CANON EOS R3 vlajková loď Canon | FotoŠkoda
FotoŠkoda FEST je v plném proudu!
Chci na festival!

CANON EOS R3

*****
(1 recenze) | Kód produktu: 4015993 | PN: 4895C004

Profesionální bezzrcadlovka s nevídanou rychlostí a výkonem. Mimořádně rychlý, spolehlivý a odolný. To je Canon EOS R3. Špičkový přístroj navržený pro zachycení té nejrychlejší akce, současně s vysoce odolným tělem, aby splňoval ty nejnáročnější požadavky profesionálních fotografů.
Více o produktu »

 • Full frame snímač BSI CMOS 24 MPix
 • RF bajonet
 • Dual Pixel CMOS AF
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 99%

Canon EOS R3 jsem mohl vyzkoušet už podruhé, tentokrát ale na pár dní. Předprodukční kus, ze kterého se ani nesměly zveřejnit žádné obrazové výstupy, jsem měl jen krátce a byl jsem z něj nadšený. Mé první dojmy jsem tedy doplnil o postřehy, které jsem nasbíral při druhém testování. Ani tak jsem...

 • špičkový obrazový výkon
 • minimální šum na vysokých citlivostech
 • velice rychlý a naprosto přesný AF systém
 • ani napodruhé jsem na žádnou nevýhodu nepřišel...

Ukázkové snímky

Základní popis

 • Full frame snímač BSI CMOS 24 MPix
 • RF bajonet
 • Dual Pixel CMOS AF
 • Ovládání okem (Eye Control AF)
 • Velký hledáček + 2 očnice
 • Špičkový AF-C / sledování objektů při ostření, rychlost AF 0,03 s
 • AF funguje i v podmínkách -7,5 EV
 • Sériové snímání až 30 snímků za sekundu
 • Závěrka 30s až 1/64 000 (vč. režimu Bulb) / kombinace elektronické a mechanické
 • 4K video, interní záznam ve formátu RAW a Log3
 • Dotykový a výklopný displej LCD
 • Výkonný stabilizátor se ziskem až 8 EV
 • Integrovaná vertikální rukojeť
 • Tělo utěsněné proti povětrnostním vlivům
 • Konektivita přes LAN a 5 GHz Wi-Fi

Videoprezentace

Popis produktu CANON EOS R3

Canon EOS R3

Po velmi úspěšných modelech EOS R5 a R6, které nasadily pomyslnou laťku opravdu vysoko, nebylo snadné přijít s něčím ještě lepším a výkonnějším. A přece se to opět podařilo. Canon udělal další odvážný krok v kategorii plnoformátových bezzrcadlovek a výsledkem je model R3, který spojuje to nejlepší z modelu EOS R5 a vlajkovou lodí Canon EOS -1D X Mark III.

Jen pro ty nejnáročnější

Fotoaparát EOS R3 je navržen tak, aby uspokojil ty nejnáročnější fotografy z řad profesionálů a současně odolal všemožným nástrahám každodenního profesionálního použití. Můžeme začít třeba vysoce odolným tělem ze slitiny hořčíku, které je utěsněno stejně jako špičkový reportážní model EOS-1D. V náročných podmínkách se tak dokáže lehce vypořádat s prachem nebo vodou. EOS 3 přináší přes 100 zdokonalení oproti dosavadním bezzrcadlovým a zrcadlovým modelům Canon. Vznikl tak fotoaparát, který podstatně zjednodušuje pracovní postupy a nabízí novou úroveň propojení fotografa s přístrojem, jejímž výsledkem je bezkonkurenční rychlost a ovladatelnost. 

