CANON EOS 80D tělo

*****
(7 recenzí) | Kód produktu: 4015060

EOS 80D je nástupcem oblíbené zrcadlovky 70D. Tato zrcadlovka se zcela novým 24,2 APS-C snímačem je určena pro začínající nadšené fotografy, kteří chtějí posunout své fotografie na další úroveň. O bleskové zpracování fotografií i videí je tu obrazový procesor DIGIC 6 s novým systémem automatického zaostřování se 45 křížovými body a s rychlostí fotografování 7 snímků za sekundu. EOS 80D je citlivý a univerzální fotoaparát ideální pro zachycení okamžiků na úchvatných snímcích a Full HD videu s možností dvojnásobného zpomalení.
Více o produktu »

 • 24.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a DIGIC 6+
 • 45 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 7 snímků za vteřinu
 • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 24.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a DIGIC 6+
 • 45 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 7 snímků za vteřinu
 • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
 • ISO 16000 (H:25600)
 • 7.7cm ClearView II LCD dotyková obrazovka s variabilním úhlem natočení
 • Inteligentní hledáček se 100% zvětšením
 • Full-HD videa s až 60 FPS
100%
*****

Videoprezentace

Popis produktu CANON EOS 80D tělo

eisaFotoaparát EOS 80D získal titul „Evropská digitální zrcadlovka pro období 2016-2017“

Vzhled a ergonomie

DSLR zrcadlovky Canon EOS si dlouhodobě udržují praktický design, který umožňuje pohodlné držení a snadné ovládání. U Canonu EOS 80D tomu není jinak - prč také měnit to, co funguje přímo dokonale. Na frontální straně fotoaparátu jsou umístěna tlačítka pro kontrolu hloubky ostrosti a pojistka pro sundání objektivu a pohotovostní tlačítko pro vyklopení blesku. Při pohledu shora je na levé straně ovládací kolečko, díky jemuž se přechází z programové automatiky do priorit clony, čas, plného manuálu, uživatelského nastavení a dalších režimů. Uprostřed je nepřehlédnutelný pentagonální hranol, na němž jsou umístěny sáňky pro blesk a samotný vestavěný blesk a po pravé straně od objektivu je umístěn grip, v jehož útrobách se nalézá baterie a na vrchu je situována spoušť, ovládací prvky a stavový displej. Zadní straně zrcadlovky dominuje výklopný displej. Po jeho levé straně se nacházejí tlačítka pro pohyb v menu a nastavení funkcí, nad nimi je zapínání fotoaparátu. Nad monitorem se nachází průhledový hledáček se 100% pokrytím snímané scény a po pravé straně jsou umístěny další ovládací prvky.

Snímač a obrazový procesor

Canon EOS 80DEOS 80D je vybaven novým 24,2 MP APS-C CMOS snímačem, který byl navržen a vyroben společností Canon. Dále samozřejmě nabízí převratnou technologii Dual Pixel CMOS AF, zajišťující plynulé a přesné automatické zaostřování (AF) při natáčení ve Full HD kvalitě i při fotografování v režimu Live View. Spárováním 14bitového procesoru DIGIC 6+ s 45 křížovými body AF, zachycuje EOS 80D snímky v plném rozlišení neuvěřitelnou rychlostí až 7 snímků za sekundu, s až 110 JPEG nebo 25 RAW v řadě, což je téměř dvojnásobek, než dokázal předchůdce D70. Přirozený rozsah citlivosti ISO 100–16 000 (po prodloužení až 25 600) umožňuje snímání při slabém osvětlení a používání kratších časů závěrky při zachování vysoké kvality obrazu.

Canon u zrcadlovky EOS 80D využil nový kompaktní motorek, který v sobě spojuje vlastnosti krokového a stejnosměrného způsobu pohonu a umožňuje výrazně tišší pohyb zrcátka. Plovoucí uchycení a dokonalejší ovládání zrychlení i zpomalení motorku eliminují pochyb zrcátka před každou změnou jeho polohy. Všechna tato vylepšení snižují mechanický hluk i vibrace fotoaparátu a zvyšují tak obrazovou kvalitu výsledných snímků. 

Duální systém CMOS AF

Canon EOS 80DVylepšený systém Dual CMOS AF (může pochlubit vyšší maximální rychlostí zaostřování i možností přesnější kontroly nad citlivostí a rychlostí funkce Servo AF při natáčení filmů) poskytuje pohotový AF při focení v režimu Live View a hladce přesné ostření při natáčení Full HD videí. Usnadňuje tak uživatelům jejich další krok k natáčení videí, neboť jim umožňuje udržet pohybující se objekty ostré nebo vytvářet profesionálně vypadající efekty přeostření.  Technologie využívá pokročilou CMOS architekturu, která umožňuje využití dvou fotodiod umístěných v každém pixelu; ty mohou být čteny nezávisle pro zaostření nebo společně pro získání maximální kvality obrazu za všech okolností.

Pokročilý systém AF pro statické snímky využívá 45 bodů křížového typu, pokrývající celou plochu záběru. Poskytují vysokou rychlost a přesnost automatického ostření – ideální pro snímání sportu, divoké přírody a veškerého pohybu. Systém AF je nastavitelný, fotograf se tak snadno přizpůsobí každé scéně, kterou snímá. Ostřící body mohou být používány samostatně, společně v malých skupinách nebo jako celá aktivní oblast pro více nepředvídatelných předmětů. Jednoúčelové tlačítko pro výběr AF je umístěno pohodlně hned vedle spouště, což umožňuje rychlé přepínání mezi režimy bez nutnosti zbytečného oddalování fotoaparátu od oka.

Při použití kompatibilních objektivů je každý ze zaostřovacích bodů plně funkční při světelnosti f/5,6 a fotoaparát tak může vždy rychle a přesně zaostřit na detail ve vodorovném i svislém směru. Celkem 27 bodů automatického zaostřování je funkčních i při světelnosti objektivu f/8 (9 z nich je křížových) a součástí systému je i jeden mimořádně citlivý (f/2,8 a f/5,6) středový dvojitý křížový bod. Za optimální flexibilitou stojí i možnost rychlého výběru mezi 4 režimy zónového automatického zaostřování, které jsou promítané do hledáčku a uživatelé je volí pomocí tlačítka umístěného hned vedle spouště. 

