CANON EOS 77D tělo | FotoŠkoda

CANON EOS 77D tělo

Kód produktu: 4015266 | PN: 1892C003AA

Canon EOS 77D nabízí špičkový výkon i plnou kontrolu nad přístrojem. Je tak ideální pro všechny uživatele, kteří chtějí inovovat stávající vybavení a zdokonalit své fotografické dovednosti. Disponuje 24,2 APS-C snímačem, o bleskové zpracování fotografií i videí se stará nový obrazový procesor DIGIC 7 se 45 křížovými body a s rychlostí fotografování 6 snímků za sekundu (buffer pro 110 JPEG a 25 RAW fotografií).
Více o produktu »

 • 24.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a procesor DIGIC 7
 • 45 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 6 snímků za vteřinu
 • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 24.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a procesor DIGIC 7
 • 45 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 6 snímků za vteřinu
 • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
 • ISO 25600 (H:51200)
 • 7.7cm ClearView II LCD dotyková obrazovka s variabilním úhlem natočení
 • Inteligentní hledáček se 95% pokrytím
 • Full-HD videa s až 60 FPS
 • Nejrychlejší automatické zaostření na světě - zaostří za pouhé 3 setiny sekundy

Videoprezentace

Popis produktu CANON EOS 77D tělo

CANON EOS 77DVzhled a ergonomie

DSLR zrcadlovky Canon EOS si dlouhodobě udržují praktický design, který umožňuje pohodlné držení a snadné ovládání. U Canonu EOS 77D tomu není jinak - proč také měnit to, co funguje přímo dokonale. Na frontální straně fotoaparátu jsou umístěna tlačítka pro kontrolu hloubky ostrosti a pojistka pro sundání objektivu a pohotovostní tlačítko pro vyklopení blesku. Při pohledu shora je na levé straně ovládací kolečko, díky jemuž se přechází z programové automatiky do priorit clony, čas, plného manuálu, uživatelského nastavení a dalších režimů. Uprostřed je nepřehlédnutelný pentagonální hranol, na němž jsou umístěny sáňky pro blesk a samotný vestavěný blesk a po pravé straně od objektivu je umístěn grip, v jehož útrobách se nalézá baterie a na vrchu je situována spoušť, ovládací prvky a stavový displej. Zadní straně zrcadlovky dominuje výklopný displej. Po jeho levé straně se nacházejí tlačítka pro pohyb v menu a nastavení funkcí, nad nimi je zapínání fotoaparátu. Nad monitorem se nachází průhledový hledáček se 95% pokrytím snímané scény a po pravé straně jsou umístěny další ovládací prvky.

Snímač a obrazový procesor

EOS 77D je vybaven osvědčeným 24,2 MP APS-C CMOS snímačem, který byl navržen a vyroben společností Canon. Dále samozřejmě nabízí převratnou technologii Dual Pixel CMOS AF, zajišťující plynulé a přesné automatické zaostřování (AF) při natáčení ve Full HD kvalitě i při fotografování v režimu Live View. Spárováním 14bitového procesoru DIGIC 7 s 45 křížovými body AF, zachycuje EOS 77D snímky v plném rozlišení rychlostí až 6 snímků za sekundu, s až 110 JPEG nebo 25 RAW v řadě. Přirozený rozsah citlivosti ISO 100–25 600 (po prodloužení až 51 200) umožňuje snímání při slabém osvětlení a používání kratších časů závěrky při zachování vysoké kvality obrazu.

Duální systém CMOS AF

CANON EOS 77DVylepšený systém Dual CMOS AF (může pochlubit vyšší maximální rychlostí zaostřování i možností přesnější kontroly nad citlivostí a rychlostí funkce Servo AF při natáčení filmů) poskytuje pohotový AF při focení v režimu Live View a hladce přesné ostření při natáčení Full HD videí. Usnadňuje tak uživatelům jejich další krok k natáčení videí, neboť jim umožňuje udržet pohybující se objekty ostré nebo vytvářet profesionálně vypadající efekty přeostření.  Technologie využívá pokročilou CMOS architekturu, která umožňuje využití dvou fotodiod umístěných v každém pixelu; ty mohou být čteny nezávisle pro zaostření nebo společně pro získání maximální kvality obrazu za všech okolností.

Pokročilý systém AF pro statické snímky využívá 45 bodů křížového typu, pokrývající celou plochu záběru. Poskytují vysokou rychlost a přesnost automatického ostření – ideální pro snímání sportu, divoké přírody a veškerého pohybu. Systém AF je nastavitelný, fotograf se tak snadno přizpůsobí každé scéně, kterou snímá. Ostřící body mohou být používány samostatně, společně v malých skupinách nebo jako celá aktivní oblast pro více nepředvídatelných předmětů. Jednoúčelové tlačítko pro výběr AF je umístěno pohodlně hned vedle spouště, což umožňuje rychlé přepínání mezi režimy bez nutnosti zbytečného oddalování fotoaparátu od oka.

Vybraná specifikace

 • měřící snímač RGB+IR s rozlišením 7 560 pixelů, který zohledňuje i jemné nuance v záběru – jako je například tón pleti – a zajistí přesnou expozici
 • systém automatického zaostřování s duálními pixely senzoru CMOS, která si skvěle poradí se sledováním objektů v pohybu a nabízí plynulé zaostřování pro profesionální kvalitu výstupů
 • pětiosý digitální stabilizátor obrazu, jenž eliminuje vliv pohybu fotoaparátem při natáčení filmů z ruky a samozřejmě také při fotografování
 • plynulé, rychlé a přesné zaostřování při natáčení filmů díky technologii automatického zaostřování s duálními pixely CMOS

Expoziční režimy

CANON EOS 77DVšechny výkonné specifikace EOS 77D jsou zasazeny do odborně navrženého těla, které nabízí pohodlné držení a rychlé ovládání. Inteligentní hledáček zobrazující cca 95 procent obrazového pole s 0,82× zvětšením, umožňuje uživatelům pohodlně zvolit kompozici svých snímků a zobrazit nastavení pomocí elektronického překrytí. Šikovně umístěné ovládací prvky nabízí okamžitý přístup k nejčastěji používaným nastavením, jako je ISO, AF režim výběru a měření. Uživatelé tak mohou rychle měnit nastavení a soustředit se pouze na zachycení okamžiku.

3,0" (7,7 cm) LCD panel Clear View II s variabilním úhlem natočení a rozlišením 1 040 000 bodů je ideální pro natáčení videa nebo kompozici snímků z neobvyklých a kreativních úhlů. Obrazovka podporuje řadu dotykových gest, včetně posouvání a zvětšování přivřením prstů, což uživatelé ocení zejména při navigaci v menu, změnách nastavení nebo při prohlížení snímků.

