, navíc je to velmi rychlý přístroj. Model Canon 200D má vůči němu výhodu zejména v menší váze a velikosti. Pokud pro vás toto nejsou primární požadavky, tak bych určitě mířil na 77D.

                 • Zuznana C.
                  Odpovědět

                  Objektiv

                  Zuznana C. 11.01.2019 000 17:25:25

                  Dobry den, moc dekuji a jeste se chci zeptat jaky objektiv by jste k tomu volil ?Zda mam koupit v setu a nebo pak samostatne treba pevnou 50 ci 35 :-) Mela jsem cenovy strop 20tis .Do ted jsem mela setove 18-55 a 70-300 od Sony ale ty myslim ze k tomu bohuzel nepujdou.Moc dekuji :-)

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Objektiv

                   Jakub Valdivia 14.01.2019 000 12:52:42

                   Dobrý den, v setu bych k fotoaparátu volil objektiv 18-135 mm, který nabídne univerzální rozsah. Objektiv také poskytne rychlé ostření i dobrou obrazovou kvalitu. Následně lze dokoupit pevné objektivy pro lepší možnosti práce s hloubkou ostrosti. Objektivy Sony bohužel na bajonet Canon pasovat nebudou.

               • Lenka V.
                Odpovědět

                Canon EOS 77D vs Nikon D7200

                Lenka V. 14.12.2018 000 11:42:59

                Dobrý den, chtěla bych si pořídit kvalitní foťák převážně tedy na fotky z cest, ale taky rodinné foto, výlety atd. Rozmýšlím se mezi Canon EOS 77D a Nikon D7200, mohla bych Výs poprosit o radu, který z těchto dvou zvolit? Děkuji.

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Canon EOS 77D vs Nikon D7200

                 Jakub Valdivia 14.12.2018 000 15:22:35

                 Dobrý den, oba fotoaparáty jsou ve své kategorii velmi podobné po stránce výkonu a obsluhy. Model Nikon D7200 má navíc utěsněné tělo vůči vlhkosti a prachu i slot pro SD kartu navic. Nikon nabídne mírně lepší obrazovou kvalitu, Canon má zase rychlejší ostření při živém náhledu a plně výklopný dotykový display.

               • Katka N.
                Odpovědět

                Fotoaparát pro pokročilejšího amatéra

                Katka N. 03.12.2018 000 12:02:09

                Dobrý den, momentálně fotím několik let s Canon 100D a cítím, že je čas posunout se dále. Je tento přístroj vhodný pro pokročilejšího amatéra, který má ambice stát se profesionálem, nebo doporučujete něco jiného? Fotím převážně akce - oslavy, sport, koncerty, setkání a příležitostně i natáčím. Děkuji předem za odpověď.

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Fotoaparát pro pokročilejšího amatéra

                 Jakub Valdivia 03.12.2018 000 12:10:47

                 Dobrý den, fotoaparát Canon 77D je dobrou volbou pro uživatele, který přechází ze základního modelu Canon 100D. Získáte rychlejší ostření, lepší ovládání i větší hledáček. Pro vámi uvedené situace to bude skvělá varianta, která vám usnadní práci.

               • Věra J.
                Odpovědět

                Výběr fotoaparátu

                Věra J. 12.11.2018 000 22:40:40

                Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem vhodného foťáku. Jsem nadšená amatérka bez profesionálních ambicí :) Fotit budu převážně krajinu, město (architekturu), ale i rodinné akce, zvířata v pohybu, produktové fotky. Fotit budu převážně ve dne, ale chci i foťák, který zvládne krásné noční fotky bez šumu. Preferuji nižší hmotnost, jednoduché ovládání a wifi připojení. Váhám mezi zrcadlovkou a bezzrcadlovkou s výměnnými objektivy. Cena max. 30 tis. i s nějakým rozumným (univerzálním) objektivem. Který typ a model byste mi doporučili?