Ultimátní rychlost a kvalita

Srdcem fotoaparátu EOS R3 je nový, zezadu podsvícený skládaný snímač CMOS BSI, spolupracující s prvotřídním obrazovým procesorem DIGIC X. Tato kombinace dokáže pořizovat vysoce kvalitní snímky ve formátu RAW rychlostí až 30 sn./s a díky mimořádně krátkým expozičním časům v rozsahu 30 sekund až 1/64000 sekundy pomáhá sportovním fotografům zachytit i rychle se pohybující objekty (s elektronickou závěrkou při plnohodnotném průběžném automatickém zaostřování a automatické expozici). Snímat je možné i rychlostí 15 sn./s nebo 3 sn./s, mechanická závěrka nabízí expoziční časy od 1/8000 do 30 sekund. Rychlost nového snímače také nově definuje, co lze dokázat s elektronickou závěrkou. Výkonný snímač téměř eliminuje pohybové zkreslení obvyklé u štěrbinových závěrek. Elektronickou závěrku je možné poprvé používat s blesky Canon i jiných výrobců. Fotoaparát se dokáže také vypořádat s blikáním světelných zdrojů a nežádoucími efekty této tradiční slabiny elektronických závěrek, jako jsou pruhy v obraze nebo problémy s podáním barev a expozicí. Slouží k tomu funkce detekce blikání a režim vysokofrekvenčního snímání.

Skvělý AF systém

Vysoký výkon fotoaparátu EOS R3 se neomezuje na rychlost sériového snímání, ale týká se i ostření. S rychlostí ostření 0,03 sekundy je EOS R3 dosud nejrychlejší fotoaparát z řady EOS R – ideální pro zachycení nečekaných okamžiků ve sportu nebo při reportážích. EOS R3 je vybavený systémem automatického ostření se zdvojenými fotodiodami Dual Pixel CMOS AF II a zdokonaleným algoritmem hloubkového učení pro ostření se sledováním objektu včetně detekce lidského a zvířecího oka, těla a tváře a detekce lidské hlavy u statických snímků i videa. Nový fotoaparát je navržený i s ohledem na potřeby fotografů motoristického sportu. Je proto vybavený funkcí sledování vozidel včetně motocyklů, formulí s otevřeným kokpitem i vozů pro závody GT a rallye – s možností priority vozidla nebo přilby řidiče. Detekce oka, tváře, hlavy a těla je nyní k dispozici ve všech režimech automatického ostření, podobně jako nová flexibilní zóna, která umožňuje zvolit velikost a tvar oblasti ostření.

EOS také R3 nastavuje novou laťku ostření za špatných světelných podmínek. Dokáže zaostřit při úrovni osvětlení až -7,5 EV- v tomto ohledu se tedy jedná o jeden z nejlepších fotoaparátů na trhu. Model EOS R3 posouvá možnosti sledování objektů na úplně novou úroveň. Pro maximální kontrolu nad automatickým ostřením nabízí EOS R3 tři různé způsoby výběru ostřicích bodů: rychlý ovladač quick smart, precizní multifunkční ovladač a instinktivní výběr pohybem oka. Ovládání automatického ostření okem tvoří přirozenější propojení mezi fotoaparátem a fotografem. Tato průkopnická, intuitivní metoda přesouvá bod zaostření tam, kam směřuje fotografův pohled. V situacích, kdy se scéna rychle mění, může fotograf instinktivně zaostřovat na akci pouhým pohybem oka.Poprvé ve fotoaparátu řady EOS R nyní budete moci nastavit zaostřovací bod v hledáčku pouhým pohledem

Stabilizace obrazu

S revoluční technologií stabilizace obrazu (IS), nabízí EOS R3 ochranu proti rozhýbání fotoaparátu se ziskem až 8 EV. Funkce posunu snímače spolupracuje s optickým stabilizátorem obrazu zabudovaným do mnoha objektivů RF. Pětiosá interní stabilizace obrazu zlepšuje možnosti fotografování a filmování z ruky za pohybu. Může spolupracovat s optickým stabilizátorem příslušných objektivů řady RF a dokáže kompenzovat až o 8 expozičních hodnot, což patří ke špičce na trhu.