Wi-Fi konektivita

EOS 77D je vybavený integrovanou Wi-Fi, která poskytuje svobodu v podobě dálkového ovládání fotoaparátu a sdílení snímků. Díky Wi-Fi konektivitě mají uživatelé přístup ke vzdáleným aplikacím a mohou ovládat širokou škálu nastavení obrazu včetně nastavení ISO, výběr expozice, zaostření a zmáčknutí spouště. Uživatelé mohou na dálku používat také režim Live View, a nebo prohlížet a hodnotit své obrázky.

Canon EOS 77D může fungovat i jako bezdrátový přístupový bod, který spolu s dodávaným softwarem EOS Utility umožňuje vzdálené pořizování snímků z osobních počítačů i počítačů Macintosh. Navíc díky aplikaci Canon Camera Connect mohou uživatelé natáčet filmy a fotografovat i pomocí kompatibilních zařízení s operačními systémy Android a iOS a naplno si tak vychutnat výhody živého náhledu. Aplikace umožňuje i snadný bezdrátový přenos jak filmů ve formátu MP4, tak i snímků typu JPEG s upravenou velikostí nebo v maximálním rozlišení. Díky podpoře NFC a kompatibilitě s Canon Connect Station mohou uživatelé své fotografie i filmy přenášet a ukládat pouhým dotykem fotoaparátu s tímto zařízením a výsledky své práce snadno přehrávat na televizorech s vysokým rozlišením nebo sdílet na sociálních sítích i v internetových fotoalbech.   

Novinkou je intergování technologie Bluetooth pro vzdálené bezdrátové ovládání a sdílení pomocí chytrých zařízení. Nechybí ani podpora trvalého propojení pomocí technologie Bluetooth, tedy i možnost prohlížení snímků bez vyndání fotoaparátu z brašny, nebo vzdálené ovládání z chytrého zařízení či pomocí nového dálkového ovladače BR-E1.

Další funkce

CANON EOS 77DEOS 77D nabízí řadu kreativních režimů, které usnadňují pořízení jedinečných snímků. Režim HDR přímo ve fotoaparátu odstraňuje potíže se zachycením náročných, vysoce kontrastních situací, a to pomocí sloučení tří expozic do jednoho snímku, ve kterém je zachyceno více detailů ve stínu i v přesvětlených místech. S režimem vícenásobné expozice mohou uživatelé kombinovat až devět expozic do jednoho snímku nebo použít řadu kreativních filtrů pro okamžitou změnu stylu a vzhledu záběru. Díky integrovanému vysílači Speedlite, který zajišťuje ovládání více jednotek blesku Canon Speedlite EX, je experimentování s kreativním používáním blesku upevněného mimo fotoaparát velmi jednoduché.

Timelapse

Při použití režimu Timelapse mohou uživatelé zadat počet snímků a časový interval. Na základě těchto informací fotoaparát zobrazí délku klipu a vytvoří film ve Full HD rozlišení. Záznam fotografií v plném rozlišení mohou při použití intervalového časovače uživatelé ovlivnit nastavením doby od jedné sekundy po 99 hodin, 59 minut a 59 sekund, ale i určením počtu fotografií v rozmezí 1 až 99 nebo bez omezení maximální hranice. Nová zrcadlovka podporuje i režim dlouhé expozice BULB, který umožňuje otevření závěrky po skutečně požadovanou dobu. 

Full HD filmy

CANON EOS 77DEOS 77D umožňuje uživatelům točit s naprostou lehkostí vysoce kvalitní filmové záznamy. Full HD videa (1 080p) lze pořizovat s volitelnou snímkovou frekvencí, včetně 60, 30, 25 nebo 24 snímků za vteřinu nebo 60 a 50 fps při rozlišení 720p. Rychlé scény ani efektivní zpomalení ve FHD kvalitě není problém! Nabízí řadu možností komprese pro post produkci a sdílení. Díky nové technologii Dual Pixel CMOS AF, sleduje při natáčení automatické servo ostření pohyb předmětů dokonce při změně kompozice, což zajišťuje, že jsou vždy skvěle ostré. Alternativně mohou uživatelé vybírat různá pole pro zaostření, je možné vybrat až 80 procent záběru pouhým klepnutím na dotykovou obrazovku, a to i při záznamu videa, což vždy zajistí ostrost videí, přestože se předmět pohne nebo uživatel změní kompozici záběru.

Uživatelé mohou přímo ve fotoaparátu dát volný průchod svým tvůrčím záměrům díky režimu HDR a kreativním filtrům, včetně efektu starého filmu, snu, vzpomínky, dramatického záběru a černobílého filmu. Kameramani mají k dispozici i úplnou kontrolu nad úrovní zvuku, která spolu s využitím vstupů pro sluchátka a mikrofon umožňuje zaznamenávat zvuk v profesionální kvalitě. Uživatelé mohou filmy vytvářet ve formátu MP4 s kompresí IPB při rychlosti až 60 snímků za sekundu, který usnadňuje sdílení záběrů, i ve formátu MOV s kompresí All-I při rychlosti až 30 snímků za sekundu. 

CANON EOS 77DRozměry a hmotnost

Rozměry (Š x V x H) 131,0 x 99,9 x 76,2 mm
Hmotnost (pouze tělo) přibližně 540 g (na základě standardních testů asociace CIPA, včetně baterie a paměťové karty)

Obsah balení

Tělo fotoaparátu EOS 77D
Kryt fotoaparátu R-F-3
Široký řemen EW-100DBV
Bateriový zdroj LP-E17
Nabíječka baterií LC-E17E
Napájecí kabel (se zástrčkou typu E) 1 m

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISOv rozšířeném režimu 51 200
Druh pamětiSDHC | SDXC
LCD obrazovka3,0" | výklopná | dotyková
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,6×)
Druh snímačeCMOS
BajonetCanon EF
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Synchronizace s bleskem1/250
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | kontinuální AF | 60p
NapájeníLP-E17
Vlastnosti tělavestavěný blesk | 100% hledáček | živý náhled | připojení gripu | stavový displej | náhled hloubky ostrosti
Zaostřovací body (křížové)45
Scénické režimyHDR | ano
Rozhranísystémový blesk | kabelová spoušť | HDMI | bezdrátový zábleskový systém | mikrofonní vstup | A/V výstup | Wi-Fi
Rozlišení LCD (px)1 040 000
Barvačerná
Počet fotografií za vteřinu6
Časosběrano
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