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Výběr fotoaparátu

                 Jakub Valdivia 13.11.2018 000 11:29:13

                 Dobrý den, z malých a univerzálních bezzrcadlovek vám mohu doporučit model Canon M5: https://www.fotoskoda.cz/canon-eos-m5-18-150-is-mm/ . Jedná se o malý a velmi výkonný přístroj s univerzálním objektivem, který je pro všechny situace vhodný. Z digitálních zrcadlovek je ideální model Canon 77D, nabídne velmi podobné parametry s optickým hledáčkem, větší výdrží baterie a není třeba používat redukci pro Canon EOS objektivy.

               • Jiří S.
                Odpovědět

                Odolnost proti vodě a prachu

                Jiří S. 03.09.2018 000 12:28:13

                Dobrý den. Poohlížím se po první zrcadlovce pro dceru. Sám nefotím. Když foťák není utěsněn proti vodě a prachu - jak moc to v praxi vadí? Má smysl si za těsnost připlatit (88D)?

                • Jiří S.
                 Odpovědět

                 Těsnost

                 Jiří S. 03.09.2018 000 12:29:30

                 Pardon, připlatit za 80D jsem chtěl napsat...

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Odolnost proti vodě a prachu

                 Jakub Valdivia 03.09.2018 000 12:29:19

                 Dobrý den, pokud nebude fotoaparát pravidelně vystavován dešti, vysoké vlhkosti, či velmi prašnému prostředí, tak utěsnění vůči nepříznivým vlivům nutně nepotřebujete.

                 • Jiří S.
                  Odpovědět

                  Těsnost

                  Jiří S. 03.09.2018 000 12:31:44

                  Děkuji za odpověď.

               • Miroslav S.
                Odpovědět

                canon 77D kalibrace

                Miroslav S. 03.08.2018 000 19:42:27

                Dobrý den, je u tohoto modelu canon77D možnost kalibrace roviny zaostření u různých objektivů? Děkuji.

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:canon 77D kalibrace

                 Jakub Valdivia 04.08.2018 000 10:53:48

                 Dobrý den, fotoaparát Canon 77D nemá funkci kalibrace roviny zaostření.

                 • Miroslav S.
                  Odpovědět

                  předsklopení zrcátka

                  Miroslav S. 04.08.2018 000 20:02:13

                  Díky za předchozí odpověď a ještě mám dotaz zda jde předsklopit zrcatko. Pokud ne pak zda je předsklopení i kal. roviny zaostření možné u modelu canon 80D. Díky.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:předsklopení zrcátka

                   Jakub Valdivia 05.08.2018 000 12:53:42

                   Dobrý den, model 77D umí předsklopit zrcátko. Model 80D umožňuje předsklopení zrcátka i kalibraci roviny zaostření.

               • Marie Hartmanová
                Odpovědět

                objektiv

                Marie Hartmanová 30.05.2018 000 11:18:01

                Dobrý den, je tělo kompatibilní s objektivem Sigma 17-70 pro Canon? Porovnávám tento model s tělem 800D - které byste mi doporučili, najdu mezi těly výraznější rozdíly? Děkuji

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:objektiv

                 Jakub Valdivia 30.05.2018 000 11:27:30

                 Dobrý den, oba fotoaparáty jsou po stránce obrazové kvality totožné. Model 77D nabídne více ovládacích prvků na těle a druhý stavový display. Sigma 17-70 mm je s fotoaparáty 800D a 77D plně kompatibilní.

               • Miroslav Kuběna
                Odpovědět

                Výběr fotoaparátu

                Miroslav Kuběna 22.05.2018 000 10:48:12

                Dobrý den, potřeboval bych fotoaparát s vyšší hodnotou iso a rychlým ostřením. Přecházím z Canonu 50 D. https://www.fotoskoda.cz/compare-page/ Srovnávám tyto tři. Doporučíte mi nějaký? Děkuji. Miroslav Kuběna

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Výběr fotoaparátu

                 Jakub Valdivia 22.05.2018 000 14:24:07

                 Dobrý den, bohužel zmíněný odkaz nezobrazuje fotoaparáty k porovnání. O jaké modely se jedná?