Expoziční režimy

Canon EOS 80DVšechny výkonné specifikace EOS 80D jsou zasazeny do odborně navrženého těla, které nabízí pohodlné držení a rychlé ovládání. Inteligentní hledáček zobrazující cca 100 procent obrazového pole s 0,95× zvětšením, umožňuje uživatelům pohodlně zvolit kompozici svých snímků a zobrazit nastavení pomocí elektronického překrytí. Šikovně umístěné ovládací prvky nabízí okamžitý přístup k nejčastěji používaným nastavením, jako je ISO, AF režim výběru a měření. Uživatelé tak mohou rychle měnit nastavení a soustředit se pouze na zachycení okamžiku.

3,0" (7,7 cm) LCD panel Clear View II s variabilním úhlem natočení a rozlišením 1 040 000 bodů je ideální pro natáčení videa nebo kompozici snímků z neobvyklých a kreativních úhlů. Obrazovka podporuje řadu dotykových gest, včetně posouvání a zvětšování přivřením prstů, což uživatelé ocení zejména při navigaci v menu, změnách nastavení nebo při prohlížení snímků.

Wi-Fi konektivita

EOS 80D je nejnovější model řady EOS vybavený integrovanou Wi-Fi, která poskytuje svobodu v podobě dálkového ovládání fotoaparátu a sdílení snímků. Díky Wi-Fi konektivitě mají uživatelé přístup ke vzdáleným aplikacím a mohou ovládat širokou škálu nastavení obrazu včetně nastavení ISO, výběr expozice, zaostření a zmáčknutí spouště. Uživatelé mohou na dálku používat také režim Live View, a nebo prohlížet a hodnotit své obrázky.

Canon EOS 80D

Canon EOS 80D může fungovat i jako bezdrátový přístupový bod, který spolu s dodávaným softwarem EOS Utility umožňuje vzdálené pořizování snímků z osobních počítačů i počítačů Macintosh. Navíc díky aplikaci Canon Camera Connect mohou uživatelé natáčet filmy a fotografovat i pomocí kompatibilních zařízení s operačními systémy Android a iOS a naplno si tak vychutnat výhody živého náhledu. Aplikace umožňuje i snadný bezdrátový přenos jak filmů ve formátu MP4, tak i snímků typu JPEG s upravenou velikostí nebo v maximálním rozlišení. Díky podpoře NFC a kompatibilitě s Canon Connect Station mohou uživatelé své fotografie i filmy přenášet a ukládat pouhým dotykem fotoaparátu s tímto zařízením a výsledky své práce snadno přehrávat na televizorech s vysokým rozlišením nebo sdílet na sociálních sítích i v internetových fotoalbech.   

Další funkce

EOS 80D nabízí řadu kreativních režimů, které usnadňují pořízení jedinečných snímků. Režim HDR přímo ve fotoaparátu odstraňuje potíže se zachycením náročných, vysoce kontrastních situací, a to pomocí sloučení tří expozic do jednoho snímku, ve kterém je zachyceno více detailů ve stínu i v přesvětlených místech. S režimem vícenásobné expozice mohou uživatelé kombinovat až devět expozic do jednoho snímku nebo použít řadu kreativních filtrů pro okamžitou změnu stylu a vzhledu záběru. Díky integrovanému vysílači Speedlite, který zajišťuje ovládání více jednotek blesku Canon Speedlite EX, je experimentování s kreativním používáním blesku upevněného mimo fotoaparát velmi jednoduché.

Timelapse

Při použití režimu Timelapse mohou uživatelé zadat počet snímků a časový interval. Na základě těchto informací fotoaparát zobrazí délku klipu a vytvoří film ve Full HD rozlišení. Záznam fotografií v plném rozlišení mohou při použití intervalového časovače uživatelé ovlivnit nastavením doby od jedné sekundy po 99 hodin, 59 minut a 59 sekund, ale i určením počtu fotografií v rozmezí 1 až 99 nebo bez omezení maximální hranice. Nová zrcadlovka podporuje i režim dlouhé expozice BULB, který umožňuje otevření závěrky po skutečně požadovanou dobu. 

Full HD filmy

Canon EOS 80DEOS 80D umožňuje uživatelům točit s naprostou lehkostí vysoce kvalitní filmové záznamy. Full HD videa (1 080p) lze pořizovat s volitelnou snímkovou frekvencí, včetně 60, 30, 25 nebo 24 snímků za vteřinu nebo 60 a 50 fps při rozlišení 720p. Ryhlé scény ani efektivní zpomalení ve FHD kvalitě není problém!Nabízí řadu možností komprese pro post produkci a sdílení. Díky nové technologii Dual Pixel CMOS AF, sleduje při natáčení automatické servo ostření pohyb předmětů dokonce při změně kompozice, což zajišťuje, že jsou vždy skvěle ostré. Alternativně mohou uživatelé vybírat různá pole pro zaostření, je možné vybrat až 80 procent záběru pouhým klepnutím na dotykovou obrazovku, a to i při záznamu videa, což vždy zajistí ostrost videí, přestože se předmět pohne nebo uživatel změní kompozici záběru.

Uživatelé mohou přímo ve fotoaparátu dát volný průchod svým tvůrčím záměrům díky režimu HDR a kreativním filtrům, včetně efektu starého filmu, snu, vzpomínky, dramatického záběru a černobílého filmu. Kameramani mají k dispozici i úplnou kontrolu nad úrovní zvuku, která spolu s využitím vstupů pro sluchátka a mikrofon umožňuje zaznamenávat zvuk v profesionální kvalitě. Uživatelé mohou filmy vytvářet ve formátu MP4 s kompresí IPB při rychlosti až 60 snímků za sekundu, který usnadňuje sdílení záběrů, i ve formátu MOV s kompresí All-I při rychlosti až 30 snímků za sekundu. 