*****
(4 recenze)
CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM
Recenze
 • Širokoúhlý zoom pro DSLR EOS s APS-C snímačem
 • Ohnisková vzdálenost 10–22 mm
 • Světelnost f/3,5–4,5
15 890,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

*****
(4 recenze)
CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM
 • Zoom objektiv pro DSLR EOS s APS-C snímačem
 • Ohnisková vzdálenost 17–55 mm
 • Světelnost f/2,8
23 790,-
Skladem 2 - 3 ks
SAMYANG 8 mm f/3,5 MC Fish-eye CS pro Canon EF (APS-C)

SAMYANG 8 mm f/3,5 MC Fish-eye CS pro Canon EF (APS-C)

*****
(1 recenze)
SAMYANG 8 mm f/3,5 MC Fish-eye CS pro Canon EF (APS-C)
Sleva
 • Ohnisková vzdálenost 8 mm
 • Zorný úhel 180° (diagonální)
 • Minimální clona f/3,5 (22)
5 990,-
Skladem > 5 ks
HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

*****
(2 recenze)
HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF
 • Ohnisková vzdálenost 60 mm
 • Světelnost f/8
 • Manuální ostření
490,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

120,-
Skladem > 5 ks
FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox
 • Fotoaparát drží vždy pevně u těla bez přidržování rukou
 • Inovativní konstrukce připevňovací destičky
 • Bezpečné nošení
TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna

TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna

TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna
 • Kapacita: DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem max. délky 11.5 cm, 1-2 přídavné...
 • Vnitřní rozměry [cm] 26 x 18 x 11
 • Vnější rozměry [cm] 29 x 20 x 13
2 590,-
Skladem 2 - 3 ks
LOWEPRO NOVA 170 AW II černá

LOWEPRO NOVA 170 AW II černá

LOWEPRO NOVA 170 AW II černá
 • nízká hmotnost: 0,54 kg
 • pevná konstrukce
 • sofistikované dělení a možnost individuálního uspořádání pomocí odnímatelných přepážek
1 590,-
Skladem 4 - 5 ks
NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

NISSIN makroblesk MF18 pro Canon
 • Směrné číslo 16 (ISO 100)
 • Řízení zábleskové expozice Canon E-TTL/E-TTL II
 • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
9 690,-
Poslední kus
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

*****
(2 recenze)
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk
 • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
 • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
 • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
7 990,-
Skladem > 5 ks
CANON Speedlite 600EX II-RT Blesk

CANON Speedlite 600EX II-RT Blesk

*****
(2 recenze)
CANON Speedlite 600EX II-RT Blesk
 • Pokrytá ohnisková vzdálenost: 20 až 200 mm
 • Automatické řízení expozice: E-TTL II / E-TTL / TTL
 • Vysoký výkon se směrným číslem 60 (m, ISO 100)
15 990,-
Skladem > 5 ks
COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1
 • rádiová frekvence: 2,4 GHz
 • typ signálu: klíčování frekvenčním posuvem (FSK)
 • anténa: vestavěná PCB anténa
1 390,-
Poslední kus
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

*****
(6 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
3 990,-
Skladem > 5 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
7 090,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

*****
(2 recenze)
SANDISK SDXC 64GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
460,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 16GB EXTREME

SANDISK SDHC 16GB EXTREME

*****
(8 recenzí)
SANDISK SDHC 16GB EXTREME
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
210,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME
Sleva
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
350,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

Nová řada paměťových karet SanDisk Extreme SDHC Pro představuje technologie, které byly dříve dostupné pouze u profesionálních CompactFlash paměťových karet. Kromě...

390,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

*****
(7 recenzí)
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

490,-
Skladem > 5 ks
CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

Značková baterie pro fotoaparáty Canon EOS M3, 760D a jiné. Kapacita: 1040mAh.

1 290,-
Skladem > 5 ks
CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17

CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17

*****
(1 recenze)
CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17
 • kompatibilní s EOS 760D, 750D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 77D, EOS 800D, EOS 850D, EOS...
1 290,-
Skladem 4 - 5 ks
Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Fotografujete s fotoaparátem Nikon již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostl? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele digitálních přístrojů...

1 790,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

*****
(6 recenzí)
CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

Originální kabelová spoušť Canon RS-60E3 je určená především pro fotoaparáty Canon, nicméně ji lze s úspěchem použít i s fotoaparáty jiných značek.

450,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
269,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
20,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu CANON EOS 77D tělo

CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

*****
(4 recenze)
CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM
Recenze
 • Širokoúhlý zoom pro DSLR EOS s APS-C snímačem
 • Ohnisková vzdálenost 10–22 mm
 • Světelnost f/3,5–4,5
15 890,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

*****
(4 recenze)
CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM
 • Zoom objektiv pro DSLR EOS s APS-C snímačem
 • Ohnisková vzdálenost 17–55 mm
 • Světelnost f/2,8
23 790,-
Skladem 2 - 3 ks
SAMYANG 8 mm f/3,5 MC Fish-eye CS pro Canon EF (APS-C)

SAMYANG 8 mm f/3,5 MC Fish-eye CS pro Canon EF (APS-C)

*****
(1 recenze)
SAMYANG 8 mm f/3,5 MC Fish-eye CS pro Canon EF (APS-C)
Sleva
 • Ohnisková vzdálenost 8 mm
 • Zorný úhel 180° (diagonální)
 • Minimální clona f/3,5 (22)
5 990,-
Skladem > 5 ks
HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

*****
(2 recenze)
HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF
 • Ohnisková vzdálenost 60 mm
 • Světelnost f/8
 • Manuální ostření
490,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

120,-
Skladem > 5 ks
FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox
 • Fotoaparát drží vždy pevně u těla bez přidržování rukou
 • Inovativní konstrukce připevňovací destičky
 • Bezpečné nošení
TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna

TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna

TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna
 • Kapacita: DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem max. délky 11.5 cm, 1-2 přídavné...
 • Vnitřní rozměry [cm] 26 x 18 x 11
 • Vnější rozměry [cm] 29 x 20 x 13
2 590,-
Skladem 2 - 3 ks
LOWEPRO NOVA 170 AW II černá

LOWEPRO NOVA 170 AW II černá

LOWEPRO NOVA 170 AW II černá
 • nízká hmotnost: 0,54 kg
 • pevná konstrukce
 • sofistikované dělení a možnost individuálního uspořádání pomocí odnímatelných přepážek
1 590,-
Skladem 4 - 5 ks
NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