Nejen fotoaparát ale i profi kamera

EOS R3 má mnoho funkcí, které filmařům umožňují dosáhnout vysokých úrovní kreativity. Funkce Canon Log 3 s 10-bitovým záznamem poskytuje větší dynamický rozsah a možnosti stupňování barev / color gradingu. Využít zde můžete navíc stejné rozpoznávání objektů, které je k dispozici v režimu fotografování. EOS R3 nabízí možnost záznamu videa ve formátu 6K 60p RAW, který zachytí o 50 % více detailů než rozlišení 4K. U souborů 6K CRM RAW je možné následně upravovat expozici a vyvážení bílé pro dosažení požadovaného podání. Záznam ve formátu 4K až do 60p se převzorkovává z 6K, což zaručuje nejvyšší možnou obrazovou kvalitu. EOS R3 dokáže natáčet ve 4K při 120p a vytvářet efektní zpomalené záběry ve vysokém rozlišení - skvělé obzvlášť u rychlých a dynamických sportů. Nyní je možné natočit až šest hodin běžného videa nebo 1,5 hodiny při vysokých snímkových frekvencích 119,88/100p.

Lepší než cokoliv předtím

V jádru je fotoaparát EOS R3 navržený tak, aby fotografům umožnil být pohotovější než kolegové s jiným technickým vybavením – a totéž platí o videu. Pro zmenšení velikosti souborů a urychlení pracovního procesu u videa je možný záznam do formátu CRM light nebo MP4 s kompresí All-I, IPB nebo menší IPB light, přičemž si uživatel může zvolit z řady různých datových toků podle potřeb a kapacitních možností. Dva sloty na paměťové karty – včetně UHS-II SD a ultra rychlého CFexpress – umožňují záznam videa ve formátu 6K RAW a podporují souběžný zápis na obě karty ve formátu MP4. Tak lze získat zálohu důležitých nahrávek. Reportéři v terénu u EOS R3 ocení nové multifunkční sáňky a kompatibilitu s novým směrovým stereo mikrofonem DM-E1D s digitálním zpracováním zvuku napájeným z fotoaparátu a s adaptérem TEAC Tascam CA-XLR2d-C XLR, který umožňuje dvoukanálový záznam pomocí profesionálních mikrofonů XLR.

Výbava

EOS R3 má integrovanou svislou rukojeť s možností pohodlnějšího fotografování též vertikálně (včetně ovládání v náročných situacích při fotografování). Dva sloty pro karty umožňují zápis obrazových souborů na média SD nebo CFexpress. Canon EOS R3 napájí vysokokapacitní baterie LP-E19 (stejně jako model EOS-1DX III). To je velkou výhodou modelu EOS R3, u něhož tak můžete používat všechny náhradní baterie, které již vlastníte. EOS R3 vybaven novým špičkovým elektronickým hledáčkem s rozlišením 5,76 milionu bodů, minimálním zpožděním a s obnovovací frekvencí 120 sn./s. Nedochází u něho k zatmění při expozici a z uživatelského hlediska se vyrovná optickému hledáčku. Vedle nové funkce View Assist, která simuluje optický hledáček, má elektronický hledáček sytější barvy a vyšší dynamický rozsah. Zpoždění závěrky je neuvěřitelných 20 ms – méně než poloviční oproti konvenčním fotoaparátům, takže je snímek při stisku spouště pořízen prakticky okamžitě. Nový otočný a výklopný dotykový displej s vysokým rozlišením 4,1 milionu bodů nabízí detailnější zobrazení než dosavadní modely a širší rozsah fotografických úhlů.