Obsah balení

Tělo fotoaparátu EOS 80D
OČNÍ MUŠLE Eb
Kryt fotoaparátu R-F-3
Široký řemen EW-80D
Bateriový zdroj LP-E6N
Nabíječka baterií LC-E6E
Napájecí kabel (se zástrčkou typu E) 1 m
Propojovací kabel IFC-400PCU (pro připojení přes rozhraní USB)

Stánky výrobce (CZ)

Firmware k produktu CANON EOS 80D tělo

Firmware verze 1.0.3 obsahuje následující vylepšení a opravy:

1. Opravuje chyby zabezpečení komunikace PTP.
2. Opravuje chybu zabezpečení související s aktualizací firmwaru.

Firmware verze 1.0.3 je určen pro fotoaparáty s firmwarem až do verze 1.0.2. Pokud je firmware fotoaparátu již verze 1.0.3, není nutné firmware aktualizovat.

 

 

Parametry produktu

Barva fotoaparátučerná
Vlastnosti těla100% hledáček | živý náhled | připojení gripu | stavový displej | náhled hloubky ostrosti
Počet efektivních pixelů (Mpx)24
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,6×)
Typ snímačeCMOS
Rozšířené ISO (minimum)100
Rozšířené ISO (maximum)16000
Počet zaostřovacích bodů (křížové)45
BajonetCanon EF
Velikost LCD displeje3,0"
Rozlišení LCD (px)1040000
Synchronizační čas pro blesk1/250
Rychlost sériového snímání (sn/s)7
Záznam videaFull HD (1920 × 1080) | kontinuální AF
Rozhranísystémový blesk | kabelová spoušť | HDMI | bezdrátový zábleskový systém | mikrofonní vstup | A/V výstup | Wi-Fi
NapájeníLP-E6N
Druh pamětiSDHC | SDXC
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

*****
(4 recenze)
CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • Širokoúhlý zoom pro DSLR EOS s APS-C snímačem
 • Ohnisková vzdálenost 10–22 mm
 • Světelnost f/3,5–4,5
16 790,-
Poslední kus
CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

*****
(4 recenze)
CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM
Doprava zdarma
 • Zoom objektiv pro DSLR EOS s APS-C snímačem
 • Ohnisková vzdálenost 17–55 mm
 • Světelnost f/2,8
24 990,-
Skladem 2 - 3 ks
HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

*****
(2 recenze)
HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF
 • Ohnisková vzdálenost 60 mm
 • Světelnost f/8
 • Manuální ostření
490,-
Poslední kus
LENSBABY Composer Pro II Sweet 35 pro Canon EF

LENSBABY Composer Pro II Sweet 35 pro Canon EF

LENSBABY Composer Pro II Sweet 35 pro Canon EF
Doprava zdarma Sleva
 • Objektiv Lensbaby Composer Pro s optikou Sweet 35
 • Ohnisková vzdálenost 35 mm
 • 2 lamelová kruhová clona
7 670,-
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox
Doprava zdarma
 • Fotoaparát drží vždy pevně u těla bez přidržování rukou
 • Inovativní konstrukce připevňovací destičky
 • Bezpečné nošení
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D
 • silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D
 • chrání před poškrábáním a zmírňuje následky pádů
 • zachovává jeho plné ovládání
NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

NISSIN makroblesk MF18 pro Canon
Doprava zdarma
 • Směrné číslo 16 (ISO 100)
 • Řízení zábleskové expozice Canon E-TTL/E-TTL II
 • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
9 990,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

*****
(2 recenze)
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk
Doprava zdarma
 • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
 • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
 • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
7 290,-
Skladem 2 - 3 ks
COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1
Doprava zdarma
 • rádiová frekvence: 2,4 GHz
 • typ signálu: klíčování frekvenčním posuvem (FSK)
 • anténa: vestavěná PCB anténa
1 290,-
Skladem 2 - 3 ks
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

*****
(7 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
Doprava zdarma
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
3 990,-
Skladem 4 - 5 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Doprava zdarma
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
8 290,-
Poslední kus
SANDISK SDHC 32GB ULTRA

SANDISK SDHC 32GB ULTRA

*****
(7 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 100 MB/s
290,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
460,-
Skladem > 5 ks
LEXAR SDHC 32GB UHS-I C10 V10 U1

LEXAR SDHC 32GB UHS-I C10 V10 U1

LEXAR SDHC 32GB UHS-I C10 V10 U1
 • Rychlost s podporou standardu UHS-I (U1) až 120MB/s
 • Velmi rychlá paměťová karta typu SDHC UHS-I (U1)
 • Kapacita 32GB
290,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

*****
(6 recenzí)
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

450,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Canon LP-E6 ( s elektronikou)

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Canon LP-E6 ( s elektronikou)

*****
(2 recenze)
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Canon LP-E6 ( s elektronikou)

Nabíjecí plato Avacom pro Canon LP-E6 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

150,-
Skladem > 5 ks
Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Fotografujete s fotoaparátem Nikon již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostl? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele digitálních přístrojů...

1 990,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
Doprava zdarma
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
HOODMAN očnicová mušle HEYEC18 pro Canon EOS 1300/700/750/760/70/80D

HOODMAN očnicová mušle HEYEC18 pro Canon EOS 1300/700/750/760/70/80D

HOODMAN očnicová mušle HEYEC18 pro Canon EOS 1300/700/750/760/70/80D

Očnicová mušle Hoodman HEYEC18 disponuje širší kruhovou pryžovou clonou pro lepší vnímání obrazu v hledáčku při fotografování. Očnice je určena pro DSLR zrcadlovky...

590,-

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
23.10.2018 09:08:31

 • Mám jen krátce,zatím maximální spokojenost
  avatar
  100%*****
  16.07.2018 08:26:12

  • Vše krásně po ruce
  • Fotí krásně
  • Perfektně sedí do ruky
  • Slabá baterka. Ale stačí koupit jednu dvě do zásoby.
  avatar
  90%*****
  04.07.2018 08:40:56

  Mrtě mašina. Dělá přesně to, co po ní chci...a moc dobře.

    avatar
    90%*****
    08.06.2018 20:29:17

      avatar
      90%*****
      11.12.2017 07:41:24

       • Návod jak použít bezdrátově externí blesk : uvádí se str.3 tam je odkaz na stažení z webu a na webu je stejný návod jako přiložený tak trochu Kocourkov
       avatar
       100%*****
       07.07.2017 10:28:06

       super, lepší fotoaparát jsem v ruce neměl... pro nadšené/pokročilé amateréry úplně parádní přístroj

         avatar
         100%*****
         02.07.2017 21:09:08

         Zatím se seznamuji s ovládáním a na hodnocení je týden užívání opravdu brzy. Oproti předchozímu modelu Canon 600D je to samozřejmě znatelný rozdíl a krok vpřed.