NISSIN makroblesk MF18 pro Canon
 • Směrné číslo 16 (ISO 100)
 • Řízení zábleskové expozice Canon E-TTL/E-TTL II
 • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
9 690,-
Poslední kus
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

*****
(2 recenze)
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk
 • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
 • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
 • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
7 990,-
Skladem > 5 ks
CANON Speedlite 600EX II-RT Blesk

CANON Speedlite 600EX II-RT Blesk

*****
(2 recenze)
CANON Speedlite 600EX II-RT Blesk
 • Pokrytá ohnisková vzdálenost: 20 až 200 mm
 • Automatické řízení expozice: E-TTL II / E-TTL / TTL
 • Vysoký výkon se směrným číslem 60 (m, ISO 100)
15 990,-
Skladem > 5 ks
COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1
 • rádiová frekvence: 2,4 GHz
 • typ signálu: klíčování frekvenčním posuvem (FSK)
 • anténa: vestavěná PCB anténa
1 390,-
Poslední kus
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

*****
(6 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
3 990,-
Skladem > 5 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
7 090,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

*****
(2 recenze)
SANDISK SDXC 64GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
460,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 16GB EXTREME

SANDISK SDHC 16GB EXTREME

*****
(8 recenzí)
SANDISK SDHC 16GB EXTREME
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
210,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME
Sleva
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
350,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

Nová řada paměťových karet SanDisk Extreme SDHC Pro představuje technologie, které byly dříve dostupné pouze u profesionálních CompactFlash paměťových karet. Kromě...

390,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

*****
(7 recenzí)
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

490,-
Skladem > 5 ks
CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

Značková baterie pro fotoaparáty Canon EOS M3, 760D a jiné. Kapacita: 1040mAh.

1 290,-
Skladem > 5 ks
CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17

CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17

*****
(1 recenze)
CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17
 • kompatibilní s EOS 760D, 750D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 77D, EOS 800D, EOS 850D, EOS...
1 290,-
Skladem 4 - 5 ks
Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Fotografujete s fotoaparátem Nikon již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostl? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele digitálních přístrojů...

1 790,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

*****
(6 recenzí)
CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

Originální kabelová spoušť Canon RS-60E3 je určená především pro fotoaparáty Canon, nicméně ji lze s úspěchem použít i s fotoaparáty jiných značek.

450,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
269,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
20,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

CANON EOS 77D tělo

Přidat příspěvek
 • Aneta D.
  Odpovědět

  Dotaz

  Aneta D. 15.09.2020 21:54:55
  Má prosím tento fotoaparát vestavěný odpalovač blesku a středový synchronizační pin blesku (pro využití odpalování blesku od jiného výrobce)?Děkuji za info
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Dotaz

   Jakub Valdivia 16.09.2020 11:19:10

   Dobrý den,

   fotoaparát Canon 77D má středový kontakt pro odpalování blesku a má pouze optické odpálení blesku umístěného mimo tělo pomocí interního blesku. Pro rádiové odpálení je zapotřebí dokoupit rádiové odpalovače. 

 • Oldřich L.
  Odpovědět

  web

  Oldřich L. 11.04.2020 10:04:40
  Dobrý den,

  mám EOS 7OD. Zajímalo by mne, zda je možné tento fotoaparát nastavit v nějakém režimu k přímému přenosu dat do počítače - tedy pro využití jako webová kamera.

  Děkuji

  Oldřich Lapčík
  • Fotoaparáty FotoŠkoda
   Odpovědět

   RE:web

   Fotoaparáty FotoŠkoda 11.04.2020 11:54:23
   Dobrý den, Ano, je to možné po propojení například s produktem Elgato Cam Link 4K adapter, HDMI mini kabelem a programem Open Broadcaster Software. S přáním krásného dne, Daniel Delorme
   • oldřich L.
    Odpovědět

    Doplnění dotazu

    oldřich L. 13.04.2020 14:31:13
    Dá se to (Dobrý den, Ano, je to možné po propojení například s produktem Elgato Cam Link 4K adapter, HDMI mini kabelem a programem Open Broadcaster Software. S přáním krásného dne, Daniel Delorme) u vás objednat, jaká je cena?
    • Fotoaparáty FotoŠkoda
     Odpovědět

     RE:Doplnění dotazu

     Fotoaparáty FotoŠkoda 17.04.2020 11:23:08

     Dobrý den, po konzultaci s kolegou bohužel není možné objednat tuto položku.

 • Ludmila R.
  Odpovědět

  Výběr nového těla

  Ludmila R. 28.01.2020 18:03:32
  Dobrý den, mám starý fotoaparát CANON T70 a k němu objektivy:
  1. CANON LENS FD 50 mm 1:1,4
  2. EXAKTA TELE ZOOM-MACRO 75-200 mm 1:4,5
  3. VIVITAR 75-205 mm 1:3,8
  4. EXAKTA MC MAKRO 28-70 mm 1:2,8 – 4,3
  Zvažuji koupi zrcadlovky EOS 250D, 77D, 80D nebo 90D. Preferuji kvalitní fotky (hlavně příroda), nikoliv video. Bude možné některý z výše uvedených objektivů používat? Děkuji za odpověď.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Výběr nového těla

   Jakub Valdivia 29.01.2020 12:57:42
   Dobrý den, na FD objektiv existuje redukce: https://www.fotoskoda.cz/kipon-adapter-objektivu-canon-fd-na-telo-canon-eos/ , ostatní objektivy mohou mít různé bajonety a nelze s přesností takto poradiit tu správnou. Redukce však nepřenášejí autofocus a bude možno ostřit pouze ručně.
 • Jan N.
  Odpovědět

  Výběr nového těla

  Jan N. 10.01.2020 10:45:49
  Dobrý den , kdysi sem koupil EOS 200D jako první zrcadlovku. Nicméně rád bych v blízké budoucnosti koupil něco trochu lepšího. Otázka zní : Byl by model 77D vhodným nástupcem ? Bude lepší i obrazová a výstupní kvalita ? U 200D mne navíc mnohdy trápí že nemůžu dát ISO více jak 800 jelikož už od 1600 tam vidím poměrně dugi.šum je v tom 77D lepší ? Dá se jít i na vyšší hranici aniž by to bylo nějak více znát ? Děkuji za odpověď .
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Výběr nového těla

   Jakub Valdivia 10.01.2020 10:53:21
   Dobrý den, oba fotoaparáty mají podobnou obrazovou kvalitu, model 77D se liší hlavně v ergonomii a ovládacích prvcích. Největšího posunu v kategorii APS-C docílíte přechodem na model 90D: https://www.fotoskoda.cz/canon-eos-90d-telo/ .
 • Kristýna
  Odpovědět