Ovládání

Canon EOS R3 nabízí intuitivní a velmi pohodlné umístění ovládacích prvků, přičemž multifunkční ovladač i inteligentní ovladač jsou instinktivně v dosahu palce. Tři přizpůsobitelné voliče na fotoaparátu a ovládací kroužek na každém objektivu s bajonetem RF umožní snadno nastavit rychlost závěrky, clonu, ISO nebo kompenzaci expozice - vše s fotoaparátem u oka. EOS R3 vychází z osvědčené ergonomie a způsobu ovládání řady EOS a přidává nové, pokročilé ovládací prvky. Uživatelům také nabízí řadu nových možností přizpůsobení, včetně zvuku závěrky a jeho hlasitosti. Fotografové, kteří užívají vícero fotoaparátů, mohou jednoduše kopírovat a ukládat vlastní nastavení na paměťové karty a tím ušetřit čas. EOS R3 navíc užívá tentýž typ akumulátoru LP-E19 jako EOS-1D X Mark II a EOS-1D X Mark III, což zvyšuje kompatibilitu se stávajícím DSLR vybavením a umožňuje prodloužit dobu práce. 

Konektivita

Možnosti připojení jsou důležité pro sportovní a reportážní fotografy. EOS R3 podporuje rozhraní LAN, bluetooth a 5GHz síť Wi-Fi pro komunikaci s PC, notebooky a mobilními zařízeními pro rychlé a snadné sdílení snímků. EOS R3 je také kompatibilní s aplikací Mobile File Transfer, která profesionálním fotografům umožňuje přidávat metadata a přenášet snímky ze smartphonu v případech, kdy nemají k dispozici Wi-Fi. EOS R3 je vybaven novou paticí pro příslušenství, která po připojení k fotoaparátu zajišťuje datovou komunikaci a napájení pro nové příslušenství. EOS R3 tak zefektivňuje pracovní postupy a zjednodušuje propojení s chytrým telefonem nebo připojení do Wi-Fi sítě. Pro práci na sportovních stadionech je ideální vysokorychlostní kabelové připojení přes vestavěný gigabitový ethernetový port. A v situacích, kdy je rychlost skutečně rozhodující, mohou fotografové přenášet snímky svým odběratelům přes FTP. 

Canon Camera Connect

Uživatelé mohou fotoaparát ovládat na dálku z mobilního zařízení prostřednictvím aplikace Canon Camera Connect nebo pomocí funkce Browser Remote při připojení ethernetovým kabelem. Oblíbená funkce Browser Remote známá z modelu EOS-1D X Mark III také umožňuje uživatelům a redakcím na dálku upravovat metadata, procházet a stahovat snímky. Uživatelé budou moci využít také mobilní aplikaci Canon Mobile File Transfer (MFT) určenou profesionálním fotografům k přenosu snímků prostřednictvím mobilního zařízení na FTP/FTPS/SFTP server. Do budoucna jsou plánována další vylepšení, která profesionálním fotografům ještě více usnadní práci, například převod hlasových poznámek do textu. Nový úchyt na chytrý telefon Smartphone Link AD-P1 jako příslušenství pro EOS R3 umožňuje upevnit zařízení se systémem iOS nebo Android do adaptéru pro multifunkční sáňky a jednoduše přenášet snímky prostřednictvím nové aplikace MFT[iv]. Aplikace Canon Camera Connect nyní umožňuje aktualizovat firmware fotoaparátu EOS R3 přes mobilní telefon – jako u prvního z řady EOS. 

Řešení EOS R

EOS R3 bude vybaven multifunkčním ovladačem, který vám pomůže snadno vybrat bod AF, rychle změnit nastavení Menu a další. Dotykový displej umožní přístup k nabídkám, změnu nastavení a další funkce kdykoli a kdekoli bude třeba. Bajonet typu RF otevírá dveře dříve nepředstavitelným možnostem, dokonalé optice a super výkonu automatického zaostřování. Nové lehké hořčíkové tělo fotoaparátu EOS R3 je utěsněné proti pronikání prachu a vody a odolá i drsným podmínkám. Odolnost proti vodě lze zachovat i při použití blesku řady Speedlite jejich připojením do nového adaptéru AD-E1 pro multifunkční sáňky. Ty podporují i nový kompaktní vysílač Speedlite ST-E10, takže fotograf může na dálku ovládat vícero radiem řízených blesků Speedlite.