           Příslušenství k produktu CANON EOS 80D tělo

           CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

           CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

           *****
           (4 recenze)
           CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM
           Doprava zdarma Recenze odborníka
           • Širokoúhlý zoom pro DSLR EOS s APS-C snímačem
           • Ohnisková vzdálenost 10–22 mm
           • Světelnost f/3,5–4,5
           16 790,-
           Poslední kus
           CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

           CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

           *****
           (4 recenze)
           CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM
           Doprava zdarma
           • Zoom objektiv pro DSLR EOS s APS-C snímačem
           • Ohnisková vzdálenost 17–55 mm
           • Světelnost f/2,8
           24 990,-
           Skladem 2 - 3 ks
           HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

           HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF

           *****
           (2 recenze)
           HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon EF
           • Ohnisková vzdálenost 60 mm
           • Světelnost f/8
           • Manuální ostření
           490,-
           Poslední kus
           LENSBABY Composer Pro II Sweet 35 pro Canon EF

           LENSBABY Composer Pro II Sweet 35 pro Canon EF

           LENSBABY Composer Pro II Sweet 35 pro Canon EF
           Doprava zdarma Sleva
           • Objektiv Lensbaby Composer Pro s optikou Sweet 35
           • Ohnisková vzdálenost 35 mm
           • 2 lamelová kruhová clona
           7 670,-
           HAMA šňůrka na krytku 5899

           HAMA šňůrka na krytku 5899

           *****
           (3 recenze)
           HAMA šňůrka na krytku 5899

           Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

           HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

           HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

           *****
           (3 recenze)
           HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

           Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

           FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

           FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

           FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox
           Doprava zdarma
           • Fotoaparát drží vždy pevně u těla bez přidržování rukou
           • Inovativní konstrukce připevňovací destičky
           • Bezpečné nošení
           EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D

           EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D

           EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D
           • silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D
           • chrání před poškrábáním a zmírňuje následky pádů
           • zachovává jeho plné ovládání
           NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

           NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

           NISSIN makroblesk MF18 pro Canon
           Doprava zdarma
           • Směrné číslo 16 (ISO 100)
           • Řízení zábleskové expozice Canon E-TTL/E-TTL II
           • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
           9 990,-
           Skladem 2 - 3 ks
           CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

           CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

           *****
           (2 recenze)
           CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk
           Doprava zdarma
           • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
           • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
           • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
           7 290,-
           Skladem 2 - 3 ks
           COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

           COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

           COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1
           Doprava zdarma
           • rádiová frekvence: 2,4 GHz
           • typ signálu: klíčování frekvenčním posuvem (FSK)
           • anténa: vestavěná PCB anténa
           1 290,-
           Skladem 2 - 3 ks
           VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

           VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

           *****
           (7 recenzí)
           VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
           Doprava zdarma
           • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
           • transportní výška: 63 cm
           • hmotnost: 2,0 kg
           3 990,-
           Skladem 4 - 5 ks
           MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

           MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

           *****
           (1 recenze)
           MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
           Doprava zdarma
           • Nohy Manfrotto MT190X3
           • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
           • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
           8 290,-
           Poslední kus
           SANDISK SDHC 32GB ULTRA

           SANDISK SDHC 32GB ULTRA

           *****
           (7 recenzí)
           SANDISK SDHC 32GB ULTRA
           • základní řada karet od Sandisku
           • klasické rozměry SD
           • rychlost čtení až 100 MB/s
           290,-
           Skladem > 5 ks
           SANDISK SDXC 64GB ULTRA

           SANDISK SDXC 64GB ULTRA

           SANDISK SDXC 64GB ULTRA
           • základní řada karet od Sandisku
           • klasické rozměry SD
           • rychlost čtení až 80 MB/s
           460,-
           Skladem > 5 ks
           LEXAR SDHC 32GB UHS-I C10 V10 U1

           LEXAR SDHC 32GB UHS-I C10 V10 U1

           LEXAR SDHC 32GB UHS-I C10 V10 U1
           • Rychlost s podporou standardu UHS-I (U1) až 120MB/s
           • Velmi rychlá paměťová karta typu SDHC UHS-I (U1)
           • Kapacita 32GB
           290,-
           Skladem > 5 ks
           AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

           AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

           *****
           (6 recenzí)
           AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

           Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

           450,-
           Skladem > 5 ks
           AVACOM AV-MP nabíjecí plato Canon LP-E6 ( s elektronikou)

           AVACOM AV-MP nabíjecí plato Canon LP-E6 ( s elektronikou)

           *****
           (2 recenze)
           AVACOM AV-MP nabíjecí plato Canon LP-E6 ( s elektronikou)

           Nabíjecí plato Avacom pro Canon LP-E6 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

           150,-
           Skladem > 5 ks
           Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

           Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

           Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

           Fotografujete s fotoaparátem Nikon již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostl? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele digitálních přístrojů...

           1 990,-
           > 3 volných míst
           Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

           Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

           Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

           Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

           2 190,-
           Bez termínu
           LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

           LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

           LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
           • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
           • životnost pera je cca 500 použití
           • velmi jednoduché použití
           260,-
           Skladem > 5 ks
           GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

           GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

           GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
           • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
           • vhodné na čištění optiky
           • nepouští vlákna
           25,-
           Skladem > 5 ks
           ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

           ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

           ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
           Doprava zdarma
           • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
           1 190,-
           Skladem > 5 ks
           HOODMAN očnicová mušle HEYEC18 pro Canon EOS 1300/700/750/760/70/80D

           HOODMAN očnicová mušle HEYEC18 pro Canon EOS 1300/700/750/760/70/80D

           HOODMAN očnicová mušle HEYEC18 pro Canon EOS 1300/700/750/760/70/80D

           Očnicová mušle Hoodman HEYEC18 disponuje širší kruhovou pryžovou clonou pro lepší vnímání obrazu v hledáčku při fotografování. Očnice je určena pro DSLR zrcadlovky...