  Výběr nové zrcadlovky

  Kristýna 08.01.2020 10:32:12
  Dobrý den.
  Před pár lety jsme si koupila Canon EOS 700D (EF-S 18-55 IS STM). S fotákem jsme vesměs spokojená. Jen bych se chtěla zase posunout s focením trošičku dál a pořídit tak něco nového, lepšího?:-) Převážně fotím děti, portrét popř. nějaké reportážní foto. Myslíte, že Canon EOS 77D by byl dobrou náhradou té mé stávající 700D? Nebo by tam zas takový zásadní rozdíl nebyl a je lepší třeba investovat do nových objektivů? Doma mám k této zrcadlovce tyto objektivy: 50mm (1:1.8, 0.45/1,5ft), 100mm 1:2, 75-300mm (1.5m/4-.9ft), 18-55mm (0,25m/0.8ft). TAk kdyby bylo nové tělo s těmito objektivy kompatibilní, byla bych moc ráda :-) Dále mě ještě zaujali tyto typy EOS 800D , EOS 80D nebo pak EOS 6D MARK II, EOS 90D. Předem moc děkuji za každou radu :-)
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Výběr nové zrcadlovky

   Jakub Valdivia 08.01.2020 13:49:14
   Dobrý den, aktuálně je fotoaparát 77D velmi dobrou volbou v momentě kdy plánujete přechod z modelu 700D. Je novější než Canon 80D, tam by spíše přicházel v úvahu nový model 90D, aby byl skok kupředu výraznější. U této kategorie je zejména zvýšená odolnost vůči nepříznivým vlivům, ergonomicky pokročilá konstrukce a větší hledáček. Model 77D je velmi dobrý v rámci ceny a toho co umí nabídnout. Není o moc větší a těžší než 700D ale rozdíl v kvalitě výstupu, či rychlosti ostření je výrazný. Objektivy jsou plně kompatibilní a poté záleží v čem se chcete posunou a co očekáváte. Následně můžeme dále vybírat konkrétní objektivy.
 • tom
  Odpovědět

  kompatibilita Canon 77D s bleskem Canon Speedlite 580EX II

  tom 06.01.2020 14:23:14
  Dobrý den, je Canon 77D plně kompatibilní s bleskem Canon Speedlite 580EX II včetně nastavování blesku z menu fotoaparátu?
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:kompatibilita Canon 77D s bleskem Canon Speedlite 580EX II

   Jakub Valdivia 06.01.2020 20:13:04
   Dobrý den, blesk je s fotoaparátem Canon 77D plně kompatibilní.
 • Milan J.
  Odpovědět

  Ostření na oko

  Milan J. 28.12.2019 17:54:33
  Dobrý den,chci se zeptat,zda ma tento fotoaparat ostreni na oko,pripadne,ktere canony ktere se nyni prodavaji ho maji. Dekuji.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Ostření na oko

   Jakub Valdivia 29.12.2019 12:16:16
   Dobrý den, v současné době mají ostření na oko pouze dva modely od Canonu a to bezzrcadlovky Canon EOS R a Canon EOS RP.
   • Milan J.
    Odpovědět

    Ostření na oko

    Milan J. 29.12.2019 12:41:03
    Eos 250d ho ma take a to je zakladni zrcadlovka.......
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Ostření na oko

     Jakub Valdivia 29.12.2019 19:04:35
     Dobrý den, omlouvám se za nepřesnou odpověď. Fotoaparáty 90D a 250D mají při zapnutém Live view možnost využití funkce detekce očí.
 • Jaroslav P.
  Odpovědět

  dotaz

  Jaroslav P. 15.12.2019 17:37:53
  dobrý den, je možné ke Canon EOS 77D + 18-55 IS STM použít objektiv Canon EF 50mm f/1.8 STM? Děkuji za odpvěď
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:dotaz

   Jakub Valdivia 16.12.2019 10:35:57
   Dobrý den, uvedený objektiv je plně kompatibilní.
 • Jakub
  Odpovědět

  dotaz jaký zvolit fotoaparát

  Jakub 24.08.2019 11:35:40
  Dobrý den,

  rád bych se věnoval profesionálnímu focení (reportáže, svatby, portréty, psi) též bych chtěl od fotáku možnost natáčení (reporty, svatby), je model 77d vhodný? Případně je lepší pořídit 80d či je markatní rozdíl mezi 6D mark II? Mám určitý strop, jelikož jedna věc je vize focení na zakázky, ale též se může stát, že budu fotit spíše jen pro radost... ovšem nerad bych zas něco kupoval a kvůli nedostatečnému výstupu za půl roku měnil... budu rád za každou radu... ještě jsem koukal na nikon D7200 a D7500 či D750, ale tam je to prý slabé co se týká videí... Ještě se mi zdala zajímavá Panasonic G9, ale zas to je bezzrcadlo, tak nevím...
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:dotaz jaký zvolit fotoaparát

   Jakub Valdivia 25.08.2019 10:04:42
   Dobrý den, model Canon 77D je rozhodně dobrou volbou a oproti 80D má pouze mírně horší kategorii těla fotoaparátu. Po stránce obrazové kvality je třeba 77D mírně lepší. Fotoaparát Canon 6D II nabídne výrazně lepší obrazovou kvalitu, ale je zapotřebí také více investovat do kvalitních objektivů, aby byl full frame snímač využitý na maximum. Bezzrcadlovky také nejsou špatnou volbou, model G9 zaujme zejména možnostmi pro natáčení a rychlým zaostřováním. Kvůli menšímu snímači se ale hůře fotografuje za zhoršených světelných podmínek.
 • Zdenek F.
  Odpovědět

  Objektiv na Canon 77D

  Zdenek F. 08.02.2019 13:57:56
  Dobrý den,
  je vhodnější na Canon EOS 77D ojektiv SIGMA 18-200 mm f/3,5-6,3 DC OS, nebo TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di II LD ?
  Děkuji za odpověď
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Objektiv na Canon 77D

   Jakub Valdivia 08.02.2019 14:36:52
   Dobrý den, pro fotoaparát Canon 77D bude lepší volbou objektiv Sigma. Nejenom že má lepší mechanické zpracování, má navíc rychlejší ostření i kvalitnější kresbu obrazu.
 • Zuzana C.
  Odpovědět