                 • Miroslav Kuběna
                  Odpovědět

                  Srovnání fotoaparátů

                  Miroslav Kuběna 22.05.2018 000 23:29:11

                  https://www.fotoskoda.cz/compare-page/ Canon 77 D, Canon 80D a Canon 7 D Mark. Děkuji

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Srovnání fotoaparátů

                   Jakub Valdivia 24.05.2018 000 17:38:58

                   Dobrý den, model Canon 80D nabídne univerzální střední třídu. Má velmi dobrou ergonomii, rychlé ostření a odolné provedení. Co se výstupu týče, tak jsou všechny modely velmi vyrovnané a zásadních rozdílů se zde nedočkáme. 7D II je určen převážně na sport a velmi rychlou akci, na běžné fotografování nevyužijete jeho potencionál naplno. .

               • Jiří Stacho
                Odpovědět

                Sigma 17-50 f2. 8

                Jiří Stacho 12.04.2018 000 19:52:26

                Dobrý den, prosím o informaci zda bude tento model kompatibilní se sklem sigma. Děkuji

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Sigma 17-50 f2. 8

                 Jakub Valdivia 13.04.2018 000 11:54:28

                 Dobrý den, fotoaparát Canon 77D je plně kompatibilní s objektivem Sigma 17-50/2,8.

               • Marek Čeřovský
                Odpovědět

                Vhodnost objektivu k tělu

                Marek Čeřovský 14.03.2018 000 20:03:25

                Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možno k tomuto tělu použít starší objektiv: EF 75-300mm 1:4-5,6 III. Děkuji za odpověď.

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Vhodnost objektivu k tělu

                 Jakub Valdivia 15.03.2018 000 18:08:17

                 Dobrý den, ano uvedený objektiv bude s fotoaparátem Canon 77D kompatibilní a bude fungovat.

               • František Roll
                Odpovědět

                EOS 77D

                František Roll 26.02.2018 000 22:26:37

                Myslím, že uvádíte nesprávný čas závěrky. Všude je uvedeno 1/4000 s a ne 1/8000 s. Zdravím. Roll.

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:EOS 77D

                 Jakub Valdivia 27.02.2018 000 10:16:10

                 Dobrý den, děkujeme za upozornění, popis co nejdříve opravíme.

               • vladimir zemin
                Odpovědět

                náhradní baterie

                vladimir zemin 09.02.2018 000 20:08:18

                Dobrý den, je možné využít jednu z baterií fi DURACELL jako náhradní pro zrcadlovku Canon 77D, kde v zakoupeném balení je baterie LP-E17 ? Nemá někdo nějaké informace, zda DURACELL přijde i s náhradou přímo za tento "tajemný" typ nebo bude tuto "díru" na trhu řešit jinak? baterie typ (Li-ion) kapacita (mAh) napětí (V) cena (Kč) Canon LP-E17 x (1040 nebo 1300) 7,2 cca 1290,- Canon LP-E10 x 860 7,2 1200,- Canon LP-E12 x 875 7,2 1390,- nově Duracell : Duracell LP-E10 x 1020 7,4 339,- Duracell LP-E12 x 600 7,4 289,- jati

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:náhradní baterie

                 Jakub Valdivia 10.02.2018 000 10:37:10

                 Dobrý den, bohužel netušíme jestli i jiné značky budou a kdy budou nabízet akumulátor LP-E17.

               • Milan Ullrich
                Odpovědět

                Canon EOS 77D vs. Canon EOS 80D

                Milan Ullrich 09.02.2018 000 08:32:52

                Dobrý den, nemohu se rozhodnout pro koupi jednoho z uvedených modelů. Jsem nadšený amatér, který rád fotí v přírodě, ve městě a svoje neposedné děti (opravdu hodně neposedné). Děkuji za radu

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Canon EOS 77D vs. Canon EOS 80D

                 Jakub Valdivia 09.02.2018 000 12:49:32

                 Dobrý den, model 80D je o řád výše než je model 77D. Díky tomu nabídne lepší ergonomii, více ovládacích prvků vyvedených na těle, utěsnění vůči nepříznivým vlivům i větší hledáček. Zejména pro rychlé a pohotové ovládání je to lépe vybavený přístroj. Na druhou stranu je větší a těžší. Model 77D má výhodu v menších rozměrech, ale je i novější a tím pádem bude obrazová kvalita velmi mírně lepší. Pro začátečníka má i jednodušší obsluhu.