           590,-

           Poradna k produktu

           CANON EOS 80D tělo

           Přidat příspěvek
           • Jarmila R.
            Odpovědět

            Canon EOS 80D

            Jarmila R. 18.02.2021 00:01:30
            Dobrý den, jaký je nástupce tohoto modelu, který už není v prodeji? Děkuji.
           • Roman M.
            Odpovědět

            Kompatibilita Canonu 80D s blesky

            Roman M. 31.01.2020 09:30:36
            Dobrý den, jsem vlastníkem digitální zrcadlovky Canon EOS 80D a chtěl bych se zeptat, jak je to s používáním blesků. Na starším fotoaparátu EOS 450D jsem používal blesk Fomei PF300DC a když tento nasadím na 80D, tak vyskočí tabulka s upozorněním, že není tento blesk kompatibilní. Je chyba v přístroji, nebo lze používat pouze E-TTL II s blesky Speedlite řady EX uvedené ve specifikaci přístroje - Blesky Canon Speedlite (90EX, 220EX, 270EX, 270EX II, 320EX, 420EX, 430EX, 430EX II, 430EX III-RT, 550EX, 580EX, 580EX II, 600EX, 600EX-RT, kruhový makroblesk Lite MR-14EX, dvojitý makroblesk Lite MT-24EX, vysílač Speedlite Transmitter ST-E2, vysílač Speedlite Transmitter ST-E3-RT? Na tomto těle nelze použít jiné blesku třeba jen v manuálním režimu?Předem moc děkuji za vaší odpověď. S pozdravem Roman Milotínský
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:Kompatibilita Canonu 80D s blesky

             Jakub Valdivia 31.01.2020 15:12:34
             Dobrý den, s největší pravděpodobností si blesk nerozumí po technické stránce s fotoaparátem. Lze vyzkoušet pouze manuální režim skrze středový kontakt, jestli vše bude fungovat jak má.
             • Roman M.
              Odpovědět

              Kompatibilita Canonu 80D s blesky

              Roman M. 01.02.2020 20:38:50
              Právě že blesk nereaguje vůbec. Ani v manuálním režimu...
           • Honza
            Odpovědět

            SUM

            Honza 04.07.2019 23:07:52
            Dobrý den.
            Fotím Canon EOS 80D. Zakoupil jsem ji kdys jako novinku v době, kdy ji Canon uvedl na náš trh.
            S čím bojuji je šum fotek při mírně vyšším ISO. Řekněme, že se šum začíná projevovat již od 400 ISO. Je dost možné, že je chyba ve mne. Ale stále si říkám, že to zas není tak vysoká hodnota, aby ji EOS 80D nezvládla. Je toto chování normální? Může se jednat o chybu těla? Mohu nějak otestovat nebo pouze v servisu? Děkuji. Honza
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:SUM

             Jakub Valdivia 05.07.2019 14:35:58
             Dobrý den, je samozřejmě možné aby se na to kolegové v servise podívali, doporučuji servis AWH, jakožto autorizovaný servis: https://www.awh.cz . Přístroj vám překontrolují a sdělí výsledek.
           • Tomáš S.
            Odpovědět

            80D vs 600D

            Tomáš S. 27.03.2019 14:39:07
            Dobrý den, mám dotaz, zda se vyplatí přejít z 600D a tento model, nebo 77D, když fotím jen pro zábavu, a s tím původním se stále ještě seznamuji. Nejsem vyložený začátečník, ale za pokročilého bych se také nepovažoval.
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:80D vs 600D

             Jakub Valdivia 27.03.2019 19:28:07
             Dobrý den, model 77D je výbornou volbou. Model 80D bych doporučil v případě, že vyžadujete větší tělo s více ovládacími prvky a odolné provedení vůči nepříznivým vlivům. Z hlediska obrazové kvality je na tom dokonce novější model 77D lépe.
           • Adolf W.
            Odpovědět

            Fotobrašna

            Adolf W. 11.11.2018 17:38:53
            Dobrý den, můžete mi poradit odpovídající brašnu k tomuto setu? Děkuji.
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:Fotobrašna

             Jakub Valdivia 17.11.2018 09:40:17
             Dobrý den, mohu vám doporučit tuto brašnu: https://www.fotoskoda.cz/lowepro-nova-140-aw-ii-cerna/ .
           • David H.
            Odpovědět

            Focení obrazů

            David H. 19.10.2018 06:24:40
            Dobrý den, potřebujeme v muzeu nafotit sbírku obrazů. Prosím o dopručení vhodného fotoaparátu (tělo) + vhodný objektiv. Předpokládal jsem EOS80D + CANON EF 50 mm f/1,4 USM, jenže objektiv je pro FullFrame a nevím, zda po přepočtu na 75 je to vhodné. Případně prosím o doporučení vhodnějšího fotoaparátu - v přiměřené cenové hladině...
            Stativ a dálková spoušť je samozřejmá.
            • David H.
             Odpovědět

             ještě doplnění dotazu

             David H. 19.10.2018 09:40:07
             Ještě jsem našel EOS 77D, který má srovnatelné parametry. Myslíte, že by byl též vhodný? Prachuvzdronost a vyšší odolnost při naší práci nijak nevyužijeme.
             • Jakub Valdivia
              Odpovědět

              RE:ještě doplnění dotazu

              Jakub Valdivia 20.10.2018 10:32:59
              Dobrý den, ohnisková vzdálenost je v pořádku, pokud budete mít dostatečnou vzdálenost mezi obrazy a fotoaparátem. Model Canon 77D bude po obrazové stránce dokonce mírně lepším, díky novějšímu datu vydání.
           • Martin
            Odpovědět

            možnost bezdrátového odpalování blesku

            Martin 24.09.2018 14:03:38
            Dobrý den, co článek to jiné informace. Proto prosím o slovo odborníka. Lze fotoaparátem EOS 80D, přímo z těla odpalovat dálkově externí blesk ? Bez použití externího odpalovače. Nemyslím tím světlem z interního blesku ale radiovým signálem. Např.blesk Speedlite 430 EX III-RT ?? Moc děkuji
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:možnost bezdrátového odpalování blesku