Další pokročilé funkce:

 • Multi funkční ovladač
 • AF/AE tracking + RAW s vysokorychlostním sériovým snímáním 30 fps s elektronickou závěrkou
 • AF pracuje spolehlivě a rychle i při -7.0 EV
 • Video 4K / 60p (oversampling ze 6K, 4K120p)
 • Zahrnuje režimy: auta a motorky (AF tracking)
 • Video RAW záznam (na CFExppress)
 • Synchronizace s blesky Speedlite i na extrémně krátké časy s electronickou závěrkou
 • LP-E19 aku + dual slot SD + CFExpress

Příslušenství:

 • Speedlite transmitter
 • držák smartphone
 • Mikrofon
 • Multi funkční „shoe“ adapter
 • XLR adapter (kompatibilní s Tascam)

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx24
BajonetCanon RF
Druh snímačeCMOS
Formát snímkuRAW | JPEG
Barvačerná
Velikost snímačeFull Frame (24×36 mm)
Režimy zaostřovacích políDetekce oka | Face detection | Jednotlivý AF bod | Automatický výběr AF bodu | Sledování objektu | Skupiny bodů | Skupiny bodů - volitelný počet bodů | Sledování předdefinovaných objektů | Detekce oka u zvířat
Vlastnosti tělakovové | živý náhled
Druh pamětiCF/SD (dual slot)
Stabilizace obrazuoptická (v objektivu) | mechanická (posunem snímače)
Hledáčekelektronický
Záznam videa4K (4096 x 2160)
Počet fotografií za vteřinu30
Časosběrano
RozhraníX-sync konektor | možnost LAN | mikrofonní vstup | Wi-Fi | sluchátkový výstup (3,5 mm)
NapájeníLi-Ion
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SAMYANG 35 mm T1,5 VDSLR MK2 pro Canon RF

SAMYANG 35 mm T1,5 VDSLR MK2 pro Canon RF

SAMYANG 35 mm T1,5 VDSLR MK2 pro Canon RF
 • Filmový objektiv 35 mm T1,5 / full frame
 • Bajonet pro Canon RF
 • Manuální ostření již od 30 cm
14 290,-
CANON RF 24-105 mm f/4-7,1 IS STM

CANON RF 24-105 mm f/4-7,1 IS STM

CANON RF 24-105 mm f/4-7,1 IS STM
 • Bajonet Canon RF / full frame senzor
 • Univerzální ohniskový rozsah
 • STM tichý a rychlý krokový AF motor
12 390,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON RF 100-500 mm f/4,5-7,1 L IS USM

CANON RF 100-500 mm f/4,5-7,1 L IS USM

*****
(4 recenze)
 • Objektiv s bajonetem RF / full frame
 • Rozsah clon: f/4,5-7,1 až f/32-54
 • 20 prvků ve 14 skupinách
77 490,-
Skladem 2 - 3 ks
TOKINA 400 mm f/8 SZX Super Tele Reflex MF pro Canon RF

TOKINA 400 mm f/8 SZX Super Tele Reflex MF pro Canon RF

TOKINA 400 mm f/8 SZX Super Tele Reflex MF pro Canon RF
 • Tokina 400 mm f/8 SZX Reflex MF
 • Pro fotoaparáty Canon RF bajonet
 • Pro formát snímače: Full frame
VALLERRET Tinden XL fotografické rukavice

VALLERRET Tinden XL fotografické rukavice

VALLERRET Tinden XL fotografické rukavice
 • Fotografické rukavice pro opravdu tuhou zimu
 • Ověřený systém Flip-Tech pro rychlý přístup k tlačítkům přístroje
 • 4 vrstvy ochrany a komfortu - merino, Primaloft, kůže a kepr
2 890,-
Skladem 2 - 3 ks
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS R3