  Canon 77D

  Zuzana C. 10.01.2019 15:39:42
  Dobrý den ,moc ráda fotím a to převážně rodinu (děti )a přírodu .Mám doma už dědečka od Sony alfa A200 a moc ráda bych se posunula někam dál. Myslíte že Canon 77 D je pro mě dobrá volba ? ještě jsem uvažovala nad Canon 200 D.Moc děkuji Zuzka
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Canon 77D

   Jakub Valdivia 11.01.2019 11:46:22
   Dobrý den, model Canon 77D je zajisté výbornou volbou mezi zrcadlovkami. Nabídne velmi pohodlné a intuitivní ovládání, navíc je to velmi rychlý přístroj. Model Canon 200D má vůči němu výhodu zejména v menší váze a velikosti. Pokud pro vás toto nejsou primární požadavky, tak bych určitě mířil na 77D.
   • Zuznana C.
    Odpovědět

    Objektiv

    Zuznana C. 11.01.2019 17:25:25
    Dobry den, moc dekuji a jeste se chci zeptat jaky objektiv by jste k tomu volil ?Zda mam koupit v setu a nebo pak samostatne treba pevnou 50 ci 35 :-) Mela jsem cenovy strop 20tis .Do ted jsem mela setove 18-55 a 70-300 od Sony ale ty myslim ze k tomu bohuzel nepujdou.Moc dekuji :-)
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Objektiv

     Jakub Valdivia 14.01.2019 12:52:42
     Dobrý den, v setu bych k fotoaparátu volil objektiv 18-135 mm, který nabídne univerzální rozsah. Objektiv také poskytne rychlé ostření i dobrou obrazovou kvalitu. Následně lze dokoupit pevné objektivy pro lepší možnosti práce s hloubkou ostrosti. Objektivy Sony bohužel na bajonet Canon pasovat nebudou.
 • Lenka V.
  Odpovědět

  Canon EOS 77D vs Nikon D7200

  Lenka V. 14.12.2018 11:42:59
  Dobrý den, chtěla bych si pořídit kvalitní foťák převážně tedy na fotky z cest, ale taky rodinné foto, výlety atd. Rozmýšlím se mezi Canon EOS 77D a Nikon D7200, mohla bych Výs poprosit o radu, který z těchto dvou zvolit? Děkuji.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Canon EOS 77D vs Nikon D7200

   Jakub Valdivia 14.12.2018 15:22:35
   Dobrý den, oba fotoaparáty jsou ve své kategorii velmi podobné po stránce výkonu a obsluhy. Model Nikon D7200 má navíc utěsněné tělo vůči vlhkosti a prachu i slot pro SD kartu navic. Nikon nabídne mírně lepší obrazovou kvalitu, Canon má zase rychlejší ostření při živém náhledu a plně výklopný dotykový display.
 • Katka N.
  Odpovědět

  Fotoaparát pro pokročilejšího amatéra

  Katka N. 03.12.2018 12:02:09
  Dobrý den,
  momentálně fotím několik let s Canon 100D a cítím, že je čas posunout se dále. Je tento přístroj vhodný pro pokročilejšího amatéra, který má ambice stát se profesionálem, nebo doporučujete něco jiného? Fotím převážně akce - oslavy, sport, koncerty, setkání a příležitostně i natáčím. Děkuji předem za odpověď.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Fotoaparát pro pokročilejšího amatéra

   Jakub Valdivia 03.12.2018 12:10:47
   Dobrý den, fotoaparát Canon 77D je dobrou volbou pro uživatele, který přechází ze základního modelu Canon 100D. Získáte rychlejší ostření, lepší ovládání i větší hledáček. Pro vámi uvedené situace to bude skvělá varianta, která vám usnadní práci.
 • Věra J.
  Odpovědět

  Výběr fotoaparátu

  Věra J. 12.11.2018 22:40:40
  Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem vhodného foťáku. Jsem nadšená amatérka bez profesionálních ambicí :) Fotit budu převážně krajinu, město (architekturu), ale i rodinné akce, zvířata v pohybu, produktové fotky. Fotit budu převážně ve dne, ale chci i foťák, který zvládne krásné noční fotky bez šumu. Preferuji nižší hmotnost, jednoduché ovládání a wifi připojení. Váhám mezi zrcadlovkou a bezzrcadlovkou s výměnnými objektivy. Cena max. 30 tis. i s nějakým rozumným (univerzálním) objektivem. Který typ a model byste mi doporučili?
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Výběr fotoaparátu

   Jakub Valdivia 13.11.2018 11:29:13
   Dobrý den, z malých a univerzálních bezzrcadlovek vám mohu doporučit model Canon M5: https://www.fotoskoda.cz/canon-eos-m5-18-150-is-mm/ . Jedná se o malý a velmi výkonný přístroj s univerzálním objektivem, který je pro všechny situace vhodný. Z digitálních zrcadlovek je ideální model Canon 77D, nabídne velmi podobné parametry s optickým hledáčkem, větší výdrží baterie a není třeba používat redukci pro Canon EOS objektivy.
 • Jiří S.
  Odpovědět

  Odolnost proti vodě a prachu

  Jiří S. 03.09.2018 12:28:13
  Dobrý den. Poohlížím se po první zrcadlovce pro dceru. Sám nefotím. Když foťák není utěsněn proti vodě a prachu - jak moc to v praxi vadí? Má smysl si za těsnost připlatit (88D)?
  • Jiří S.
   Odpovědět

   Těsnost

   Jiří S. 03.09.2018 12:29:30
   Pardon, připlatit za 80D jsem chtěl napsat...
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Odolnost proti vodě a prachu

   Jakub Valdivia 03.09.2018 12:29:19
   Dobrý den, pokud nebude fotoaparát pravidelně vystavován dešti, vysoké vlhkosti, či velmi prašnému prostředí, tak utěsnění vůči nepříznivým vlivům nutně nepotřebujete.
   • Jiří S.
    Odpovědět

    Těsnost

    Jiří S. 03.09.2018 12:31:44
    Děkuji za odpověď.
 • Miroslav S.
  Odpovědět

  canon 77D kalibrace

  Miroslav S. 03.08.2018 19:42:27
  Dobrý den, je u tohoto modelu canon77D možnost kalibrace roviny zaostření u různých objektivů? Děkuji.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:canon 77D kalibrace

   Jakub Valdivia 04.08.2018 10:53:48
   Dobrý den, fotoaparát Canon 77D nemá funkci kalibrace roviny zaostření.
   • Miroslav S.
    Odpovědět

    předsklopení zrcátka

    Miroslav S. 04.08.2018 20:02:13
    Díky za předchozí odpověď a ještě mám dotaz zda jde předsklopit zrcatko. Pokud ne pak zda je předsklopení i kal. roviny zaostření možné u modelu canon 80D. Díky.
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:předsklopení zrcátka