             Jakub Valdivia 24.09.2018 17:02:04
             Dobrý den, blesk fotoaparátu Canon 80D má možnost optického odpalování. Musí tedy vidět na externí blesk. Pro rádiové odpalování musíte použít: https://www.fotoskoda.cz/canon-transmitter-ste3rt/ .
           • Jiří O.
            Odpovědět

            odolnost

            Jiří O. 28.08.2018 12:28:39
            Dobrý den, vlastním Canon600D a vážně uvažuji o výměně za odolnější model je tato 80D odolná prachu a vlhku ? popř. doporučte prosím jiné tělo které zvládne vlhko, mlhu při hodně častém používání. Děkuji předem za info
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:odolnost

             Jakub Valdivia 28.08.2018 12:52:53
             Dobrýden, fotoaparát Canon 80D je utěsněný vůči nepříznivým vlivům a rozhodně tento model mohu jako náhradu za Canon 600D doporučit.
           • Zdeněk Hromádko
            Odpovědět

            CASHBACK

            Zdeněk Hromádko 21.12.2017 13:10:08
            Dobrý den, pročítám informace o akci CASHBACK, pro jistou vznesu dotaz, platí tato akce i pro nákup pouze těla bez objktivu? (Canon EOS 80D)?
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:CASHBACK

             Jakub Valdivia 22.12.2017 12:21:13
             Dobrý den, akce zimní cashback od Canonu se vztahuje i na nákup těla fotoaparátu bez objektivu.
           • Milan Listopad
            Odpovědět

            Objektiv

            Milan Listopad 14.12.2017 19:14:29
            Dobrý den,
            k tělu EOS 80D hledám takový ten běžný objektiv pro "všechno". Mám 70-200/f4 IS a k němu přemýšlím o:
            - CANON EF 24-70 mm f/4 L IS USM
            - CANON EF 24-105 mm f/4L IS II USM
            - SIGMA 24-105 mm f/4 DG OS HSM Art pro Canon
            - SIGMA 24-70 mm f/2,8 DG OS HSM Art pro Canon

            Měl by být určen pro "každodenní" focení d doplnit zmíněný zoom 70-200.
            Dokážete mě prosím naměřovat v této kategorii? Jaké jsou ne-výhody uvedených objektivů v jejich porovnání?

            Předem díky
            Milan Listopad
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:Objektiv

             Jakub Valdivia 15.12.2017 10:53:57
             Dobrý den, nejlepší obrazový výstup nabídne objektiv Canon 24-70/4 a hned za ním bych zvolil objektiv Sigma 24-70/2,8 Art. Pokud vám jde zejména o světelnost zvolil bych Sigmu. Jestli hledáte něco více univerzálního, tak doporučím Canon 24-105 mm.
             • Milan Listopad
              Odpovědět

              Objektiv

              Milan Listopad 22.12.2017 19:24:39
              Dobrý den,
              Díky za odpověď. Lze ještě porovnat s Tamron 24-70 f/2.8 G. Údajně nový slušný objektiv. Co myslíte? Kam ho zařadit? 80d není fullfrane- jde zde nějaký větší vliv vůči cloně?

              Diky
              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:Objektiv

               Jakub Valdivia 22.12.2017 19:54:42
               Dobrý den, objektiv Tamron mohu také schválit. Jedná se o vydařený objektiv s velmi slušným zpracováním a výbornou obrazovou kvalitou. Nasazením na menší snímač poukze vlivem crop faktoru přicházíte o široký úhel záběru. Žádné další nevýhody to nemá.
           • Veronika Kurelová
            Odpovědět

            Canon EOS 80D

            Veronika Kurelová 15.11.2017 09:50:28
            Potřebovala bych vědět, jak velkou fotografii udělám tímto fotoaparátem např. při 240DPI? Děkuji
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:Canon EOS 80D

             Jakub Valdivia 15.11.2017 20:31:29
             Dobrý den, díky vysokému rozlišení snímače, v kooperaci se slušným objektivem není problém dělat zvětšeniny o velikosti 90x120 cm.
           • Tomáš Slabý
            Odpovědět

            Nikon D7200 vs. Canon 80D

            Tomáš Slabý 01.11.2017 16:43:17
            Dobrý den, chci přejít na zrcadlovku střední třídy a vybírám mezi modely Canon 80D a Nikon D7200, ovšem nevím, kterou cestou se vydat. Fotím převážně sport a občas wildlife téma, takže často využívám vyšších hodnot ISO, dále také rychlosti a přesnosti AF a v neposlední řadě také rychlost sériového snímání a hlavně velikost bufferu. Často se mi i hodí odolnost utěsněného těla proti vlhkosti a prachu. Který model je vhodnější při zohlednení mnou popsaných vlastností v součinnosti samozřejmě s kvalitou obrazu?

            Děkuji za Vaši odpověď.
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:Nikon D7200 vs. Canon 80D

             Jakub Valdivia 02.11.2017 14:39:16
             Dobrý den, s ohledem na výše popsané parametry se přikláním k modelu Nikon D7200. Nabídne rychlejší ostření, lepší výstup na vysokých citlivostech ISO i velký buffer. I po stránce obrazové kvality nabídne vyšší dynamiku obrazu ve světlech a stínech.
           • Martin F.
            Odpovědět

            odolnost

            Martin F. 21.09.2017 17:53:57
            Dobrý den, prosil bych o bližší, konkrétní vysvětlení co to je "zvýšená odolnost" .... Na vyjádření odolnosti jsou standarty a přesné definice....toto je nic neříkající slovní spojení. Vybíral jsem tento model abych nemusel zbrkle při prvním dešti balit foťák do brašny a tahat se s brašnou po horách...možná bude stačit levnější model bez udaného slovního spojení. Neberte to prosím jako útok na Vás, žádám jen o osvětlení, vysvětlení tohoto pojmu, třeba i z vlastní zkušenosti. Moc děkuji
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:odolnost

             Jakub Valdivia 21.09.2017 18:55:00
             Dobrý den, fotoaparát Canon 80D bez problémů můžete používat i ve vytrvalém dešti a v horách narozdíl od modelu, který utěsnění nemá. Také je potřeba brát na zřetel objektiv, který se k tomu bude používat, aby byl také utěsněný. Přesně standardy, jako jsou například u mobilních telefonů, však výrobci fotoaparátů neudávají. Dostupné informace jsou pouze formulovány jako "utěsnění vůči vlhkosti a prachu".
             • Martin F.
              Odpovědět

              odolnost...