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS R3

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS R3
 • EasyCover pro Canon EOS R3
 • Ovládací prvky jsou s pouzdrem přístupné
 • Barva černá
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS R3 Camouflage

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS R3 Camouflage

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS R3 Camouflage
 • EasyCover pro Canon EOS R3
 • Ovládací prvky jsou s pouzdrem přístupné
 • Barva camouflage
CANON Speedlite EL-5 blesk

CANON Speedlite EL-5 blesk

CANON Speedlite EL-5 blesk
Novinka
 • Směrné číslo (GN): 60 / ISO 100, ohn. 200 mm
 • Bezdrátový rádiový přenos 2,4 GHz
 • Napájení: Lithium-iontová baterie LP-EL
12 590,-
JJC krytka patice blesku HC-CP pro Canon

JJC krytka patice blesku HC-CP pro Canon

JJC krytka patice blesku HC-CP pro Canon
 • Kryt sáněk blesku (hot-shoe patice)
 • Udržuje kontakty a sáňky bez prachu a vlhkosti
 • Lze použít i s dálkovými ovladači Canon s Hot-shoe
90,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON AD-P1 ADAPTER PRO ANDROID TELEFONY

CANON AD-P1 ADAPTER PRO ANDROID TELEFONY

CANON AD-P1 ADAPTER PRO ANDROID TELEFONY
 • pro Android telefony s 5G signálem
 • rychlý přenos dat
 • využívá aplikaci Mobile File Transfer
2 490,-
Poslední kus
TASCAM CA-XLR2d-C pro Canon

TASCAM CA-XLR2d-C pro Canon

TASCAM CA-XLR2d-C pro Canon
 • Mikrofonní adaptér s rozšířením XLR vstupu pro bezzrcadlovky
 • Vybaven 2 vstupními konektory XLR / TRS, můžete použít optimální mikrofon podle sestavy...
 • Vybaveno vysoce výkonným mikrofonním předzesilovačem HDDA pro vysokou kvalitu zvuku,...
14 990,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Hodnocení odborníka 99%

Canon EOS R3 jsem mohl vyzkoušet už podruhé, tentokrát ale na pár dní. Předprodukční kus, ze kterého se ani nesměly zveřejnit žádné obrazové výstupy, jsem měl jen krátce a byl jsem z něj nadšený. Mé první dojmy jsem tedy doplnil o postřehy, které jsem nasbíral při druhém testování. Ani tak jsem ale zdaleka nestihl vyzkoušet vše, co bych chtěl. Jedna věc je ale jistá, Canon EOS R3 je nepochybně naprosto špičkový přístroj pro zachycení rychle se pohybujících objektů. Autofokus funguje neuvěřitelně rychle a přesně díky zaostřování okem a propracovanému sledování objektů. Prostě tohle musíte zažít a vyzkoušet, pak teprve dokážete plně pochopit mé nadšení, které se od prvního testování nijak nezmenšilo, spíše naopak.

 • špičkový obrazový výkon
 • minimální šum na vysokých citlivostech
 • velice rychlý a naprosto přesný AF systém
 • rozsah ISO 100 až 102 400
 • odolnost proti prachu a stékající vodě
 • výklopný a otočný dotykový displej
 • vynikající ovládání a dobrá ergonomie
 • chráněný snímač
 • USB nabíjení
 • ani napodruhé jsem na žádnou nevýhodu nepřišel...