     Jakub Valdivia 05.08.2018 12:53:42
     Dobrý den, model 77D umí předsklopit zrcátko. Model 80D umožňuje předsklopení zrcátka i kalibraci roviny zaostření.
 • Marie Hartmanová
  Odpovědět

  objektiv

  Marie Hartmanová 30.05.2018 11:18:01
  Dobrý den, je tělo kompatibilní s objektivem Sigma 17-70 pro Canon? Porovnávám tento model s tělem 800D - které byste mi doporučili, najdu mezi těly výraznější rozdíly?
  Děkuji
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:objektiv

   Jakub Valdivia 30.05.2018 11:27:30
   Dobrý den, oba fotoaparáty jsou po stránce obrazové kvality totožné. Model 77D nabídne více ovládacích prvků na těle a druhý stavový display. Sigma 17-70 mm je s fotoaparáty 800D a 77D plně kompatibilní.
 • Miroslav Kuběna
  Odpovědět

  Výběr fotoaparátu

  Miroslav Kuběna 22.05.2018 10:48:12
  Dobrý den, potřeboval bych fotoaparát s vyšší hodnotou iso a rychlým ostřením. Přecházím z Canonu 50 D.
  https://www.fotoskoda.cz/compare-page/
  Srovnávám tyto tři.
  Doporučíte mi nějaký?
  Děkuji.
  Miroslav Kuběna
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Výběr fotoaparátu

   Jakub Valdivia 22.05.2018 14:24:07
   Dobrý den, bohužel zmíněný odkaz nezobrazuje fotoaparáty k porovnání. O jaké modely se jedná?
   • Miroslav Kuběna
    Odpovědět

    Srovnání fotoaparátů

    Miroslav Kuběna 22.05.2018 23:29:11
    https://www.fotoskoda.cz/compare-page/

    Canon 77 D, Canon 80D a Canon 7 D Mark.

    Děkuji
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Srovnání fotoaparátů

     Jakub Valdivia 24.05.2018 17:38:58
     Dobrý den, model Canon 80D nabídne univerzální střední třídu. Má velmi dobrou ergonomii, rychlé ostření a odolné provedení. Co se výstupu týče, tak jsou všechny modely velmi vyrovnané a zásadních rozdílů se zde nedočkáme. 7D II je určen převážně na sport a velmi rychlou akci, na běžné fotografování nevyužijete jeho potencionál naplno. .
 • Jiří Stacho
  Odpovědět

  Sigma 17-50 f2. 8

  Jiří Stacho 12.04.2018 19:52:26
  Dobrý den, prosím o informaci zda bude tento model kompatibilní se sklem sigma. Děkuji
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Sigma 17-50 f2. 8

   Jakub Valdivia 13.04.2018 11:54:28
   Dobrý den, fotoaparát Canon 77D je plně kompatibilní s objektivem Sigma 17-50/2,8.
 • Marek Čeřovský
  Odpovědět

  Vhodnost objektivu k tělu

  Marek Čeřovský 14.03.2018 20:03:25
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možno k tomuto tělu použít starší objektiv: EF 75-300mm 1:4-5,6 III.
  Děkuji za odpověď.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Vhodnost objektivu k tělu

   Jakub Valdivia 15.03.2018 18:08:17
   Dobrý den, ano uvedený objektiv bude s fotoaparátem Canon 77D kompatibilní a bude fungovat.
 • František Roll
  Odpovědět

  EOS 77D

  František Roll 26.02.2018 22:26:37
  Myslím, že uvádíte nesprávný čas závěrky. Všude je uvedeno 1/4000 s a ne 1/8000 s.
  Zdravím. Roll.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:EOS 77D

   Jakub Valdivia 27.02.2018 10:16:10
   Dobrý den, děkujeme za upozornění, popis co nejdříve opravíme.
 • vladimir zemin
  Odpovědět

  náhradní baterie

  vladimir zemin 09.02.2018 20:08:18
  Dobrý den,
  je možné využít jednu z baterií fi DURACELL jako náhradní pro zrcadlovku Canon 77D, kde v zakoupeném balení je baterie LP-E17 ? Nemá někdo nějaké informace, zda DURACELL přijde i s náhradou přímo za tento "tajemný" typ nebo bude tuto "díru" na trhu řešit jinak?
  baterie typ (Li-ion) kapacita (mAh) napětí (V) cena (Kč)
  Canon LP-E17 x (1040 nebo 1300) 7,2 cca 1290,-
  Canon LP-E10 x 860 7,2 1200,-
  Canon LP-E12 x 875 7,2 1390,-
  nově Duracell :
  Duracell LP-E10 x 1020 7,4 339,-
  Duracell LP-E12 x 600 7,4 289,-
  jati
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:náhradní baterie

   Jakub Valdivia 10.02.2018 10:37:10
   Dobrý den, bohužel netušíme jestli i jiné značky budou a kdy budou nabízet akumulátor LP-E17.
 • Milan Ullrich
  Odpovědět

  Canon EOS 77D vs. Canon EOS 80D

  Milan Ullrich 09.02.2018 08:32:52
  Dobrý den, nemohu se rozhodnout pro koupi jednoho z uvedených modelů.
  Jsem nadšený amatér, který rád fotí v přírodě, ve městě a svoje neposedné děti (opravdu hodně neposedné).
  Děkuji za radu
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Canon EOS 77D vs. Canon EOS 80D

   Jakub Valdivia 09.02.2018 12:49:32
   Dobrý den, model 80D je o řád výše než je model 77D. Díky tomu nabídne lepší ergonomii, více ovládacích prvků vyvedených na těle, utěsnění vůči nepříznivým vlivům i větší hledáček. Zejména pro rychlé a pohotové ovládání je to lépe vybavený přístroj. Na druhou stranu je větší a těžší. Model 77D má výhodu v menších rozměrech, ale je i novější a tím pádem bude obrazová kvalita velmi mírně lepší. Pro začátečníka má i jednodušší obsluhu.
 • Lukáš Martínek
  Odpovědět

  Utěsněnost

  Lukáš Martínek 16.01.2018 16:54:07
  Dobrý den má Canon 77d utěsněné tělo proti prachu a vodě jako má třeba 80d ?? Děkuji a přeji hezky zbytek dne.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Utěsněnost

   Jakub Valdivia 16.01.2018 16:59:07
   Dobrý den, bohužel fotoaparát Canon 77D nemá utěsnění vůči nepříznivým vlivům.
 • František Češka
  Odpovědět