              Martin F. 23.09.2017 09:59:13
              Dobrý den, společně s dotazem na Vás jsem jej odeslal i přímo na Canon. U Vás byla odpověď na rozdíl od Canonu blesková. Vychází z osobní zkušenosti?
              Canon nejdříve odpověděl vyhýbavě"odolnost je dána použitým materiálem těla a utěsněním" a nemá certifikaci standartu IEC... S tím jsem se nespokojil. Další odpověď byla tato: " fotoaparát EOS 80D byl testován pro práci ve vlhkosti vzduchu do 85 %. Zvýšená voděodolnost může zabránit např. jednotlivým kapkám vody, není však konstruován jako vodotěsný. Nemůžeme tedy garantovat, že nedojde k poškození fotoaparátu při vystavení přímému dešti."
              Musím říci, že tyto a mnohem horší podmínky jsem absolvoval po 4 leta se svým bridge od Panasonicu, bez zvýšené odolnosti a to bez úhony a nadále ve výborné kondici... Z mého pohledu vzhledem k vyjádření Canonu jde o klamaní zákazníka...
              • Jakub Valdivia
               Odpovědět

               RE:odolnost...

               Jakub Valdivia 23.09.2017 18:35:22
               Dobrý den, osobně máme zkušenosti v terénu s fotoaparáty bohaté a digitální zrcadlovky opravdu snesou mnoho, co se nepříznivých podmínek týče. Snad jen pád na zem, či do vody je dokážou úplně vyřadit. Osobně bych se nasazení v terénu nebál.
           • Miroslav Stehlík
            Odpovědět

            CANON EOS 80D

            Miroslav Stehlík 11.09.2017 08:50:53
            Dobrý den, mám takový problém, koupil jsem canon 80d a při použití živého náhledu s objektivem Tamron SP 70-200mm f/2,8 Di VC USD pro Canon se mi foták zasekne a i při přepnutí zpět do hledáčku i při vypnutí, nereaguje, až při vyjmutí baterie se vypne. Zkoušel jsem ostatní objektivy co mám, tamron 17-50, a dva pevné od canonu a tam živý náhled chodí skvěle. Ještě jsem na starou canon 700d zkusil opět objektiv Tamron SP 70-200mm f/2,8 Di VC USD pro Canon a na 700D chodí taky dobře. Je závada na přístrojích a nebo ten teleobjektiv s 80d neuměji živý náhled. Děkuji za odpověď
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:CANON EOS 80D

             Jakub Valdivia 12.09.2017 14:46:55
             Dobrý den, s největší pravděpodobností se jedná o špatnou komunikaci mezi tělem fotoaparátu a neoriginálním objektivem Tamron. V takovém případě doporučím obrátit se na autorizovaný servis Tamron: http://www.tamron-objektivy.cz/default.asp?inc=inc/servis.html .
           • Stanislav Miler
            Odpovědět

            HDMI vystup

            Stanislav Miler 09.08.2017 14:45:25
            Dobrý den,
            zajímalo by mě zda-li je při natačení možnost nahravat video přes HDMI vystup a v jakem formatu 25p, 50p 50i a v jake kvalite - 4:2:0 nebo 4:2:2
            Dekuji
            Miler
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:HDMI vystup

             Jakub Valdivia 10.08.2017 10:28:34
             Dobrý den, fotoaparát nemá možnost nahrávat video přes HDMI výstup, snímkování dle nastavení kvality může být 60p, 30p a 24p. Kvalita je 4:2:0.
           • Jan Purka
            Odpovědět

            EOS 77D nebo 80D

            Jan Purka 07.08.2017 13:28:13
            Dobry den, premyslim mezi temito stroji jako prechod z 600D. Na 80D se mi libi kratsi casy zaverky, castecna utesnenost proti prachu a vode, lehce vice funkci, ale zase ma "starej" procesor Dig.6 oproti 77D. Mate zkusennost jaky je skutecne vykonostne a obrazove rozdil mezi nima ? Zajimave je, ze kazdy web uvadi ruzne co se tyce ISA jednou je lepsi 77D jinde zas 80D :) Moc diky jestli nejakou zkusennost a porovnani mate. J.
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:EOS 77D nebo 80D

             Jakub Valdivia 08.08.2017 08:55:57
             Dobrý den, rozdíly mezi starou a novou generací obrazového procesoru běžný uživatel prakticky nepozná. Laboratorní měření může ukazovat rozdílné výsledky, ale pro fotografování to nejsou nijak zásadní data. Model 80D bych vybral v případě že mi vyhovují větší rozměry těla a využiji například více ovládacích prvků na těle, větší hledáček, atd. Model 77D zaujme zejména nižší cenou a kompaktnějšími rozměry.
           • Pavel Hanuš
            Odpovědět

            kompatibilita objektivů

            Pavel Hanuš 27.07.2017 19:12:20
            Dobrý den. Asi před 10 lety jsem u vás kupoval Canon 400d a k němu objektiv
            SIGMA 70-300/4-5,6 APO DG Macro / C . Později jsem přikoupil ještě objektiv Tamron SP AF 17-50/2.8 pro Canon XR Di II LD Asp.(IF). Nyní uvažuju o zakoupení nového přístroje, nejspíše Canonu 80D a tak by mě zajímalo, zda bude možné výše uvedené objektivy u něho využít. Děkuju za informaci Pavel Hanuš
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:kompatibilita objektivů

             Jakub Valdivia 28.07.2017 11:10:24
             Dobrý den, uvedené objektivy budou s fotoaparátem Canon 80D plně kompatibilní.
           • Martim Bareš
            Odpovědět