Ukázkové snímky

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu CANON EOS R3

SAMYANG 35 mm T1,5 VDSLR MK2 pro Canon RF

SAMYANG 35 mm T1,5 VDSLR MK2 pro Canon RF

SAMYANG 35 mm T1,5 VDSLR MK2 pro Canon RF
 • Filmový objektiv 35 mm T1,5 / full frame
 • Bajonet pro Canon RF
 • Manuální ostření již od 30 cm
14 290,-
CANON RF 24-105 mm f/4-7,1 IS STM

CANON RF 24-105 mm f/4-7,1 IS STM

CANON RF 24-105 mm f/4-7,1 IS STM
 • Bajonet Canon RF / full frame senzor
 • Univerzální ohniskový rozsah
 • STM tichý a rychlý krokový AF motor
12 390,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON RF 100-500 mm f/4,5-7,1 L IS USM

CANON RF 100-500 mm f/4,5-7,1 L IS USM

*****
(4 recenze)
 • Objektiv s bajonetem RF / full frame
 • Rozsah clon: f/4,5-7,1 až f/32-54
 • 20 prvků ve 14 skupinách
77 490,-
Skladem 2 - 3 ks
TOKINA 400 mm f/8 SZX Super Tele Reflex MF pro Canon RF

TOKINA 400 mm f/8 SZX Super Tele Reflex MF pro Canon RF

TOKINA 400 mm f/8 SZX Super Tele Reflex MF pro Canon RF
 • Tokina 400 mm f/8 SZX Reflex MF
 • Pro fotoaparáty Canon RF bajonet
 • Pro formát snímače: Full frame
VALLERRET Tinden XL fotografické rukavice

VALLERRET Tinden XL fotografické rukavice

VALLERRET Tinden XL fotografické rukavice
 • Fotografické rukavice pro opravdu tuhou zimu
 • Ověřený systém Flip-Tech pro rychlý přístup k tlačítkům přístroje
 • 4 vrstvy ochrany a komfortu - merino, Primaloft, kůže a kepr
2 890,-
Skladem 2 - 3 ks
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS R3

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS R3

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS R3
 • EasyCover pro Canon EOS R3
 • Ovládací prvky jsou s pouzdrem přístupné
 • Barva černá
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS R3 Camouflage

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS R3 Camouflage

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS R3 Camouflage
 • EasyCover pro Canon EOS R3
 • Ovládací prvky jsou s pouzdrem přístupné
 • Barva camouflage
CANON Speedlite EL-5 blesk

CANON Speedlite EL-5 blesk

CANON Speedlite EL-5 blesk
Novinka
 • Směrné číslo (GN): 60 / ISO 100, ohn. 200 mm
 • Bezdrátový rádiový přenos 2,4 GHz
 • Napájení: Lithium-iontová baterie LP-EL
12 590,-
JJC krytka patice blesku HC-CP pro Canon

JJC krytka patice blesku HC-CP pro Canon

JJC krytka patice blesku HC-CP pro Canon
 • Kryt sáněk blesku (hot-shoe patice)
 • Udržuje kontakty a sáňky bez prachu a vlhkosti
 • Lze použít i s dálkovými ovladači Canon s Hot-shoe
90,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON AD-P1 ADAPTER PRO ANDROID TELEFONY

CANON AD-P1 ADAPTER PRO ANDROID TELEFONY

CANON AD-P1 ADAPTER PRO ANDROID TELEFONY
 • pro Android telefony s 5G signálem
 • rychlý přenos dat
 • využívá aplikaci Mobile File Transfer
2 490,-
Poslední kus
TASCAM CA-XLR2d-C pro Canon

TASCAM CA-XLR2d-C pro Canon

TASCAM CA-XLR2d-C pro Canon
 • Mikrofonní adaptér s rozšířením XLR vstupu pro bezzrcadlovky
 • Vybaven 2 vstupními konektory XLR / TRS, můžete použít optimální mikrofon podle sestavy...
 • Vybaveno vysoce výkonným mikrofonním předzesilovačem HDDA pro vysokou kvalitu zvuku,...
14 990,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

CANON EOS R3

Přidat příspěvek
 • Jan Tomášek
  Odpovědět

  Videorozhraní

  Jan Tomášek 31.03.2023 11:22:54
  Dobrý den má tělo HDMI výstup pro připojení externího monitoru?
  Děkuji
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...