               • Lukáš Martínek
                Odpovědět

                Utěsněnost

                Lukáš Martínek 16.01.2018 000 16:54:07

                Dobrý den má Canon 77d utěsněné tělo proti prachu a vodě jako má třeba 80d ?? Děkuji a přeji hezky zbytek dne.

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Utěsněnost

                 Jakub Valdivia 16.01.2018 000 16:59:07

                 Dobrý den, bohužel fotoaparát Canon 77D nemá utěsnění vůči nepříznivým vlivům.

               • František Češka
                Odpovědět

                Kompatibilita EOS 77D tělo s objektivy:

                František Češka 27.12.2017 000 16:50:23

                TAMRON SP 70-200 mm, 1:2.8 pro Canon a SIGMA DC 18-125 mm, 1:3.8-5.6 HSM pro Canon

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Kompatibilita EOS 77D tělo s objektivy:

                 Jakub Valdivia 27.12.2017 000 19:30:17

                 Dobrý den, uvedené objektivy jsou s fotoaparátem Canon 77D kompatibilní.

               • Roman
                Odpovědět

                Canon nebo Nikon

                Roman 21.12.2017 000 09:43:45

                Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Rozhoduji se o koupit bud 77D nebo 760D. nebo alternativu od Nikonu ale nějak se v tom porovnání nevyznám a nemužu se rozhodnout co by bylo lepší na focení objektů v pohybu + nějaká krajina. dekuji za odpoveď.

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Canon nebo Nikon

                 Jakub Valdivia 22.12.2017 000 19:34:07

                 Dobrý den, model 77D má výrazně lepší zaostřovací systém a víc ostřících bodů. Pro fotografování pohybujících se objektů je to jasná volba. I z hlediska ostatních parametrů je to plnohodnotně vybavený fotoaparát, který uspokojí veškeré požadavky uživatele. Pokud vám více vyhovuje značka Canon, tak bych ji klidně upřednostnil. Za konkurencí nikterak nezaostává.

               • Honza
                Odpovědět

                Použití starších objektivů

                Honza 30.11.2017 000 13:09:41

                Dobrý den, je možné použít k 77D starší objektivy z dob kinofilmu - Canon EF28-105 f/3.5-4.6 II USM a EF 50/1.8?

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Použití starších objektivů

                 Jakub Valdivia 30.11.2017 000 14:55:24

                 Dobrý den, starší objektivy které uvádíte, budou s fotoaparátem Canon 77D kompatibilní.

               • Jan Martinec
                Odpovědět

                77d nebo 6d?

                Jan Martinec 30.11.2017 000 11:02:55

                Dobrý den, uvažuju koupi buď nového 77d, nebo jeteho 6d (prechazim z 550d) Pro 77d mluví modernější technologie i dual pixel af při videu. Jsou fotky z ff ó tolik kvalitnější? Mluvím o normálních podmínkách, ne noci. A ještě dotaz. Píšete, že optická stabilizace je i pro fotky, ale všechny recenze uvádějí, že jen pro video. Jak to tedy je? Díky.

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:77d nebo 6d?

                 Jakub Valdivia 30.11.2017 000 13:16:04

                 Dobrý den, obrazová kvalita z většího snímače je ve prospěch plného políčka výrazná. Uživatel získá více detailů, lepší práci s hloubkou ostrosti a bohatější dynamiku obrazu. Výhoda modelu 77D jhe v rychlejším zaostřování a modernějších technologiích, ale založených na menším snímači. Optická stabilizace dokáže pomoci stabilizovat obraz i během natáčení videa, proto je tam uvedená.