            Cashback

            Martim Bareš 20.06.2017 22:34:01
            Dobrý den, když zakoupím zrcadlovku Canon EOS80D v setu s objektivem 18-135 IS USM vztahuje se cashback na oba produkty?
            Děkuji za infornaci
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:Cashback

             Jakub Valdivia 21.06.2017 09:44:37
             Dobrý den, v případě že koupíte kit těla fotoaparátu s objektivem, tak se cashback uplatňuje pouze jednou.
           • Petr Kostka
            Odpovědět

            Lepší světelnost či širší využití

            Petr Kostka 26.05.2017 10:57:01
            Dobrý den, zvažuji koupit tento fotoaparát 80D a k němu objektiv. Nevím přesně který. Výběr pro mne je Canon 18-135 IS USM nebo TAMRON 17-50 mm f/2,8 SP XR Di II VC LD Asph. pro Canon.
            Dva dotazy: 1. bude s tímto fotoaparátem spolupracovat uvedený Tamronem ?
            2. Je mi jasné že světelnost je u Tamronu skvělá, u objektivu od Canonu 18-135 3,5-5,6 IS USM je zase všeobecnější využití. Který z nich zvolit ? Spektrum které fotografuji je rozsáhlé od lidí hlavně děti, dokumentární fotografie z dovolené (stavby, krajiny) zvířata, rodinné akce oslavy, občasně svatby.
            • Petr Kostka
             Odpovědět

             Lepší světelnost či širší využití

             Petr Kostka 26.05.2017 11:25:03
             Ještě chci doplnit, když teď nad tím více přemýšlím nejvíce fotím děti a zvířata.
             Další dotaz mám menší ruku, četl jsem že ta 80D o proti 77D je větší. To je asi lepši vyzkoušet na prodejně jak se fotoaparát ovládá.
             • Jakub Valdivia
              Odpovědět

              RE:Lepší světelnost či širší využití

              Jakub Valdivia 26.05.2017 17:34:58
              Dobrý den, lépe k fotoaparátu Canon 80D pasuje originální objektiv Canon. Sice nemá tak dobrou světelnost, ale výrazně rychleji ostří. Je úplně tichý při ostření, více se hodí na video a nabídne lepší obrazovou kvalitu. Model 80D je vůči 77D větší a má jiný úchop. To je individuální záležitost kvůli které určitě doporučuji si přístroj vzít do rukou.
           • Jan Dvořák
            Odpovědět

            Canon EOS 80 D vs 70D

            Jan Dvořák 20.04.2017 16:38:08
            Dobrý den. Je rozdíl v odolnosti (vlhko/prach) mezi EOS 80D a 70D ? Rovněž nych se rád zeptal, zda-li má EOS 80D funkci AF microadjustment (stejně jako 70D). Děkuji za odpověď !
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:Canon EOS 80 D vs 70D

             Jakub Valdivia 21.04.2017 13:47:35
             Dobrý den, dle dostupných informací není nikde uvedeno, jestli je rozdíl v utěsnění u fotoaparátů Canon 70D a 80D. Model Canon 80D má také možnost mikronastavení AF.
           • Milan Drbohlav
            Odpovědět

            CANON EOS 80 D

            Milan Drbohlav 21.02.2017 16:06:38
            Dobrý den, uvažuji o náhrady mé stávající EOS50D za 80D nebo nový 77D. Jaký je rozdíl mezi těmito těly? V diskuzi jsem se zde také dočetl o nekomatibilitě nových těl s neoriginálními objektivy. Mám Tamron 17-50 - nebudou problémy?
            Děkuji za odpověď.
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:CANON EOS 80 D

             Jakub Valdivia 22.02.2017 11:54:00
             Dobrý den, model Canon 77D je vybaven novou verzí obrazového snímače. Ten přináší benefity v podobě větší rychlosti zpracování snímků, lepší citlivosti ISO a je oproti modelu 80D menší a lehčí. Kompatibilitu s objektivem Tamron 17-50 mm nemůžeme potvrdit ani vyvrátit, fotoaparát Canon 77D jsme neměli zatím možnost vyzkoušet.
           • Jiří Nekovář
            Odpovědět

            Rozšíření ISO

            Jiří Nekovář 18.02.2017 21:48:16
            Dobrý den, vlastním toto skvělé tělo, a proto se chci zeptat, jak jde rozšířit ISO na těch uváděných 25000. Moje max hodnota je 16000. děkuji za odpověď
            • Michal
             Odpovědět

             ISO

             Michal 16.07.2017 19:49:50
             Dobrý den, ISO jde normálně navýšit v nastavení, pořádně si projeďte menu nebo youtube, někde určitě najdete polopatický návod. Mělo by to být něco jako mód ISO High - často označovaný jako H.
             • Jakub Valdivia
              Odpovědět

              RE:ISO

              Jakub Valdivia 17.07.2017 08:40:30
              Dobrý den, kolega má pravdu. Citlivost ISO se dá v menu fotoaparátu nastavit nad rámec nativního rozsahu snímače. Potom je citlivost softwarově dopočítána obrazovým procesorem. Tato funkce je vykoupena výrazně zhoršenou obrazovou kvalitou.
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:Rozšíření ISO

             Jakub Valdivia 21.02.2017 13:47:15
             Dobrý den, jedná se o chybu popisu, maximální hodnota nativní citlivosti ISO je 16000. Nesrovnalost co nejdříve opravíme a omlouváme se.
           • Martin
            Odpovědět

            C80D +C100-400 4,5-5,6 II + TC C 1,4 III

            Martin 15.02.2017 19:22:20
            Podle toho co jsem četl v technické části by mohl být funkční autofokus středového i okolních ostřicích bodů v případě sestavy C 80D + C 100-400 4,5-5,6 II + C TC 1,4 III kdy je výsledná clona 8. Ano, nebo ne?
            Děkuji
            Martin
            • Jakub Valdivia
             Odpovědět

             RE:C80D +C100-400 4,5-5,6 II + TC C 1,4 III

             Jakub Valdivia 16.02.2017 15:01:47
             Dobrý den, fotoaparát dle specifikací má 27 ostřících bodů umístěných ve středu ostřícího modulu, z toho 9 křížových, které pracují i s clonou f/8.