  Kompatibilita EOS 77D tělo s objektivy:

  František Češka 27.12.2017 16:50:23
  TAMRON SP 70-200 mm, 1:2.8 pro Canon
  a
  SIGMA DC 18-125 mm, 1:3.8-5.6 HSM pro Canon
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Kompatibilita EOS 77D tělo s objektivy:

   Jakub Valdivia 27.12.2017 19:30:17
   Dobrý den, uvedené objektivy jsou s fotoaparátem Canon 77D kompatibilní.
 • Roman
  Odpovědět

  Canon nebo Nikon

  Roman 21.12.2017 09:43:45
  Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Rozhoduji se o koupit bud 77D nebo 760D. nebo alternativu od Nikonu ale nějak se v tom porovnání nevyznám a nemužu se rozhodnout co by bylo lepší na focení objektů v pohybu + nějaká krajina. dekuji za odpoveď.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Canon nebo Nikon

   Jakub Valdivia 22.12.2017 19:34:07
   Dobrý den, model 77D má výrazně lepší zaostřovací systém a víc ostřících bodů. Pro fotografování pohybujících se objektů je to jasná volba. I z hlediska ostatních parametrů je to plnohodnotně vybavený fotoaparát, který uspokojí veškeré požadavky uživatele. Pokud vám více vyhovuje značka Canon, tak bych ji klidně upřednostnil. Za konkurencí nikterak nezaostává.
 • Honza
  Odpovědět

  Použití starších objektivů

  Honza 30.11.2017 13:09:41
  Dobrý den, je možné použít k 77D starší objektivy z dob kinofilmu - Canon EF28-105 f/3.5-4.6 II USM a EF 50/1.8?
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Použití starších objektivů

   Jakub Valdivia 30.11.2017 14:55:24
   Dobrý den, starší objektivy které uvádíte, budou s fotoaparátem Canon 77D kompatibilní.
 • Jan Martinec
  Odpovědět

  77d nebo 6d?

  Jan Martinec 30.11.2017 11:02:55
  Dobrý den, uvažuju koupi buď nového 77d, nebo jeteho 6d (prechazim z 550d) Pro 77d mluví modernější technologie i dual pixel af při videu. Jsou fotky z ff ó tolik kvalitnější? Mluvím o normálních podmínkách, ne noci. A ještě dotaz. Píšete, že optická stabilizace je i pro fotky, ale všechny recenze uvádějí, že jen pro video. Jak to tedy je? Díky.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:77d nebo 6d?

   Jakub Valdivia 30.11.2017 13:16:04
   Dobrý den, obrazová kvalita z většího snímače je ve prospěch plného políčka výrazná. Uživatel získá více detailů, lepší práci s hloubkou ostrosti a bohatější dynamiku obrazu. Výhoda modelu 77D jhe v rychlejším zaostřování a modernějších technologiích, ale založených na menším snímači. Optická stabilizace dokáže pomoci stabilizovat obraz i během natáčení videa, proto je tam uvedená.
 • Vašek.
  Odpovědět

  77D vs. 70D vs. 760D

  Vašek. 31.10.2017 16:57:08
  Jakou z těchto zrcadlovek byste doporučili pro pokročilejšího amatéra?
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:77D vs. 70D vs. 760D

   Jakub Valdivia 01.11.2017 16:11:36
   Dobrý den, osobně bych volil optimální střední třídu mezi Canon fotoaparáty a to model 760D. Nabídne vyvážený poměr výkonu, funkcí a ovladatelnosti. Po stránce obrazové kvality jsou všechny přístroje téměř vyrovnané, zde rozdíly příliš nehledejme.
 • lukáš
  Odpovědět

  fotozačátečník

  lukáš 16.07.2017 22:01:00
  Dobrý den chci začít s fotografijí a zajímalo by mě zda tato varianta fotoaparátu je dobrá pro úplného zacátečníka ?? Nejsem nějak moc omezen financema takže klidně můžete doporučit i mnohem dražší foták. děkuji a přeji hezký zbytek dne.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:fotozačátečník

   Jakub Valdivia 17.07.2017 08:42:30
   Dobrý den, fotoaparát Canon 77D je pro začátečníka vhodným fotoaparátem. Přístroj je osazený moderními funkcemi a technologiemi. Vyšší řady zrcadlovek jsou na ovládání náročnější a začátečníkovi bych je nedoporučoval.
 • Radim Říha
  Odpovědět

  GPS souřadnice na fotografii

  Radim Říha 08.07.2017 19:27:47
  Dobrý den, prosím, má tento fotoaparát GPS záznam u fotografii. Pokud ne tak jaký jiný fotoaparát to má v řadě Canon.
  Děkuji a hezký den, Říha
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:GPS souřadnice na fotografii

   Jakub Valdivia 10.07.2017 12:11:25
   Dobrý den, bohužel fotoaparát Canon 77D nemá GPS jednotku. V kategorii APS-C zrcadlovek má GPS jednotku pouze model Canon 7D Mark II: https://www.fotoskoda.cz/canon-eos-7d-mark-ii/ .
 • Pavel Starý
  Odpovědět

  Dotaz - battery grip

  Pavel Starý 20.04.2017 10:43:58
  Vniřní baterie 77D je opravdu velmi malá a bohužel má nízkou kapacitu. Budete mít v nabídce také battery grip? Děkuji za informaci. P.S.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Dotaz - battery grip

   Jakub Valdivia 21.04.2017 10:51:11
   Dobrý den, zatím firma Canon nenabízí battery grip pro fotoaparát Canon 77D. Uvidíme jestli neoriginální výrobci uvedou alternativu.
 • Karel Foltin
  Odpovědět

  Mikronastavení AF

  Karel Foltin 17.02.2017 11:10:11
  Dobrý den,
  ani ve firemní specifikaci jsem nenašel, jestli EOS 77D má funkci mikronastavení AF. Znamená to, že tento fotoaparát tuto funkci nemá?
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Mikronastavení AF

   Jakub Valdivia 17.02.2017 11:16:51
   Dobý den, fotoparát se nám ještě nedostal do rukou, nemohu tedy s jistotou potvrdit absenci nebo přítomnost mikronastavení AF.
   • JH
    Odpovědět

    AF Canon EOS 77D

    JH 29.04.2018 08:32:28
    Dobrý den, už víte více o AF u modelu 77D?
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:AF Canon EOS 77D

     Jakub Valdivia 29.04.2018 09:39:20
     Dobrý den, bohužel u modelu Canonu 77D není přítomna funkce mikro nastavení AF.
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...