               • Vašek.
                Odpovědět

                77D vs. 70D vs. 760D

                Vašek. 31.10.2017 000 16:57:08

                Jakou z těchto zrcadlovek byste doporučili pro pokročilejšího amatéra?

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:77D vs. 70D vs. 760D

                 Jakub Valdivia 01.11.2017 000 16:11:36

                 Dobrý den, osobně bych volil optimální střední třídu mezi Canon fotoaparáty a to model 760D. Nabídne vyvážený poměr výkonu, funkcí a ovladatelnosti. Po stránce obrazové kvality jsou všechny přístroje téměř vyrovnané, zde rozdíly příliš nehledejme.

               • lukáš
                Odpovědět

                fotozačátečník

                lukáš 16.07.2017 000 22:01:00

                Dobrý den chci začít s fotografijí a zajímalo by mě zda tato varianta fotoaparátu je dobrá pro úplného zacátečníka ?? Nejsem nějak moc omezen financema takže klidně můžete doporučit i mnohem dražší foták. děkuji a přeji hezký zbytek dne.

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:fotozačátečník

                 Jakub Valdivia 17.07.2017 000 08:42:30

                 Dobrý den, fotoaparát Canon 77D je pro začátečníka vhodným fotoaparátem. Přístroj je osazený moderními funkcemi a technologiemi. Vyšší řady zrcadlovek jsou na ovládání náročnější a začátečníkovi bych je nedoporučoval.

               • Radim Říha
                Odpovědět

                GPS souřadnice na fotografii

                Radim Říha 08.07.2017 000 19:27:47

                Dobrý den, prosím, má tento fotoaparát GPS záznam u fotografii. Pokud ne tak jaký jiný fotoaparát to má v řadě Canon. Děkuji a hezký den, Říha

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:GPS souřadnice na fotografii

                 Jakub Valdivia 10.07.2017 000 12:11:25

                 Dobrý den, bohužel fotoaparát Canon 77D nemá GPS jednotku. V kategorii APS-C zrcadlovek má GPS jednotku pouze model Canon 7D Mark II: https://www.fotoskoda.cz/canon-eos-7d-mark-ii/ .

               • Pavel Starý
                Odpovědět

                Dotaz - battery grip

                Pavel Starý 20.04.2017 000 10:43:58

                Vniřní baterie 77D je opravdu velmi malá a bohužel má nízkou kapacitu. Budete mít v nabídce také battery grip? Děkuji za informaci. P.S.

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Dotaz - battery grip

                 Jakub Valdivia 21.04.2017 000 10:51:11

                 Dobrý den, zatím firma Canon nenabízí battery grip pro fotoaparát Canon 77D. Uvidíme jestli neoriginální výrobci uvedou alternativu.

               • Karel Foltin
                Odpovědět

                Mikronastavení AF

                Karel Foltin 17.02.2017 000 11:10:11

                Dobrý den, ani ve firemní specifikaci jsem nenašel, jestli EOS 77D má funkci mikronastavení AF. Znamená to, že tento fotoaparát tuto funkci nemá?

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Mikronastavení AF

                 Jakub Valdivia 17.02.2017 000 11:16:51

                 Dobý den, fotoparát se nám ještě nedostal do rukou, nemohu tedy s jistotou potvrdit absenci nebo přítomnost mikronastavení AF.

                 • JH
                  Odpovědět

                  AF Canon EOS 77D

                  JH 29.04.2018 000 08:32:28

                  Dobrý den, už víte více o AF u modelu 77D?

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:AF Canon EOS 77D

                   Jakub Valdivia 29.04.2018 000 09:39:20

                   Dobrý den, bohužel u modelu Canonu 77D není přítomna funkce mikro nastavení AF.

               Servisní knížka plná výhod
               • 4 servisní prohlídky
               • základní kurz ovládání zrcadlovky
               • poukázka na fotoslužby

               Kompletní informace »

               Čekejte prosím...

               Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací